August 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

Zobraz úvodný príspevok
ahojte.. kedze sa mi prvy termin svadby akosi nevydaril :-( (predchadzali tomu rozne okolnosti),tak sme si stanovili "nahradny" termin,ktory sa dufam uz podari ;-) :-) na druhej strane,ked sa tak nad tym zamyslim, nieje dolezite,kedy sa dvaja beru,ale je dolezite to,ze sa maju radi,nie?? ;-) takze vsetky,ktore ste si vybrali prave tento krasny letny mesiac buduceho roka za ten vas den "D", tak tu piste prosim, aspon sa podelim s vami o moje doterajsie skusenosti :) CMUK
Odpovedať
Profilova fotka
dnes pracovne ;-) robotka supis tajna, a supis dlllhhaaa, ale fajna, nestazujem si ;-) ;-)
Odpovedať
adi - IP ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej poslane,;)inak prave som sa rozculila v sekcii moon;)jak som ten lev, nedalo mi neprispiet ;-) ..mozno tam mas trosku odpoved :-p hadaj :-D
Odpovedať
napada ma vselico a vacsinou mam pravdu.. s tou tvojou robotou.. tak si myslim,ze aj teraz mam pravdu.. ;-) a hlavne,ked je tajna.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
8-) 8-)
Odpovedať
:-D
Odpovedať
Profilova fotka
nie, nie nesmejkaj sa tolko, radsej napis co ty? ;-) citala si moon? i temy mame dako podobne;-) a ked uz som dnes riesila tie prstienky, co si myslis o titanovych?..ten moj najsamkrajsi totiz leatea nasla ale je prave z titanu:-(
Odpovedať
co ja?? hm?? co by si rada vediet?? :-D ;-) hej...akurat som to docitala.. a isla som ti napisate, ze nejak si sa rozpisala.. :-D ale nei.. vazne.. kazdy na tie prstienky len nadava.. tak neico asi v tom bude, nemyslis?? titanove? neviem..nemam s nimi skusenost.. ja mam asi 3 z chirurgickej ocele a na tie nedam dopustit..tolko striebornych sa mi uz znicilo (lebo ja nosim prstene denne) ale tiez z CHO vyzeraju stale akoby som ich prave vcera kupila.. takze tak.. ;-) a inak.. bola tu niekde tema aj prstene z Primossy.. to si si mala precitat..neviem to teraz najst.. nehovorim,ze tam je tych nespokojnych tolko, ako v moon, ale je.. a ja bohuzial patrim medzi ne..ked si na to spomeniem,tak ma ide akurat tak slak trafit..ale co uz..
Odpovedať
Profilova fotka
co nevyzeraju dobre?
Odpovedať
Ahojte trosku sa vam sem zamiesam vidim ze riesite prstienky... podla mna su z titanu dobre...... ;-) biele zlato sa straaaaaaasne rychlo znici.... ale titan je aj dost drahy... ja by som chcela svoju z kamienkom a buduci manzelik bez kamienka... tak som zvedava kolko by nas stali..... 8-) my sa chceme ist pozriet do Ivanky pri Dunaji a tam vraj je nejaka vyrobna.... robia tam obrucky na mieru... a o dost lacnejsie ako v obchodoch ;-) tak som zvedava.....
Odpovedať
Profilova fotka
slavi tak uz sa nahanam i z temou - holky vyberte si, sme dnes august 08 alebo fricovce? :-p :-N titan je drahy? a nie je draha platina? a ked teda titan ano, tak titan objednany cez internet? nemaju zivy obchod a mne sa ten prstienok tak lubi? videli ste ho? ;-) kati rozpisala som sa ( uz vies? :-D ), strasne nemam rada ked je niekto grobian a ti dvaja pani to tam podla mna prehnali..tak som mala potrebu sa rozpisat...typical lion :-D :-D
Odpovedať
alebo som si to pomylila???? :-D :-D tak ja uz fakt neviem ... ale viem ze titan je drahy urcite :-p ja do augustoviek sice nepatrim ale rada pokecam.....
Odpovedať
Článok sa načítava...
slavkicek - no ako prepac obrucky za 25tisic myslis,ze by mali byt nekvalitne?? :-S adi - ja som za august.. sak ale my sme sa tu uz nasli.. ;-) a k tym obruckam.. no nie ze nevyzeraju dobre,ale.. ked mi posles do IP mailovu adresu, poslem ti mail a poviem ti,v com mam problem.. ;-) lebo tu by to bolo na dlho..najhorsie je,ze sa to neda napravit... ano.. aj ja dakedy pisem dlho.. ;-) amam potrebu sa vyrozpravat :-D no sak leev.. :-D :-p
Odpovedať
yo a to som ti zabudla povedat,ze jeden mam aj platinovy.. ale ten bol drahy jak hovado.. ale co uz.. som ho dostala.. ;-) s takym velkym bielym ockom.. ;-) a posli link.. na ten prstienok.. inak ty nie si na slovensku,co? poslem ti jeden link,pozri si to.. ;-)
Odpovedať
adi - http://www.ocelovesperky.cz/?enter=ye... ;-)
Odpovedať
Katmi... ja neviem len co som sa rozpravala s ludmi ktory maju obrucky z bieleho zlata povedali ze nikdy viac... vraj sa strasne rychlo znicia a je to mäkke zlato....na ktorom ti vidno kazdy skrabancek... kamarat mal pred mesiacom svadbu a jeho obrucka je znicena ako keby ju nosil pol zivota.... :-( a to hovoril ze si na nu dava pozor....
