August 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

Zobraz úvodný príspevok
ahojte.. kedze sa mi prvy termin svadby akosi nevydaril :-( (predchadzali tomu rozne okolnosti),tak sme si stanovili "nahradny" termin,ktory sa dufam uz podari ;-) :-) na druhej strane,ked sa tak nad tym zamyslim, nieje dolezite,kedy sa dvaja beru,ale je dolezite to,ze sa maju radi,nie?? ;-) takze vsetky,ktore ste si vybrali prave tento krasny letny mesiac buduceho roka za ten vas den "D", tak tu piste prosim, aspon sa podelim s vami o moje doterajsie skusenosti :) CMUK
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa aaale, ja som tento tyzden na veltrhu...takze tu budem byvat obcasne 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, vyzera to, ze augustovky uz maju vsetko na svadbu vybavene, ked je tu pusto-prazdno :-D my si ideme dnes vyberat obrucky, tak som zvedava, na kolko nas to vyjde, lebo je kamoska asistenky z roboty a ma dielnu v domu, tak neplati najom, takze hovorila, ze to bude urcite lacnejsie ako v meste... sa pochvalim zajtra :-D ati/gaia: co mate nove vy dve na svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
to: dajulík no ani neviem...stale sme v stave "vyckavania"...cakame, co starostka Devina...cakame, co matrika (ohladne mena)...hladame dobreho DJ (neakcneho)...a caka nas zoznamenie mojich rodicov s drahym...caka ma skuska siat na konci aprila/zaciatkom maja...caka nas (po dotiahnuti veci s matrikou) objednavka oznamiek...a tak
Odpovedať
Profilova fotka
tak my maame oznamka...perfiiisnee x-) x-) x-) x-) juuj a mam objednane satky popolnocne od chloee...jedny musia vyjst milacik mi objednal 4ks x-) x-) sa tesiim na vase prstienky...my zatial sme neboli ani kukat ziadne.... :-N a sa musim priznat ze kukat na obrucky ma bavi zo vsetkeho najmenej :-. :-x kde je luko? =-) =-) gai musi to vyjst, sak vas nenechaju bez matriky :-N =-)
Odpovedať
ati super ;-) ati ja momentalne ficim na digitalnych technologiach, zistovala som nejake info, tak som trcala na fore medzi samymi chlapmi, kym som zistila, co som potrebovala :-D oznaka mas v albume? idem kuk ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
neechod nikam :-N oznamka mojik sce zatajit...bo vraj mi secko kopcite :-D :-D :-D :-D povedal tak som musela slubit a povinne drim bobrika mlceni :-D aale su supiskove.... su ine... tisku sa nezalakla iba tri tlaciarne, secki ostatne pisali ze daco take nerobili, nerobia a robit nebudu :-D :-D :-D a co ty it menka :-D :-D aake mas info :-N
Odpovedať
ati...OK, dobre robis, lebo niekto by to okopcial a potom dal do albumu so svojim podpisom....ako sa to bezne deje...aj budem mat ako som pisala nejake zo svadbyinak, este sme sa nerozhodli ake ;-)
Odpovedať
jej kolko preklepov...asi jarna unava :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to viem ja len co si vyzistila od ajtakov, nech mam prehlad :-D poslem potom odkaz do ip, ked budu satky i oznamka cele...zatial su oznamka a pozvanky k stol...chyba este speci obalka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ati: vies jak mne sa nikde nechce dnes po robote? taka som unavena, rano som sa nemohla vykopat z postele, ale uz sme si to dohodli, tak ideme, len som zvedava, ako dlho nam ta cesta tam bude trvat, ideme cez celu Prahu :-D ale obrucky uz si musime vybrat, to je tiez dost vysoka palka, tak nech uz to mame za sebou :-D no a potom vlastne este satky na prezlecenie a to stale neviem, ci si kupit alebo nechat sit, ja chcem take satky, ktore potom budem normalne nosit do roboty a nie dajake dlhe korzetove, ktore mi budu strasit v skrini :-D a potom zistim, ze sa do nich nevojdem - ako tie zo stuzkovej, aj ked som ich potom uzila este asi na 3 svadby, ale teraz sa mozem len na nich pozerat, lebo som za tie 3 roky pribrala a jednoducho ich nezapnem :-) a ja sa aj tak na svadbe nechce prezliekat - na co, ked svadobne satky budem mat za cely zivot len raz na sebe, dufam :-) ale pre pripad nudze musim mat nieco na prezlecenie... ale dufam, ze potom oznamka aj satky ukazes, chcem vidiet :-D gaia: urcite vsetko dobre dopadne, my ideme 16/4 na SR, tak tiez musime na matriku, aby mi povedali, ze co este potrebujem, som zvedava, co si vymyslia :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ja zas satky celkom uzijem...teraz uz musiim ked som objednaala veela :-D :-D :-D len tie svadobne....to je vacsi pruuser, nist na mna a august za dverami :-.
