Svadba 11.9.2010. Kto sa pridá?

:-)
Odpovedať
1
2
7
ahojte, ma niekto termin svadby 11.9.2010?pls napište ako ste natom?aby som vedela,ake pripravy by som uz mala mať všetky za sebou, bo ja zatial len sala, kostolík a starejší...po veľtrhu v BA sa chcem pustiť aktivnejšie do priprav, keď naberiem inšpiraciu..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, aj my máme takýto termín svadby a čo sa týka príprav, tak ideme krok za krokom od septembra. Zajednali sme sálu, hudbu, zákusky, kostol, už máme za sebou aj predmanželskú prípravu na fare, vybrali sme už sv. oznámenia a aj text na nich, rodičia už kúpili alkohol a teraz sa chystám do salónov skúšať šaty. Asi sa zdá, že je toho už dosť, ale všetko zariaďujeme postupne, takže bude menej stresu (aspoň dúfam) a nie je to až tak finančne náročne ako zariadiť všetko naraz. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ja mam ten isty datum a ties som natomm podobne ako linda85 nabuduci tyzdem idem skusat saty aj kadernicku už mam obiednanu
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja už mám objednanú kaderníčku. Tento týždeň som bola pri kamarátke, ktorá sa mi stará o vlasy a hneď sme sa dohodli na svadobnom účese a aj na skúške účesu. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
coooooo.tak to som v soku.ja planujem tiez september ale ani neviem de co ako....nemam nic...hladam vhodne miesto krasne na obrad..vonku nie urad ani kostol a zatialnic co by ma nadchlo.............to ste teda dobre.......kadernicka bude posledne co ma bude trapit..............
Odpovedať
Profilova fotka
ja s priatelom si planujeme svadbu dost dlho a mna strasne bavi to vybavovanie neviem sa dockat kedy uz bude den D a budeme spolu
Odpovedať
fiiiiiiiha, no tak musim asi pridat v tej mojej aktivite..a cim ste sa riadili pri urcovani poctu alkoholu a zakuskov (nejaky konkretny pocet na osobu?)..dufam, ze nam vyjde pocko..chcela by som krasne fotky..:) s kadernickou to budem mat komplikovanejsie, nakolko som stale v ba, a svadba bude domka v lv, musim to nejak zladit...
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som na tom, tak ako katulienka007, strašne ma baví cele to organizovanie, hľadanie tipov a námetov na svadbu a navyše som typ človeka, ktorý nerád necháva všetko na poslednú chvíľu. U nás to začalo s prípravami naplno už začiatkom septembra 2009 aj preto, lebo sála, ktorú sme chceli je maximálne vyťažená a je potrebné ju objednávať aj viac ako rok pred termínom svadby, potom prišla na rad hudba, čo bolo tiež ťažké, lebo všetky kapely ktoré sa mi páčili už mali náš termín obsadený. A v neposlednom rade sme sa museli nahlásiť aj na fare, keďže u nás je potrebné absolvovať potrebný počet náuk na to aby sme boli zosobášený. Ale našťastie je to už za nami a sme radi, že nám to takto pekne všetko vyšlo. :-) Čo sa týka počtu alkoholu a zákuskov, tak s tým ti veľmi neporadím, pretože to riešili rodičia a tí sa riadili odporúčaniami známych, ktorý už svadby organizovali. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Presne linda85 nasi tiez riesa co sa tyka poctou zakuskov palenky atd... a radia nam aj znamy ktory minuleho roku robili svadby a co sa tyka nauk este mam 2 pred sebou :-) a saty uz mate rezervovane ci este nie lebo neviem kedy tam mam ist
Odpovedať
Ahojte baby. No teda, zistujem, ze by som sa mala trosku viac snazit. Ja mam rovnaky termin. Zatial mame zarezervovany termin, ale este musime obehat formality. Mam zatial len predstavy kde, ako, co atd, ale zatial nic na 100%.
Odpovedať
Ahojte baby aj ja mám tento suprový termín svadby :-) . Tak my máme zajednanú sálu, kostol, foto, kamera, kapela..Mňa tiež strašne baví toto plánovanie. Pomaly si nakupujem veci na výzdobu, ktorú si budem robiť z časti sama. Šaty som ešte neskúšala, ale obzerám salóny a po dovolenke sa určite pustím do skúšania. Už sa nemôžem dočkať. Najviac sa mi páčia šaty St. Patrick. Tak uvidíme či mi nejaké sadnú. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Čo sa šiat týka, tak ja sa chystám na prvé skúšanie zajtra a druhé mám v pondelok. Je to taký optimálny čas vyberať šaty na september, aspoň podľa toho čo mi vraveli kamošky a čo som sa dočítala aj tu na fóre. Som veľmi zvedavá ako to dopadne, aj sa teším aj sa trocha obávam. :-| Keď to budem za sebou tak vám dám vedieť ako to dopadlo. :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
caute :) ja som teda uuplne iny typ ako vy baby...ja neznasam taketo organizovanie...hrozne ma to cele unavuje, ale chodim sa sem hecovat :) a mozno ma to aj chyti nakoniec...ja mam zatial salu, hudbu, fotografa, boli sme za fararom a to je asi vse...a este som si bola skusat saty...strasne som trpela pri tom...aj vam sa zdaju vsetky saty tak hrozne tazke? ja si neviem predstavit ze by som v tom mala stravit 3/4 dna... a zajtra idem skusat dalsie...tak snad najdem take, v ktorych sa budem citit fajn. a ake sa vam pacia s vleckou ci bez? v salone, kde som bola saty bez vlecky ani nemali...pekne je to, ale aj tak ju budem mat asi vacsinu casu vypnutu.
Odpovedať
Miniki: ja tiez nemusim vlecku, zda sa mi to velmi neprakticke, vhodne akurat tak na obrad, ale nechybala by mi ani tam. Avsak, vacsina siat tu vlecku ma. No co uz.
Odpovedať
tak dnes som bola v druhom salone skusat saty a dopadlo to nad moje ocakavania, strasne prijemna pani tam bola a aj saty, ktore som si skusala boli krasne a hlavne som sa v nich dobre citila...boli lahucke..a kupodivu aj ceny boli prijatelne...uz sa len rozhodnut ktore :)
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja mám tiež prvé skúšanie za sebou a dopadlo to nad moje očakávania, aj cena za šaty bola prijateľná, takže som spokojná, v pondelok ma čaká ešte jeden salón a potom sa rozhodnem :-)
Odpovedať
jeej,no to nas bude pekny počet neviest 11teho. ved sme si aj vybrali pekny datum..ja konkretne podla terminu mojej maminy =) a ake saty skusate?mne sa teraz pacia taky ten "rímsky štýl"..ved uvidim,ked pojdem skusat ako co bude sediet...a skusate klasicke biele?
Odpovedať
ja som vzdy bola jednoznacne za biele saty...ale skusila som si aj par smotanovych a vyzerali velmi pekne...a typy siat? no skusala som rôzne typy, s vleckou aj bez, ačkovy typ, uzke, jednuduche aj "slahackove"...niektore mi sadli, niektore nie..treba poskusat...teraz mam dve favoritky - tak sa rozhodujem, co je pre vahy vahave nelahka uloha :)
Odpovedať
miniki, ked to uz mas zúžené na dve faroritky,tak to je super =) neboj, pri vybere šiat sa asi všetky znamenia menia na "váhy"
Odpovedať
nooo teraz ked som bola skusat saty, tak tam bola este jedna buduca nevesta a ona si vybrala saty, este ich nemala ani oblecene a povedala "tieto", zaplatila zalohu a odisla... :) toto obdivujem
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby! ktore idete na sv. veltrh do BA?
Odpovedať
miniki, kde v TT si bola skúšať šaty??? :-) tiež sa chystám do TT do salónov a uprednostňujem tie, s ochotnými a milými tetuškami predavačkami :D
Odpovedať
ahoj baby 213, júúúj tam sa chystá koopec ludí podľa toho, čo čítam, ja idem pravdepodobne v sobotu ..ideš aj ty?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby mna len este prve skusanie caka az okolo marca cakam na novu kolekciu ktora im pride ale vsetko sa styha a tiez nechcem saty s vleckou je to dost neprakticke a ktomu som s dediny kde mame cestu ako rolu tak neviem ako by to dopadlo :-)))
Odpovedať
Profilova fotka
cammeronka: hej ja idem ale v nedelu lebo vtedy je tombola :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cammeronka: zle som to nazvala, je to "zabavna aukcia" ;-)
Odpovedať
no ako bolo na veltrhu? ste si vyskusali aj fotenie u adam a syn? ja cakam na tie "supervyretusovane" foto..fu ale myslela som ze to fotenie je lahsie, aspon viem co ma caka..
Odpovedať
ahojky, tak ja sa pridávam tiež k 11.septembru :-) . vidím, že uz sa naozaj do toho musim vlozit, bo teraz len tak zhanam info a pozeram po nete. My mame zatial len hudbu, kameraman,fotograf, predbezne som objednana u kadrenicky + makeup, salu este nevieme pretože sa musime dohodnut na pocte ludi 8-) ,ale isto sa niečo najde. Aj som chcela ísť do Ba na vystavu, ale to počasie ma odradilo a ked som vedela, ze teraz 13.-14. je v Nitre tiež niečo takého, tak pôjdem radšej tam. So šatami som na tom že nijako, kamaratka ma svadbu v juny, tak teraz ona beha po salonoch a povie mi, kde sa da a kde nie, ale pomaly uz by som mala navštíviť kamenný obchod aj ja :-D
Odpovedať
tak vitaj inkamia :) no ale už si toho doosť postihala, ja praveže kameramana a hudbu ešte len dolaďujem, ale zase naopak salu už mám, zatial sme sice nahlasili len priblizny pocet ludi ale snad sa tam pomestia :)
Odpovedať
ďakujem za privítanie cammeronka :-) chcela som sa spýtať báb, či budú svadobným hosťom dávať aj nejaké darčeky. Ja som bola na pár svadbách a tam dávali napr. medovníkové srdiečka s menom mladomanželov pre každého hosťa, malé flašky s nápisom, čokoládky ... neviem, či máte niektorá s týmto skúsenosť a či aj vy také niečo budete dávať poprípade čo ;-)
Odpovedať
1
2
7
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?