August 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

Zobraz úvodný príspevok
ahojte.. kedze sa mi prvy termin svadby akosi nevydaril :-( (predchadzali tomu rozne okolnosti),tak sme si stanovili "nahradny" termin,ktory sa dufam uz podari ;-) :-) na druhej strane,ked sa tak nad tym zamyslim, nieje dolezite,kedy sa dvaja beru,ale je dolezite to,ze sa maju radi,nie?? ;-) takze vsetky,ktore ste si vybrali prave tento krasny letny mesiac buduceho roka za ten vas den "D", tak tu piste prosim, aspon sa podelim s vami o moje doterajsie skusenosti :) CMUK
Odpovedať
Profilova fotka
my sme si s baykalac uz pisali - lenze ona by odo mna potrebovala metre...a tie ja este neviem...potrebovala by som od niekoho vediet, kolko metrov sa to asi tak dava...musime zajst najprv do DK a spytat sa tety, ake dlhe bude to "Ucko" pre 46-50 ludi...
Odpovedať
Profilova fotka
baby a neviete mi povedat, a je lacnejsie dat na stolicky navleky alebo to "omotat" (dekorovat) tym vlizelinom? lebo mne sa navleky velmi pacia, ale ani ten vlizelin na stolickach, ked je to pekne spravene, nevyzera zle... sice najkrajsie vyzera vlizelin aj s navlekmi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
okrem toho, ona ani bledomodru organzu nema :-|
Odpovedať
Profilova fotka
a niekde mimo tej pani organza nie je? bola si sa pytat v obchodikoch? ....lenus mne sa viac lubia len cisto kvietky ;-)
Odpovedať
jeejda chvilu som tu neni a zas ste kolko napisali.. musim si to ist cele precitat :-D adi - sak ale tebe som organzu neposielala.. :-N lenka - ano, uz mi dosiel mail.. aj som odpisala.. ;-) gaia - a na obrazku ma dajaky bledomodry.. :-.
Odpovedať
Profilova fotka
sak prave, ze si mi ju neposlala :-(
Odpovedať
yo leni a navleky sa daju aj pozicat.. a cez agenturu to robia automaticky.. ;-)
Odpovedať
sak a chces aj ty??? to si mi nepovedala draha.. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
sak pisem, ze ceeem seckkoooo :-D :-D
Odpovedať
jeeejko..sak dobre dobre..tak odteraz ti posielam setko.. :-D a uz to tam mas! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
katus, ty si cislo ;-)
Odpovedať
ja??? sak pises,ze chces setko,tak ti uz budem posielat setko.. :-D no potrebujem ja,aby si ma tu potom drzala pod krky??? :-D :-D :-D inak babule chystate sa na svadobny veltrh,co bude tento rok?? teda buduci.. a boli ste tento rok??
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
..ja som na ziadnom nebola ;-) v prahe pojdeme, ak bude cas, a mozno prideme i k vam do blavy, ak budeme mat bratislavsku agenturu ;-) ;-) ..to bolo vzhladom k tomu admin.pracovnikovi, co si mi ho poslala, si ta viem predstavit :-D :-D
Odpovedať
ahaaa.. no sak a nieje to tak?? :-D niekedy.. k tomu veltrhu - u nas bude tento rok 2-3 februara v PKO (asi ti to nic moc nepovie :-D tak ale pre druhe,keby chceli ;-) ); tento rok bol v technopole a to ti bol des.. :-S natresk jak hovado,nedalo sa tam ani poriadne kracat a nie este poriadne pozerat.. v PKO to bude dufam lepsie...predpokladam,ze malo by byt..su tam vacsie priestory.. tak uvidime.. a v cechach byva ten veltrh trosku v inom termine..len teraz neviem,ze ktory..nikde som to zatial nevidela...
Odpovedať
Profilova fotka
ja som zatial nebola na ziadnom veltrhu ale chcem urcite ist do PKO buduci rok... kati a v CR si uz bola na nejakom svadobnom veltrhu? oplati sa ist aj do ciech? napr brno?
