august 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

24. okt 200833740
  • lenka - ahoj leni.. a ty kde si sa stratila??? 😕 a nevies, kde je gaia?? ta tu uz nebola,ani nepamatam.. dufam,ze je u nej vsetko ok.. 🤔
    eee ten datum.. gycovy negycovy, mne sa pacil.. mna furt len chytaju take sible datumy 😃 ja ti neviem ani preco.. napr. buduci rok mas 7.6.2008 (tam je 6,7,8 -teda okrem tej dvojky hehe.. 😃 ), potom tam mame 2.8.2008 a 8.8.2008 (aj ked to je piatok.. ).. no povedz.. nesibe mi?? 😃 😃

• ahojte, tak uz som tiez spat...ja som este lepsia, ja som fakt mala pocit, ze aky pekny termin som nam vymyslela a vobec ma nenapadlo, ze je na nete a uplne full of people 😎

• atinka - no vidiis??? 😃 😉 tu je nas ovela viac.. tusim.. 😉

• Sponzor fóra
  • ahoooojte babulky, no vobec neviem co je s gaiou... 😞 ja som tu dlhsie nebola lebo som nejak nestihala v praci a doma sa vacsinou nepripajam... zlata dobra uhorkova sezona mi pomaly konci 😞
    no ja sa ti priznam ze mne sa tiez pacia vsetky tie "gycove datumy" 😃 to ja som len tak pisala, lebo co uz ked sme to v ten den nemali ani jedna 😬 🙂
    antika inak 2.8. je tiez paradny datum 😉 mozno by som sa aj na taky dala nahovorit 🙂
    no mozno ste si to tu uz pisali, ale tak spytam sa - zacali ste uz s pripravami? 😃

• ..no prave nam padol termin...a taky pekny😞disappointed:

• lenka - ale tvoj datum je super,nie?? ako 7.7.07 😃 s tou gaiou - dufam,ze je v pohode.. nebyvalo zvykom,zeby tu nebola tri dni a nie uz dva tyzdne.. 😕 tak dufam,ze je ok..

atinka - a to uz preco??? 😕

• neni su volne fricovce..ziade iny den nez 16/8..tak mame zatial rezervovany ten 😞 😞

• atinka - a preco chces prave tam svadbu??

• atinkaa- ale aj 16/08/08 je pekny lebo 2*8 je 16 😃
    a mozno blba otazka ale co su fricovce???? 😐

• lenka - fricovce je taky kastiel.. 😉 😃 eee a tebe tiez dobre habkori z tych datumov.. 😃 😃 jak mne.. 😃 😃

• trosku trosku nam habkori 😃 inak moje stastne cisla su 13 a 7 takze ja by som nieco aby sa to aspon podobalo ale akosi mi to nevychadza nabuduci rok 😐 nic s 13tkou a so 7mickou neni pekne 😞

a idem kuknut fricovce niekde na nete nech som mudrejsia 😃

• kukni veru, vyzera to nadherne a hlavne babi na mna myslite, nech pan fuzac, ako sme ho pracovne nazvali bude zhovievavi a da nam termin 😉 😉

• ja nemam ze stastne cisla.. nastastie.. lebo uz by mi z toho asi uplne hrablo.. 😃
    su tam datumy ze 7.3.2008 - piatok, 7.6.2008 (tento som ti uz pisala,ne? 😉 ) , 13.6.2008-piatok, 13.9.2008, 7.11.2008-piatok - ale to je asi uz mooc daleko, nie?? a v decembri este 13.12.2008.. tak, tu mas vsetky datumy roku 2008 😉

• caute baby..kde ste vsetky skovane??

• tu som katus? mas nejake news? 😉 😉

• Sponzor fóra
  • ahoj ahoj. uz som stihla napisat aj na tudruhu temu 😃
    zatial nic nove..ty? ten panko zatial nic??

• ouki adi ja pisem sem.. 😉
    inak aj ja uz v praci.. blee..

• cauki, prave som ti pisala vedla ze sa musime zladit, tak fricovce alebo august 2008? 😛

panko nist veru zatial...ju a ty tu mas nove foto, ze?

• adi - august 😃 ano,dala som si nove foto.. aj ked uz mam dlhsie vlasy..novsie foto nemam take kvalitne..ale sak neva.. 😃
    si dava nejak nacas,nie??

• hej sviniarik jeden, ja som v takom napati a on nepise... 😉

• 😃 sak si mysli. baba ma este rok cas.. tak co budem uz teraz odpisovat.. 😃

• 😐 😐

• ale to som ta nechcela postrasit..len ja som sa s tymto stretla,ked som sa snazila cca 4mesiace pred planovanou svadbou daco si zabezpecit.. kazdy na mna kukal jak na blba.. 😒

• hmm no uvidime katus, bo nic nove a z prahy je to narocne vybavovanie veru... 😞

• a stale nic?? co je ten ujo fakt drbo?? hmm..viem si to predstavit.. nechcela by som..

• no jo..si tu este?

• caute holky! ako sa mate? 🙂

• atinka - ano ano.. som.. ale uz len chvilku..

lenka - ajoj.. celkom ujde.. konecne padla.. tesim sa jak male decko ze idem uz domov..dneska to bol des..nic sa mi nechcelo..

• holky aj ja uz chcem domooov, este do 18.00 musim vydrzat😞
    ahoj lenus, mam sa unavene 😞

• ahoj adi.. ako dnes?? a to ty tak dlho robievas?? by ma asi porazilo,keby som musela tak dlho tvrdnut v robote.. dneska mam ja napr.kratky den.. 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.

Celá SR..
    Svadobné foto - video
    Rodinné foto - video
    Letecké foto-video DRONOM
    Book,glamour
    Fotoatelier
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov