Kto má svadbu 16.6.2012?

2. jún 20121670
  • A kolko ta vyšli? možeš mi poslať link?

• @veve0312  a kolko ta vyšli? môžeš mi poslať link?

• @47ala47  Ahoj a koko Vás vysli tie oznámka? mali pekný výber?

• Sponzor fóra
  • @veve0312  A už ich máš doma?

• @kaja80   jasne mali toho dost...no oznamenie ta vacsia karticka bola 0,50€ a ta mensia ako pozvanka bola 0,25€ ale ked mas tych velkych 100kusov tak male spravia k tomu zadarmo...no my sme dali za to dokopy do 40€

• @atkavnatka  ešte nie do konca marca by mali prísť

• @47ala47  super, dik za info.

• ahojte baby.... tiez mame svadbu 16.6.2012 😃 aj ked to malo byt uz 2.6. no museli sme to posunut koli knazovi, ktory bude mimo slovenska...
    pripadam si, ze sa vsetko toci len okolo svadby a dovtedy sa z toho este zblaznim 😃DD
    nejake veci mame uz zajednane a ujasnene, ale este vela, vela veci bude treba....prave som zacala pracovat na vyrobe oznameni, dufam ze sa budu pacit😃

• Ahoj bocka, aj my máme svadbu v tom istom termíne. Práve včera som si dorobila svadobné oznámenia. Vecičky pomaličky zabezpečujeme, ale ako čítam na týchto stránkach, niektoré nevestičky to riešili už rok aj viac vopred. 😉

• @bocka  ahoooooj tak aj ty si v našom klube 😉 aj Ty vytaj! no presne u mňa je to rovnaké ale hádam sa nezbláznime 🙂 tak potom tu daj foto aké sú tie oznamka

• @martinkaili  tak tu daj foto aké si ich vyrobila 🙂

• @martinkaili  ...tiez si robila oznamka sama? posli nejake foto som zvedava 😃 myslela som, ze ked si urobim sama bude to lacnejsie a figu, ked som vsetko pokupila 😃 no budu originalne! ...rok aj viac sa mi to zda prehnane zajednavat veci, moze sa vselico stat a vlastne ked uz dvaja vedia, ze sa chcu zobrat nemaju az rok cakat 😃

• @veve0312  ...dakujem Veve! urcite odfotim a ukazem😃....jaj ved nieje dna kedy svadbu neriesim, ale tesim, tesim!

• @bocka   zhodli sme sa na takomto oznameni. Nechceli sme ani priezviska, uplne strucne. Obaja skor berieme uz svadbu len ako povinnost pre rodicov, 🙂 , aby sa pri kazdej navsteve neriesilo kedy bude svadba. Jasne, ze sa tesime na ten den, no uprimne, nech je uz za nami. Lebo stale nieco napadne, co este nie je doriesene, resp. riesime ako to dopadne. Najlepsie vsak bude asi nechat veciam volny priebeh, lebo nie vsetko sa da naplanovat.

• Sponzor fóra
  • @bocka  dobre daj foto, som zvedavá, my sme si objednali oznamka cez internet a zajtra alebo pozajtra nám majú prísť návrhy tak uvidíme či to odsúhlasíme alebo nie, neviem sa dočkať aké budú 🙂

• @martinkaili  veľmi pekné

• Vdaka 😃

• tak sa pripajam kocky...vybrali sme si ten najkrajsi datum : )))

• @zuzka105  vitaaaaaaaaaaaj 😉 áno ten najsamlepší 😃 a čo všetko už máte povybavované?

• @martinkaili  už aj mne dnes prišli návrhy na oznamká etikety na fľaše a aj na výslužky 😃

• no babule ja mam z vas tak trochu depku asi...lebo my len salu, fotografa asi, dneska prisli obrucky tak z tych sa tesim...oznamka musim poriesit cim skor lebo ma drahy nahana s nimi uz....

• @zuzka105  neboooooj ešte stíhaš 🙂 my este obrúčy nemáme 😐 😐

• Dievcata, uz mame obrucky, na zivo su ovela krajsie, som nadsena🙂 Odporucam zlatnictvo KAMEA v Trencine 🙂 skvely pristup a este bohatsi vyber. Tak uz iba oblek pre zenicha, topanky pre oboch, torta,zakusky a vino 🙂

• @kristinkaaa  tak to si na tom supeeer my ešte nemáme obrúčky, ženích nemá ešte absolútne nič, ja čakám na šaty ale inak už asi všetko nachystané a zajednané 🙂

• @veve0312  ani moja polovicka nema absolutne nic🙂 este nemame ani predstavu ako by mal vyzerat svadobny oblek🙂 moje saty sa uz presivaju na moju velkost,v maji budem mat skusku, v nedelu sme zaplatili zalohu za svadobnu hostinu a este treba doriesit ubytovanie svadobcanov🙂 len poniektori este ani nevedia, ze idu na svadbu, kedze sme este nerozposlali oznamenia vsetkym tym, ktorych by sme chceli na hostine🙂 Tak aj vy ste na tom velmi dobre, obrucky vybrat je velmi jednoduche - pokial mate rovnaky vkus a aspon ako taku predstavu o tom ako by mali vyzerat🙂 nas oslovili hned prve, ktore sme videli🙂

• @kristinkaaa  my našťastie nepotrebujeme ubytovať žiadných svadobčanov, to je aspoň jedno +. tak už sme pozerali nejaké tie obrúčky ale ešte sme sa stále nerozhodli, lebo sa nám páčia viaceré 😃

• @veve0312  mojim trapenim je svadobna kytica,absolutne netusim aku farebnu kombinaciu, ake kvety...🙂 nevies poradit?🙂

• ahojte aj ja mam svadbu 16.6. 2012 ........a uz sa veeekmi tesim 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Château Šarkan
    Nové Zámky
    Nádherný priestor na svadby,obrady,rodinné oslavy,krsty v krásnej rozprávkovej záhrade.Rezervácie prijímame +421918834991, helenka@weddingperfect.sk

Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.

Svadobnô
    Topoľčany
    Sme traja chalani, ktorí svoje skúsenosti so svadobnými fotografiami a videom netaja. Sme dokonale pripravení zvečniť príbehy Vašej lásky.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov