august 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

24. okt 200833740
  • jeeej, no to ja neviem poradit, ale v Hoteli to bude urcite super 😉

• no to sa tam mozes aj pofotit..to bude krasne a v 4hviezdickovom hoteli bude urcite aj krasna vyzdoba a super obsluha 😉

• Ano, len este hladame pre pokoj v dusi aj nieco ine 🙂

• Sponzor fóra
  • som pozerala na nete, no ja v tom prostredi by som bola pokojna hned 😃 😃 😃 ale jasne, treba rozhodit siete 😉

• my sme boli pred rokom a pol na svatbe tusim niekde pri kupalisku Delfin, v restike, ale ta vyzdoba bola strasna 😐

• Postredie je krasne, len mam obavu, ze v augute na devine komare 🙂 a to vie zneprijemnit....a tak isto je to tam financne trocha narocne..

• A vy mate kde svadbu ? 😉

• to: rebecca02
    niektore kocky tu maju skvele skusenosti s HB...len to nejako neviem najst...

v sobotu idem do Skalice - do salonu dohodnut sa na satach

• Skalica ? mam to tiez v programe 😉 kolegyna, ktora je odtial mi salon v skalici doporucila..este mam v plane stvalentino a pronuptiu..

• rebecca ja nemam v BA ale na Kysucciach v restauracii nasich znamych 😉

• No, drahy sa tesil ze bude kupovat len jednu kyticu, ale teda budeme musiet presunu 😐 Zajtra ideme potvrdit hotel Limbach. je to tam naozaj pekne a co som sa pytala bab co tam uz mali, tak su spokojne. Obrucky sme vybrali na veltrhu, budu naozaj supro a ja mam aj 3 diamntiky, kedze 3 je moje srdcove cisielko 😃 Ako ste na tom vy? Uz mate nieco zarezervovane, kupene? mne sa to zda este taaak daleko 🤔

• adaa, no ten bude krasnu s troma kamenmi 🙂 🙂 🙂
    mz budeme riesit obrucky asi az v aprili, mame cas, teraz totiz este kupujeme zariadenie do bytu - obyvacku, LCD a DVD a tak, takze musia obrucky pockat...a dvere samozrejme, okrem vchodovych nemame ziadne 😬 😬

co mame? no saty, fotograf, kameraman, sala, zakusky...eta vsjo 😬

• adka, mas krasnu dcerku 😃

• kde ste secki? 🤔 🤔

• ahooooj 😃

• Sponzor fóra
  • to: atinkaa
    sak my v noci hajame 😃

to: luko
     😉

• gaia, to faaaakt? 😃

• Ahojte nevesty presuvam sa k vam do temy. Budem sa uz opakovat ale prosim vas o tipy na velku miestnost pre cca.120 hosti + parket na trsanie. svadbu mame 2.8 a uz neviem o nicom v Ba a okoli co by bolo volne alebo dostatocne velke. Zacinam , nie, uz som histericka...

• no sa nerobte, ze hajate 😉 😃 😃 😃 😃
    a blavacky ...som vam priniesla ulohu v podobe novej augustovky - supi, tak supki rozmyslat...co secko v tej blave mate 😃 😃 😃 😃 😛

• jej supi tak to bude big party ta vasa svatba 😃
    ..ale kde v BA? juj netusim....

• tak vas menujem adresne : ozyvat a zapojit zavitiky ma gaia, katka, adaa, rebeccaa 😃 😃 😛 jak v skole, jak s malymi 😃
    ja vcera holku navnadim a vy mi budete robit hanbu, urcite 😬 😃 😃 😃 😛
    daleej linduska 😉

• jeej sestra witchka a petocka....tak supkiii seem, 😉 😵

a seckiim cmuuk a dobre ranko 🙂

• ati ja sa z teba poserem, fakt 😃
    to supi: pre 120 neviem, my mame hotel Hradna Brana, na cca 110 ludi ale pri takomto pocte bude ten parket na trsanie podla mna "miesto na trsanie"...take velke, co ja viem? Skus technopol, to by ti vedela povedat moja sestra - gaskulka, skus hotel Holiday Inn, mozno Doprastav alebo Carlton.

• a ati, pisala som ti komentar, si sa neozvala, tak dufam, ze som ta tym nejak nenasrala 😉

• Dakujem pekne za IP bohuzial pegas, kormoran aj hradna brana su obsadene 😞 akurat pisem do toho hotela bonbon= objavila sa iskricka nadeje 😵

• mojik ja som to odoslala tym internym nestastim 😬 a uz to nie je ani ulozene..teda aspon nemam odoslanu postu ja
    ...urazit 😉 kde ze..komentare supis, mam radost, jak sa ludia, kus podobny aspon stylom zhoduju.... 😉
    komentar na vlasky a make-up, som s tvojim dovolenim 😬 😉 bonzla segre-tvojej a ukazala milacikovi-mojmu, 😉

diik a cmukkii, segra ta musi naucit, ich ukladat do picasa, nech ta tam mam na furt....lebo si nemysli, ze to bolo skusanie posledne 😃 😃 😃 😃 😛

• supi skus len zavolat do tych co som ti pisala, holiday inn ma urcite jednu salu pre tolko ludi, doprastav sa mi tiez mari a carlton neviem, to len tipujem

• supi - poslala som ti kontakty do IP 😉

• ahoj sestra 😉

• ju a ked uz sestra sestru zauci v picase, tak nebude albumik aspon picasovity, pre zvedavcov prazskych 😬 😃 😃 😃 😛
    nech nemusia byt v napati az do juna, boozinku 😬 🤔 🤔

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov