Svadba 02.10.2010

6. feb 201110540
  • cesalka:

my sme zacali so svadobnymi pripravami, tak naoza,j koncom februara...a mame vlastne vsetko okrem kostola a kameramana🙂 ono sa to nezda, ale vacsina veci sa da vybavit jednym telefonatom ( kadernicka, vizazistka, dj, zakusky, ....) najviac starosti boli asi saty a sala, obrucky uz vyberame dlhsie...teraz ma cakaju este topanky a obliect zenicha....svadobnu agentku sice nemam, ale tu na fore som nasla sikovnu kocku co mi pomoze s vyzdobou, teda, urobi mi ju komplet 🙂 este ten kostol, oznamka a budem kludna....fotografku mame, ale rodiny si hrozne zelaju aj kameramana, co my mladi ani moc nie, ale dobre...takze este toho najst...a potom uz bude dllllho volno dufam, vsetko vybavime teraz a do oktobra aj zabudneme ze sa berieme 😃

• evuu84:citala som ze sa neviete rozhodnut na farbe obruciek,aj my sme mali dilemu,ja mam tiez vacsinou vsetko striebro alebo biele zlato,zasnubak mam z bieleho zlata ale obrucky planujeme kombinovane,priatel nosi len zlte zlato a jemu sa zda biele stale ako bizuteria,tak sme vybrali z bieleho zaklad a tenky zlty pruzok a v nom kamienky,asi len pre mna ,zatial este neviem presne ale pacili sa nam obom na prve vzhliadnutie.

• my tiez uvazujeme o kombinacii, aj ked ja poskulujem po cisto zltych obruckach....priatelovi sa viac paci zlte zlato a ja sa priznam, ze by mi neprekazalo mat obrucku uplne odlisnu (zltu) od mojich inych sperkov.obrucka je predsa vyssi level prstena 😉 mala by byt ina, nezamenitelna s inym prstienkom...zacinam nad tym uvazovat.... kombinacie su mnohe strasne krasne, len mam pocit ze je to len moda tejto doby....ked sa o 30 rokov kukneme na ruky nasich rovesnikov, vsetci budu mat kombinaciu 😃 ale je to mimoriadne prakticke a priznam sa, ze ked naozaj najdeme, tak ako vy, nieco co nam ucaruje na prvy pohlad, pokojne nech je aj kombinacia!!!som veeeelmi zvedava co nakoniec vyberieme 🙂

• Sponzor fóra
  • Tak to som aj ja zvedava 🙂 ja zatial nepoznam nikoho kto ma kombinaciu tak sa mi to pravze zda ine,vsetci co poznam maju len kombinacie farebneho zlata,teraz som pozerala na jednej stranke etikety na flase a ziiiram co vsetko sa da na svadbu objednat,ale ten toaletak je uz moc 🙂 este si aj tam datt foto a vsetci si mozu...

• s nami vyret.... tak tak presne! ja som sice za kazdu srandu, ale to je uz aj na mna moc!!🙂

• šaty dopadly katastrofálně, zničené po jednom vyprání, tak jsem se svých vysněných černobílých se slezami očích vzdala...ale dnes dopoledne jsem dodělala vývazky, zítra tu hodím fotky, aspoň něco pozitivního. papa

• Ahojte baby.
    Aj ja sa k vam pridavam, aj ja budem mat svadbu 2.10.
    Ako som citala vacsina si ten datum vybrala pre to, ze je nejakym sposobom magicky. My nie. U nas to bola nahoda. Vedeli sme ze sa chceme zobrat koncom septembra alebo niekedy na zaciatku oktobra. A ked sme si pozerali kalendar, tak sme zastali pri tomto datume. A az ked sme mali zajednanu salu a davali sme zalohu a chlapik nam na prijmovy doklad napisal datum svadby tak az vtedy sme si uvedomili aky je magicky 🙂

Uz mame teda salu, fotografa, hudbu, kamerovat si budeme sami, ja mam uz saty a topanky a pomaly sa zaciname obzerat po obruckach. Ale v NR su dost drahe niektore obchody takze asi budeme nakoniec objednavat cez net....

