Svadba 02.10.2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky, ja s mojím drahým sme sa rozhodli pre tento uzasny termin, neviem, mozno sa niekomu bude zdat privcas planovat svadbu rok a pol skor, ale chcem aby vsetko prebehlo hladko a podla mojich resp. nasich predstav. :-) Kedze je to moja prva (dufam, ze aj posledna ) svadba potrebujem par rad od vas skusenejsich za co vopred dakujem . :-) No aby som neodbocovala od temy najprv by som chcela spoznat adeptky na tento termin ako som ja . Cize kocky hlaste sa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak civet, i mě si naučila něco nové :-D Taky jsem vždycky lovila v seznamu členů odkud ty lidi jsou, když třeba něco chválili apod. a teď už to umím rychle. Děkuju ;-) Jinak fotografa máme tady z Plzně, moc se mi líbí jeho fotky a kolegyně z práce si nechávala u něj dělat loni fotky a říkala, že měl výbornou fantazii a že s ním byla spokojená. I jednání s ním bylo včera ok. Když jsem mu řekla, že bych chtěla po obřadu pár fotek v parku a pár v pivovaru (tam máme hostinu), jako půl na půl, tak říkal, že nás nechá klidně v klidu najíst a počká na nás a potom budeme pokračovat ve focení. Tak to mě docela potěšil, že je tak ochotnej. Siaaaro jestli chceš, můžu se v CV pozeptat mých kamarádek na kapely co měli oni. Pokud vím, vše bylo ok a i mě se jako hostovi líbilo. A i naši určitě budou vědět pár kontaktů.
Odpovedať
Profilova fotka
Jinak jsme včera půlku večera seděli nad prstýnkama a asi se opravdu neshodneme. Když o tom mluvíme, tak představa je stejná, ale pak když na něco koukáme, tak vlastně úplně jiná. Ach jo.
Odpovedať
tak jsem asi už úplně blbá :-) achjo, jdu se stydět do kouta
Odpovedať
Profilova fotka
maithai: Já jsem ze severních čech CHomtov... :)))
Odpovedať
Profilova fotka
Nazdar dámy, berete mezi sebe i 1.10.? 8-) Myslím, že tu takových moc nebude, tak mi přijde zbytečné zakládat takové téma ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, jasně, že bereme moje kamarádka z Prahy se také vdává 1.10.2010 :))
Odpovedať
Profilova fotka
siaaara: tak to nebudu sama, taky to máme v Praze :)
Odpovedať
Profilova fotka
:)) tak to jo a kde?
Odpovedať
Profilova fotka
Golfyacht v Holešovicích. Máme tam i obřad.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, nějak to tu usnulo, to vás všechny upálily na čarodějky nebo jste nepolíbené uschly :-D 1.10. bereme taky, vždyť je to podobné ;-) Jak jste pokročily s přípravama. My už opravdu důsledně začínáme vybírat prstýnky, aby jsme je v květnu někde objednali. Ono se to nezdá, ale ty jejich měsíční lhůty, pak určitě budou dovolený, tak ať jsou doma radši dřív.
Odpovedať
Profilova fotka
Mě naštěstí neupálili, bránila jsem je:o) My pokročili v přípravách tak, že přítel si včera zkoušel žaket a nadchnul se do něj ještě víc než doposud, ještě půjdeme zkusit do druhýho salonu a uvidíme, kde to bude lepší. Ovšem moje favoritky (šaty) tím padají, protože jsou vůči žaketu moc strohé. Včera jsem byla v 9. saloně na zkoušení šatů a stále nemám jasno. Ještě jsem objednaná do dvou a pak končím s výběrem a musím udělat finální rozhodnutí, jinak mě z toho trefí. Závidím všem, kdo je schopný obejít dva, tři salony a vybrat si:o( Prstýnky budeme předběžně řesit cca do 14 dnů (půjdeme za zlatníkem, jestli je náš návrh realizovatelný a praktický), objednávat chceme v půlce prázdnin. Až se konečně rozhodnu pro šaty, začnu řešit případný bolerko, závoj, boty, květiny, účes a make-up.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Holky! Hlásím, že budu okroužkovaná 2.10.2010. Teda civet, 9x salón? Já si vybrala v prvním. A radím bolérko vybrat hned v salónu a boty mít už na zkoušení. Teď frčí umělé kožichy a vypadá to divně. No, a botky-už alespoň budeš podle nich vybírat šatičky :o)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Já už mám skoro všechno vyřešené, už chybí jen text na oznámení...jenže mě nic nenapadá...nemám ráda ty "vtipné" o dívčím snu a klučičí noční můře, přeslazené o svatebních zvonech a tak...ale zase suché budou oddáni tam a tam... taky nic moc. No a teď babo raď :-| Jinak první jsme měli prstýnky.
