Svadba 02.10.2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky, ja s mojím drahým sme sa rozhodli pre tento uzasny termin, neviem, mozno sa niekomu bude zdat privcas planovat svadbu rok a pol skor, ale chcem aby vsetko prebehlo hladko a podla mojich resp. nasich predstav. :-) Kedze je to moja prva (dufam, ze aj posledna ) svadba potrebujem par rad od vas skusenejsich za co vopred dakujem . :-) No aby som neodbocovala od temy najprv by som chcela spoznat adeptky na tento termin ako som ja . Cize kocky hlaste sa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
civet: no nevím, já to tam vidím ;-) Ale chce to koupit něco vhodného, najít dobrou prodejnu prádla je kumšt, mám na jednu tip, tak kdyžtak můžu poslat do IP ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
civet: mě se líbí Dendy, ale ta vlečka!! Myslím, že by jsi z ní byla pěkně utahaná. Jinak Miramar jsou taky hezké, ale něco mi tam nějak nesedí. Zkoušela jsi i jiné typy střihů??
Odpovedať
Ahojky Civet: já jsem u tebe za miramar, přijde mi, že ti moc sluší, málokdo si může takový střih dovolit. A jsou jiné, neokoukané, dendy jsou klasika...krásné, pěkné detaily, ale tu vlečku zvaž, mě by se s tím tahat nechtělo... :-) zbytek podle mě za řeč nestojí, jsou spíše tuctové...bez nápadu...tak snad jsem trochu pomohla
Odpovedať
Profilova fotka
brixinka: zkoušela jsem všechny možný typy střihů. jednoduchý šaty mi nesluší vůbec, vypadám v nich jako v noční košili, hodně široký sukně mi zvětšují boky a zadek. Nejlíp mi seděly šaty, který byly upnutý po úroveň boků a pak se začly mírně rozšiřovat. Do alba jsem dala favority, jinak jsem vyzkoušela cca 60 šatů:o)
Odpovedať
Profilova fotka
maithai: děkuju, každý názor pomáhá:o) A děkuju i za lichotku. Nejvtipnější je, že všechny ty šaty, který jsem dala do alba jsou velikosti 44, takže spadám objemově do nevěst XL:o) Včera jsem byla v posledním salonu a paní na mě koukla a ptala se, jestli mám 38 nebo 40. Docela dost mě to potěšilo:o) Sice jsem od února zhubla téměř 8 kilo, ale stále je co zlepšovat a do menších než 42 se nevejdu :o) maithai, můžu se zeptat, jaký velikosti šatů sis zkoušela? Podle fotek sis totiž zkoušela stejný šaty jako já (modely), jen mi přijde, že jsi max. vel. 40:o)
Odpovedať
Profilova fotka
A které se nejvíc líbí tobě? My jsme zvědavé 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ifoun: já se už naživo zamilovala do miramar. Už jen tím, jak v nich vypadám štíhle a hlavně nemaj vlečku (to je podstatná věc, která mě odrazuje od dendy - ta vlečka je snad dvoumetrová:o((). Chtěla jsem se přesvědčit, že se ty miramar hodí k ženichovi v žaketu a že jsou dostatečně slavnostní a krásné. A líbí se mi i z těch důvodu, co naspsala Maithai - jsou jiné, neokoukané.
Odpovedať
civet: tak s pravdou ven :-) no, 44 nemám, ale ty černobílé jsou velikosti 42. Jinak byly většinou čtyřicítky, 38 jsem měla tak dvoje a moc nesedly. mám celkem široké záda :-( .. hrůůza, nejsem schopná se navíc pohnout ani o deko, tak mě to trochu trápí. A musím ti zalichotit, protože na tu velikost bych to fakt neodhadla! Když jsem si prohlížela ty šatky, tak jsem tiše záviděla, že si můžeš dovolit i miramarky, které já bych mít nemohla :-)
Odpovedať
Profilova fotka
maithai, ty miramari bys podle mě mít mohla (nebo podobné), z fotek máme podobnou postavu (ne velikostně, ale proporčně). V nevěstě jsem zkoušela tyhle http://www.beremese.cz/album/view.php... ve 42 a přišlo mi, že vypadáme podobně (já teda neměla tak utaženou šněrovačku a víc mě obepínaly). Já mám ramena jak zápasník, ta miramar je pěkně rozdělí, stáhnou záda a břicho:o)
Odpovedať
Profilova fotka
Holky, děkuju za názory, vyhrály to ty úzké, naživo to bylo jasné:o) Takže mám zamluvený šaty:o)
Odpovedať
Profilova fotka
civet: super :) Už se těším, jak budou vypadat v říjnu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ifoun, to já taky:o) Hlavně nesmím přibrat kila zpátky, to bych se do nich nevešla. A už ani moc hubnout nesmím, aby na mě neplandaly.. ale cca 3-5 kilo dolů bude ok.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
civet: 3-5 není moc =-) Co bych za to dala...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky, taky jsem taky začala řešit kytky a zatím to vypadá nadějně. Samozřejmě jsem si vybrala kytky, které na podzim nebudou zrovna nejlevnější, ale když už, tak ať už. ;-) Taky bych potřebovala ještě tak 3-5 kilíček, zatím šlo 7, ale to fakt samo a teď už to prostě stojí. No uvidíme. Co vy a přípravy. Zjistila jsem, že už jen 4 měsíce a pár dnů, to není moc, když k tomu přičtu dovolené... no krátí se nám to.
Odpovedať
Profilova fotka
Kilíčka bohužel nic... teda ne že bych se nějak snažila, ale mohlo by jen tak :-D Mě čeká dovča za týden, jedem do Itálie, tak doufám, že tam ulovím boty 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jé teploučko a moře, to by se mi taky líbilo. Na to si ale musím počkat, jezdíme většinou v září a v červnu do čech, tak aspoň nějaká vyhlídka na dovču je :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Brixina: no jestli bude toto počasí pokračovat, tak si tím sluníčkem nejsem moc jistá :-| A u moře nebudeme, já do něj nerada lezu, jsou tam různé breberky a tak :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky! Já měla v salónu problém, normálně mám velikost 40/42 a šaty jsem si musela půjčit velikost 46, protože jsem zase na hrudníku plná a nikam se mi nevešly :-N V pase to mám zase stáhnuté. Tak jsem taky velikost XXL.A přitom nebudu mít žádnou podprďu pod šaty. Jinak my k moři nee, my opravdu po svatbě do Adršpachu! Jsme akční a u moře bych nůďo. Ale určitě tam budete mít krásně, kdo tam jedete ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Makyska: taky někdo říkal, že se jede válet k moři? 8-) Svatební cestu teda ještě vyřešenou nemáme, zatím jen shromažďujem info, ale v říjnu je to dost nepraktický termín :-|
Odpovedať
Profilova fotka
To my si uděláme předsvatební v září a v červnu si ještě pojedeme užít vejšlapy po Krkonoších. Jinak to asi nevymyslíme, protože jak ifoun psala, říjen je v tomhle blbej. Makysko naprosto ti rozumím, protože já jsem taky měla problém vejít se s prsama do šatů, ale nakonec ani nevím co mám za velikost.
Odpovedať
Profilova fotka
My dovolený letos řešíme tak, že za měsíc letíme na Island (teda pevně v to doufám:o)) a v říjnu tak dva dny po svatbě pojedeme někam na Slovensko do termálních lázní. Do lázní jezdíme vždycky na přelomu podzima / zimy už 3 roky (v posledních lázních jsme byla požádána o ruku:o)) vždycky na prodloužený víkend, tak si to letos zopakujem na týden a uděláme si z toho líbánky.
Odpovedať
Profilova fotka
My teda jedem teď na normální dovolenou, předsvatební nevím, co znamená :-N A s říjnem se uvidí, ale snad něco dopadne, je to urči jiné, než svatební před svatbou nebo dlouho po svatbě...
Odpovedať
Ahoj holky, já k vám taky patřím :-D teda dlooouho jsem tady nebyla, ale vidím že máte všechny vybrané šatičky atd. Já pořád ne, jinak co vám ještě chybí zařídit? A kdy budete posílat oznamka my cca za měsíc. Už se to rychle blíží... =-)
Odpovedať
Profilova fotka
nzodiova: chybí moje boty, ženichovo oblečení a oznamka. A osobně pozvat poslední tři páry. Jo, blíží se to podivně rychle :)
Odpovedať
Profilova fotka
No, já mám pocit, že my nemáme nic :-N . I když už mám na poště svatební skleničky, jsem na ně zvědavá a včera jsem si vyzvedla podvazek a polštářek pod prstýnky ;-) Ale stále žádná kapela a prstýnky... ženichovo oblek a oznamka. Ty se posílají tak 1,5 - 2 měsíce předem, tak ještě je čas. Jo a Ifoun? předsvatební je to samé co svatební, jen ještě bez prstýnků a s přívlastkem svobodní :-D
Odpovedať
nzodiova, mne chyba toho este vela, takze neboj... vsetko nejako dopadne... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
brixinka: hmm, ale stejně je to trošku "jiné"... Já se docela těším na dovču "s prstýnkama" ;-)
Odpovedať
Holky, ahoj. Po dlouhé době se ozývám - nově máme jen svatební album - krásné, netradfiční, jak bude chvilka vyfotím a dám do zařizovacího alba. S oznamkama máme velký problém, vůbec nevíme, co s tím... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
maithai: my si nakonec navrhujeme sami, teda já našla obrázek, kamarádka mi udělá zpracování grafiky a u tiskaře necháme vyrazit relief a natisknout text. Se nám nic nelíbilo, všechno buď kýčovité nebo nudné. Hezké oznamka mají zahraniční weby, ale většinou dost drahé :(
Odpovedať
Ahojte, my si robime tiez oznamka sami. Suhlasim s ifoun, vsetky klasicke oznamka sa nam zdali nudne, zastarale. Ja som nasla na zahranicnom webe jedno v style fotky, ktore sa nam obom pacilo a ideme to skusit sami. Kamaratka fotografka nas cvakne a ostatne uz dorobime my a oznamka nechame vytlacit vo fotoshope ako fotky. Dufam, ze to vyjde, ale za skusku to urcite stoji ;)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?