• ahojte kočky!
    Ako vás tu tak čítam, všetky tie prípravy, prežívam to znovu s vami... 🙂 my sme mali svadbu 4.10.08 a bol to jeden z najkrajších dní v živote... chcem vám len popriať, aby vám všetko vyšlo podľa vašich predstáv, a ak sa aj náhodou stane, že niečo nebude na 100% /čo sa aj stáva/ nelámte si z toho hlavu a vychutnávajte si všetky tie prípravy maximálne naplno... je to krásne obdobie, ale straaaaašne rýchlo preletíí!!! 🙂 my máme dnes už 5 mesačnú dcérku a ďakujeme Bohu, že nás v ten krásny deň "D" spojil!!!! Tak vám držím palce a prajem všetko dobré!!!

• maithai: tak to mě mrzíííí!!! vypadaly na tobě úplně úžasně! no ale není všem salónům konec, co? 😉

já furt váhám, chlapi jsou pro ty druhé šatky, ženské pro ty první... no dilema přímo kolosální 😃

• mě se líbí víc ty první veve, více v nich vynikneš, nebudeš jen hezkým ramínkem pro šaty, ale šatky tu budou pro tebe. 🙂 A vydržíš v nich pohodlně celý den 🙂

• Ahoj holky, tak jestli se můžu přidat ke šťastné dvojce, tak jsem TU! 😉
    Termín vybral přítel - původně to mělo být 10.10. - neděle, což u nás je naprosto běžná věc, ale bylo mi to blbý vůči svatebčanům, protože celá moje rodina to má přes 100 km. A tak je to 2. - osm let a osm měsíců ode dne, kdy jsme spolu začali chodit 🙂

maithai - máš nádherné vývazky, taky chceme bílo zelenou barvičku. Kolik metrů stužek jsi spotřebovala a na kolik vývazek?
    My už máme zamluvený termín na radnici, zamluvenou restauraci a už mám i šaty. Teď ještě potřebuji kapelu a fotografa a to ostatní už snad půjde samo a v pohodě 🙂

• Veve: mně se líbí ty první🙂 Opravdu v nich vynikneš...a navíc si je budeš moct nechat...

• Ahojky , neviete mi poradit mame svadbu tiez 02.10.2010 a priatel ,snubenec ma 03.10. narodky a chcem mu pripravit prekvapenie....len ako rozmyslam nic ma nenapada....Dakujem

• janulienka121, ja mam ten isty problem. moj ma narodky 4.10. a tiez mu neviem nic vymysliet. 😞

• Ahoj prozatím slečny 🙂)
    Zdravím ze severních čech a přidávám se ke skupině nevěst z tohoto data, také mě to 2.10.2010 čeká 🙂 Přípravy jsou zatím jen v myšlenkách, vyzvednuté dokumenty k vyplnění, termín zamluven, no uvidíme 🙂) Tak doufám, že si vzájemně pořadíme, pochválíme a případně zkritizujeme, protože i to k tomu patří 🙂
    Přeji krásný den Eva 🙂 🙂

• Sponzor fóra
  • Ahoj Siaara, mám radost, že tu nacházím človíčka z mého rodného města 🙂 😉

• Ahoj i mě těší 🙂 A ty se taky budeš vdávát 2.10.2010? A kdepak? 😉

• jj, v Plzni, žiju tu už 9 let a přistěhovala jsem se právě z CV.

• Aha a jak je v Plzni 🙂)?
    Jinak jsem koukala do Tvého alba a moc se mi líbí ty účesy, jen já pořád nevím co si nechám učesat 😞 Budu se do toho muset opřít a něco najít 🙂

• janulienka121, dosla si na nejake prekvapko, ci tiez stale nic, tapes v tmach ako ja? 😃

• Ahoj holky,
    maithai: nebyla jsi v neveste ve stredu? jas bych se priklonila k tem nacincanym nebo tem z nevesty 🙂 jestli tedy jeste nemas vybrano...
    Ja jsem sla po satech ve Stredu a mam dva adepty... prosim o nazor.... 🙂 dik...

• mne sa tie co tam mas ako druhe asi pacia trochu viac... a v ktorych si sa lepsie citila?

