Svadba 02.10.2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky, ja s mojím drahým sme sa rozhodli pre tento uzasny termin, neviem, mozno sa niekomu bude zdat privcas planovat svadbu rok a pol skor, ale chcem aby vsetko prebehlo hladko a podla mojich resp. nasich predstav. :-) Kedze je to moja prva (dufam, ze aj posledna ) svadba potrebujem par rad od vas skusenejsich za co vopred dakujem . :-) No aby som neodbocovala od temy najprv by som chcela spoznat adeptky na tento termin ako som ja . Cize kocky hlaste sa :-)
Odpovedať
Ahoj holky :-) tak po dlhom case sa zas ozyvam...drahy sa po styroch mesiacoch rozkyval a dohodol dj-ja, mamina zohnala kontakt na cukrarku. konecne mame kameramana jupiii. A robi krasne videjka, cena je prijatelna. Kuknite Pandoras`box.Ak ma niekto referencie, budem rada ;-) Neviete inak nahodou kde sa daju kupit pekne svadobne topanky?Uzavrete lodicky najlepsie kozenne? Prajem vsetkym "oktobrovkam" uspesne vybavovanie :-D
Odpovedať
dadaapetik: já si ještě pořád hraju s myšlenkou otevřené špičky a nevím, kdy a jak rozhodnout :-) co když bude sníh?? pak v nich zmrznu. :-) jestli je budu kupovat, tak uvažuju o humaniku, kde mám dvoje favority, a pak ty krásné v mém albu s představami, a to je obchod Střevíce a více v Praze...ale 1600, ještě přemýšlím, tápu... :-( Jinak nehorázně stagnujeme, až mě to děsí,...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcata :-) Tak ja mam nieco nove! Vo stvrtok minuly tyzden som si kupila svadobne saty... Vedela som, ze som si chela kupovat, nie poziciavat, ale ze to bude uz teraz tak som ani neplanovala. Prislo to samo, padli mi do oka a bolo. Su nadherne, ale foto az po svdbe :-)
Odpovedať
maithai: ved presne to, co ked bude chladno a prsat. Inak s otvorenou spickou som nasla v obchodoch vcelku vela, ale vzdy boli tak zvlastne robene ze ma tlacili aj ked som mala spravne cislo :-| rozmyslam ze si kupim topanky zo svad.salonu.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holkz, no obuti jsem jeste nejak moc neresila, ale uz bych taky mela.... ale myslim ze na otevrene botky uz to nebude, takze spis budu hledat uzavrenou spicku a pasek pres patu... nejaky celkovy lodicky asi uplne ne.
Odpovedať
Profilova fotka
fragolinco: taky řeším, že úplně otevřené boty už nebudou to pravé, tak jsem ráda, že mi to někdo potvrdil ;-) Navíc včera jsem narazila na jedny botky od jedné nevěsty tady na bereme se a jsou fakt hezké za hubičku, tak snad mi budou. maithai: jsme na tom podobně. Prvotní nadšení odpadlo a teď už se mi do žádného zařizování nechce. Hlavně, stále nemáme z těch důležitých věcí kapelu a fotografa a zbytek se nějak vyvrbí ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Teda aspoň si to tak říkám - cukroví a koláčky upeče mami se švagrovou - o ničem jiném skoro nemluví. Kadeřnice, vizážistka, šaty, restaurace a matrika jsou zařízené a teď mě vlastně napadá, že ještě nemáme prstýnky!! Ach jo. To se ale asi neshodneme :-(
Odpovedať
tak třeba přijde druhá vlna nadšení, já myslím, že to nejdůležitější máme, teď čekám na zásillku s nějakýma stužkama a perlovou čelenkou, tak snad mě to zas nabije k dalšímu organizování. U nás to trochu zastavil první konflikt se seletem na večerním rautu, tak mě plně přešla chuť cokoliv řešit..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky Maithai: ty nechces cunika na gril? jeee mnaaam... :D My jsme byli vcera na matrice, takze si muzu odskrtnout dalsi vec... chjo nejak to tam na me dolehlo... asi to neni taková sranda co jsem myslela...ze proste nebude podpis Dovhunová ale Váňová a hotovo... ale asi je to trochu vaznejsi, takze nerviky trochu zapracovali... jinak jsem taky draheho vcera donutila aby jsme vybrali alespon co bude psano na tech oznamenich... ja myslela ze nebude zadna romantika a hle.... libilo se mu nejvic ze vsech toto Kazdy z nas je andel s jednim kridlem, abychom mohli letat musime se obejmout. - nebo tak nejak.... :)
Odpovedať
Profilova fotka
Fragolinco: nenervuj se, to ti za to nestojí. Řekni si, že celkem "o nic" nejde ;-) a ber to s rezervou. My jsme si snad včera konečně vybrali fotografa, šla jsem po městě a uchvátili mě jeho fotky ve výloze, pak jsme to zkoukli na netu a líbilo se to i manžílkovi :-) tak to tam musíme dojít domlluvit. Taky by se mi líbilo něco grilovanýho na večerní raut, ale stále se bojím toho počasí. Snad nám bude přát...
Odpovedať
Profilova fotka
no ja jsem chtela cerven, aby se dalo sedet venku, ale bohuzel, v rijnu uz si to fakt nerisknu, myslim ze vecer nebude ani tak teplo a aby byli vsichni nabaleny a odvezli si rymu to bych jim neudelala... :D ale porad doufam ze bude alespon pres den hezky... :) tak to je super, fotografa jsem se taky bala, ze kdyz ho nezarezervujeme co nejdriv ze pak nebude...ale je to ok taky mame rezevovany.... jj o nic nejde... proste budu den princezna a pak uz je to jedno.... 8-)
Odpovedať
grilované věci na rautu máme, když bude hezky, budou se dělat venku, když ne, udělají nám je vevnitř, moc se mi té dobroty vzdávat nechce, zato prasete jsem se vzdala. Je to drahé jako prase :-) hodně kostí, málo masa, hádky kolem, takže nic! :-) I tak tam máme tolik dobrot! Zabijačku lahké saláty, nugetky, ovoce, čokofontánu, gulášek a kdovícoještě :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahoj holky, teď jsem to tu nějak zanedbávala, ale dělali jsme s přítelem novou kuchyň a to jsme to chtěli nechat až po svatbě, ale už je skoro hotovo :) Jinak jsem si stihla jen odlít dekoraci na stoly :) viz fotky v mém albu ... chtěla jsem sem dát inzerát, kdyby někdo chtěl, ale bylo mi to adminem zrušno, že se to nesmí. tak jsem asi špatně pochopila pravidla... A co jinak jak jste na tom s přípravama???
Odpovedať
Jsi šikovná! Je to originální nápad :-) A máš hezké vývazky. Já chtěla přes víkend taky vyrábět, ale nestihla jsem si na poště vyzvednout balíček - čekají mě tam stužky a perličková čelenka :-) Takže zase zpoždění, dneska je nádherně, tak jsem s nastávajícím raději na výlet, ale máme předsevzetí, že sem dnes vyvěsím koupené prstýnky a že dnes domyslíme dary, které by se nám hodily :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Děkuji, vývazky jsem se snažila a jsem ráda, povedly se :-)Ale bohužel se mi stalo to, že mi došla stuha a nemohu ji nikde sehnat tu fialovou ::/ takže mi asi nezbyde nic jiného než udělat druhou polovinu jinou.. asi tmavší.. nebo nevím ... :( ach jo... nedomyslela jsem to a koupila málo a oni ji mezi tím doprodali a já už projela spoustu galanterek a nic :/ ... Pak sem dej foto čelenky, jsem zvědavka a ráda se podívám a inspiruji :o))
Odpovedať
Čelenku si snad vyzvednu zítra cestou do práce. Pošta má u nás na vsi šílenou otevíračku, tak to musím zkoordinovat. Ale máme konečně vyfocené prstýnky!!! Jsem happy! Jak se vám zamlouvají??? Adresa alba je: http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovedať
Profilova fotka
Teda ty srdíčka a andílci jsou nádherný, jsi fakt šikula. A to si nemůžeš dát inzerát do složky bazar? Vždyť tam inzeruje plno lidí i firem? Jinak maithai prstýnky jsou fakt krásný. My se dneska jdeme podívat do města k vyhlášenýmu zlatníkovi, protože jinde prostě nic moc nebo za šílený peníze a bojím se objednat si prstýnky přes internet, protože jsem zjisitla, že jednou mám takovou velikost a u dalšího typu zase jinou. Tak nevím. Holky kolik tak budete dávat svatebčanům výslužky? Pořád řeším velikost krabiček.
