august 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

24. okt 200833740
  • inak jani cauki...my sme sa tusiim este nevideli 😉

• mne sa tiez horzne paci, len ja bez lemovania, lebo k mansionu by sa asi nehodilo,ale urcite dlhy a jednovrstvovy 🙂

• luko tak este raz som skukla tvoj albumik a opravujem vetu s tetou modelkou a maisony....uz je tych satiek na mna daako moc..ale tieto mam k tebe priradene 🙂 🙂 😵

• Sponzor fóra
  • ale macenas by som tiez brala 😉 su podobne len bez rukavikov...ale na mna uz boli moc drahe, este asi o 3 tis. tak som ani neskusala 😶 ale som spokojna aj s tymi,c o mam 😵
    dobru nocku kocky, idem sa venovat nastavajucemu 🤔 😎

• dobruu 😉

• kde ste zienky augustove 😬 🤔 🤔

• ja pozeram Miss...ale no nic moc, neviem, kto im robil make.up vyzeraju strasne

• tak konecne pekna baba, meno neviem, ale studuje pravo

• teeda ty sa mas 😉
    dake news svadobne?
    som ti pisala ze mam za sebou skusku nechtikov?...mam frajerske veru 😉 😉

• jeeej a ake gelove?

ja nic nove, pozerala som svadobne pohare a tie co sa mi pacia sotja 3tis. 😐
    inak ideme zajtra konecne kupit LCD a DVD, takze tam idu peniazky, svadobne veci musia pockat 2 mesiace

• ee nie nejake nove...su vlastne moje 😉 ak najdem poslem link do ip..stalo to desne prachy..ale neposobia tak umelo..a teda staalo to za to...su nejakou hmotou dorobene a dotvarovane moje...na principe zubnej vyplne to funguje 😉

• fiiiha, a kolko to stalo 😵 ?

• 2200.- penazi...nikdy som si nedavala robit manikuru ani nist take v salone...ale prislo mi to dost 😬 🤔

• no mi povedz, ja si robim sama tak to nevyzera nic mooc, no za tu cenu musia byt ozaj krasne 🙂

• no myslim, ze su..i som sa s nimi celkom zzila ja som ziadne akrylove nechcela....na toto som sa dala celkom nahovorit a teraz uz nelutujem 😉
    hladaam a poslem link, oki? 😉

• Sponzor fóra
  • tak u nas zmena planu, technika az po daniach a ideme kupovat doplnky do bytu 😃
    krasnu nedelu

• ahojte baby, vidim, ze pekne sa pripravujete na ten vas den D... no ja teraz s pripravami musim trosku pockat, lebo som po tej operacii so zubami a keby ste ma videli - hroza 😃 som taka opuchnuta, mam modrinu pod okom a na brade ako keby mi dakto dal do drzky, no fakt kriza, ale dufam, ze do svadby sa to da dokopy haha 😃 ale nikomu by som toto nepriala, nic prijemne to nie je, aj ked to neboli, ale jem jak male decko 🙂
    no a my na svadbu uz mame kolace - nasi boli teraz na Slovensku a o kolace sa staraju mamky, nech si aspon trochu pripadaju dolezite, lebo do nicoho ineho si kecat nenechame 🙂 uz mame aj super krabicky na kolace, vybaveny gulas na sobotu - keby mal zo svadobnych hosti dakto hlad 🙂 a to je asi vsetko... a uz netrpezlivo cakame na pohare, snad buduci tyzden pridu... majte sa...

• dajuliik to je asi daka epidemia ci co 😬 gaia ma tiez problemy so zubkami...tak nech ste kocky obe co najskor fit 😉

• kocky august nam vytahujem z druhej strany 😬 je to mozneee 😃 😃 😃 😃
    luko 😬 mojik sa mi verit nesce 😃 😃 😃 😛

• ten s ofinou som uz u teba v albumiku sledovala...lubi sa mi najsamvacsmi 😉 😉

• aj mnee, lebo myslim ze mi ofina sedi viac, no vsak ine to bude ked to bude na mne tak to bude potom zabava 😵

• myslim, ze s ofinou budes peknucka...question is...ci ti to bude tak roztopasne drzat ako tej slecne 😬 🤔 😶 😶

• ati, no vdaka, dufajme, ze hej 😉

• 😉 😉 😵
    bree ranko augustovky 🙂

• .aaaa niekto sa nam zobudil 😃 to ja uz zarezavam s prachovkou doma 😃

• 🙂 hm, to ja zarezavam v praci...

• jesusi...to aby som sa vam bala napisat 😬 😃 😃 😃 😃 😃
    taak ma sprdnut hned z rana....som si k vam urobila kaficko...tak sa mi kocky rozpiste 😉 😉

• ati neblazni, vsak sa snazim uz od deviatej upratovat a stale odbieham, takto to budem robit cely den 😃
    objavila som nejake figurky na torticky, mam ich v albume rozne, ale najviac sa mi apcia tie najdrahsie, ako vzdy 😦

• noo tak to si na tom ako ja.... 😃 😃 😃 😃
    ja som nasla o cca 400dolacov lacnejsiu knihu hosti dneska nez minule tak to okukaavama a furt tiesim, ze ta 500dolacova sada, je predsa len najsamkrajsia 😬 😃 😃 😃 😃 milacikovi ani muk 😬 😕 😶 😶 😎

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Reštaurácia Four 4in je ideálnym miestom pre Vašu svadbu. Pripravíme Vám nezabudnuteľný večer plný dobrého jedla a pitia v príjemnej atmosfére.
    Želáme Vám krásny, usmievavý a škerákovský deň. 🙂

FOTO - VIDEO - FOTOBOX - FOTOKARAVAN
    "fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov