August 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

Zobraz úvodný príspevok
ahojte.. kedze sa mi prvy termin svadby akosi nevydaril :-( (predchadzali tomu rozne okolnosti),tak sme si stanovili "nahradny" termin,ktory sa dufam uz podari ;-) :-) na druhej strane,ked sa tak nad tym zamyslim, nieje dolezite,kedy sa dvaja beru,ale je dolezite to,ze sa maju radi,nie?? ;-) takze vsetky,ktore ste si vybrali prave tento krasny letny mesiac buduceho roka za ten vas den "D", tak tu piste prosim, aspon sa podelim s vami o moje doterajsie skusenosti :) CMUK
Odpovedať
obrucky - take krajsie od 15 za obe, podla toho z coho budu, ci bude biele zlato, zlte alebo aj aj, moj ma hrubsi prst tal nam to vyslo aj 20 tis....ale som kecala s kockami a v ZA by sa mohlo aj za menej snad dat kupit saty - opat zalezi odkial, pozicovne by som povedala takych lepsich siat je od 6000 tis. az do 18 tis. mimo BA lacnejsie myslim v BB su dobre salony aj na La sposu a Pronovias, takze tam by som povedala take ozaj superove okolo 10tis. ;-) ceny mozno nizsie davali tam zlavy...ale zavisi kde a co chces, aky mas strop
Odpovedať
ahooooj-te :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa ved doslova sme ich lestili (tie obrucky) ;-) to: luko - stiesnene priestory...dievca zlate, bud rada, ze si to nevidela minuly rok...to bolo asi take, ako ten vestibul (kde bola modna prehliadka), tam boli narvani vsetci + este jedna mensia miestnostka, kde ked bola prehliadka, tak si sa k stankom ani nedostala...toto bolo oproti minulemu roku tisic a jeden - co sa tyka salonu Fany - mam na nich svoj nazor (mam s nimi aj pozitivne aj negativne skusenosti) holky, skusala som si vcera na veltrhu saty...samozrejme, boli to uplne ine typy, po akych tuzim...a bola som strasne sklamana...na to, aby som zapla svoje cislo, mi na chrbte chybalo cca 30 cm latky!...ked mi dali vacsie cislo, tak mi pod ramienkami chybalo 20 cm cloveka...ja som vsade trosku kratsia, takze to, co ine nevesty maju pod prsiami, ja mam na pase a bokoch...samozrejme, ze potom do toho nevleziem...mne vlastne az teraz dobilo, preco ja take velkosti na seba dam - pretoze je to prestrihnute a ked je nieco vkuse, tak smola...takze zrejme pojdem do tej Skalice a dam si satky usit na mieru
Odpovedať
gaia...ja celkovo nemam rada tieto velke akcie, takze preto sme to aj tak rychlo prebehli asi za hodinku, ak to bolo v minulosti este hrosie tak to by som sa otocila na opatku :-D ...mrzi ma, ze si nenasla vhodne saty, skusala si vo vsetkych salonoch v okoli? ale ak mas dorbu krajcirku tak sat na mieru budu iste super ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: luko - ja masovky tiez nemusim...ale kedze sme boli v nedelu a tak tesne poobede, tak sa dalo...fakt bolo iba par ludi vtedy...aj som videla na stanky :-D - v tej Skalici je salon, kde mali podobne, ake som chcela a boli mi ochotne take usit na mieru
Odpovedať
...no to ma hned mohlo napadnut, ze nedela bude lepsia.... gaia a mas nejaku predstavu co sa siat tyka? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: luko mam ich v albume...lenze predstava je jedna vec a realita druha...mozno sa mi vobec nebudu hodit...ale rukavy by som chcela take padave (kazdopadne rukavy mat musim)
Odpovedať
anoo, uz som pozerala :-) no pravda, pravda, ja som mala tiez vselijake predstavy, kym som nesla skusat :-D ale sikovna krajcirka uz najde riesenia ;-)
Odpovedať
Caute babule, tusim hodnotite veltrh... :-) No, my sme boli pozriet v sobotu doobeda, a ked mam povedat pravdu, bola som dost sklamana... :-|
Odpovedať
mexx mali sme ist v nedelu :-D
Odpovedať
ahoj mexx, pripajam sa k tvojmu dojmu. my sme boli v sobotu tesne po obede a bola som tiez sklamana :-( ale to je asi moja chyba. som moc narocna 8-(
Odpovedať
