Kto má svadbu 16.6.2012?

2. jún 20121670
  • @veve0312  ci som spokojna s naukami? bolo to sedenie s knazom a rozoberali sme tam veci na temu Boh stvoritel vsetkeho a vdaka jednemu zenichovi + mojmu nastavajucemu tam vznikali logicke diskusie v rozpore s temou🙂 cize to bolo celkom zaujimave🙂) a co vy? ake mate z toho pocity? osobne sa tesim na to sedenie s psychologom😃som zvedava co sa tam bude rozoberat🙂

• @tinytinkerbell  gratulujem🙂 ako ste na tom s pripravami?🙂

• Sponzor fóra
  • @veve0312  my este ani nevieme, ci bude mozne mat sobas vonku, ktory tak chceme, alebo v kostole. ani som si nemyslela, ze si farari strazia tak svoje uzemie, ked chceme aby nas zosobalil iny. musi sa to dako doriesit cim skor lebo zacinam byt z toho nervozna. zatial nam o ziadnych naukach nehovoril, on je taky benevolentnejsi asi ziadne nebudu😃

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• AHOJTE baby tak ako pokracujete s pripravami????? uz len 74 dni 🙂))))))))) 🙂 😃 😃 😃 😃

• @tinytinkerbell   tak sa teskate vsak???, 🙂

• Ahojte nevestičky, mne a ženíchovi chýba ešte vybrať sv. kyticu a pierko, vybrať svadobné menu a oznamka dorazia o 2 týždne a dúfam že som už na nič nezabudla 🙂. Chcem sa Vás spýtať, tie čo budete mať Dj-a, akú pesničku ste si vybrali ako prvý svadobný tanec? A aké pesničky chcete, aby Dj-ej hral? Teším sa na odpovede...

• @bocka  ahojky, tak my sme na predmanželsku prípravu začali chodiť už v decembri (sú to 4 sedenia) + prednáška plánovaného rodičovstva v quo vadis. My sme boli obaja len pokrstený a veľmi som chcela svadbu v kostole, tak si dokončujeme prímanie a to chodíme na sedenia s katechétom 2x do týždňa. Takže ak chcete svadbu v kostole, tak sa poponáhľajte 😉.

• @adka89  Ahoj Adka, môžem sa spýtať, kde budete mať svadbu?

• Vo Vinodole. Prečo?

• @kathyka28  chceme valcik, ale vybrali sme si nie klasicky valcik, ale mame vybraty moderny valcik vo francuzstine...

• 2 mesiace a 10 dni🙂
    Babule, kde vyberate,alebo ste uz vybrali oblek pre zenicha? Mate nieco osvedcene?

• @kristinkaaa  Ahoj Kika, odporučam Ti ísť do peek and cloppenburg, tam by ste si mohli vybrať oblek a vestu sme kúpili s kravatou v salóne Nicole v Auparku 😉.

• Sponzor fóra
  • @adka89  len tak, aby reč nestála 😃

• @kathyka28  Dakujem za radu🙂 Urcite tam zbehneme 😉

• @missjohanes  ahoj, poslalaby si mi pre inspiraciu link na tu pesnicku alebo nazov? Dakujem

• @luna11  posielam dva linky: Zazie - J´envoie valser -
    Notre Dame de Paris Song 6 Ces diamants-la - http://www.youtube.com/watch?v=hxD-sJIQpxk

• presne 14 dni 🙂 a ja uz mam konecne jasno vo vybere menu a vo farbe vyzdoby😃
     huraaa, zas o krocik blizsie k fnale 😎

• 14 dni. 🙂 Snad mam vsetko. 🙂

• @kacenka255  takze 🙂
    pripitok: martini, pre mna detske sampanske
    predjedlo:Mozzarela s paradajkami, bazalkou a olivovým olejom
    polievka tradicna domaca slepacia
    Hl.jedlo:morčacie roládky plnené mozzarelou, bazalkou, čerstvá zelenina k tomu opekane zemiaky a ryza
    Dezert: Zmrzlina s horúcim ovocím
    A potom studeny bufet:
    miešaný zeleninový šalát
    Grécky šalát
    minirezníky
    tradičné slovenské údeniny
    tradičné slovenské syry podávané s hroznom
    prosciuto so žltým melónom
    syrová roláda s ovocím
    Couvert - chlieb, pečivo, dressingy
    Mame to len ako rodinne posedenie, ziadna bujarna svadba do rana to nebude🙂 Tak aj to jedlo je take miernejsie🙂

• @kacenka255  katka, aj my sme najskor rozmyslali nad panenkou, len to zas nie kazdemu chuti, podla mna morcacie/kuracie masko je take ktoremu kazdy pride na chut 🙂 - pokial to nie je ortodoxny vegan, nastastie takych v rodine nemame🙂 kazdopadne, drzim palce pri vybere. ono najlepsie je sa spytat aj svadobcanov, ja som sa priebezne pytala, ze co by skor uvitali a vyslo z toho morcacie masko- na akykolvek sposob, kedze syr zboznujem ja, tak je so syrom 🙂 bazalka na znevsednenie

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    Horvatovič
    Rožňava
    Nafotím vašu svadbu podľa vaších predstáv, svadobný dokument - žiadne zbytočné pózovanie pred objektívom.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov