August 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

Zobraz úvodný príspevok
ahojte.. kedze sa mi prvy termin svadby akosi nevydaril :-( (predchadzali tomu rozne okolnosti),tak sme si stanovili "nahradny" termin,ktory sa dufam uz podari ;-) :-) na druhej strane,ked sa tak nad tym zamyslim, nieje dolezite,kedy sa dvaja beru,ale je dolezite to,ze sa maju radi,nie?? ;-) takze vsetky,ktore ste si vybrali prave tento krasny letny mesiac buduceho roka za ten vas den "D", tak tu piste prosim, aspon sa podelim s vami o moje doterajsie skusenosti :) CMUK
Odpovedať
Profilova fotka
no ja dufam, ze daco obleciem :-N :-D :-D :-D a zvedava som i ja ;-) vazne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no babule...idem hodit fotoze...mam saty z veltrhu a zo soboty (odtial len 1)...v sobotu som nabehla do salonu, tetuska mi dala vyskusat 3 zakladne typy siat a zhodli sme sa na tom, ze mi usiju podla 4 typu (presne tie, kvoli ktorym som tam sla) na mna :-D ...omerala ma (citila som sa ako u doktora) 8-( ...aj zavoj mi da urobit podla mojich predstav...
Odpovedať
no tak super, hlavne ze si si nasla to co ti sedi ;-) ja som zistila, ze zavoj, co sa mi paci stoji v Nicole 5tis. skoro ma porazilo, tak bud si ho kupit od jednej kocky, ktora ma svatbu v maji a ma ho, alebo skusim cez ebay. Ja chcem dlhy spanielsky bez hrubej krajky, len jemne vysivka kde tu
Odpovedať
Profilova fotka
tak to moje skusanie je na webe...grimasy si nevsimajte
Odpovedať
gaia a ktore nakoniec?, mne sa pacili tie tretie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ani jedny... budem mat usite na mieru tieto http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... s tymito rukavmi http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
no to bude paraaada.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a presne s tym som tam sla (a aj kvoli tomu, ze to bol jediny salon, ktory ich mal v ponuke)...teta ma, samozrejme, najprv skusmo ponavliekala do 3 roznych typov, aby sme videli, ci mi predsalen nesadne aj nieco ine...nesadlo...vsade je problem rozdielu medzi pasom a bokmi... tie, co sme nakoniec dohodli, mali iba v mensom cisle...ale ked mi ho navliekla a aj nezapnute prisposobila, vyzeralo to fakt najlepsie...stiera to ten velky rozdiel (medzi pasom a bokmi)
Odpovedať
gaia tento typ satov som mala vo svojom albume, pacili sa mi :-) budes krasna ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: gaskulka dakovala...ja len dufam, ze to fakt vyjde a nebudem v tom ako naboj do tankoveho dela 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
gaia: ty si trdlo ;-)
Odpovedať
ahoj gaius.. tak co, uz mas satky?? ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
to: gaskulka jake trdlo??? teraz mi jedna kocka pisala do IP, ze ten salon teda nic moc...normalne som sa vyplasila :-( to: katmi objednane - usitie na mieru to: luko este raz moc dakovala
Odpovedať
gaia, neboj, vsak ked si skusala, tak to bude OK, pre svojho milovaneho budes krasna aj vo vreci ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: luko no tie "moje" som skusala mensie cislo, ako by to asi vyzeralo...vsetky sme sa zhodli na tom, ze take budu najlepsie...len dufam, ze som neprestrelila...inak, za to vreco vrele diky :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
gaia: trdlo - koli tomu naboju do tankoveho dela :-) a neboj, dolezite je, aku si mala ty svoju osobnu skusenost a pocit...ale sak ty si ich ides dat usit, tie satky, ci nie? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: gaskulka sak ja viem, zaco to bolo :-D hej, saty idu sit...uz som zaplatila zalohu, omerali ma...ale nie som si ista - stale mam pochybnosti...co ak mi nakoniec nesadnu? :-|
Odpovedať
gaia, no a kolko to bude stat?
Odpovedať
Profilova fotka
to: luko 10tis
Odpovedať
no, tak potom budu sediet :-D
Odpovedať
Profilova fotka
gai budu sediet a budes frajerka..nebojaj...inak ak su site v tom salone a sediet nebudu..tak snad plati reklamacny poriadok :-N ;-) nebojaj,...ty si inak ciislo.....strela z dela :-N mas ty ale napady :-D :-D :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
to: luko heh...hovoris, ze za tu sumu... :-D to: atinkaa ja len dufam... ved ako ten naboj - videli ste uz niekedy taky naboj? no cela ja
Odpovedať
gaia, no vidis, ja dam za pozicanie aj viac, takto ich budes mat svoje a pre seba, ked budes chciet predas, ked nie, ostanu na pamiatku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja teda kocky svoje nepredaaam ani za nic..viete ako rada som si mamkine skusala tajne :-N :-D :-D :-D x-) ked mi bolo 10 :-D :-D :-D :-D :-p
Odpovedať
ja na SS boli krasne dlhe s modrymi volanikmi...uplne hippies, skoda ze ich nevie najst :-( a moj brat ked bol maly tak sa "zosobasil" s nasou susedkou v jeho veku, aj sme im svadbu vystrojili a nevesta mala mojej mamy zavoj :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak presne preto by som to nepachala...co potom chudaak deticky s cim sa budu bavenkat :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Ahojte baby, odbočím, ale rozmýšľam akú skladbu si dáme zahrať ako first :-D Páči sa mi kadečo, ale v preklade to už taká výhra nie je. Nechcem skladby o rozchodoch, sklamaniach a podobne...
Odpovedať
adka my mame srdcovu Leon Jackson When you belive ale rada by som aby rozumeli aj stari rodicia tak zvazujem milovanu Jeste ze te lasko mam, psieva Petr Kolar, len ma trocha matie, lebo ju zlozil Svoboda svojej manzelke, a vieme, ako skoncil... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
no adi my sme uplne mimo pruud my mame red hot chilli peppers...pockaj najdem ;-)
Odpovedať
atinka, ved keby bolo na mne tak dam zahrat Rammstein alebo Doors, ale uznaj tancovat na Light ma fire alebo Du richst so gut, alebo trebar Smells like teen spirit by bolo celkom komicke az hororove :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?