Odpovedať
Profilova fotka
to: katmi to len vyzera bledomodre - v popisoch modru nema... ja som bola na veltrhu a bola som sklamana...dufam, ze v 2/2008 to bude lepsie, kedze PKO je vacsie... :-) ...urcite pojdem/e :-D
Odpovedať
vies co nebola som v cechach a ani sa tam nechystam.. mne staci ten,co budeme mat u nas ;-) jedna dobra rada - nekupujte a neobjednavajte si obrucky na veltrhu.. davaju si tam 100%tnu prirazku..neviem ci vsetci ale viem o jednom,ktory urcite.. uvidim,ake ceny daju buduci rok..
Odpovedať
Profilova fotka
to: katmi no ja Ti neviem cica...my co sme porovnavali, tak praveze niektore obruckove firmy mali na veltrhu fakt 20% zlavy (par sme si ich "checkli" aj v reale)...
Odpovedať
gaia -ano,aj ja som tu pisala,ze ten co bol v technopole bol o nicom..prilis vela ludi,vsade natresk,k nicomu sa clovek pomaly ani nedostal... otras..
Odpovedať
Profilova fotka
to: katmi viem, ze si pisala ;-) ...keby len to - ja som cakala viac ]-( ...nejaka som rozmaznana asi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
na strankach hotelu diplomat najdes prazsky kati ;-) ...inak som si zasa trochu popisala do diskusie o fotografovi - blava - surne, podobna diskusia ako moon prstene, ach jo, normalne sa tu daktori hadat chodia :-S :-S
Odpovedať
gaia - nam sa tam pacili iba jedny obrucky..bola to firma z cieh, davali nam cenu na obrucky - a to sa teraz drz - 48000,-na slovenske koruny, so zlavou by to vyslo 45500,-sk, to chceli zalohu priamo na veltrhu a dodacia lehota 6 tyzdnov.. na druhy den som pozerala tie prstienky na nete a tam par stal 23500,-ceskych a aj ked som to preratala kurzom na slovenske,tak by vysli na SK najviac 28000,-... tak sme si dali urobit u nas v BA take a vysli nas tolko isto ako tie na nete... a este tam mam aj briliant.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa zrejme frustracia z prace :-D
Odpovedať
adi - a uz na dalsi rok?? lebo ja som na dalsi rok v cechach nenasla.. :-N asi som zle pozerala.. :-D a takych je tu viac,co sa sem chodia len vadit.. podobne ako na MK.. co ti poviem.. gaia - myslis?? tak ale sem chodia nervy robit druhym???prepaac.. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
to: katmi tak to je sila!!! to si zaratali dopravu kamionom s tym, ze 1 kamion privezie iba vase obrucky??? ci banikov, ktori pojdu zlato dolovat??? ty kokos, nemaju sudnost niektori!!! ]-(
Odpovedať
gaia - tak to je teda sila..som len zvedava,coby mi povedali,keby som si ich objednala s tym,ze som uz vedela,aku cenu maju na nete.. by sa vyhovarala,ze to je zla cena alebo co??? niekedy tych obchodnikov fakt nechapem.. ale zistila som,ze vsetko co je svadobne alebo ma len nadych svadobneho,tak je zrazu minimalne o 50% drahsie... dokedy robite holky?? ja uz o chvilu pojdem..
Odpovedať
Profilova fotka
SVATEBNÍ VELETRH 8. - 10. února 2008 www.svatebni-veletrh.cz ..snad sa to moze tu dat ;-)
Odpovedať
ak ti to admin nezmaze.. ale nemal by..baby si sem davaju vela liniek.. alebo nabuduce daj bez www :-D a skusala som tuto stranku, ale nedala som tam pomlcku medzi slovami a v slove veletrh som zabudla dat jedno e :-D
Odpovedať
Profilova fotka
do siestej :-| ..sa mas, kati ;-) ;-)
Odpovedať
to vydrzis este ;-) ja uz budem o 6 doma lehnit pri telke :-D a varit si obed na zajtra.. ja mam takuto pracovnu dobu.. a v piatok len do 2 ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?