Svadba 02.10.2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky, ja s mojím drahým sme sa rozhodli pre tento uzasny termin, neviem, mozno sa niekomu bude zdat privcas planovat svadbu rok a pol skor, ale chcem aby vsetko prebehlo hladko a podla mojich resp. nasich predstav. :-) Kedze je to moja prva (dufam, ze aj posledna ) svadba potrebujem par rad od vas skusenejsich za co vopred dakujem . :-) No aby som neodbocovala od temy najprv by som chcela spoznat adeptky na tento termin ako som ja . Cize kocky hlaste sa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, Maithai> tak to je super ze uz mas vybrano, i doplnky, chjo... zavidim.. :) Ja se budu tedka snazit nahnat taky chlapa aby si sel ozkouset nejake ty obleky, protoze chceme i pro chlapa svetly tak ho nechci kupovat... v Adine pujcuji kolem 2500,- tak to snad nebude tak hrozny... abysme mohli koupit kosily a kravatku. Jinak maji v Adine plno alb s oznamenima, tak ho chci donutit se podivat na zivo na nejaky, pac na netu vypadaji tak nejak nijak ale v tom albu se mi moc libili. :) jeee uz mi zacina nejaka ta nalada, ze nic nestihnu a na neco zapomenu... pracuju v CK takze vim ze pres leto se k tomu nedostanu, nebude na to cas a ta sezona skonci v pulce zari a to uz bude na vsechno pozde... chjooo.. pomoooc... :)
Odpovedať
tak to si v CK rovnou vyberete svatební cestu, ne?? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Siaaara: ty vysněné jsou prostě vysněné a naprosto luxusní, ale samozřejmě i ty, co máš v albu jsou hezké. Ve skutečnosti všechny vypadají krásně! vždyť to mají být šaty pro nej den. Koukala jsem, že ty šaty mají v salonu v Praze, tak to by neměl být problém, ne?? S prstýnkama mě vystrašila jedna paní ve zlatnictví - že prý cena zlata je teď hodně kolísavá a nikdo neví kolik bude stát zlato za půl roku, takže čím dřív prstýnky pořídíme, tím prý líp. Tak asi se v tom orientuje. Ale nakonec si je asi necháme udělat u jednoho zlatníka, protože ty, co jsme po dlouhém vybírání našli stojí 12500,- a to nejsem blázen. Bavila jsem se s holkama tady v Plzni a ten zlatník jim je vyrobil za cca 8000,- což je super. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
AHoj Maithai: hihi no asi pojedeme aute do Chorvatska... :D bohuzel na leteckou poradnou dovcu nebudou penizky, mozna pristi rok.. :) kam vy planujete svatebku? ono v rijnu uz neni moc kam aby bylo teplo... Nooo my si vybrali v praze na veletrhu v Diplomatu prstynky ale kdyz jsme se zeptali na cenu a pan na nas vyhrkl 25tis. tak to bohuzel, ale byli naaadherny... :) takze po prstynkach patrame... nooo dle meho nazoru, cena vseho je pohybliva a bohuzel nevime co bude za pul roku, ono v realitce by ti asi taky rekli at nakupujes co nejdriv nebo to pak bude drazsi... nevim no... ale jinak chceme taky co nejvic veci poridit uz ted... ;-)
Odpovedať
baby, chce ist niekto na maledivy?