Odpovedať
Profilova fotka
Tak já mám za sebou obíhání salonů (zatím 5) a jsem z toho taková přešlá a nerozhodná. Už jsem si myslela, že jsem našla favoritky (a ne jen jedny), ale když jsem viděla fotky... Proště naživo a na fotkách je to hroznej rozdíl.. Tak nevím, jestli chodit ještě do dalších salonů, nebo vybrat ze stávající nabídky. Pocit "to jsou ony" jsem zatím nezažila. Jen u jedněch jsem si říkala, že by to mohly být ony, ale fotky mě silně zklamaly. Fotky šatů zatím dávat nebudu, možná časem a jen na chvíli. maithai: Jaký šaty sis nakonec vybrala? Vím, že ty černobílý se ti líbily, ale na druhý zkoušce nějak neseděly... Prstýnky jsou pěkný, Rýdl umí:o) My zatím prstýnky neřešili. chtěli jsme v dubnu zajít k Mádrovi zkonzultovat náš návrh (jestli je praktickej a do kolika kaček bychom se vešli), ale nějak nestíhám, tak asi až v květnu. A prstýnky samotný bychom nechali udělat někdy o prázdninách. Výslužky a podobný drobnosti zatím neřeším:o) ale už se to blíží, už jen pět měsíců a kus!
Odpovedať
Profilova fotka
Maithai : tak prstýnky jsou naprosto úžasné!!! Opravdu .. a byly na obednávku přes internet?, Máte stránku? Adresu..:) brixinka. Dala jsem to do bararu a opakovaně mi zrušlili inzerát, že to je neplacená inzerce či co, tak kdyby jste někdo chtěl.. tak jedině tady pro Vás :) Jinak nevím, ještě je dám na aukro, jelikož mě to baví, ale už mám přesrdíčkováno a přeandíkováno ..:D Ale stejně se mi to líbí :))) Holky lwtí nám to letíííí :)))
Odpovedať
Ahojky Civet, já mám ze svatebních salonů naprosto stejný pocit, že by to mohly být ony, jsem si řekla jen u těch černobílých a druhá zkouška pro mne byla hrozným zklamáním. :-( Zamluvené a zazálohované mám zatím šaty z Nevěsty, označené jsou jako plisé - na fotce jsem blbě - ramenatá, braná z vrchu, ale jsou opravdu krásné. Zářivě bílé, jednoduché, šmrncovní, můžu si k nim dovolit šperky, velkou kytku, dloooouhastánský závoj, mamka z nich uplakávala, taky se mi líbí, ale že by mi vyrazily dech...taky přemýšlím, že se ještě někam vydám. Holky moc děkuju za pochvalu prstýnků! Potěší.. siaaara: nemůžu se na ně vynadívat... :-) ale už jsou zase schované ve skříni. Jsou od Lukáše Rýdla, zlatník sídlí v Praze na Újezdě. Vybrali jsme si je na veletrhu v hotelu Diplomat. Já mám trochu jiný vzor než můj snoubenec, ale jsou si velmi podobné. Bílé zlato, tři diamantíky. Rytina zdarma, ještě vykoupil naše staré zlato. Celková cena asi 11 500 (ten pánský je opravdu kus), můj přes 4 500, což není zlé. Za zlato jsme dostali asi 3 300, takže konečná cena tak nebolí. Dělá i na objednávku mailem, přes internet. Ale vřele doporučuji navštívit jeho zlatnictví, člověk se krásně naladí a naživo jsou to opravdu skvosty. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
maithai: tak šaty plisé nemůžu najít:o) myslíš ty s tou vlnkou?
