august 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

24. okt 200833740
  • Baby kde by som našla pesničku od Honzu nedveda Nad Banskou Bystricí je noc? Chcem si to vypočuť a nemôžem to nikde nájsť 😞
    No ja som rozmýšľala na Whitney Houston - I will always love you, to sa nám lúbi obom, ale je to v podstate o rozchode. No a moja najväčšia srdcovka je Enrique Iglesias a Hero. Keď ju počujem mám slzy v očiach 😬
    Ale inak aj Wet Wet Wet je v pohode a Love is all around....

• ano tu od Wet milujem velmiiiii, to bol moj prvy tip 😉
    s Nedvedom ti nepomozem, lebo toho ja fakt nemusim 😬

• ale kukala som na nete a naslo mi akurat akordy toho Nedveda

• Sponzor fóra
  • Ale aj tak ďakujem za ochotu luko.
    V sobotu idem na veľtrh, som zvedavá, čo tam objavím 😃

• ja tiez, tak potom hod info 😉

• Už som našla aj Nedveda 😃 Na youtube
    Ani ja ho nemusím, ale tá pesnička o Bystrici sa mi docela lúbi, však som Bystričanka 😃

• aha, tak to je potom jasne 😉

• ati ja milujem ONE tu novu verziu co spieva Bono so spevackou 🙂 inak U2 zboznujem 😉
    metalica je skvela a James Blunt neodolatelny 😉

a tuto je moj tip:

a:
    http://www.youtube.com/watch?v=jSwHKVinxX0

• fergie je n.1 😃

• to: luko
    ono pozicanie bude 10tis...bude to mat 2plus: budem prva nevesta a budu site na moju mieru...ale su majetkom salonu

• aha no uz viem preco ju nemame v play iste....nemaju ju..je to dceed 😉 😵

• ahaaa, no tak to je fajn, ze budes prva 😉

heh...aspon nieco...dufam, ze mi budu dobre a nebudem v tom blbo vyzerat 😦

• gaia nebud tak skeptikus 😉 😃 jasne ze budes dobre vyzerat.... 😉

• Sponzor fóra
  • to: atinkaa
    jaky scepticus??? iba realisticus...dobre je za 3...ja scem na jednotku 😃

• Ach jo, James Blunt je skratka James Blunt, akoze neodolam, ze jo... 😃 A zboznujem aj Fergie a jej "Big Girls Don´t Cry"... 🙂

• decka, ja som totalne vedla z tej hudby...vobec netusim, o com tocite...mne je to defacto jedno...jedine, co naozaj chcem mat je "jede masinka", 1 pesnicka od Seal, indiánska pieseň lásky, potom 1 co ani neviem, kto spieva 😃 ...zo sucasnych ani jednu...no proste - ja som kvet 😃

• gaia, no vsak ucime sa cely zivot 😃 mne zas nic nehovori anpr. presadzanie kvetov alebo ci je rozdiel medzi zaprazkou a zasmazkou 😃

kurnik sopa, ja som asi z inej planety...Tebou vymenovane pridavam do zoznamu "co neviem" 😃

• gaia, tak fajn, aspon nie som sama 😃 vsak mam kniohu od Bukovskeho kde sa varia rychle jedla tak tato kniha to isti co sa varenia tyka 😃

• Dievcence moje mile bude to trocha mimo diskusie ale chcem sa s Vami podelit o moju velku radost. Asi sme nasli miestnost- DK Cunovo. Sice az na velkost to ziadne z mojich narocnych kriterii nesplna ale budem sa s tym musiet zmierit 😦 Hlavne ze je to velke a volne!!! Chcem Vam este raz podakovat za vasu ochotu a za tipy.Snad uz budem moct kludne spat a zacat si ten svadobny chaos uzivat 😃 😃

fiha...a co ta sranda stala?

to: supi
    juuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj...tesime sa s tebou 😉 ...ak budes potrebovat nejako pomoct, aby sa to aspon trosku priblizilo tvojim narocnym kriteriam 😃 😃 😃

• supi to je supis 😃 ved ked si to vyzdobite, tak bude pekne 😉

gaia, tusim okolo 350,- 🙂

a to aj za teba same navari??? 🤔 😃 🤔

• neee, bohuzial nie 😃

skoda 😃

sviecky ste niekde nestretli? take, ako zhanam - tmavomodre valce?

• nie gaia 😃 tie sa mi teda oblukom vyhybaju, fakt neviem preco 😃 ale ked uvidim, napisem kde som ich yajliadla 😉

dokelimku! 😦 😃

• co noveeeeee?
    ja mam nove topanocky 😃 ale nie svadobne, take prechodove nad kotniky hnede kozene kraaaasne 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Prežite výnimočný svadobný deň v hoteli Yasmin Košice. Ponúkame aj romantický obrad pod holým nebom alebo netradičnú svadobnú hostinu v párty stane.
    Klasické aj moderné svadobné oznámenia | Humorné aj romantické svadobné oznámenia | potlač servítok, výroba menoviek na stôl, svadobné menu...
    FOTODUHA7
    Púchov
    fotím svadobné umelecké fotografie, obľubujem štýl vintage