August 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

Zobraz úvodný príspevok
ahojte.. kedze sa mi prvy termin svadby akosi nevydaril :-( (predchadzali tomu rozne okolnosti),tak sme si stanovili "nahradny" termin,ktory sa dufam uz podari ;-) :-) na druhej strane,ked sa tak nad tym zamyslim, nieje dolezite,kedy sa dvaja beru,ale je dolezite to,ze sa maju radi,nie?? ;-) takze vsetky,ktore ste si vybrali prave tento krasny letny mesiac buduceho roka za ten vas den "D", tak tu piste prosim, aspon sa podelim s vami o moje doterajsie skusenosti :) CMUK
Odpovedať
Profilova fotka
gaia: ako na ktorych... ale darovat ich uz nemozem :( obmotala som ich takymi farebnymi vlakienkami, aby to nebolo vidiet, ale ked ich clovek vezme do ruky, su na rozpadnutie... je mi az do placu a sa na seba zlostim za nesikovnost - raz si kupim krasnu vec a aj to si pokazim... a take vyskrabkavane vzory som nikde nevidela...
Odpovedať
Profilova fotka
to: dajulik drzim paste, nech to vybavis...a papiere? predsa skraja :-D to: parvitas u nas sa vyfukane nedarovavali - iba sa nimi ozdobovalo... vesele sviatky a krasnu jar vsetkym
Odpovedať
Profilova fotka
gaia: my praveze darujeme vyfuknute a ozdobene - namiesto cokolad a penazi :) - pripada mi nefer platit niekomu za to, ze ma obleje a zbije (hoci aj symbolicky) - tak dostanu symbolicky po vajicku + pohostenie a dovidenia - ale aj tak sa tesim na sviatky! babulky, vsetkym vam prajem krasne slnecne dni, oddychnite si a vytesujte sa z jari! ozaj, uz predavaju okrem narcisov aj fialky!!! :)))) taka som vytesena! :))
Odpovedať
ahojte :-) tam mi nic new akurat ma dnes sokovala mamina..volam dedovi a on mi zahlasi ze mama u neho dohadovala gulas party - popravky po svadbe...pricom sme sa dohodli ze nic po svadbe nebude 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
luko kuk do albumiku a rad :-N :-D :-D :-D :-D vankusik, poharik....ktoriiii :-N =-) =-)
Odpovedať
tak najviac u mna vyhrava: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... a co sa poharikov tyka ...myslis svadobne? tak mne asi viac s tymi srdieckami...ale tu sa neda velmi radit, lebo kazdy ma ine predstavy.... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
viem viem,..ze sa neda radit ;-) som to ja...co, ze to od teba i tak sceem :-D :-D :-D :-D co mas nove?
Odpovedať
nic akurat vyssie - mama vybavuje gulas party.... :-D jaj, ano boli nam vymerat okna, budu nam ich vymienat o tri tyzdne a dufam, ze v utorok uz bude na nova TV technika, uz sa na ten nas mini TV neda kukat...ani ovladacku nema....uz poznam vsetky reklamy naspamat :-D
Odpovedať
si v stadiu vyberania vankusika a poharov? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
kedze luko tu pise o gulasparty, tiez riesim podobny problem... my popraviny robit budeme, len mama ma taku predstavu, ze sa tam pozve ten zvysok ludi, co nebude na svadbe (z okolia), tak jej hovorim, ze ci chce robit druhu svadbu, no ide ma z nej porazit a nedokaze pochopit, ze ked sa bratranci, sesternice, kt.nie su pozvani, budu chciet prist pozriet na svadbu, nech pridu, vsak mi ich nevyhodime, ale ona hovori, ze to sa tak nerobi, ale ja viem, ze hej, ked sa sesternica vydavala, tak sa nasa dalsia sesternica prisla pozriet... ja nechcem mat na svadbe ludi, s kt.vobec nie som v kontakte a nemam si s nimi co povedat... je to moja svadba, z velkej casti si ju platim sama, tak co by som si nepostavila hlavu, ze koho tam chcem a koho nie, vsak? :-D no a este jeden problem riesime, no ja som zasadne proti tomu, aby to tak bolo... Kedze ja som Ceska, tak sa pozyva aj ceska strana, nasi teraz vymyslaju, ze ked ceska strana nepride (je to tak na 99%), tak sa ich miesto pri svad.stole uvolni pre dakoho zo slovenskej strany... no ale ja to tak nechcem, uz tak nas je dokopy aj s priatelovou stranou 140 ludi, tak budem rada, ked nas bude o 6 ludi menej, no nie je to nic lahke taka svadba :-D
Odpovedať
Profilova fotka
luko ano som :-D :-D ked uz saty nist :-N tak aspon cosi no nie? :-D :-D :-D dajulik..no z toho, co pises, tak ti prajem pevne nervy|-| inak damy dnes len minutecka, tak nech ste krasne, vonave a zdrave po cely rok! veselu Velku noc :-) tento rok nech vas obzvlast dobre popolievaju a vysibu.....nech ste v ´08 fesi maximaaalne ;-) x-)moocno sa to hodii
Odpovedať
aj ja prajem krasne a v zdravi prezite velkonocne sviatky :-D daju: no ona tiez chce pre ludi, co nebudu na svadbe, ale ja myslim, ze u nas to bude tak do 20...ale bude tam aj nejaka nasa rodinka, co na svadbe bude...no uvidime
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
challooo challllooo :-N =-) niekto in? :-N
Odpovedať
ja na chvilku, ideme na obed k buducim svokrovcom :-p ati, tak co vankusik a pohar vybraty??? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
allee asik hej...asi to bude ta sada co som ju tam supla ako poslednu, je k nej i foto album i guest book a cena primerena ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Veselú Veľkú noc..........augustové kočky. :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
a zajtra vela vody, vodky, aby sme bol krasne a zdrave cely rok :-D !
Odpovedať
Profilova fotka
to: luko kedy my nie sme??? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ako vas nastavajuci pooblievali? :-D ja budem asi chora a skareda cely dalsi rok :-| v Cechach sa hovori, ze ked je prestupny rok, tak chodia dievcata sibat a oblievat, tak si drahy nedovolil :-) ale buduci rok som rozhodnuta, ze ideme na Slovensko na Velku noc, v Cechach su sviatky nudne :-) no a musim sa pochvalit, ze som si cez vikend kupila spodne pradlo pod svadobne satky, aj som usetrila, lebo som ho nekupovala v Prahe, ale v Beroune, a je supis, drahy mi pomahal vyberat :-D teraz uz len tie obrucky a ten sprosty papier z matriky, snad sa ku tomu dokopem tento tyzden... no nic idem makat, bola som na kontrole po operacii a buduci utorok musim este raz, chjo :-S majte sa a pekny tyzden...
Odpovedať
Profilova fotka
to: dajulik no ja neviem, v SR v niektorych regionoch dievcence oblievaju a sibu chalanov v utorky :-D babule, nestretneme sa niekde niekto? rada by som sa s vami stretla aj IRL
Odpovedať
ja v pohode, ziadna oblievacka, vsak som si jej uzila uz dost ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: luko nasi kolegovci chceli blbnut - teda 1 novy a 1 dlhodoby, ale som ich vyhnala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute, no vam musim napisat, ako som dopadla na matrike - papier mam, 500 Kc z penazenky fuc a este mi pani matrikarka povedala, ze ale sobas nebudem mat platny v Cechach!!!!!!!!!!!!!!!! 8-( takze budem musiet po svadbe overit sobasny list, pridat ku tomu nase rodne listy a ist - a to sa podrzte - na matriku do BRNA, no pochopite to? ja sa tak zlostim 8-( tak neviem, musim si to dakde zistit, ako to vlastne je, lebo mi to pride padnute na hlavu... tak sa majte...
Odpovedať
Profilova fotka
dajulik hlaavne nech to dobre dopadne secko ;-) ostatnee uz budu len vtipne spomienky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: dajulik eee, co??? trosku mi to opis, lebo som z toho mimo...preco by si ho nemala platny v Cechach? Ja som sa prvy krat vydavala tu na Slovensku a moj sobas v mojej rodnej krajine platny bol - len som musela dat prelozit sobasny list a odovzdat na ambasade...oni to niekde eviduju...ved aj doklady (pas) som si potom vybavovala na nove meno - a to mi robila moja ambasada na Slovensku
Odpovedať
to: gaia gaia, mne na matrike v Karlovej Vsi povedali ze oni sobasia aj na devine, vlastne robia dve lokality: botanicku a devin, ak ani jeden z vas nema trvaly pobyt v karlovke, nevadi, treba si zo svojej matriky doniest delegačku, zaplatit 500 skk a urobia vam to aj v karlovke na devine.... inak, mne to viaceri ludia neodporucali, vraj je tam strasne veterno.... ale dat 16 tis. za botanicku sa mi tiez nexcelo... takze good luck :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: gaia no jednoducho sobasny list mi len tak stacit nebude, musim ho overeny poslat do tej matriky v Brne, to je jedina matrika, ktora Ti v Cechach urobi zapis, ze si vydata, ta matrika je special na veci, ked Cech sa vyda/ozeni/zomrie inde ako v Ceskej republike, aj Kaja Gott tam musi poslat veci, kedze mali svadbu v Amerike :-D :-D no je to komedia, ale co uz, musi sa to vybavit :-) ale mala by to zariadit matrika tu na Prahe 4, tak dufam, ze do toho Brna nebudem musiet ist :-) pekny dnik...
Odpovedať
Profilova fotka
to: dedian no ale my nechceme na hrade Devin, ale na urade Mestskej casti Devin...a to musi povolit starostka - je to pouzitie verejneho miesta inym cinitelom (fiha, ako v matike) :-D to: dajulik aha, no u mna ten Tvoj brnensky zapis zasuplovala ambasada...
Odpovedať
Profilova fotka
co som tu sama???
Odpovedať
Profilova fotka
gai si tu este? :-N ci sme sa vystriedali :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?