Svadba 02.10.2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky, ja s mojím drahým sme sa rozhodli pre tento uzasny termin, neviem, mozno sa niekomu bude zdat privcas planovat svadbu rok a pol skor, ale chcem aby vsetko prebehlo hladko a podla mojich resp. nasich predstav. :-) Kedze je to moja prva (dufam, ze aj posledna ) svadba potrebujem par rad od vas skusenejsich za co vopred dakujem . :-) No aby som neodbocovala od temy najprv by som chcela spoznat adeptky na tento termin ako som ja . Cize kocky hlaste sa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
cesalka: my sme zacali so svadobnymi pripravami, tak naoza,j koncom februara...a mame vlastne vsetko okrem kostola a kameramana:) ono sa to nezda, ale vacsina veci sa da vybavit jednym telefonatom ( kadernicka, vizazistka, dj, zakusky, ....) najviac starosti boli asi saty a sala, obrucky uz vyberame dlhsie...teraz ma cakaju este topanky a obliect zenicha....svadobnu agentku sice nemam, ale tu na fore som nasla sikovnu kocku co mi pomoze s vyzdobou, teda, urobi mi ju komplet :) este ten kostol, oznamka a budem kludna....fotografku mame, ale rodiny si hrozne zelaju aj kameramana, co my mladi ani moc nie, ale dobre...takze este toho najst...a potom uz bude dllllho volno dufam, vsetko vybavime teraz a do oktobra aj zabudneme ze sa berieme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
evuu84:citala som ze sa neviete rozhodnut na farbe obruciek,aj my sme mali dilemu,ja mam tiez vacsinou vsetko striebro alebo biele zlato,zasnubak mam z bieleho zlata ale obrucky planujeme kombinovane,priatel nosi len zlte zlato a jemu sa zda biele stale ako bizuteria,tak sme vybrali z bieleho zaklad a tenky zlty pruzok a v nom kamienky,asi len pre mna ,zatial este neviem presne ale pacili sa nam obom na prve vzhliadnutie.
Odpovedať
Profilova fotka
my tiez uvazujeme o kombinacii, aj ked ja poskulujem po cisto zltych obruckach....priatelovi sa viac paci zlte zlato a ja sa priznam, ze by mi neprekazalo mat obrucku uplne odlisnu (zltu) od mojich inych sperkov.obrucka je predsa vyssi level prstena ;) mala by byt ina, nezamenitelna s inym prstienkom...zacinam nad tym uvazovat.... kombinacie su mnohe strasne krasne, len mam pocit ze je to len moda tejto doby....ked sa o 30 rokov kukneme na ruky nasich rovesnikov, vsetci budu mat kombinaciu :D ale je to mimoriadne prakticke a priznam sa, ze ked naozaj najdeme, tak ako vy, nieco co nam ucaruje na prvy pohlad, pokojne nech je aj kombinacia!!!som veeeelmi zvedava co nakoniec vyberieme :)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to som aj ja zvedava :-) ja zatial nepoznam nikoho kto ma kombinaciu tak sa mi to pravze zda ine,vsetci co poznam maju len kombinacie farebneho zlata,teraz som pozerala na jednej stranke etikety na flase a ziiiram co vsetko sa da na svadbu objednat,ale ten toaletak je uz moc :-) este si aj tam datt foto a vsetci si mozu...
Odpovedať
Profilova fotka
s nami vyret.... tak tak presne! ja som sice za kazdu srandu, ale to je uz aj na mna moc!!:)
Odpovedať
šaty dopadly katastrofálně, zničené po jednom vyprání, tak jsem se svých vysněných černobílých se slezami očích vzdala...ale dnes dopoledne jsem dodělala vývazky, zítra tu hodím fotky, aspoň něco pozitivního. papa
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby. Aj ja sa k vam pridavam, aj ja budem mat svadbu 2.10. Ako som citala vacsina si ten datum vybrala pre to, ze je nejakym sposobom magicky. My nie. U nas to bola nahoda. Vedeli sme ze sa chceme zobrat koncom septembra alebo niekedy na zaciatku oktobra. A ked sme si pozerali kalendar, tak sme zastali pri tomto datume. A az ked sme mali zajednanu salu a davali sme zalohu a chlapik nam na prijmovy doklad napisal datum svadby tak az vtedy sme si uvedomili aky je magicky :-) Uz mame teda salu, fotografa, hudbu, kamerovat si budeme sami, ja mam uz saty a topanky a pomaly sa zaciname obzerat po obruckach. Ale v NR su dost drahe niektore obchody takze asi budeme nakoniec objednavat cez net....
