August 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

Zobraz úvodný príspevok
ahojte.. kedze sa mi prvy termin svadby akosi nevydaril :-( (predchadzali tomu rozne okolnosti),tak sme si stanovili "nahradny" termin,ktory sa dufam uz podari ;-) :-) na druhej strane,ked sa tak nad tym zamyslim, nieje dolezite,kedy sa dvaja beru,ale je dolezite to,ze sa maju radi,nie?? ;-) takze vsetky,ktore ste si vybrali prave tento krasny letny mesiac buduceho roka za ten vas den "D", tak tu piste prosim, aspon sa podelim s vami o moje doterajsie skusenosti :) CMUK
Odpovedať
jeeej, no to ja neviem poradit, ale v Hoteli to bude urcite super ;-)
Odpovedať
no to sa tam mozes aj pofotit..to bude krasne a v 4hviezdickovom hoteli bude urcite aj krasna vyzdoba a super obsluha ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ano, len este hladame pre pokoj v dusi aj nieco ine :-)
Odpovedať
som pozerala na nete, no ja v tom prostredi by som bola pokojna hned :-D :-D :-D ale jasne, treba rozhodit siete ;-)
Odpovedať
my sme boli pred rokom a pol na svatbe tusim niekde pri kupalisku Delfin, v restike, ale ta vyzdoba bola strasna :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Postredie je krasne, len mam obavu, ze v augute na devine komare :-) a to vie zneprijemnit....a tak isto je to tam financne trocha narocne..
Odpovedať
Profilova fotka
A vy mate kde svadbu ? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: rebecca02 niektore kocky tu maju skvele skusenosti s HB...len to nejako neviem najst... v sobotu idem do Skalice - do salonu dohodnut sa na satach
Odpovedať
Profilova fotka
Skalica ? mam to tiez v programe ;-) kolegyna, ktora je odtial mi salon v skalici doporucila..este mam v plane stvalentino a pronuptiu..
Odpovedať
rebecca ja nemam v BA ale na Kysucciach v restauracii nasich znamych ;-)
Odpovedať
No, drahy sa tesil ze bude kupovat len jednu kyticu, ale teda budeme musiet presunu :-| Zajtra ideme potvrdit hotel Limbach. je to tam naozaj pekne a co som sa pytala bab co tam uz mali, tak su spokojne. Obrucky sme vybrali na veltrhu, budu naozaj supro a ja mam aj 3 diamntiky, kedze 3 je moje srdcove cisielko :-D Ako ste na tom vy? Uz mate nieco zarezervovane, kupene? mne sa to zda este taaak daleko =-)
Odpovedať
adaa, no ten bude krasnu s troma kamenmi :-) :-) :-) mz budeme riesit obrucky asi az v aprili, mame cas, teraz totiz este kupujeme zariadenie do bytu - obyvacku, LCD a DVD a tak, takze musia obrucky pockat...a dvere samozrejme, okrem vchodovych nemame ziadne :-N :-N co mame? no saty, fotograf, kameraman, sala, zakusky...eta vsjo :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
adka, mas krasnu dcerku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kde ste secki? =-) =-)
Odpovedať
ahooooj :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa sak my v noci hajame :-D to: luko ;-)
Odpovedať
gaia, to faaaakt? :-D
Odpovedať
Ahojte nevesty presuvam sa k vam do temy. Budem sa uz opakovat ale prosim vas o tipy na velku miestnost pre cca.120 hosti + parket na trsanie. svadbu mame 2.8 a uz neviem o nicom v Ba a okoli co by bolo volne alebo dostatocne velke. Zacinam , nie, uz som histericka...
Odpovedať
Profilova fotka
no sa nerobte, ze hajate ;-) :-D :-D :-D :-D a blavacky ...som vam priniesla ulohu v podobe novej augustovky - supi, tak supki rozmyslat...co secko v tej blave mate :-D :-D :-D :-D :-p
Odpovedať
jej supi tak to bude big party ta vasa svatba :-D ..ale kde v BA? juj netusim....
Odpovedať
Profilova fotka
tak vas menujem adresne : ozyvat a zapojit zavitiky ma gaia, katka, adaa, rebeccaa :-D :-D :-p jak v skole, jak s malymi :-D ja vcera holku navnadim a vy mi budete robit hanbu, urcite :-N :-D :-D :-D :-p daleej linduska ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeej sestra witchka a petocka....tak supkiii seem, ;-) x-) a seckiim cmuuk a dobre ranko :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ati ja sa z teba poserem, fakt :-D to supi: pre 120 neviem, my mame hotel Hradna Brana, na cca 110 ludi ale pri takomto pocte bude ten parket na trsanie podla mna "miesto na trsanie"...take velke, co ja viem? Skus technopol, to by ti vedela povedat moja sestra - gaskulka, skus hotel Holiday Inn, mozno Doprastav alebo Carlton.
Odpovedať
Profilova fotka
a ati, pisala som ti komentar, si sa neozvala, tak dufam, ze som ta tym nejak nenasrala ;-)
Odpovedať
Dakujem pekne za IP bohuzial pegas, kormoran aj hradna brana su obsadene :-( akurat pisem do toho hotela bonbon= objavila sa iskricka nadeje x-)
Odpovedať
Profilova fotka
mojik ja som to odoslala tym internym nestastim :-N a uz to nie je ani ulozene..teda aspon nemam odoslanu postu ja ...urazit ;-) kde ze..komentare supis, mam radost, jak sa ludia, kus podobny aspon stylom zhoduju.... ;-) komentar na vlasky a make-up, som s tvojim dovolenim :-N ;-) bonzla segre-tvojej a ukazala milacikovi-mojmu, ;-) diik a cmukkii, segra ta musi naucit, ich ukladat do picasa, nech ta tam mam na furt....lebo si nemysli, ze to bolo skusanie posledne :-D :-D :-D :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
supi skus len zavolat do tych co som ti pisala, holiday inn ma urcite jednu salu pre tolko ludi, doprastav sa mi tiez mari a carlton neviem, to len tipujem
Odpovedať
Profilova fotka
supi - poslala som ti kontakty do IP ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj sestra ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ju a ked uz sestra sestru zauci v picase, tak nebude albumik aspon picasovity, pre zvedavcov prazskych :-N :-D :-D :-D :-p nech nemusia byt v napati az do juna, boozinku :-N =-) =-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?