Odpovedať
Profilova fotka
reklamka: ja myslim ze vsechny... ale me se to asi nepovede... :-(
Odpovedať
:-D no ja tiez neviem, ci vyjdeme financne. ale chcela by som, aby bola svadobna cesta proste nezabudnutelna... :-D mate este nejake navrhy na super svadobnu cestu na oktober? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
no myslim ze levneji vyjdou takovy ty dneska dostupnejsi exotiky... Dominikanska, Mexiko, Kuba... atd... ja bych jela vsude... ale myslim ze na poradnou dovcu si pockam... barak, pes, 2kocky, svatba, udrzba auta... chjo... pritel by uz chtel i ty deti... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
My chceme na svatební cestu někam do lázní, ideálně do termálních - takže Slovensko nebo Maďarsko. My jezdíme do lázní každý podzim na prodloužený víkend, takže jen pokračujeme v tradici a pobyt si protáhneme na týden. V říjnu za teplem musí člověk do exotiky a na to po svatbě nebudou peníze, takže termální lázně se mi zdají ideální:o)
Odpovedať
My uvažujeme o Americe, máme tam zamilované místo Cape Cod - mrkněte do googlu, fakt nádhera. Pak je ve hře ještě Island nebo Kambodža, ale to už by bylo hodně fyzicky náročné, tak chceme ještě pořešit, jestli válenda nebo zážitky - ono nás na to válení v písku moc neužije :-)
Odpovedať
Cape Cod vypadá opravdu idylicky:-) My chceme alespoň na pár dní do Paříže. Nemáte zkušenosti s nějakým pěkným hotelem? V blízkosti centra?
Odpovedať
Profilova fotka
maithai: Na Island jedeme v červnu:o) Já bych se bála, že v říjnu tam bude už moc zima (teda na mě). Ale upřímně řečeno bych na takovouhle zážitkovou dovolenou jako svatební cestu snad ani nechtěla. Já si chci po svatbě odpočinout, jen se válet a rozhodně ne ve stanu:o) Ale já jsem napůl "dámička", tak se není čemu divit:o)
Odpovedať
Článok sa načítava...
doporucujem thajsko- nadhera za malo penazi :) ja chcem ist na svadobnu cestu cestovat po kube alebo by som sla do emiratov...uvidime co dovoli rozpocet :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky holky, já mám uplný dilema, nevím vůbec co šaty, to bude asi to nejhorší, jak jste na tom vy?? Máte už šaty na 100% vybraný? Máme do svatby ještě dost času to jo, ale ale ale :D Jsme ženský nooo :))
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky.. no ja bych jela vsude, ale uvidime dle tech penizek. Siaaara: ja uz mam saticky koupeny, jsou uklizeny u kamaradky na raminku... :) jinak na ten rijen je porad cas, ale ale ale kazdy rika uvidime az budes mit saty... treba kyti, vlasy, vyzdoba.. vsechno podle satu, tak ja uz je mam.. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
siaaara: Já nebyla zatím šaty ani zkoušet:o) Plánuju to někdy na duben, akuálně se snažím hubnout a nedokážu odhadnout, jak moc zhubnu nebo nezhubnu do října..
Odpovedať
Profilova fotka
no to je jedina nevyhoda.... kdyz si ted vyberes saticky tak se musis zeptat o jak moc pujdou upravit kdyz zhubnes nebo naopak... aby ti pak nebyli k nicemu... ja mam povoleno zhubnout max 5kg... ale verim ze kdyz to bude vic ze se to nejak udela... :D
Odpovedať
Profilova fotka
No právě a já jsem hlavně úplně bezradná zalíbily se mi jedny a teď prostě ať kouknu na kterýkoli tak to není to co si představuji :( Ach joooo. Jaké sis vybrala Ty?
Odpovedať
Profilova fotka
fragolinca: no právě... já plánuju dát dolů ještě 10 kilo (a snad jsou mé plány realistické) a nedokážu odhadnout, co to udělá s velikostma v mým případě. Já mám hodně objemu v kostech (široká ramena a hrudník, široké boky), tak si na jednu stranu říkám, že s velikostma moc dolů nepůjdu, ale kdo ví... Aktuálně mám o 13 kilo míň něž před 3 rokama a je to rozdíl tak 1,5 velikosti (tenkrát jsem byla nacpaná v 46, teď je mi 44 volná, ale 42 většinou nedopnu).
