August 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

Zobraz úvodný príspevok
ahojte.. kedze sa mi prvy termin svadby akosi nevydaril :-( (predchadzali tomu rozne okolnosti),tak sme si stanovili "nahradny" termin,ktory sa dufam uz podari ;-) :-) na druhej strane,ked sa tak nad tym zamyslim, nieje dolezite,kedy sa dvaja beru,ale je dolezite to,ze sa maju radi,nie?? ;-) takze vsetky,ktore ste si vybrali prave tento krasny letny mesiac buduceho roka za ten vas den "D", tak tu piste prosim, aspon sa podelim s vami o moje doterajsie skusenosti :) CMUK
Odpovedať
Profilova fotka
to: luko presne...lenze ako hovori moja znama: ja zarabam, nekradnem :-D
Odpovedať
My tiez budeme mat menovy ako oznamka. Bratranec je grafik a ma teda znamich v tlaciarniach. :-) Cez vikend idem okuknut salon Michelle. Boli ste tam niektora? maju pekne, nefiete?
Odpovedať
Profilova fotka
to: adaa to je ten na Obchodnej? mam pocit, ze som tam zabruzdila...taky malicky...ale nie som si ista, ze to bol on...teta tam bola taka mlada, mila, ale typ siat, ktore som chcela mali iba 1 a tie sa mi nepacili...tak sme odcupkali
Odpovedať
ano myslim, ze to je majitelka. Vola sa Misa. Este som tam nebola, ale vraj je to v meste. Takze asi on, sak obzrem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, opat sa pridavam po par dnoch do temy, ale vidim, ze sa miname..vy ste cez den a ja vecer :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to: adaa no na Obchodnej su tak "vo dvore" 2 salony a ja neviem, do ktoreho som nakoniec vliezla...
Odpovedať
no ja nejak nestiham tieto dva dni, inam mne sa pacia oznamka zo svadbainak.sk, urcite si tam nejake vyberieme, nech je sranda...inak ja rada na PC tvorim, tak menu, etikety na vino by som rada aj sama vytvorila :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: luko my sme najprv rozmyslali takto: ludom, ktorych budeme pozyvat aj na svadobnu hostinu (teda rodinu a najblizsich priatelov), posleme take speci oznamka kupene (s takymi vystupujucimi ruzickami) a objedname k tomu aj menovky a pozvanky ku sv. stolu...zvysku sveta sme chceli posielat oznamka, ktore som ja pripravila a uz len ich dat natlacit...lenze sme sli teraz na sv. veltrh a seeeeecko sa zmenilo - milacikovi sa zapacili jedny oznamka, ktore splnaju moju poziadavku ruzi, a bac :-D
Odpovedať
no ja poslem aj mailom oznamka co si sama vyrobim :-D lebo vdaka bohu dnes mame net...ale najblizsim jasne ze postou ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: luko no my okrem pozvanych priamo na hostinu chceme poslat este takych 40 ks oznamiek (kazdy po 20 ks) zostatku nepozvanej rodiny, dalsim dobrym kamaratom a pod...zvysku sveta tiez mailom
Odpovedať
podobne ;-) uz sa na to moc tesim, len este cakam na vyjadrenie z Bytce, ci budu rekonsturovat svadobny palac, lebo neviem ci to bude tam alebo u nas na urade
Odpovedať
Profilova fotka
to: luko nam tiez este veci visia...juj, zajtra tie saty...ja ti mam nejaky nijaky pocit z toho...
Odpovedať
Článok sa načítava...
gaia...tak som zvedava ako dopadnes zo satockami :-)
Odpovedať
oprava: so satockami ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
gai drz sa ..uzi si to...a najma nech mas dake fesi satky ;-) ;-) inak spravy zo svadobneho veltrhu Praga ...nist moc, alebo dokonca vonkoncom nic tam nemali =-) este ze sme boli s holkami potom na pizzu, inak by to bola strata casu...tak vam mozem povedat, ze octove chipsy a potom pizzoska boli fajn x-) x-)
Odpovedať
atii, no vy ste teda cestovatelky :-D
Odpovedať
ahoj luko :-) uz mam konecne saty ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
petocka a uvidime ;-) luko anoo to ano, prave kukaam, co budem skusat v presove...mas z toho take male ceskoslovenske turne :-D :-D :-D
Odpovedať
atii, uplny svadobny maraton :-D ale aspon ma clovek nejaku zabavku do svatby ;-)
Odpovedať
atinkaa pridam foto, ale bude bezhlave.. doslova a do pismena, pretoze mojej sestre sa podarilo akurat tieto saty odfotit len od krku nadol :-D asi ju tak ocarili x-) ale buduci vikend ich este pojdem skusit v Nicole na Dostojevskeho v BA, takze urobime dalsie fotky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no to ano ;-) ma to daako zmohlo...asi ma nakoniec milacik pravdu :-N on uz ma minule leto nazval svadobne tsunami a to som este len sedela za pc :-D :-D :-D :-D :-p
Odpovedať
petocka to su tie z albumu na modelke? tie su krasne, co je to za model?
Odpovedať
nie nie.. nakoniec to neboli tie. V albume mam La Sposa Madeira a vcera som si vybrala Pronovias Domingo
Odpovedať
tie spravne su uz pridane do albumu ;-) inac luko videla som tvoje vitazne.. si v nich velmi povabna a skutocne ti pristanu takze blahozelam k vyberu :-)
Odpovedať
dakujem ;-) madeiru som si tiez skusala a keby mi neboli tae velke tak mam madeiru zrejmne. idem ta kuknut ;-)
Odpovedať
tak tie su skutocne krasne...videla som ich na par fotiek zo skusania niektorych kociek a su nadherne...budes mat aj bolerko? lebo s u krasne aj s aj bez ;-)
Odpovedať
bolerko asi budem mat len do kostola, potom si ho zrejme dam dole ale bolo skutocne kraaasne. buduci tyzden pridam aj fotky zo skusania, pretoze teraz som mala na sebe kremovy model ale poziciavam si biele, pretoze paradoxne som v bielych vyzerala lepsie.. comu by som pred tym skusanim v zivote neuverila :-) v sobotu idem do Nicole na Dostojevskeho, pretoze odtial mi ich vlastne poslu a dufam, ze budu super :-)
Odpovedať
urcite budu, videla som ich, su nadherne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
peti taze bezhlavee heej :-N :-D :-D :-D :-D sestru za fotografku neber a ked tak ju plliz chekni nech nam to nefoti bezhlavooo :-D :-D :-D :-D :-p :-p :-p idem vam okukat albumiky....jo luko bude paradna x-) x-) peti a tvoje tam mam len na modelke..kde si? :-N =-) =-)
Odpovedať
ati, vdakaaaa :-D jy myslim, ze vsetky budeme paraaaadneeeee :-D :-D :-D a na teba som tym skor zvedava, ze nakoniec do coho s a oblecies ;-) ucite to bude peckaaaa :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?