V nedelu bolo lepsie? =-) No, nam vyhovovala sobota, tak sme boli mrknut, no ale... Dost ma sklamalo uz to, ze to bolo v takychto priestoroch, cakala som, ze to bude vacsie (ale ako citam, byva to aj horsie) :-D, obehli sme to za hodinu a pol, aj to len preto, ze sme sa uplne motkali a pristavovali pri vsetkom moznom... Jedine, co sme si odtial odniesli, je objednavka svadobneho vankusika a svadobnej knihy a jeden casopis Svadba... :-D Saty som tam prilis neriesila, lebo som rychlo zistila, ze ten typ, ktory som chcela skusat, tam vobec nemaju, tak som to nechala tak, a pozerali sme skor veci ohladne vyzdoby alebo oblecenia pre draheho. Mali tam aj ten krasny oblek, ktory som pre neho viac-menej vysnivala, ale tridsat tisic sa nam zda za oblek uz trosku dost, predsa len, nie sme az taki bohati... :-N Ale na druhej strane uznavam, ze pre Bratislavcanov sa tam vela veci oplati, ked to vedia uhrat na rozne zlavy a podobne... My by sme museli za vsetko platit navyse dopravu, takze by to vyslo este drahsie ako obycajne bez zlavy, takze sa to prilis neoplati... :-| Takze ako celok ma to viac-menej sklamalo, ale mohlo byt aj horsie... :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
to: petocka minuly rok to bolo ovela horsie... my sme boli v nedelu a hodnotim to fakt o 100% lepsie ako minuly rok...aj som sa k stankom dostala :-D
Odpovedať
caute kocky.. ahoj gaii.. atinka.. gaii ja som tento rok nebola na veltrhu.. :-( nejak sa mi nechcelo.. ale mozem potvrdit,ze minuly rok to bola katastrofa.. strasne malicke priestory v Technopole a prilis vela vystavovatelov na malej ploche..
Odpovedať
gaii - a ako pokracujes v pripravach?? aj si nieco kupila na veltrhu?? obrucky ako?? sak podaj spravy,nie?? ;-) napis IP,lebo sem uz nechodim tak casto,yo?? budem sa tesit.. :-)
Odpovedať
o baby, tak z toho Technopolu by ma asi rovno vyniesli.. rozpravali sme sa asi pol hodku s nasou fotografkou, ktora tam bola a z toho vzduchu som skoro odpadla... ale ja som taka citlivka na vydychany vzduch, tak asi preto :-N
Odpovedať
..no ja by som tam nebola ani chvilu, ja mam problem vydrzat v Auparku...to som teda rada, ze to bolo v PKO
Odpovedať
ale som rada, ze sme tam boli, aspon som nasla super obrucky a mohli sme si "ohmatat" sv. oznamenia :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to: katmi vpisala som do IP ;-) to: petocka ja som tiez bola na slaktraf minuly rok :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute kocky ;-) tak kukaam, ze ste cele o veltrhovane, tak ja podam spravy z prahy v piatok ;-) ak bude co dodat i fotograficky tak doddaaam :-N :-D :-D :-D :-D ;-) gai ipecky :-N a jaa =-) =-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa ale co one, sak ty mas prehlad uuuplne o seckom, co sa u mna sustne...katmi som podavala iba suhrnnu spravu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ok ;-) este ze ma vies tak uchlacholit :-N :-D :-D :-D vraj co sa kde sustne :-D :-D :-D :-D inak gai saticky a ebay? tej predstavy si sa uz definitivne vzdala? =-) katus mooocno zdraviiim ;-) cmukiii x-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa z e-bay to nema vyznam...budem potrebovat viac skusok... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ani ak by si sa pomerala presne mojik? =-)
Odpovedať
no ja priznam by som asi tiez cez net do toho nesla, ked som videla niektore vystavene saty na veltrhu...poznala som ich z fotiek, kde vyzerali skvele a v skutocnosti nic moc...
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa to uz radsej budem trapasit v SR to: luko ale napr. tie, co mne prisli cez e-bay, sa fakt velmi drzali obrazku (samozrejme len velkost ina oproti modelke c. 34 8-( )
Odpovedať
Profilova fotka
luko myslis, ze si spoznala na veltrhu satky ktore su z ebay? alebo hovoris len o tom ze dla obrazku cosi vyzera ok a inak nie :-N =-) =-) v teme z prahy na slovensko si holka teraz kupila satky z ebay a je mocno spokojna...ale neviem,....asi to nie je pre kazdeho recept ;-)
Odpovedať
nie nie, z ebay urcite nie...tos kor s niektorych salonov v BA, kde som pozerala saty na obrazkoch a vyzerali krasne a tam tak sesle.... :-|
Odpovedať
z niektorych malo byt :-)
Odpovedať
Profilova fotka
decka, este aj ta matrika sa komplikuje...ja sa asi fakt obesim :-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?