Kto má svadbu 16.6.2012?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
nájde sa ešte niekto?
Odpovedať
Profilova fotka
@47ala47 oznamka ste kde dali robiť?
Odpovedať
Profilova fotka
@veve0312 poháre som kúpila na 50% zľavu ua 10e a krížik na vianočných trhoch, páčil sa mi tak som neodolala
Odpovedať
Profilova fotka
@mirenka221 ale to fakt?
Odpovedať
Profilova fotka
@veve0312 naozaj, veď kto povedal, že poháre a krížik musia stáť 100e,myslím si že na svadbe je ešte dosť vecí do ktorých investuješ :-)
Odpovedať
my sme pohare dostali na vianoce..ze cierne..normalne sa mi zacinaju pacit aj ked som ich na zaciatku s itotou odlozila ze toto NIE! urcite budu aj komentare ze cierne..ale ked si spomeniem na moju prvu reakciu ani sa im nebudem divit:)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@mirenka221 áno tak to máš pravdu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@orieska325 a od koho ste dostali? hoď foto do albumu kukneme, práveže budú originálne ;-)
Odpovedať
@veve0312 od svagrinky..okej nahodim do albika :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@orieska325 ok tak som zvedavá :-) ;-)
Odpovedať
@veve0312 uz
Odpovedať
Profilova fotka
idem kuknúúúť :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@veve0312 ahoj, my sme si davali robit oznamka v Nitre na Frana Mojtu vo dvore vedla hami-papi, neviem ako sa presne volaju tie tlaciarne...ale su pekne a boli hotove za 1 den...uz mam eskoro vsetky aj roznesene :)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja sa pridávam :)
Odpovedať
Profilova fotka
@atkavnatka vitaj! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem :) tak sa nám to už kráti :)
Odpovedať
ja mam uz dlhsie rezervovane nasledovne: salu, fotografa, kameramana, kadernicku/vizazistku, saty, DJ, vyzdobu, cepcenie. Tento tyzden som objednala tortu, kolace a oznamenia. Obrucky dorazia o 3 tyzdne, oznamka o tyzden. V dalsom kroku sa ide vyberat oblek pre zenicha... Poradte mi s poharmi - tie budete mat len kvoli pamiatke alebo kvoli foteniu, ci aby ste ich mali ine ako zvysok hosti? Zatial som nad nimi totiz neuvazovala....
Odpovedať
Profilova fotka
@iamhappy čo sa poharov tyka tak asi len na pamiatku, na fotenie ich asi brat nebudeme.....teda neviem este ale asi nie, takže to bude taka spomienka na svadbu :-)
Odpovedať
Ahojte nevestičky, aj my budeme mať svadbu 16.6.2012, na zámočku v Oponiciach. Zatiaľ mame len zajednanú sálu a výzdobu :-( Vie mi niektorá z Vás poradiť dobrého fotografa z okolia Topoľčian?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nevestičky, aj ja sa k vám pridávam.16.6.2012 bude nádherným dňom :))))
Odpovedať
Profilova fotka
@atkavnatka no veru za chvíľočku je už ten ďeň D
Odpovedať
Profilova fotka
@iamhappy tak to už máte takmer všetko ;-) s tými pohármi asi pre všetko aj na pamiatku aj na fotenie a aj aby boli iné ako ostatné :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@kaja80 tak vitaj v klube :)
Odpovedať
Profilova fotka
@monikad2 vitaaaj :) no tak to dúfame, že bude nádherný a dúfam aj v to že bude pekný slnečný deň ;-)
Odpovedať
čauky aj ja sa pridávam do klubu :-))) ach tie prípravy do júna, no želajme si, aby to bol krásny slnečný deň, keď sme si vybrali taký pekný dátum :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ako ste na tom so šatami? ja si chcem objednať cez slovensku stranku: www.najdicohladas.sk, perfektná komunikácia, takže zvažujem, že šaty kúpim tu.
Odpovedať
Profilova fotka
@onderko veru len aby nám to všetko pekne vyšlo :)
Odpovedať
Profilova fotka
@atkavnatka ahoj ja som si objednala šaty cez mimibazar
Odpovedať
Profilova fotka
Objednávala si si šaty nové, alebo po nejakej nevestičke?
Odpovedať
Profilova fotka
@atkavnatka nové
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?