Odpovedať
Ahoj holky, tak se svatební cestou já si hlavu lámat nemusím. My buď na "zlaté písky" nebo na "maltu". Hold když chci bydlet, tak musím makat :-D
Odpovedať
pod stanem taky být nechci, ale válenda by mě asi unudila :-)
Odpovedať
Profilova fotka
maithai: mě nudí válenda delší než tak 5 dní - takže ty lázně od úterý do neděle budou tak akorát, aby se člověk oklepal ze svatby a nestihl se nudit:o)
Odpovedať
civet: jojo, to je akorát, taky by mi to vyhovalo...lázně bych dala vlastně kdykoliv - na podzim je to spur a běhěm roku nutný relax ze stresu z práce. škoda, že nejsem movitější, to bych se někde láznila furt. :-) Ale máte recht...no máme času, takže já to promyslím ještě. Většinou jezdíme na vlastní pěst, ne s cestovkou..
Odpovedať
Profilova fotka
Koukám, že to máte všichni hezky naplánovaný, to my asi pojedeme na předsvatební cestu v září... ale taky si to určitě užijeme a pak si dáme nějaký prodloužený víkend. A jak jste na tom s přípravama. My se stále nějak nemůžeme domluvit na prstýnkách, mám pocit, že je vše všechno stejné a tak ještě zkusíme vyrazit to Prahy, třeba potkáme něco jiného. Jinak už jsem se pokusila o vývazky a jsou celkem ok a aspoň mě to utvrdilo, že bílo-zelenkavá barvička je ok ;-)
Odpovedať
brixinka - bílo zelenkava ruleeez :-), stále více se utvrzuju, že pro mne je to ta nej kombinace, ta zelena ma nesmirnou uklidnujici moc :-) A co se tyka prstynku...zkouseli jste Lukase Rydla? Taky se mi zdaly vsechny stejne (vybiram v Praze, protoze tu pracuju) a pak jsem narazila na rozdilne a naherne, mam je v albicku predstav - jsou od Retofy a s kaminky stoji pres 20 000. Velmi podobné a naživo opravdu krásné měl ten Rýdl. Už je mám objednané, měli jsme je 1.4. vyzvedávat, takže dnes čekám, jestli pan Rýdl zavolá a zítra si pro ně s radostí běžíme. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
AHoj holky.... jeee maithai uz pro prstynky... zavidim... me se libili jedny na netu ale nejak nejsme schopny zajit nekam do zlatnictvi abysme si zjistili velikosti :-( mam domluveno ze kdyz se nam nebudou libit nebo sedet ze je muzeme poslat zpatky, pac nekam na moravu se mi na vylet nechce... :) jinak jsme se byli podivat na Kokorine, fakt nadhera, jsem spokojena ze jsme si ho vybrali... je fakt utulny, romanticky... jen tedy to blato jestli bude tak hihi.... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Brixinka: Já se o ně taky pokusila o vývazky foto mám v albu, ale zjistila jsem, že to není ještě úplně ono, takže znovu ještě jednou :))) No uvidíme... řekla bych, že potřebuji trošku větší jakože delší :-) Máš taky v albu foto?? :-)) My chceme fialkovo bílou, co říkáte na tuto kombinaci? :-) ;-) :-p
Odpovedať
siaaara: moc krásná kombinace, fialová je jednou z andělských barev. :-) Byla hned druhoiu favoritkou po zelenkavé.
Odpovedať
Profilova fotka
Maithai: Moc děkuji, dlouho jsme se rozhodovali mezi zelenou a fialkovou, ale nakonec to bylo prostě jasný :)) Jinak ktéeré šatky z Tvého alba sis nakonec vybrala?? :))
Odpovedať
siaaara: No, ještě uvažuji, že se někam podívám. Protože původní favoritky byly ty černobílé, ale pak se mi zdály sražené a zaprané. Vybrala jsem si plisované, ač se to na fotce nezdá, jsou zářivě bílé, krásně sedly, dělají nádhernou postavu a člověk může kombinovat, ale nepřekombinuje...budu k nim mít dlooooouhatánský závoj a kytku lilií s dlouhými stonky, myslím, že to bude hezké :-´)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?