Kto má svadbu 16.6.2012?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
nájde sa ešte niekto?
Odpovedať
1
5
6
@veve0312 ci som spokojna s naukami? bolo to sedenie s knazom a rozoberali sme tam veci na temu Boh stvoritel vsetkeho a vdaka jednemu zenichovi + mojmu nastavajucemu tam vznikali logicke diskusie v rozpore s temou:) cize to bolo celkom zaujimave:-)) a co vy? ake mate z toho pocity? osobne sa tesim na to sedenie s psychologom:Dsom zvedava co sa tam bude rozoberat:)
Odpovedať
@tinytinkerbell gratulujem:) ako ste na tom s pripravami?:)
Odpovedať
Profilova fotka
@veve0312 my este ani nevieme, ci bude mozne mat sobas vonku, ktory tak chceme, alebo v kostole. ani som si nemyslela, ze si farari strazia tak svoje uzemie, ked chceme aby nas zosobalil iny. musi sa to dako doriesit cim skor lebo zacinam byt z toho nervozna. zatial nam o ziadnych naukach nehovoril, on je taky benevolentnejsi asi ziadne nebudu:D
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
AHOJTE baby tak ako pokracujete s pripravami????? uz len 74 dni :-)))))))))) :-) :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@tinytinkerbell tak sa teskate vsak???, :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nevestičky, mne a ženíchovi chýba ešte vybrať sv. kyticu a pierko, vybrať svadobné menu a oznamka dorazia o 2 týždne a dúfam že som už na nič nezabudla :-). Chcem sa Vás spýtať, tie čo budete mať Dj-a, akú pesničku ste si vybrali ako prvý svadobný tanec? A aké pesničky chcete, aby Dj-ej hral? Teším sa na odpovede...
Odpovedať
Profilova fotka
@bocka ahojky, tak my sme na predmanželsku prípravu začali chodiť už v decembri (sú to 4 sedenia) + prednáška plánovaného rodičovstva v quo vadis. My sme boli obaja len pokrstený a veľmi som chcela svadbu v kostole, tak si dokončujeme prímanie a to chodíme na sedenia s katechétom 2x do týždňa. Takže ak chcete svadbu v kostole, tak sa poponáhľajte ;-).
Odpovedať
Profilova fotka
@adka89 Ahoj Adka, môžem sa spýtať, kde budete mať svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
Vo Vinodole. Prečo?
Odpovedať
Článok sa načítava...
@kathyka28 chceme valcik, ale vybrali sme si nie klasicky valcik, ale mame vybraty moderny valcik vo francuzstine...
Odpovedať
2 mesiace a 10 dni:) Babule, kde vyberate,alebo ste uz vybrali oblek pre zenicha? Mate nieco osvedcene?
Odpovedať
Profilova fotka
@kristinkaaa Ahoj Kika, odporučam Ti ísť do peek and cloppenburg, tam by ste si mohli vybrať oblek a vestu sme kúpili s kravatou v salóne Nicole v Auparku ;-).
Odpovedať
Profilova fotka
@adka89 len tak, aby reč nestála :D
Odpovedať
@kathyka28 Dakujem za radu:) Urcite tam zbehneme ;-)
Odpovedať
@missjohanes ahoj, poslalaby si mi pre inspiraciu link na tu pesnicku alebo nazov? Dakujem
Odpovedať
@luna11 posielam dva linky: Zazie - J´envoie valser - http://www.youtube.com/watch?v=_TunBl... Notre Dame de Paris Song 6 Ces diamants-la - http://www.youtube.com/watch?v=hxD-sJ...
Odpovedať
presne 14 dni :) a ja uz mam konecne jasno vo vybere menu a vo farbe vyzdoby:D huraaa, zas o krocik blizsie k fnale 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
14 dni. :-) Snad mam vsetko. :-)
Odpovedať
@kacenka255 takze :) pripitok: martini, pre mna detske sampanske predjedlo:Mozzarela s paradajkami, bazalkou a olivovým olejom polievka tradicna domaca slepacia Hl.jedlo:morčacie roládky plnené mozzarelou, bazalkou, čerstvá zelenina k tomu opekane zemiaky a ryza Dezert: Zmrzlina s horúcim ovocím A potom studeny bufet: miešaný zeleninový šalát Grécky šalát minirezníky tradičné slovenské údeniny tradičné slovenské syry podávané s hroznom prosciuto so žltým melónom syrová roláda s ovocím Couvert - chlieb, pečivo, dressingy Mame to len ako rodinne posedenie, ziadna bujarna svadba do rana to nebude:) Tak aj to jedlo je take miernejsie:)
Odpovedať
@kacenka255 katka, aj my sme najskor rozmyslali nad panenkou, len to zas nie kazdemu chuti, podla mna morcacie/kuracie masko je take ktoremu kazdy pride na chut :) - pokial to nie je ortodoxny vegan, nastastie takych v rodine nemame:) kazdopadne, drzim palce pri vybere. ono najlepsie je sa spytat aj svadobcanov, ja som sa priebezne pytala, ze co by skor uvitali a vyslo z toho morcacie masko- na akykolvek sposob, kedze syr zboznujem ja, tak je so syrom :) bazalka na znevsednenie
Odpovedať
1
5
6
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?