Odpovedať
Profilova fotka
caute kocky, juj, ale sa nam to krati, ze? ja som teraz akurat objednala oznamenia, lebo sa chystame na dovolenku a potom uz bude koniec juna a bude ich treba rozosielat. Ifoun, my sme si vybrali uplne jednoduche az minimalisticke oznamenia, kde okrem nasich mien a adries je len miesto, datum a cas obradu... bez caciek-maciek, sladkastych reci... take som presne chcela :-) Ostatne uz vsetko mame, aj obrucky su uz doma, saty mam zajednane... v podstate nam uz treba len par drobnosti na vyzdobu (aj to iba par veci, lebo v hoteli skoro vsetko maju), dokupit alkohol, dohodnut priebeh so starejsim a mozeme sa svadbit 8-) Minule sme sa s drahym rozpravali, ze skoda, ze sme to nedali na leto, ze vsetko sme v pohode povybavovali a teraz sa nemozeme dockat :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
makyska: Já jsem si původně myslela, že oběhnu tak 5 salonů a vyberu si, ale bohužel:o( Abych nepřebrala... boty mít na zkoušení nebudu, vždyť ty se kupujou až po výběru šatů (aby šly barevně k šatům).. A vybrat boty snad nebude takovej problém jako vybrat šaty - boty musej hlavně sedět, o vzhled mi moc nejde, stejně nebudou 90% času vůbec vidět:o) Bolerko bych samozřejmě vybrala nejraději přímo při zkoušení, ale ne všude maj hezký bolerka, tak zvažuju i možnost nechat si jinde ušít na míru. No uvidíme. ifoun: zkus být trochu kreativní a něco vymyslet. Krátké a přitom vtipné nebo dvousmyslné a neohrané oznámení se dá vymyslet. Člověk to nevymyslí na povel a netrvá mu to den, dva.. ale dá se to:o) Zkus vycházet z toho, co je pro vás oba typické..
Odpovedať
Profilova fotka
civet: jo, to je taky varianta, že něco vymyslíme... zkusím zainteresovat ještě svědkyni, jestli ji něco nenapadne. Máme akci na lodi, na pozvánce bude taky loď, tak možná něco přijde samo :) Boty taky budu teprve vybírat - podle šatů. Dostala jsem kousek látky v barvě a snad něco objevím :) Mám vyhlídnuté boty v jednom eshopu, jenže se bojím bez zkoušky..a prodejnu mají jen v Brně.
Odpovedať
Profilova fotka
Civet: Já měla nejdříve botičky, protože jsem chtěla hned od začátku barvu šampáň. A to zkoušení hned vypadá jinak-netaháš sukně. To si myslíš, že nebudou z 90% vidět. Až budeš zvedat sukni, když bude pršet-budeš ukazovat právě ty botky!A při tancování zase budeš zvedat sukni.Já teda natrefila na super botky z bazaru a nebála jsem se velikosti! Já jsem si předem omrkla fotky šatek na webu. Ale je fakt, že ve skutečnosti vypadají jinak :-S Teď jsem se poptávala po bolérkách a ceny jsou od 600,- až po 1400,-Kč i více. Ale taky jsem zjistila, že se blbě prodávají..... Vzhledem k tomu, že jsme oba chovatelé, budu mít chovatelské oznamko. Až budou prstýnky, buď je navlíknu králíkovi na uši, nebo si vyfotím králičí mimi v pelíšku. Holky nesmějte se :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ifoun: taky jsem objevila botičky na netu... strašně se mi líbí a cena není tak hrozná, tak jsem si řekla, že to risknu - maximálně je budu vyměňovat. Tak s těma králíčkama je to super, fakt jsem se nesmála, moc se mi to líbí. Nám se líbilo oznamko na svatbajinak, ale přijde mi to hrozně drahé. Jsou tam dva ježci, vyvalený oči a pod tím nápis: ježkovi voči, oni se berou? Víc jak polovina lidí to po čase hodí do koše, tak asi škoda peněz.
