Svadba 02.10.2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky, ja s mojím drahým sme sa rozhodli pre tento uzasny termin, neviem, mozno sa niekomu bude zdat privcas planovat svadbu rok a pol skor, ale chcem aby vsetko prebehlo hladko a podla mojich resp. nasich predstav. :-) Kedze je to moja prva (dufam, ze aj posledna ) svadba potrebujem par rad od vas skusenejsich za co vopred dakujem . :-) No aby som neodbocovala od temy najprv by som chcela spoznat adeptky na tento termin ako som ja . Cize kocky hlaste sa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Maithai: Koukala jsem do alba a stejně nevím, kterépak sis vybrala :) napiš k nim nějaký popisek, že to jsou třeba ONY :D Jinak mě se moc líbí na Tobě ty v druhé řadě druhé :-) Ty josu naprosto nádherné. Dělají Ti krásnou postavu :)) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj holky, poslala jsem nasi fotku do souteze o prstynky a oni nas vybrali do semifinale.... prosim prosim posilejte hlasy jestli mate moznost... :) DIky... ;-) http://www.facebook.com/pages/snubni-...
Odpovedať
baby, nejako to tu stagnuje? oddychujete v pripravach? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, no já jsem se dala do výroby vývazků a bohužel mi došla stuha, tak teď sháním kde můžu,a le marně :( No co, přinejhorším, budou mít chlapi a ženský jiný odstín :)) Uvidíme, uvidíme, jinak pořád prohlížím na internetu fotky a čekám co mě cvrnkne do nosu :) A co vy? Jak jste na tom?? ..
Odpovedať
ja mam miestnost, saty, obrucky, fotografa, vyzdobu robia oni, ale uz mam vybratu... hladam DJa a kameramana... a tak... pozeram aj nejake pohare, cokofontany, clip pricesok a tak. je toho este vela, ale snad este mame trochu casu, ci? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Však máme ještě půl roku čas:o) Já od půlky února nic neudělala. V nejbližších dnech se chystám obejít salony kvůli šatům, ale nějak se mi nechce:o)
Odpovedať
nechce sa ti ist skusat saty? tak si daj usit :-D ale nie, uvidis, budes sa citit ako princezna...(teda vo vacsine salonov, niekde su aj mrchy predavacky, co ti daju jasne najavo, ze ked nemas velkosti 34 a minimalne 175 cm, tak tam nemas co hladat. ]-( no mne sa to skusanie vcelku veeeeeeeelmi pacilo. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ušít šaty asi ne. Šaty z Číny mě nelákají a originály jsou dost drahý a celkově mám raději oblečení už hotové, které vidím, jak mi sedí. Akutálně jsem ve fázi hubnutí (za dva měsíc 5 kilo a chci ještě tak 10), takže kdo ví, jak budu vypadat v den svatby - trochu se bojím, že když v salonu řeknu, že hubnu, tak si akorát pomyslej "no jo, to hubne každá a jak to pak dopadá", naslibují mi, že šaty půjdou zúžit a pak to třeba nepůjde (švagrová takhle zhubla před svatbou 6 kilo - neplánovaně - a v salonu jí řekli, že víc už hubnout nemá, že ty šaty víc zúžit nepůjdou).
Odpovedať
presne tak, moje saty sa tiez budu musiet zuzovat kvoli tomu, ze som zatial schudla 8 kil... :-D ale urcite kvoli tomu neprestanem snazit sa zdravsie stravovat. ja ani nedietujem, iba som sa zacala zdravsie stravovat a ono to ide dole... :-N tebe sa to ako podarilo takto schudnut? cvicila si?
Odpovedať
Ahoj, tyk mám šaty tak akorát a když zhubnu, tak prý jedno číslo upravit jde. Co budu ale dělat když zhubnu víc, to nevím. Asi si budu muset vybrat jiné. Myslím, ale že zrovna tyhle moje měli ve více velikostech. Snad už nebudiou zadané. Jinak jsem taky od února nic neuděla, nějak si říkám, že je pořád čas a potom ať se nedivím.
Odpovedať
ahojte babenky, potrebovala by som vedieť rozmer mašle, ktorá sa dáva na stoličku, neviete niekto....prosim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
reklamka: Já jsem už před rokem a půl něco zhubla (asi 7 kilo, ale 4 nabrala zpět), tenkrát mi stačilo počítat KJ a snížit asi o 2000 KJ na den příjem (jídávala jsem cca 9 tisíc KJ denně, tak jsem snížila na 7000). Teď opět počítám KJ a navíc jsem začala i cvičit (tak 2x týdně spin, a 2x týdně rychlá procházka nebo třeba volejbal). Výsledky si pečlivě zapisuju (každý týden se vážím a mám váhu, která sleduje i % tuků a svalů v těle) a sleduju vývoj. Takže mám i přehled o tom, zda hubnu ze svalů nebo z tuků a kolik. Diety nevyznávám, já moc dobře vím, že se potřebuju hýbat a míň jíst (a omezit moje milovaný sladký), takže jím víc zeleniny, kuřecího a ryb, když peču sladký, tak se snažím péct nízkokalorický věci (třeba cukr a máslo se snažím ubírat, případně vynechávat).
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahoj holky, jsem ráda, že nejsem sama, komu toho ještě dost chybí. Nejvetší vrásky mi dělá fotograf a kapela. Chtěla bych hezké fotky, ale 7tis. za fotografa se mi zdá dost, a tady v Plzni to prostě tak je. No a kapely, které jsem našla na internetu jsou všelijaké. Ukázky nic moc, nebo repertoár mě neoslovil, tak v tom trochu plavu. Teď o víkendu proběhne žádost o ruku u mých rodičů, tak pak už to bude ofíko ;-) a asi se do toho trochu obuju.
Odpovedať
Profilova fotka
Holky, tak my jsme ve fázi stagnace :D Nikam jsme se prozatím nedostali, máme jen představy a vývazky :D No dost víme odkud bude.. Dnes jedeme do Prahy tak doufám, že pořídím nějakou bižu a výzdobu na stoly, přeci jen budu klidnější, když tohle už bude doma :) Prtýnky jsme se domluvili s přítelem, že nejspíš chirurgická ocel, jelikož při jehop práci nevěřím, že mu tenhle vydrží :( Investujeme raději víc do šatů a obleku :) Navíc pořád přítel prosí o miminko :o)) teď před svatbou?? Nechci mít na svatnu pupíček :D :)) Jak jte na tom vy? Máme děti, čekáte a nebo se snažíte.. ?? :)Budete mít někdo bříško na svatbě? :-)
Odpovedať
ja dufam ze nebudem mat brisko na svadbe ani od miminka ani od slaninky :) inak miminko by sme chceli, ale mame este nejake cestovatelske plany a miminko nam tam akosi nepasuje... az tak o rok o dva :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, to ja vcera zamluvila fotografa.... strasne se mi ulevilo, jsem se bala ze zadnyho slusnyho nenajdeme.. :) takze mi uz mame: misto, restauraci, fotografa... no nic moc no... hudbu mame vybranou ale jeste ne zamluvenou nemame odpoved na poptavku, prstynky vyhlednute na netu, kyticky domluveny u znamych z kvetinky, jinak kadernici mam taky jen ona to jeste nevi :D jinak miminko..... pritel by chtel, me se jeste moc nechce, myslím ze po financni strance bysme to nezvladli a chtela bych se jeste nekam podivat nez se uzavru doma... ale pristi rok se asi zacneme snazit, pac jinak nebudu mit s tim mym chlapem chvilku klidu... :-D
Odpovedať
fragolinca, neboj, mas toho dost... vsetko stihas. ;-) ja este potrebujem kameramana, zaplatit zalohu fotografovi, vybrati si kadernicku, najst DJa... juj, mala by som sa do toto vazne pustit... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
reklamka: neboj stihas... :D my se domluvime na kameru se strejdou aby to tak nejak natocil, to se mi platit nechce, staci ty fotky.. kadernici ja mam kamosku, takze ji to musim jen oznamit, tam jsem nemusela vybirat... chtel bych uz pomalu objednat oznameni, ale nejak se nemuzeme shodnout, libi se nam kazdemu neco uplne jineho... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
janka830 • Dnes o 11:30 Ahojte nevesticky prajem prijemny den, s kym mame spolocny datum?? co vsetko uz mate vybavene?? ----------------------------------------------------- odpovedat janke830, nie domike007
Odpovedať
Ahojky holky, jak pokračujete? Nám dorazily prstýnky, nádhera!!! Pan Rýdl je prostě neskutečně šikovný! A chci vám říct - mluvila jsem s kamarádkou -andělem: náš termín nám zajistí lásku, harmonii a vytrvalost. Datum dává dohromady šestku, což je pro sňatek snad nejlepší číslo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No já jsem se konečně vykopala ke zkoušení šatů. Mám za sebou zatím jeden salon a když si nevyberu jinde, tak mám dva možný kandidáty. Zítra mě čeká další a přístí víkend zase další maraton. Doufám, že mě z toho netrefí:o)
Odpovedať
Tak držím pěsti, pak určitš vyvěs fotenky!!! Já ještě uvažuju, že se někam vypravím, i když už zamluvené šatky mám...
Odpovedať
Profilova fotka
maithai: já fotky šatů ze zkoušek asi vyvěšovat nebudu. Zkoušky podléhají přísnému utajení, nechci, aby mě přítel viděl před svatbou:o)
Odpovedať
tak to je samozřejmě pochopitelné :-) musíme to respektovat, já mám v tomto štěstí, protože přítele by na takové stránky chodit ani nenapadlo..a když, tak jen se mnou, když jsem mu ukazovala třeba dorty apod.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, docela nam to tady utichlo co? civet: ja mu ukazala vsechno ostatni fotky v satech, jen ty co jsem nakonec vybrala jsem vymazala takze nic nevi... :) a taky by sem asi vubec nezabloudil, aby tu hledal nejaky fotky.. :) ja zatim nijak nepostoupila, jen shanim stuzky abych se dala do vyvazku... ale nemuzu nikde sehnat barvy jaky chci... :D
Odpovedať
fragolinca, ja tiez dost stagnujem, no a mierne ma to uz rozculuje...lebo este mam toho dost vybavovat... :-| 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
jj to me taky, ale nejak nemuzu donutit drahou polovicku aby jsme prosli a rozhodli konecne ty oznamka. Jinak hudbu a fotografa jsem uz rezervovala. a holky v akci jsme uz nakoupili coca colu a ledove caje... :D:D:D
Odpovedať
tak to teda hej... tebe sa dari. ja nad oznamkom este ani neuvazujem...
Odpovedať
Profilova fotka
kdyz my oba mame celkem blbou praci, protoze od cervna do tak pulky zari mame sezonu a obavam se ze nebude uz vubec cas, takze bych chtela mit co nejvic veci vyrizenych do toho cervna, coz uz je za chvilku, takze alespon objednat to oznamko i prstynky.... aby toho bylo opravdu co nejmin na vyrizovani pres to leto...
Odpovedať
tak to chapem... ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?