August 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

Zobraz úvodný príspevok
ahojte.. kedze sa mi prvy termin svadby akosi nevydaril :-( (predchadzali tomu rozne okolnosti),tak sme si stanovili "nahradny" termin,ktory sa dufam uz podari ;-) :-) na druhej strane,ked sa tak nad tym zamyslim, nieje dolezite,kedy sa dvaja beru,ale je dolezite to,ze sa maju radi,nie?? ;-) takze vsetky,ktore ste si vybrali prave tento krasny letny mesiac buduceho roka za ten vas den "D", tak tu piste prosim, aspon sa podelim s vami o moje doterajsie skusenosti :) CMUK
Odpovedať
adi - ale no :-D nemam setko,len pooolku :-D 8-) a inak mame 300 prispevkov holky.. ;-)
Odpovedať
sak dobre moja peknaaa 8-) ale ked maju obsadene,tak co urobis?? tak bud termin,lebo kastiel.. :-D tak uz si vyber.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kastiel a termin a secko ;-) :-D lev, chapes x-)
Odpovedať
chapem chapem.. ale v tomto pripade to asi nepojde.. :-| inak chcela by som ist domov,ale videli ste,co je vonku??? teda aspon tu vBA.. sak neprejdem ani na safko a budem mokra jak mys.. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
..neprejdes ani kam? na co? :-. my mame celkom ok pocko. ..nie vazne, neviem, lebo nebolo to uplne nie, to nemam rada - vraj terminy budu este overovat, vyzeralo to, ze to moze byt i toho 2/8, inak i 16/8 je ok...len to nie je take jednoznacne, jak by som chcela. ..a pisali sme do agentur, tak som zvedava...co si im skresala ty na tych poziadavkach? ;-)
Odpovedať
adi - :-D nechaj tak.. baby co su z BA vedia o com hovorim.. ;-) vela veci..mali tam take napr.ze ohnostroj.. ktory stal..no nebudem kecat.. ked chces,ti to poslem mailom..
Odpovedať
Profilova fotka
no caute rybky moje krvilacne :-D na chvilu vas spustim z oci a takto mi zdiviete - vesat ma chcete a fyzicky mi ublizovat :-D :-D :-D mam toho v robotiske fakt vela - este stale sa spamatavm to: atinkaa vitaj medzi nami - este sme sa fakt nevideli...mas pravdu, to o tom veku nebolo k Tebe...niektora z holiek sa ma pytala pocas mojej 2-tyzdnovej dovolenky a uz si nepamatam ktora, pretoze za ten cas ste toho straaaaasne vela popisali :-D
Odpovedať
no hura ze si aj ku nam konecne dosla..
Odpovedať
inak mas vyhlad niekde z okna?? to co je vonku??? jak pojdeme domov??? :-.
Odpovedať
Profilova fotka
gai, tak ahoooj katus ako? nechaj, sak chcem vediet i ja neblavacka ;-) ju a secko posli, secko chcem :-D :-D :-p
Odpovedať
no tak dobreee :-D ja chodim na Safarikovo namestie,odtial ide MHD..nieje to od roboty daleko,ale kym tam pridem,tak budem jak mys v tomto lejaku co tu je.. akurat rozmyslam,ze prdim na to a idem dom taxikom..sak keby si videla,jak tu leje.. a ja otvorene topanky,tielko,alenastastie som si rano zobrala aj svetrik... dockaj,tak ti idem poslat.. ale nikomu ani muk.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ani muk ;-) psst :-x
Odpovedať
Článok sa načítava...
mas to tam.. ;-)
Odpovedať
adus poslala som ti maila z mojej pracovnej adresy..tak sa necuduj,ze kto to je :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nemas :-( :-| ...ani v internej poste ani na mailiku katus, dako je to proti nam :-| ..sak uz mi jeden mailik od teba chyba :-|
Odpovedať
tak pockaj..poslem ti aj ten rozpocet z firemnej.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
z firemnej mam saticky, pekne ;-) ja mam jedne v tomto duchu v albumiku ;-)
Odpovedať
uz musis mat aj druhy mail.. ;-)
Odpovedať
tiet maju vo fany salone u nas v BA alebo este v michelle.. a podobaju sa mi na Octubre z Nicole.. ale su ovela lacnejsie.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mam, dik ;-) kuknem na to doma a psst :-x
Odpovedať
:-D vonku je to uz znesitelnejsie..tak ja padim domov.. papa zajtra.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
babyyyy sak chvilku sa clovek tvari ze pracuje a hned sa nevie docitat toho co ste popisali ;-) kati ano prosim prosim posli, adresu ti posielam v IP :-) a s tym safkom ste ma pobavili :-D no inak este co sa poctu hosti tyka tak aj my tak okolo 100... teda chcela by som mat max 80 ale asi nezmestime :-( babule a neni to cez agenturu moc drahuo?
Odpovedať
Profilova fotka
katiiiii nechoooooooooooooooooooood :-o :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dam vediet, hned jak sa zacnu ozyvat... ;-) zatial sa ozyvaju len v tom duchu, ze sa im nechce na vychod....na jednej strane rozumiem, nevedia zabezpecit veci, garantovat dodavatelov, na druhej strane mam pocit, ze sme taky malinky, ze snad by to slo takmer vsetko mat i z bratislavy =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja pomaly asi tiez koncim tak paaa zajtra :-)
Odpovedať
Profilova fotka
pa ;-) lenus
Odpovedať
Profilova fotka
to: katmi mne sa tiez podarilo vypadnut v medzidazdi...idem haji... to: lenkax4 no cez agenturu to fakt je drahsie...niekde na tomto portali je aj kalkulacia "s" a "bez" agentury...vychadza im tam rozdiel okolo 20tis. s tym, ze velmi vyzdvihuju, ze vlastne Ti setria cas a nervy...aj ked ja by som aj tak nervacila, ci mi to fakt urobia podla mojho zelania a dohody (aj ked ja viem byt velmi konkretna vo svojich poziadavkach)...takze si to radsej budem robit sama...teraz ideme s milacikom omrknut moznosti kupit tyl, organzu, resp. vlizelin za take normalne (aj lacnejsie) peniazky...neviete o dobrom tipe v BA? nech zas v tom obchode necedime krv... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko dievcence! ako sa mate v takto uprsane rano? ja spavo :-S 2 gaia: ja osobne ani neviem co to ten vlizelin je :-D takze asi neporadim :-|
Odpovedať
caute holky.. vcera som to stihla stym dazdom LTT :-D ale nezmokla som..to je hlavne.. Leni ty ako? zmokla si,ci si to aj ty vystihla?? inak mas IP.. nestacim sa cudovat aky je svet maly.. :-D ;-) baby vlizelin je taka latka..ked sa pozriete baykalac do albumu,myslim,ze to tam ma.. ;-) ona to aj predava.. gaia ty ho potrebujes?? napis jej IP.. posiela aj na dobierku.. ;-)
Odpovedať
yo a este Leni som ti chcela povedat,ze cez agenturu to nieje az take drahe,pretoze ked ti poslem ten rozpocet a pozries si to,tak uvidis,ze kopec veci je tam uuuplne zbytocnych a ked to povyhadzujes, tak ta to vide na celkom prijatelnu sumu si myslim a hlavne to mas bez stresu,pretoze agentura sa ti o vsetko postara.. ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?