Odpovedať
Profilova fotka
kati moj prstienok najsamkrajsi je u mna v albumiku, tak pozrite, co vy nanho? ja by som radsej riskla to biele zlato jak titan..ale neviem...
Odpovedať
slavkicek - zalezi od toho, aka je tvrdost bieleho zlata.. my musime mat kvalitne si myslim,lebo su spolu s cervenym zlatom a to sa spaja pri velmi vysokej teplote..inak by to cervene na tom bielom nedrzalo.. ati - pockaj,pozriem..a ak si budes davat biele zlato,nedavaj si kombinaciu ako ja.. daj si cisto len z bieleho a daj si ho porodiovat..budes ich mat krasne biele.. inak mozes dopadnut ako ja.. bud mozu mat nadych do cervena alebo do zlta.. tie nase maju nadych do zlta.. ale bolo mi povedane,ze aspon vidim,ze ma neoklamali,ze to je biele zlato.. no utecha teda,ti poviem.. :-S
Odpovedať
no veru dobru stranku som ti poslala.. leeen si ju pozri.. :-D ;-) a je ti jasne,ze ma zanedbavas.. to tej "tvojej" temy pises a na mna zabudas.. ;-) :-N
Odpovedať
Profilova fotka
jak zabudas, sak pisem jak drak ;-) pracujem jak drak :-D :-p a vraj zanedbavas?hmmm...ip na hadanku cakam, mailka o prstienku a problemoch s primosou bo kruh sa asi zuzuje - moon pacili sa mi ale vazne nechcem ani skusat, primosa, bola kandidat kvoli kope prstienkov, tak nakoniec ostane fakt len objednat z netu titanovy a dufat, ze bude najsamkrajsi i nazivo :-. :-. a este si neprezradila ty svoj job ;-) cakam;-)
Odpovedať
isteee.. :-D hadanka sa nekona.. :-D maile mas uz dva, aj problemy s primossou.. a moj job? pomaham ludom ;-) aspon sa snazim.. dostat ich zo srabu.. ;-) alebo pomoct im vyriesit veci tak,ako si oni praju.. ;-) ak sa to samozrejme.. ;-) noo fcul bud mudra.. :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
maily nemam :-( :-( a teda pravnik? ;-)
Odpovedať
ouki.. nic som o prstienkoch nepovedala... ;-) ja len som reprodukovala to co my povedali kamosi ktory maju biele zlato....baby vy si uz aj objednavate??? my este ani nevieme ake chceme............. :-o
Odpovedať
Profilova fotka
no ja by som uz rada, mala secko doma ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
..kati tak nic mi neprislo na email :-(
Odpovedať
Profilova fotka
..kati mam jeden ;-) prstienky..nemali byt dva? ;-) :-p
Odpovedať
Profilova fotka
nakoniec som sa dockala - to vies, zvedavec, netrpezlivec, bojko a k tomu lev ;-) :-p ...som nebezpecna kombinaciooo :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cavesikte dievcence moje zijem, zijem...len sme mali dovolenky a to som nemala odkial pisat...a po navrate bolo tolko robotisky, ze az teraz mam trolinku casu sem kuknut a nieco aj prispiet... zdravim aj novopribudle (sakra, to som ale slovo vymyslela :-D :-D :-D ) na otazku veku: rozdiel medzi mnou a mojim zlatinom je tolko rokov, kolko je v roku mesiacov :-( ...najhorsie je, ked ideme po meste - niektori ludia na nas ziraju ako blazni a ja neviem, kam oci podiet :-| ...on to nevidi, iba sa vznasa od stastia ;-) ...asponze jeho to netrapi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
gai ahojki, my sme sa tu asi este nevideli...chvilu som rozmyslala a az potom mi doslo, ze i to tvoje o veku a rozdiely bude asi pre niekoho ineho, ze? ;-) ..a ked pises, ze milacika tvojho to netrapi, co teba?
Odpovedať
caute baby.. dnes som len na skok.. ;-) adi - ale poslala som ti tusim aj tri tie maily.. neprisli ti?? :-. ako je to moznee??? :-S nechapem.. gaia - no hurraaa.. :-D uz som myslela,ze sa ti daco stalo.. :-.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?