Kto má svadbu 16.6.2012?

2. jún 20121670
  • @matidlo  to asi kazda co je na tomto fore🙂

• @kristinkaaa   asi mas pravdu 🙂 ved to by bolo aby sa niekto netesil. a kde mas svadbu?

• ahojte, Menovky si robíte same alebo si ich dávate tlačiť.

• Sponzor fóra
  • jaaa taky jaaa taky 🙂

• @kristinkaaa  ja neviem čo sa tebe páči ja budem mať biele kaly však kukni môj album a uvidíš 🙂

• @diablikmata  ahoooj ja som si ich robila sama

• @matidlo  tak vitaj v klube 🙂

• @veve0312  no budem musiet este dumat🙂
    Dievcata, aku ste si vybrali farebne ladenu vyzdobu? 🙂

• @kristinkaaa  ja este nemam uplne jasno, ale nieco smotanove dozlata, pripadne tmavohneda....ty chces aku?

• @bocka   Ahoj, ja praveze vobec neviem:/ ale asi nieco fialovo ladene, alebo jemnunko ruzove, alebo do zlatista? absolutne neviem🙂)
    nemas link na nejake inspiracie?🙂

• aj tu je vela inspiracii popozeraj....fialova je pekna, ruzovu by som asi nevolila samotnu....no tu veve ma peknu ruzovu-zelenu.

• @kristinkaaa  ahoj, ja chcem sice sytejsiu ruzovu, ale tu som nasla aj fialovu a dalsie 🙂 http://www.mojasvadba.sk/katalog/firma/kasolina/blog-album/nase-vyzdoby-stolov/

• @cecill  ahoj cecill, tie iste fotky vyzdoby nam poslali aj z hotela kde budeme mat hostinu🙂

• @kristinkaaa  ja mám zeleno - ružovú

• @bocka  ďakujeeem 🙂

• Sponzor fóra
  • @veve0312  svadobna kyticka mi nemusi ladit so vseobecnou vyzdobou, vsak nie?🙂

• @kristinkaaa  ja neviem ale mne tak trochu bude 🙂

• @kristinkaaa  ha ha, tak to je sranda. a aky to je hotel ak to nie je tajomstvo? myslim, ze tieto baby robia vyzdobu v ba na lodi a potom v kamile 🙂

• Ahojte , aj ja sa pripajam...chcela som sa Vas spytat ci by ste nevedeli poradit stareho svata...

• @leni831  v okoli Senice.Dakujem

• @kristinkaaa  tie kocky co robili vyzdobu som videla v inchebe na vystave, mali nadherny stanok!!!

• @veve0312  nemas zaco 😃 keby som nebola tak prirodne naladena asi by som aj o takej uvazovala 😃

• @cecill  🙂 ano, v kamile to mame 🙂 no z toho co som videla ma nic moc neoslovila, teda co mi bolo poslane, snad si to budem moct doladit 🙂

• @bocka  jaj 🙂

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Ahojte, zaujala ma vasa diskusia o vyzdobe a menovkach. Chcela by som sa spytat, ci mi neviete poradit, kde by som zohnala menovku (resp. papier) v tavre listu na jablko. Videla som to v mnozstve pripravnych albumov - jablko a tam prispendleny listocek s menom hosta. Uz cele hodiny sa snazim zistit, kde by som nieco take zohnala. Dakujem.

• @kristinkaaa  
    @leni831  
    @bocka  
    @matidlo  
    Ahojte dievčatá už máte za sebou nejaké náuky? a koľko ich vlastne je?

• @veve0312  ahoj veve,v pravom rade, chvalim saty, krasne🙂
    a ano, nauku mame za sebou jednu, este tri ,kedze su dokopy 4 😃 ale daju sa spravit aj pocas jednej soboty vsetky naraz🙂

• @kristinkaaa  ďakujem pekne som rada, že sa páči 🙂 my už dve 🙂 len som nevedela koľko ich je dokopy tak dik za info. a čo zatiaľ spokojná s náukami? tak to som nevedela, že je aj taká možnosť

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...
    Štýlová reštaurácia a veľká spoločenská sála, priestranná terasa s altánom, starostlivo udržiavaný park s jazierkami, veľká ubytovacia kapacita.
    Firma Pamas s.r.o. je významným výrobcom svadobných oznámení. V ponuke nájdete jednoduché ale aj luxusné svadobné oznámenia.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov