Kto má svadbu 16.6.2012?

2. jún 20121670
  • @47ala47  oznamka ste kde dali robiť?

• @veve0312  poháre som kúpila na 50% zľavu ua 10e a krížik na vianočných trhoch, páčil sa mi tak som neodolala

• @mirenka221  ale to fakt?

• Sponzor fóra
  • @veve0312  naozaj, veď kto povedal, že poháre a krížik musia stáť 100e,myslím si že na svadbe je ešte dosť vecí do ktorých investuješ 🙂

• my sme pohare dostali na vianoce..ze cierne..normalne sa mi zacinaju pacit aj ked som ich na zaciatku s itotou odlozila ze toto NIE! urcite budu aj komentare ze cierne..ale ked si spomeniem na moju prvu reakciu ani sa im nebudem divit🙂

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• @mirenka221  áno tak to máš pravdu 😉

• @orieska325  a od koho ste dostali? hoď foto do albumu kukneme, práveže budú originálne 😉

• @veve0312  od svagrinky..okej nahodim do albika 😃

• @orieska325  ok tak som zvedavá 🙂 😉

• idem kuknúúúť 😃

• @veve0312   ahoj, my sme si davali robit oznamka v Nitre na Frana Mojtu vo dvore vedla hami-papi, neviem ako sa presne volaju tie tlaciarne...ale su pekne a boli hotove za 1 den...uz mam eskoro vsetky aj roznesene 🙂

• aj ja sa pridávam 🙂

• @atkavnatka  vitaj! 🙂

• Sponzor fóra
  • dakujem 🙂 tak sa nám to už kráti 🙂

• ja mam uz dlhsie rezervovane nasledovne: salu, fotografa, kameramana, kadernicku/vizazistku, saty, DJ, vyzdobu, cepcenie. Tento tyzden som objednala tortu, kolace a oznamenia. Obrucky dorazia o 3 tyzdne, oznamka o tyzden. V dalsom kroku sa ide vyberat oblek pre zenicha...

Poradte mi s poharmi - tie budete mat len kvoli pamiatke alebo kvoli foteniu, ci aby ste ich mali ine ako zvysok hosti? Zatial som nad nimi totiz neuvazovala....

• @iamhappy  čo sa poharov tyka tak asi len na pamiatku, na fotenie ich asi brat nebudeme.....teda neviem este ale asi nie, takže to bude taka spomienka na svadbu 🙂

• Ahojte nevestičky, aj my budeme mať svadbu 16.6.2012, na zámočku v Oponiciach. Zatiaľ mame len zajednanú sálu a výzdobu 😞 Vie mi niektorá z Vás poradiť dobrého fotografa z okolia Topoľčian?

• Ahojte nevestičky, aj ja sa k vám pridávam.16.6.2012 bude nádherným dňom 🙂)))

• @atkavnatka  no veru za chvíľočku je už ten ďeň D

• @iamhappy  tak to už máte takmer všetko 😉
     s tými pohármi asi pre všetko aj na pamiatku aj na fotenie a aj aby boli iné ako ostatné 🙂

• @kaja80  tak vitaj v klube 🙂

• @monikad2  vitaaaj 🙂 no tak to dúfame, že bude nádherný a dúfam aj v to že bude pekný slnečný deň 😉

• čauky aj ja sa pridávam do klubu 🙂)) ach tie prípravy do júna, no želajme si, aby to bol krásny slnečný deň, keď sme si vybrali taký pekný dátum 🙂

• Ako ste na tom so šatami? ja si chcem objednať cez slovensku stranku: www.najdicohladas.sk, perfektná komunikácia, takže zvažujem, že šaty kúpim tu.

• @onderko  veru len aby nám to všetko pekne vyšlo 🙂

• @atkavnatka  ahoj ja som si objednala šaty cez mimibazar

• Objednávala si si šaty nové, alebo po nejakej nevestičke?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Celá SR..
    Svadobné foto - video
    Rodinné foto - video
    Letecké foto-video DRONOM
    Book,glamour
    Fotoatelier
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    NakupTo
    Košice
    Pre váš najdôležitejší deň pre vás každodenne pracujeme na originálnych tlačovinách, darčekoch pre hostí a drobnostiach.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov