Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
lichvára. hej som aj na koníkovi ale len sem tam nieco napisem. si aj v nejakom konkretnom fore?
Odpovedať
Profilova fotka
Jéj, som dúfala, že asi jeho. Ja som jeho bývalá pacientka a veľmi si ho stále chválim, bola som s ním spokojná, najradšej by som si ho vzala so sebou do Plzne... Ale mám skvelú doktorku, takže som rada, že nmusím mať obavy o seba ani o červíčka. Na koňovi chodím na regióny, (snv a okolie), a na spoločný termín (jún/červen 2009).
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som k nemu dlho nechodila az teraz som zacala :-) zatial na neho nemozem nic zle povedat ale vies doktor je doktor. zase co sa tyka toho ked som lezala v nemocnici tak bol asi najzhovorcivejsi z doktorov co chodili na vizitu samozrejme okrem primara. tak uvidime ako budeme vychadzat spolu aj nadalej. tak isto mame aj mladu p. doktorku a tu si tiez chvalia tak uvidime mozno sa rozhodnem pre nu aby som pri nej rodila. a ako prebieha tvoje tehu? vsetko v poriadku?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nevesty, ako tak čítam - dobrá debatka. Čaká niektorá z vás bábätko?
Odpovedať
Profilova fotka
miavin. no je nas tu par ktore cakama babätko.
Odpovedať
...ahojte mozete mi poradit kde najdem dobru cukrarku alebo firmu ktore pecie dobre kolaciky..dakujem...niekde okolo SNV ;-)
Odpovedať
my sme mali kolace od MPC a boli super a za dobru cenu
Odpovedať
Profilova fotka
maruska83 ahoj my mame kolace v spisskom stvrtku a jeden kus stoji 6,50
Odpovedať
...a mozem sa opytat uz mate skusenosti s touto firmou...my sme davali piest braskovi v spisskom bystrom a nebolo to ono...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj tak ja vam možem tiež odporučit spišsky štvrtok no my sme piekli doma ale manželovi moja mamina objednavala unas a kolače sa krabičkovali unas doma tak som ich videla a jedla boli super a moja mamina už na dalšiu svadbu nebude piec doma :-D inak manžel si nechal upiec za 6000sk tak neviem ako vyde kus ale mal ich dost oni vam poradia na počet ludi kolko treba ;-)
Odpovedať
...dakujem za radu papa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no oni ti tam odporucia pocet. my sme dali 2400 ks kedze mame 76 ludi len z nasej strany. buduci manzel maju tiez kolace zo spisskeho bystreho tak uvidime ake budu mat kolace oni. v spisskom stvrtku mi robia aj tortu.
Odpovedať
Článok sa načítava...
..no tie kolaciky neboli zle...ale dost makke...a vsetko sa to pucilo..no ved uvidis a napises ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja som pocula ze v bystrom robia take zvlastne cesto.. no uvidime. sa mi zda ze svokra spominala ze jej to tam aj nabalia do krabiciek. ale to som si nie celkom ista. nam donesu kolace az v piatok rano takze to bude fofry vsetko pobalit. dnes idem na skusku siat tak som zvedava ako dopadnem. :-)
Odpovedať
my sme mali 3500kolacov na cca 130 ludi ( v mpc nam radila pocitat 30ks na osobu co bolo dost prehnane... keby clovek vedel dopredu, co bude...) keby to bolo na mne, tak ti co sa ani neunuvali dojst, co dojst vobec oznamit mi, ze nedojdu tak tym som ani kolace davat nechcela... ale nepomohla som si... mama zavelila a bolo... ale k 3 rodinam som sa zachovala ako oni ku mne... ;-) dostali prd :-D :-D :-D inak chutovo mpc super! ziadne smetolove nechutne plnky... len odporucam, kto si tam bude objednavat, tak lekvarovu, orechovu a kokosovu roladu si neobjednavajte... strasne sa to "dzabalo" pri nakladani do krabiciek, a aj tak to nikto nejedol...
Odpovedať
Profilova fotka
:-) my sme sa rozhodli tiez zobrat kolaciky z MPC-cka... ale myslim, ze staci mesiac pred svadbou...
Odpovedať
Profilova fotka
veronika1982, cítim sa super, nič mi nie je, ani zle, ani ma nemotá... Je to super, užívam si to!!! My sme mali koláče z MPC. tortu : viď album. Tie z MPC boli mňamózne!!! Mamka pár zamrazila a teraz nedávno boli v Plzni nás pozrieť ocko s mamou a priniesli, a som si pripomenula svadbu- Jééééj.