Odpovedať
ahojte kočky! Ako vás tu tak čítam, všetky tie prípravy, prežívam to znovu s vami... :) my sme mali svadbu 4.10.08 a bol to jeden z najkrajších dní v živote... chcem vám len popriať, aby vám všetko vyšlo podľa vašich predstáv, a ak sa aj náhodou stane, že niečo nebude na 100% /čo sa aj stáva/ nelámte si z toho hlavu a vychutnávajte si všetky tie prípravy maximálne naplno... je to krásne obdobie, ale straaaaašne rýchlo preletíí!!! :) my máme dnes už 5 mesačnú dcérku a ďakujeme Bohu, že nás v ten krásny deň "D" spojil!!!! Tak vám držím palce a prajem všetko dobré!!!
Odpovedať
Profilova fotka
maithai: tak to mě mrzíííí!!! vypadaly na tobě úplně úžasně! no ale není všem salónům konec, co? ;) já furt váhám, chlapi jsou pro ty druhé šatky, ženské pro ty první... no dilema přímo kolosální :D
Odpovedať
mě se líbí víc ty první veve, více v nich vynikneš, nebudeš jen hezkým ramínkem pro šaty, ale šatky tu budou pro tebe. :-) A vydržíš v nich pohodlně celý den :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jestli se můžu přidat ke šťastné dvojce, tak jsem TU! ;-) Termín vybral přítel - původně to mělo být 10.10. - neděle, což u nás je naprosto běžná věc, ale bylo mi to blbý vůči svatebčanům, protože celá moje rodina to má přes 100 km. A tak je to 2. - osm let a osm měsíců ode dne, kdy jsme spolu začali chodit :-) maithai - máš nádherné vývazky, taky chceme bílo zelenou barvičku. Kolik metrů stužek jsi spotřebovala a na kolik vývazek? My už máme zamluvený termín na radnici, zamluvenou restauraci a už mám i šaty. Teď ještě potřebuji kapelu a fotografa a to ostatní už snad půjde samo a v pohodě :-)
Odpovedať
Veve: mně se líbí ty první:-) Opravdu v nich vynikneš...a navíc si je budeš moct nechat...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojky , neviete mi poradit mame svadbu tiez 02.10.2010 a priatel ,snubenec ma 03.10. narodky a chcem mu pripravit prekvapenie....len ako rozmyslam nic ma nenapada....Dakujem
Odpovedať
janulienka121, ja mam ten isty problem. moj ma narodky 4.10. a tiez mu neviem nic vymysliet. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj prozatím slečny :)) Zdravím ze severních čech a přidávám se ke skupině nevěst z tohoto data, také mě to 2.10.2010 čeká :) Přípravy jsou zatím jen v myšlenkách, vyzvednuté dokumenty k vyplnění, termín zamluven, no uvidíme :)) Tak doufám, že si vzájemně pořadíme, pochválíme a případně zkritizujeme, protože i to k tomu patří :) Přeji krásný den Eva :) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Siaara, mám radost, že tu nacházím človíčka z mého rodného města :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj i mě těší :-) A ty se taky budeš vdávát 2.10.2010? A kdepak? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jj, v Plzni, žiju tu už 9 let a přistěhovala jsem se právě z CV.
Odpovedať
Profilova fotka
Aha a jak je v Plzni :))? Jinak jsem koukala do Tvého alba a moc se mi líbí ty účesy, jen já pořád nevím co si nechám učesat :( Budu se do toho muset opřít a něco najít :)
Odpovedať
janulienka121, dosla si na nejake prekvapko, ci tiez stale nic, tapes v tmach ako ja? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, maithai: nebyla jsi v neveste ve stredu? jas bych se priklonila k tem nacincanym nebo tem z nevesty :) jestli tedy jeste nemas vybrano... Ja jsem sla po satech ve Stredu a mam dva adepty... prosim o nazor.... :) dik...
Odpovedať
mne sa tie co tam mas ako druhe asi pacia trochu viac... a v ktorych si sa lepsie citila?
Odpovedať
baby, uz ste rozmyslali co a ako rozlucka so slobodou? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no me se libi spis ty s nazvem prvni (jsou tam ulozeny jako druhy :)) citila jsem se v nich jako princezna. Vzdycky jsem chtela velkou lehkou sukni.... asi je rozhodnuto, pac kdyz na ne koukam tak se mi libi cim dal vic... :D nooo rozlucku? neee jeste neee proste asi nekam vyrazime s holkama, jinak bych tomu asi nechala volny prubeh...
Odpovedať
no mas pravdu, musis sa v nich ty citit uplne super... :-D a tebe sa musia najviac pacit. ja tiez este len rozmyslam kam a co vymysliet na tu rozlucku. chcela by som ju potom niekedy v septembri spojit aj s narodkami. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak jestli mas i narozky tak to spoj, aby tech oslav zase nebylo tolik.... 8-( hihi... no ja taky budu delat nejakou tu party v zacatku zari, protoze driv to nema cenu to bude jeste vedro a hlavne prazdniny a zase koncem zari je to moc blizko k te svatbe.... :)
Odpovedať
Profilova fotka
V plzni je samozřejmě dobře :-) Mám to tu ráda. A odkud přesně jsi? Jinak ve středu jsem byla u kadeřnice a tak jsem jí hned řekla o svatbě, naplánovaly jsme další návštěvy tak, aby to dobře vycházelo a rovnou si domluvila zkoušku účesu + vizážistku na líčení. Obávám se totiž, aby všichni neměli na konci prázdnin dovolenou, tak než to začnou plánovat, ať to mám já jisté ;-) Myslím, že u mě bude největší oříšek boty, ale snad přes léto něco hezkého seženu. Byli jsme se taky podívat na prstýnky a upřímně - nikde mě nic nenadchlo. Dokonce prstýnek, který mám v albu, mě ve skutečnosti zklamal. No uvidíme.
Odpovedať
Profilova fotka
My jsme oba z okresu Chomutov, přesněji z vesičky u kadaně :) Byla jsem se zatím také jen podívat po šatech a to ty co mám v albíčku,ale kdybych mohla vybrat tak mé vysněné jsou šaty Maeleigh - když to zadáš do vyhledavače na seznamu, tak uvidíš jejich foto... Jooo takový já bych chtěla... JInak s kadeřnicí a kosmetičkou se já nějak extra stresovat nebudu, mám kamarádku, která krásně líčí a češe sama sebe, tak v ní asi vložím důvěru a bude to.. k tomu všemu mi jde za družičku, takže myslím, že mě nezklame, jelikož by se na mě pak stejně musela celý den dívat :-) :D Nééé sranda, snad to bude v pohodě... :) Prstýnky jsme prozatím neřešili, spíš barvu do jaké bychom chtěli ( lila fialková a bílá ) :)) a takový maličkosti :)) Schválně jukni na ty moje vysněné a na ty co mám v albu :) ty jsem taky zkoušela a jsou docela pěkné..
Odpovedať
Ahojky reklamka, ja som zatial nic nevymyslela, myslim ohladom prekvapka pre zenicha na svadbe....ak na nieco pridem, tak sa s Tebou o ten napad podelim :-)
Odpovedať
Ahojky holky! Dlouho jsem tu nebyla, moc děkuju za pochvalu vývazků - na jeden jsem spotřebovala 13 cm zelené stužky a rovných dvacet bílé, jsou to taková zlatá střední velikost, byvila jsem se s paní v galanterce a obě jsme uznaly, že tohle bude nej. A mám jich nějak přes padesát - i s náhradníma, celkově mě všechny stužky - kupovala jsem i na svíčky, korálky a srdíčka vyšly asi na 200, takže vývazek za hubičku a ještě jsem se u toho pobavila. :-) V nevěstě jsem ve středu nebyla, ale už mám zamluvené favoritky. Na fotce to není ono, ale ve skutečnosti nádhera - budou to ty plisované , ala anika. Vymyslela jsem si kt omu doplnky a vsechno sedne tip top :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?