Odpovedať
promin, tady je mám označené jako původní tip :-)
Odpovedať
Profilova fotka
maithai: Ahá, takže řecká svatba:o)
Odpovedať
Profilova fotka
maithai: Tvé šaty jsou nádherné, a já pokud to půjde bych chtěla také něco takového, a to z důvodu, že již možná budeme 3 :-) tdy doufám.. nebudeme čekat na svatbu a doufám, že to vyjde co nejdřív.. :) a proto tyto šaty, jsou velmi praktické :)))) Jinak děkuji za tip na prstýnky, do Prahy není problém dojet, takže se tam určitě zajdeme aespoň podívat :)) Jinak jsme původnně plánovali prstýnky z chir. oceli, tak uvidíme :)))
Odpovedať
Profilova fotka
Hurááá, máme zamluveného fotografa, o jeden balvan méně :-D Neslyšel jste někdo o zkušenostech ze Světa snubních prstenů? Soutěžila jsem s nimi na webu a vyhrála 2.místo - slevu na prstýnky a dokonce zaplatí i dopravu do Prahy, tak se tam asi zajedeme taky podívat.
Odpovedať
civet: ano ano, :-) přemýšlím nad takovým tím polorozpuštěným účesem, kdytkou do vlasů a dlouhých liliích :-) siaaara: děkuju moc, asi už to nechám takto a nebodu nic měnit a ještě se někde honit. :-) K Rýdlovi určitě zajeďte, myslím, že si vyberete. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
maithai: Tak to bude vypadat určitě dobře:o) Takový uvolněný a letní:o) Aspoň v těch šatech vydržíš do večera bez problémů. My chceme pro ženicha žaket, takže pro mě jednoduché šaty nepřipadají v úvahu (už z hlediska etikety se to nehodí - žaket je slavnostní, tak nevěsta by měla mít slavnostnější styl šatů a ne úplně jednoduché). No uvidíme, jak to nakonec dopadne. siaaara: Pokud bys jela do Prahy ke zlatníkovi a měla přesnou představu, jak prsteny mají vypadat (=měla vlastní návrh), můžu doporučit jednoho velmi šikovného (je tu o něm i diskuze) - Mádr. Já od něj mám zásnubák a jsem moc spokojená. Určitě k němu půjdeme nechat udělat i snubáky, máme totiž vlastní návrh:o) brixinka: kdo vám bude fotit svatbu?
Odpovedať
Profilova fotka
Holky, děkuju za rady a nápady, procházím alba a inspiruji se :-) Jinak fotografa taky zatím nemáme, chtěla jsem někoho profi, ale tady snad nikdo profi není :/ Tak uvidíme, zatím je "čas" :))
Odpovedať
siaaara: brácha fotí svatby a není drahy :-) pošlu ti adresu do pošty, nevím odkud jsi, ale třeba se domluvíte :-)
Odpovedať
Profilova fotka
maithai: když najedeš myší na ikonu v diskuzi, vidíš, odkud nevěsta je a kde bude svatba (pokud to zadala). Siaaara je z Chomutova. Nevím, jestli pojede tvůj brácha ze Zlína takovou štreku. A navíc, máme tu všechny svatbu 2.10., ty na svatbě nebudeš chtít mít bratra, že bys ho poslala fotit jinou nevěstu? :-) Siaaaro, zkus projet svatební alba z Chomutova a přilehlých okresů, koukej na fotky a zkoumej, kdo ty alba nafotil (nevěsty občas píšou, kdo je fotil). Nebo se pozeptej v diskuzi z Chomutovska. Já svou fotografku našla díky beremese a je od nás 200 km, ale vyplatí se mi jí tahat takovou dálku a cestovný jí proplatit. Takže pokud jsi ochotná připlatit, zkus věhlasná jména (kromě Z. Scharf, tu mám já a nedám:o)), ti fotografové většinou jsou ochotní dojet i poměrně daleko.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?