august 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

24. okt 200833740
  • gai, co sa deje? 🤔 🤔

• to: atinkaa
    najprv som zistila (vdaka jednej kocke odtialto), ze MU v Devine nesobasi...tak sme si povedali - OK, dame sa zosobasit v Karlovej Vsi...lenze to sme si mysleli, ze je ten MU Karlova Ves na povodnom mieste...teraz som zistila, ze je to o hodny kilometer dalej...a to ludi nemozem poslat "by" MHD...a kyvadlovy prevoz niekolkymi autami tiez moc neprichadza do uvahy - vacsina ludi bude bez aut 😐

• a nejaky spolocny busik?
    vacsie autiaky?
    ci to uz by bolo off rozpocet? 🤔

najdeme dake riesenie, nebojaj 😉

• Sponzor fóra
  • ahojte, mame svadbu 2.8., takze by som sa rada pridala do klubu augustovych 🙂

• ahoj, ja som z opacneho konca augusta 🙂 my to mame 30.8.2008

• cauki, tak ja som tak medzi vami 😉 😉 16/08/08

• zatial mame iba fotografa, takze ked nenajdeme volne miesto, tak to mozno este presunieme 🙂

• ides v nasich slapajach .....ani my sme minuly august nenasli volno v kastieli na tento datumik 2/08/08..tak sme urobili zmenu 😉

• ako som tak sledovala temu, tak uz toho mate asi viacej povybavovane 😉

• a kde to budete mat?

• ahojte tak aj ja sa pridavam k august svadboskam 😃 Bolo to 30.8.2008 presne na moju 25ku, ale akosi nam nevysiel hotel kde chceme mat oslavu. tak zajtra ideme presuvat na 23.8 😐

• basulik budeme to mat vo fricovciach, kuk do albumiku 😉

adaa, nadherne babatienko 😉 😵

• atinkaa, tam to bude nadherne..keby som byvala blizsie, tak to zorganizujem tam.. hladam nieco "podobne" aspon trochu v okoli BA, NR a pod., ale nejak sa nedari..vsetko je dost daleko, tak uvidime

• adaa, aspon nebudes stale ukratena o jednu oslavu..vyrocie ci narodky 🙂

• ahojt tak sa nam ted august rozrasta 😃 super 😃

• Sponzor fóra
    no ved teraz pozeram tie busy - zalozila som aj temu, lebo mam problem sa v tom trosku orientovat...mozno to nakoniec budeme vsetko menit...dufam, ze je dost casu

vitajte nove 😉

• ahoj gaii.. atinka tiez ahoj.. 😉
    no co moja.. tak co sa ti zase nedari??? ides.. pocuvam ta.. 🙂 co s matrikou??

• cau katus, ako sa mate? 😉
    gai..myslim, ze s busikom alebo vacsimi autiakmi by to malo byt ok, my tak mame dopravu do fricoviec 😉
    basulik - ja som mala pocit, ze na zapade je toho viac, kde by slo mat svadbu....fricovce sme nasli, len vdaka kocke tu...uplne nahodou..skoro omylom 😬 😃 😃 😃 😉
    luko nove saticky? daky objav..alebo uz su tie posledne najsamkrajsie na tebe definitivne? 😉

• adi ahoj.. dobre..ale psst.. 😉 🙂
    a ty?? stale pracujes jak drak?? 🙂

• adi budem na IP..

• ok 😉
    a nebojaj chapem, pamatam 😉 😎

aale necccee sa mi, ale snazim sa jak drak 😉

• atii, definitivny je ten mansion 😉

• definitivne peknucka si v nom 😉 😵
    uzavrene, odklepnute 😬 😃 😃 aale co ja.... 😬 🤔

• ati vsak ty si pekna aspon v 5tich 😃

• heeej, a ako bonus k tomu som i peekne nerozhodna 😬 😃 😃 😃 😃

lenze to je financne dalsia polozka, s ktorou sme neratali

• atinka, vidis, blbe, ja som sa sama sebe pacila iba dvoch...jednoduche rozhodovanie 😃 😃 😃 ten komu pristane skoro vsetko...tak tomu sa hovori uplny rozmyslaci maraton 😃

• ahojte 🙂 ja idem prvykrat skusat v sobotu, tak dufam, ze nebudem zhrozena.. 😠

• peticka...super...dufam, ze hodis foto...neboj nebudes zhrozena, ale zacne ta to bavit 😃

• Ahojte, rada by som sa spytala, ci niekto nevie nejaky typ na miesto svadby v Bratislave, budem sa vydavat 30.8, mame zarezervovany hotel Hradna Brana na devine..popripade nejake skusenosti s tymto miestom...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobný a portrétny fotografi Zdenko a Lucka
    Horvatovič
    Rožňava
    Nafotím vašu svadbu podľa vaších predstáv, svadobný dokument - žiadne zbytočné pózovanie pred objektívom.
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov