august 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

24. okt 200833740
  • no jo ale ktory je najhezcejsiiii 😬 🤔 🤔 ha?
    a ted babo rad 😃 😃 😃 😃 😛

• tak to uz neviem poradit...ja nie som vankusovy expert...mne sa vsetky pacia 😃

• ahoj Ati, som pozrela aj ja na vankusiky - ten co si pridala je najkrajsi... my uz mame tiez doma, no vlastne uz na Slovensku, musime postupne vsetko posielat prec, lebo sa potom v auguste do auta nevojdeme 😃 saty zaberu najviac miesta - to je jasne, do kufra ich nezlozim, kto by ich potom zehlil?! 😃 tak prajem pekny zvysok nedele...

• Sponzor fóra
  • chcete byt na svadbe neprehliadnutelne...nie nemusite ist v bikinach:
    http://www.hochzeit-magazin.de/images/stories/frontpage/schwerpunkt2-08.jpg
    😃

• dajuliik mas doma uz ten isty 😬 vaazne 😕

• Ati - nie ten isty, ale ze mame aj my vankusiky - my mame ruzovo biely, robila nam ho ulynka... 😃

• ja som cez vikend navstivila rodicov (od vianocnych sviatkov som ich nevidela) a vyzobrala som od mamy latku...mysli si, ze idem vysivat a ja si idem vankusik sit 😃

• dajulik achhaaa, uz chapem 😉 som chcela vyzvediet podrobnosti,..... 😉
    gai a aky bude?

• ahojte mozem sa pridat? akurat som nam zajednala Bojnicky zamok Zlatu sien na 8.8.2008 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 joj taka som happy lebo to bol posledny termin co mali sice o 18tej ale tak mi chceme malu svadbicku tak to nevadi ze to je tak neskoro 😵 😵 😵 😵

• cauki pipi nestretli sme sa uz nahodou v dakej teme 😬 aalebo mam deja vu 😬 😕
    kazdopadne vitaj a hovor co mas vybavene 😉

• no je to mozne ja som vsade 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ci na konovi ci na svadbe 😃 😃 😃 😃 😃 😃 no akurat som volala do tych bojnic a kedze chceme mat malu tajnu svadbu tak ani hostina tym padom nebude cize uz len zozbierat peniazky na obdrucky,vybrat saty a sme pripraveni 😃 😃 😃 😃 😃

• to maate paradne 😉 ticho zavidiim..niekedy si vravim, ci to nie je lepsi napad ako ten pel-mel s takou 100ludi jak planujeme my 😉

• no ja som rada ze sme sa takto nakoniec rozhodli i ked som vzdy snivala o velkej svadbe o tom ako budem pre vsetkych stredobodom pozornosti a pod ale takto je to super 😃 ved to je vlastne len o nas troch 😵 😵 😵

• to: atinkaa
    zaklad je biely...mam 2 varianty:
    a) na zaklade bude bledomodry tyl (na celom vankusi) ako mame na vyzdobu a stredom sa bude tiahnut tenka tmavomodra stuzka v strede prichytena bledomodro-tmavomodrou brosnou...tou malou stuzkou by sa aj pripevnili obrucky
    b) cez stred vankusa sa bude tiahnut hruba bledomodra priestvitna stuha (bez tylu), v strede prichytena bledomodro-tmavomodrou brosnou a spod nej budu trcat 2 bledomodre tenke pruzky stuzky, kam prichytime obrucky
    este neviem...musim s drahym poomyslat 😃 ...zakladnu latku mam iba na 1 vankusik a ak by som chcela pouzit variant a), tak musim vsivat tyl uz od zaciatku - aby sa nehybal

• Sponzor fóra
  • dobry vecer sa praje... ste tu niektora? 🙂

• ahojte 😃
    pipi kamoska tam mala svadbu, fotky boli krasne, dobre ste si vybrali miesto na obrad 😉

• ahojte baby....no mne to bolo v celku jedno kde sa budem vydavat ale drahy chcel mat pekne miesto on by sa najradsej vydaval niekde vonku na luke 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

• to: pipi1211
    hehe, divoska mala taku skoro "lucnu" svadbu 😉

• no mne by sa to tiez asi pacilo niekde na luke pri bojnickom zamku da sa vobec nieco take_ 🤔 😃

• pipi aka kocka si bola v svadobnych satach...este vyberas? 🙂

spytaj sa sobasiaceho, co vas bude sobasit...

• hej strasne sa mi pacia tieto http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageID=1111736&vReferer= no maju ich len v trencine a v piestanoch ale taky styl by som chcela... hentie co mam v albume su z nicol staly 17tis takze to nehrozi 😞 😞 😞 😞

• gaia ja to mam zatial len rezervovane tak neviem kto nas bude sobasit 😐 ale skusim sa ich popytat 🙂

• pipi, ano, moje su tiez odtial, 15 tis 😦 to bol moj strop, ale aj tak je to dost 😒

• a kde sa daju zohnat lacnejsie? popripade za aku cenu sa poziciavaju saty v "normalnych" salonoch? 🤔

• kukaam, ze sme damy znova na strope cien za satky 😬
    nasa oblubena tema, ze luko....aneb jak si vybrat najsamdrahsie na prvy kuk 😬 😉 😉

• no ved to je asi najvdacnejsia tema pre nevesty no nie 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mam na mysli: ak sa sobasite na matrike, spytaj sa na matrike (aj tel.)...ak v kostole - spytaj sa farara

• sobasime sa na matrike tak myslis ze tam mam skusit cinkut? 🤔

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ak hľadáte niečo nové a zábavné na Vašu svadbu, oslavu, firemnú akciu, garden party alebo iný event, vyskúšajte náš retro FOTOKARAVAN. 🙂
    FotoStar je zábavná fotokabínka, s ktorou sa na žiadnej svadbe, oslave, party, večierku či festivale nudiť rozhodne nebudete !
    Reštaurácia Four 4in je ideálnym miestom pre Vašu svadbu. Pripravíme Vám nezabudnuteľný večer plný dobrého jedla a pitia v príjemnej atmosfére.