Odpovedať
Profilova fotka
a uz si pozerala aj doma na SR alebo tam tiez nic nemaju? :-D ani mi nehovor, pripada mi, ze to dajak rychlo leti, uz nam vela casu neostava... ja chcem dajake letne na prezlecenie, aby som ich potom vyuzila, no fakt neviem, co s tym :-D ale to sa dajak vyriesi, hlavne ze mam svadobne, aj ked musim este raz do Berouna, aby mi ich upravili, bo mne su vsetky saty dllllllheeeeee :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
a ake mas teda satky? kde je daaky albumik? :-N ha? to je co za poriadok :-D :-D :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
no ja si popolnocne davam sit...mali by byt take, ako je teraz moderne nosit - prestrihnute pod prsiami, dlzka do stredu kolien...to vynosim aj do divadla/opery/rodinne oslavy... takze v Devine nas nezosobasia...musime zajst na matriku do DNV...vraj su tam mili...takze drzte paste
Odpovedať
Profilova fotka
myslime na teba gai..daj potom vediet, ze co a ako ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocandy. tak som sa po dlllllllllllllllllllllhom predlhom case sem opat dostala? co mate nove? pripravy, robotka, pripadne skola... ja stale ta blba skola, robotka ziadna, pripravy v nedohladne. ale planujem, ze pojdem magisterske studovat externe, popri tom robkat niekde a snad sa uz podari aj s mojkom byvat - potom uz snad do svadbicky tak daleko nebude ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa este sa skusim na ambasade spytat
Odpovedať
Profilova fotka
caute... tak vcera sme boli pri tej zlatnici, tak nam poradila co a ako, doniesli sme jej ukazat, co by sa nam pacili, tak to najskor vyskusa do striebra a potom sa uvidi... joj ale bola velmi mila... tak uvidime... no nic, kocky, idem este nieco urobit a po robote na pripravu k prijimaniu+birmovke, uz nech mam aj toto za sebou, tak ma to nebavi a potom este nauka, to je stale nieco :-D pa
Odpovedať
Profilova fotka
to: dajulik xixi, to aby si nemala zivot prilis jednoduchy :-D
Odpovedať
ahojky skoronevesty!! ;-) my sa budeme brat 3008 2008. ten datum je podla mna super!svadbu budeme mat malicku(mamky a surodenci) a bude v spisskej sobote.drahy ma uz takmer vsetko kupene a ja este voooobec nic! ]-( no neskutocne.stale neviem zohnat topanky a na obhliadacku po bizu a topankach v obchodoch nemam nikoho,kto by to so mnou absolvoval,tak to riesim prevazne elektronickou formou....no co uz.obrucky si dame urobit v pezinku z vlastneho zlata,kedze ho mame dost a ja zlato nenosim,posluzi vznesenemu cielu... pozdravujem vas vsetky a prajem pevne vervy pri vybavovani formalit atak... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: gabulka26 xixi, ako pekne si to povedala "ja zlato nenosim,posluzi vznesenemu cielu..."...sikovne riesenie, prakticka nevesticka ;-) ...tak nech sa ti dobre planuje...a btw, preco si davate robit v Pezinku, ked svadbu mate v Poprade? =-)
Odpovedať
dakujem za kompliment :-) no ono je to takto:obaja pochadzame z popradu,spoznali sme sa v koline nad rynom a usadili sa v okoli senca... :-D tak preto ten pezinok. a saty si davam sit v raci.a este nieco:v pezinku je super obchod s oblekmi a koselami a kravatami.v predajni maju hned aj krajcirsku dielnu,takze ked chete,usiju vam cokolvek.super nie?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte moje, kde ste? =-) daake news? ja mam doma botky ;-) x-) paradnee x-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: gabulka26 fiha...a kde v Raci? lebo ja by som si chcela dat usit popolnocne...my sme oblek kupili na svadobnom veltrhu to: atinkaa a kde je foto??? ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
bude secko ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa slubotechna :-D :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-p juuuj
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
luko tak som prave zistila ze sa nam lubi stejna vona ;-) x-) jadoore dior x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ati - no som na nich zvedava, daj vediet, az ich budes mat v albumceku :-D my sme vcera objednali cokoladky, budeme ich davat pri redovom, lebo kolace davat nechceme, tie budu na stole a zas len alkohol je cudne, tak dostanu cokoladku :-D a este sme ku tomu objednali prisavky na ozdobu na auto a aj papierove ruze na vyzdobu ozdob na dvere... a buduci utorok vecer jupi na Slovac :-D sa tesim... A Ati ako si sa mala doma Ty, ci este si stale? no nic, idem pracovat, prisla som do roboty o pol 12, mala som rehabilitaciu po tej operaci so zubami - no nic prijemne to nebolo, v piatok mam dalsiu a v pondelok a utorok tiez... tak sa majte... pa
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?