Odpovedať
Ahojte... aj my sa bereme 02.10.2010... pripravy su v plnom prude :-)
Odpovedať
Ahojky holky, taky hlásím menší pokrok, byla jsem za floristkou a definitivně jsme se domluvily na liliích s dlouhými stopkami. :-) Panenská květina, nádhera...pro maminky budou smetanové růže se zelenkavou hortenzií. Lilie nechtěly, ale vzhledem k tomu, že máme ne všem živé květiny, krásně se nám prolínají a divné to nebude.. ..dnes mám volat cukrářce, dort už jsem měla vybraný, ale zdobily jej orchideje, takže taky měním na lilie, snad to klapne, cukrářka je strašně šikovná a z marcipánu vymodeluje cokoliv - vypadá to úchvatně. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Hmm, kytky ještě pořád řeším, vím barvu, zhruba druh, ale nemám představu podoby kytky. Ale asi to nechám na květinářce. Navác ani nevím, co je v říjnu dostupné. A dort bude ještě sranda - máme patrový tác, na který přijdou jednotlivé "buchtičky" a nahoře bude malý jednopatrvý dortík. Jenže jak propočítat, kolik těch malých pořídit? Asi budem muset s cleým stojanem do cukrárny, poskládat, naměřit a vypočítat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No já budu muset udělat pokrok tento týden. V adině 15.5. končí slevová akce, takže dneska jdu zkoušet do Holešovic, zítra ještě do Reji a pak už udělám finální rozhodnutí, který šaty si půjčím (favoritky jsou zatím jedny z Adiny na Pankráci). Pro přítele už jsme byli vybírat žaket, strašně mu to sluší a dost se pro něj nadchnul, tak mám radost:o) Květinářku budu řešit už asi na konci května, ať mám jistotu, že na mě bude mít čas (stejně kadeřnice).
Odpovedať
Profilova fotka
maithai: lilie s dlouhými stopkami je krásná varianta, bohužel já bych se z lilií zadusila (jsou na mě hodně aromatický). Ale kytička je to vážně krásná:o) K těm vybraným šatům je to dobrá volba.o) ifoun: ty minidortíky bych napočítala podle počtu pozvaných hostů + cca 5 kousků (aby si mohl někdo případně přidat).
Odpovedať
Profilova fotka
civet: jo, to by bylo bezva, jen aby to "zakrylo" celý stojan.... no času dost :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak já už jsem objednala svatební skleničky na přípitek. Teď se tu domlouvám s jednou holčinou na podvazky, má je hezký a levný a řeší boty,. Strašně se mi jedny líb (pouze plná špička a řemínek přes kotník), ale mají 7,5 cm podpatek, což já asi nedám a s nižším je dělají pouze s plnou patou, tak nevím... ach jo. :-( Vy už jste řešili kytky :-o tak to se asi taky začnu poptávat.
Odpovedať
Profilova fotka
Teď jsem to napsala blbě. Samozřejmě já řeším boty :-) neumím psát ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak jsem do alba na chvíli hodila šaty, který jsou zatím favoritní. Poradíte, který vybrat?
Odpovedať
Profilova fotka
civet: mně se nejvíc líbí Miramar, ty ostatní mi přijdou, že úplně nesedí a jsou jak jen látka bez zpracování, moc nevím, jak to popsat... Mají všechny hezký střih, ale Miramar je hezký, netradiční. Dělá hezkou postavu, možná by to chtělo lepší podprdu, aby víc vynikl dekolt - má to hezky zpracovaný výstřih.
Odpovedať
Profilova fotka
Hned na druhém místě Dendy, dělají hezkou postavu a vypadají romanticky - ale mají dost obr vlečku, nevím, jestli takovou chceš. Takže za mě Miramar, pokud chceš originální, Dendy, pokud romantiku. Ty první dvoje jsou takové pytle... snad se neurazíš ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ifoun, neurazím, jsem ráda za upřímný názor:o) lepší podprda nepomůže, nemám do dekoltu moc co dát:o)) Na fotkách jsem bez podprsenky. A díky, víc se rozepíšu až jestli se vyjádří i ostatní, abych neprozrazovala, který se mi líbí nejvíc:o)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?