Odpovedať
Profilova fotka
miavin, ja už som bývalá nevesta z tohto fóra... Ale občas skočím, že čo je nové, či sa tu ohlásia moje spolubojovníčky - manželky x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
janoko. tak to ti je super ked ti nic nie je. ja som dnes pomaly odpadla v obchode. dufam ze na svadbe mi nepride zle lebo ma porazi. a najsrandovnejsie na tom je ze mna ked ide napnut na zvracanie tak zacnem kychat. :-) v ktorom tyzdni si? mne sa to uz krati. uz len 15 dni a stresy uz zacinaju. vcera sme sa doma super povadili kvoli svadbe.. ale boli sme dohodnut svadobne menu tak uz som spokojna a uz len taka dokoncovacky.
Odpovedať
Profilova fotka
veronika1982, v stredu som začala siedmy (alebo piaty, ak odrátam tie dva týždne, čo pridávajú doktori - veď vieš...)
Odpovedať
Profilova fotka
ja neviem niekde sa udava ze 13 TT je uz stvrty mesiac a niekde pisu ze je to len zaciatok 3 mesiaca. ??? ako to vlastne je??
Odpovedať
Ahojte,kto z vas mal svadbu v kongresovej sale hotela Cingov? Ako to tam vyzera? Aky je personal? A aka je tam strava? Nevieme sa rozhodnut, ci tam mame rezervovat salu alebo nie. Dakujem vam
Odpovedať
Profilova fotka
martinasnv. my tam máme svadbu 15.11 tak potom ti poviem ci sme boli spokojny. a na kedy by si to chcela? tak orientacne: sála stoji 10 000,-, menu od 700,- do 800 sk podla toho čo si vyberies. návleky na stoličky 80 sk, izbu ak chces si musis zaplatit, žiadne že pozornosť podniku pri počte 130 ľudí.toto bola jedina volna sala na termin na ktory sme to my potrebovali ale kebyze sa mam rozhodnut tak beriem jednoznacne Druzbu. osobne ak ti to mozem odporucit alebo pockaj a potom ti napisem ako nam to dopadlo
Odpovedať
veronika1982, uz sme si vsetko vybavili, aj sala sa nam paci, len nas trochu zaskocil kameraman, ze so stravou to tam nie je idealne, osobne nechcem Druzbu, izby mozu byt, ved to je len na 1 noc, s navlekmi a vyzdobou to je priblizne vsade rovnake, co sa tyka ceny, s tym sme ratali
Odpovedať
Profilova fotka
a koho mate kameramana... no najviac sa bojim o to jedlo ale zase kazdy kto tam mal nejaku akciu tak povedali ze aj jedlo tam je chutne.tak neviem
Odpovedať
ahojte baby.kde by ste mi poradili svadbu..chceme mat okolo 25-30 ludi... som priamo zo SNV. este sme nerobili prieskum ale co poviete?ake mate skusenosti?a co saty?je lepsie ist niekde do popradu, kosic alebo kde?ja mam dost strach z tych siat. som vysoka mam okolo 1,78 cm a kratke vlasy a mam strach ci si pozhanam nejake pekne saty k mojej postave a vlasom..neznasam take nadychane saty chcela by osm skor nieco pekne na telo uzke..no neviem... :-| a co sa tyka sal?je to az take zle ze sa musi objednavat az pol roka rok dopredu?mne sa to nechce verit?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, Kikusa...myslim, ze pri 30 ludoch by si nemala mat problem zohnat salu, ale ak chces konkretne miesto, urcite si tam co najskor zajdi a zarezervuj...a co sa tyka siat, tak to je najlepsie zajst do svadobnych salonov a zacat skusat...urcite si najdes nejake satocky...ja som haladala aj v PP, ale nic moc to nebolo, a v KE maju urcite drahsie tie saty...no je to na tebe, ake mas priority pri vybere, ale na tvojom mieste by som urcite zacala v snv so skusanim a potom inde, aby si vedela porovnat...drzim palce x-)
Odpovedať
..ahojky kikuska..moj brat mal tiez taku malu svadbicku...zabava bola v smizanoch..neviem ako sa to vola ale zistim a napisem ti...jedlo aj prostredie bolo super..takisto aj vyzdoba,vrelo odporucam boli sme velmi spokojny..
Odpovedať
dakujem..mozte mi napisat aj do ip..dik
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj kikusa :-D ak hladas saty na vysoku babu, skus Zimna 59 na poschodi, boli sme tam minuly tyzden s kamoskou skusat, prave nam jedny padli do oka, ale nic z toho, lebo vraj su pre velmi stihle a vysoke baby aj 180cm, tak vyskusaj, maju aj katalog kde si mozes satky objednat, keby si chcela telefon. cislo, poslem Ti cez IP ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?