• baby, uz ste rozmyslali co a ako rozlucka so slobodou? 😃

• no me se libi spis ty s nazvem prvni (jsou tam ulozeny jako druhy 🙂) citila jsem se v nich jako princezna. Vzdycky jsem chtela velkou lehkou sukni.... asi je rozhodnuto, pac kdyz na ne koukam tak se mi libi cim dal vic... 😃
    nooo rozlucku? neee jeste neee proste asi nekam vyrazime s holkama, jinak bych tomu asi nechala volny prubeh...

• no mas pravdu, musis sa v nich ty citit uplne super... 😃 a tebe sa musia najviac pacit.
    ja tiez este len rozmyslam kam a co vymysliet na tu rozlucku. chcela by som ju potom niekedy v septembri spojit aj s narodkami. 😃

• tak jestli mas i narozky tak to spoj, aby tech oslav zase nebylo tolik.... 😦 hihi...
    no ja taky budu delat nejakou tu party v zacatku zari, protoze driv to nema cenu to bude jeste vedro a hlavne prazdniny a zase koncem zari je to moc blizko k te svatbe.... 🙂

• V plzni je samozřejmě dobře 🙂 Mám to tu ráda. A odkud přesně jsi?
    Jinak ve středu jsem byla u kadeřnice a tak jsem jí hned řekla o svatbě, naplánovaly jsme další návštěvy tak, aby to dobře vycházelo a rovnou si domluvila zkoušku účesu + vizážistku na líčení. Obávám se totiž, aby všichni neměli na konci prázdnin dovolenou, tak než to začnou plánovat, ať to mám já jisté 😉
    Myslím, že u mě bude největší oříšek boty, ale snad přes léto něco hezkého seženu. Byli jsme se taky podívat na prstýnky a upřímně - nikde mě nic nenadchlo. Dokonce prstýnek, který mám v albu, mě ve skutečnosti zklamal. No uvidíme.

• My jsme oba z okresu Chomutov, přesněji z vesičky u kadaně 🙂 Byla jsem se zatím také jen podívat po šatech a to ty co mám v albíčku,ale kdybych mohla vybrat tak mé vysněné jsou šaty Maeleigh - když to zadáš do vyhledavače na seznamu, tak uvidíš jejich foto... Jooo takový já bych chtěla...
    JInak s kadeřnicí a kosmetičkou se já nějak extra stresovat nebudu, mám kamarádku, která krásně líčí a češe sama sebe, tak v ní asi vložím důvěru a bude to.. k tomu všemu mi jde za družičku, takže myslím, že mě nezklame, jelikož by se na mě pak stejně musela celý den dívat 🙂 😃 Nééé sranda, snad to bude v pohodě... 🙂
    Prstýnky jsme prozatím neřešili, spíš barvu do jaké bychom chtěli ( lila fialková a bílá ) 🙂) a takový maličkosti 🙂)
    Schválně jukni na ty moje vysněné a na ty co mám v albu 🙂 ty jsem taky zkoušela a jsou docela pěkné..

• Ahojky reklamka, ja som zatial nic nevymyslela, myslim ohladom prekvapka pre zenicha na svadbe....ak na nieco pridem, tak sa s Tebou o ten napad podelim 🙂

• Ahojky holky!

Dlouho jsem tu nebyla, moc děkuju za pochvalu vývazků - na jeden jsem spotřebovala 13 cm zelené stužky a rovných dvacet bílé, jsou to taková zlatá střední velikost, byvila jsem se s paní v galanterce a obě jsme uznaly, že tohle bude nej. A mám jich nějak přes padesát - i s náhradníma, celkově mě všechny stužky - kupovala jsem i na svíčky, korálky a srdíčka vyšly asi na 200, takže vývazek za hubičku a ještě jsem se u toho pobavila. 🙂
    V nevěstě jsem ve středu nebyla, ale už mám zamluvené favoritky. Na fotce to není ono, ale ve skutečnosti nádhera - budou to ty plisované , ala anika. Vymyslela jsem si kt omu doplnky a vsechno sedne tip top 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov