august 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

24. okt 200833740
  • a este som si vlastne objednala aj kabelku cez bazar, juj ale peniazky idu rychlo z uctu 😃 no a este tie popolnocne saty - Ati, nebola si nahodou pozriet v Dianthe? ja sa tam asi pojdem pozriet na popolnocne - ceny maju take normalne, tak uvidim, chcela by som to stihnut cez vikend...

• uz sme nazad v pha..vcera sme doleteli 😉
    nikde som nebola..ak bude fotos, dojde k vam info....a prve satky maaaam na poste 😵 😵

jupppiiiii

• tak dufam, ze tie satky tiez vyfotis a ukazes 😃

• Sponzor fóra
  • jasne 😉

• Ahoj baby, tak ako idú prípravy? Ja to mám od dnes za 4 mesiace 😃
    My ideme vo štvrtok kupovať drahému oblek a mne popolnočné šaty a topánočky. Dúfam, že niečo kúpime. Ja chcem totižto cyklamenové šaty a drahému chceme kúpiť čierny oblek, bielu košeľu a cyklamenovú kravatu.
    No a nemám z toho dobrý pocit, lebo čo som už behala po obchodoch, tak sa predavačky len usmievali - že vraj cyklamenová kravata 😞
    Asi takú ešte nevideli.
    No ale keďže ideme mať bielo-cyklamenovú výzdobu, chcem aby bolo všetko zladené 🙂

• to: adka12
    tak to ste boli asi v zlych obchodoch...v BA je kopec specializovanych obchodov na kravaty a su tam farby od vymyslu sveta

• No ja som z BB a tu teda fakt nič nemajú 😞

• to: adka12
    tak to vidim na romanticky vikend v BA 😃 😉

• aalebo adi na jedno internetove posedenicko 😉 😉
    v ke tiez maju...dokonca i cyklamenove 🙂

• ahojte baby!!!!
    idem sa pochvalit. 😎 kupila som kraaasnu holubickovu girlandu!!je 4 m dlha,biela,su to vlastne dva holubky.vecer dam aj foto..a este som objednala aj kraasne servitky s obtuckami..tak sa tesim!! 🙂

• chval sa 😉 to je dobree a sup sem potom foto 😉

• sikulky 😵
    ja s amusim dokopat konecne zajednat tie naffffleky na stolicky 😵

• noo konecneee, ja ti tu vypiskujem denne a ty nist 😬 😃 😃 😃 😃 voniame rovnako 😬 😎 😎 fajne ...jadoree diorr 😵 😵

• jej, sak som si neumyvala mesiac usi, tak necujem 😃 😃 😃
    no ja uz nevoniam, lebo mam teraz Love in Paris od Niny ale nist moc, jadore lepsi

• 😵 😵 je najsamlepsi 🙂

• Sponzor fóra
  • na leto ja mam rada este Envy me, tusim Gucci, ze si aj kupim na leto opat a Jadore na vecer 😵 😵 😵

• no idem sa dat ostrihat...na jezka 😃 nie srandujem, dufam, ze sa jen nesmykne ruka, len podstrihnut 😃

• noo to by bolo veselee 😃 😃 😃 😛

• mna vcera kamoska nafarbila...teraz este parkrat hlavu umyjem a budem mat na nej farbu, aku chcem 😃 😛

• caute kocky.. tak ako pokracujete v pripravach?? 🙂

• jeeej caveski 😉
    nooo maam boty a satyy...aaale su dlhee na redovy 😞

• to: katmi
    no ze si sa aj objavilaaaaaaa...ako zijes?

• ati no hurraaa a svadobne saty???? 😉

• ahojky.
    tak uz mam v albume aj holubkovu girlandu a aj mileho topanky.chudatko az do svadby ich mesmie obut....len ja neviem zohnat nijake pre seba.neviete kde by som zohnala take s balerinkovskou spickou ale na nizkom opetku?????? 😞

• ahojte tak ja uz mam saticky a straaaaasne sa z nich tesiiiiiim 😃 😃 😃 😃 😃 uz len obrucky,dohodnut miesto na veceru a bude to 😃 😃 😃 😃

• Tak sa teším s tebo pipi. Ja som si akurát predvčerom kúpila popolnočné šaty tak aj ja sa vytešujem 😃

• pipi tak tie saty su teda ozaj uuuzasneeeeee, bude hviezda 😉

• to: pipi1211
    ja ich kuknem v robote - teraz mam prilis pomaly internet

my sme dnes prezili stretnutie s nasimi...velmi pekne vam dievcence dakujem za podporu

• jeej cauki baby, ako sa mate? katmi , gaius? len vas tusim poznam, som tu 100rokov nebola 😃
    co mate nove? ja najnovsie riesim ze nemame starejsiho na svadbu a vobec neviem nikoho zohnat- pliiiz neviete mi helpnut s tym? inak sa nam to kraati uz coo? 😉

• to: lenkaaaaa
    no ze aj zavitas! 😠 ...so starejsim ti nepomozem - ja take veci nemusim...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkam profesionálne služby v oblasti fotografie.. FOTOBOOTHKA - fotokútik
    Ponúkame originálne moderné svadobné oznámenia v rôznych štýloch. Nájdete u nás vkusné luxusné, chic štýlové, vtipné kreatívne ale aj minimalistické.
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746