August 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

Zobraz úvodný príspevok
ahojte.. kedze sa mi prvy termin svadby akosi nevydaril :-( (predchadzali tomu rozne okolnosti),tak sme si stanovili "nahradny" termin,ktory sa dufam uz podari ;-) :-) na druhej strane,ked sa tak nad tym zamyslim, nieje dolezite,kedy sa dvaja beru,ale je dolezite to,ze sa maju radi,nie?? ;-) takze vsetky,ktore ste si vybrali prave tento krasny letny mesiac buduceho roka za ten vas den "D", tak tu piste prosim, aspon sa podelim s vami o moje doterajsie skusenosti :) CMUK
Odpovedať
Profilova fotka
gai, co sa deje? =-) =-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa najprv som zistila (vdaka jednej kocke odtialto), ze MU v Devine nesobasi...tak sme si povedali - OK, dame sa zosobasit v Karlovej Vsi...lenze to sme si mysleli, ze je ten MU Karlova Ves na povodnom mieste...teraz som zistila, ze je to o hodny kilometer dalej...a to ludi nemozem poslat "by" MHD...a kyvadlovy prevoz niekolkymi autami tiez moc neprichadza do uvahy - vacsina ludi bude bez aut :-|
Odpovedať
Profilova fotka
a nejaky spolocny busik? vacsie autiaky? ci to uz by bolo off rozpocet? =-) najdeme dake riesenie, nebojaj ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, mame svadbu 2.8., takze by som sa rada pridala do klubu augustovych :-)
Odpovedať
ahoj, ja som z opacneho konca augusta :-) my to mame 30.8.2008
Odpovedať
Profilova fotka
cauki, tak ja som tak medzi vami ;-) ;-) 16/08/08
Odpovedať
Profilova fotka
zatial mame iba fotografa, takze ked nenajdeme volne miesto, tak to mozno este presunieme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ides v nasich slapajach .....ani my sme minuly august nenasli volno v kastieli na tento datumik 2/08/08..tak sme urobili zmenu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ako som tak sledovala temu, tak uz toho mate asi viacej povybavovane ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a kde to budete mat?
Odpovedať
ahojte tak aj ja sa pridavam k august svadboskam :-D Bolo to 30.8.2008 presne na moju 25ku, ale akosi nam nevysiel hotel kde chceme mat oslavu. tak zajtra ideme presuvat na 23.8 :-|
Odpovedať
Profilova fotka
basulik budeme to mat vo fricovciach, kuk do albumiku ;-) adaa, nadherne babatienko ;-) x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
atinkaa, tam to bude nadherne..keby som byvala blizsie, tak to zorganizujem tam.. hladam nieco "podobne" aspon trochu v okoli BA, NR a pod., ale nejak sa nedari..vsetko je dost daleko, tak uvidime
Odpovedať
Profilova fotka
adaa, aspon nebudes stale ukratena o jednu oslavu..vyrocie ci narodky :-)
Odpovedať
ahojt tak sa nam ted august rozrasta :-D super :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa no ved teraz pozeram tie busy - zalozila som aj temu, lebo mam problem sa v tom trosku orientovat...mozno to nakoniec budeme vsetko menit...dufam, ze je dost casu vitajte nove ;-)
Odpovedať
ahoj gaii.. atinka tiez ahoj.. ;-) no co moja.. tak co sa ti zase nedari??? ides.. pocuvam ta.. :-) co s matrikou??
Odpovedať
Profilova fotka
cau katus, ako sa mate? ;-) gai..myslim, ze s busikom alebo vacsimi autiakmi by to malo byt ok, my tak mame dopravu do fricoviec ;-) basulik - ja som mala pocit, ze na zapade je toho viac, kde by slo mat svadbu....fricovce sme nasli, len vdaka kocke tu...uplne nahodou..skoro omylom :-N :-D :-D :-D ;-) luko nove saticky? daky objav..alebo uz su tie posledne najsamkrajsie na tebe definitivne? ;-)
Odpovedať
adi ahoj.. dobre..ale psst.. ;-) :-) a ty?? stale pracujes jak drak?? :-)
Odpovedať
adi budem na IP..
Odpovedať
Profilova fotka
ok ;-) a nebojaj chapem, pamatam ;-) 8-) aale necccee sa mi, ale snazim sa jak drak ;-)
Odpovedať
atii, definitivny je ten mansion ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
definitivne peknucka si v nom ;-) x-) uzavrene, odklepnute :-N :-D :-D aale co ja.... :-N =-)
Odpovedať
ati vsak ty si pekna aspon v 5tich :-D
Odpovedať
Profilova fotka
heeej, a ako bonus k tomu som i peekne nerozhodna :-N :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa lenze to je financne dalsia polozka, s ktorou sme neratali
Odpovedať
atinka, vidis, blbe, ja som sa sama sebe pacila iba dvoch...jednoduche rozhodovanie :-D :-D :-D ten komu pristane skoro vsetko...tak tomu sa hovori uplny rozmyslaci maraton :-D
Odpovedať
ahojte :-) ja idem prvykrat skusat v sobotu, tak dufam, ze nebudem zhrozena.. ]-(
Odpovedať
peticka...super...dufam, ze hodis foto...neboj nebudes zhrozena, ale zacne ta to bavit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, rada by som sa spytala, ci niekto nevie nejaky typ na miesto svadby v Bratislave, budem sa vydavat 30.8, mame zarezervovany hotel Hradna Brana na devine..popripade nejake skusenosti s tymto miestom...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?