Svadba 12. 9. 2009. Je tu ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, je tu este niekto s takym istym datumom?
Odpovedať
kathrin dakujem :-) svadba bude v dubnici, pochadzam odtial. chcela som aby mi to nasi pozistovali ale nakoniec si to budem musiet zariadit asi sama... a co vsetko uz mate vy zajednane? ja ani netusim odkial mam zacat...
Odpovedať
ahoj tatiana82 :-) tak Ta tu aj ja vitam medzi nami ;-) ako kathrin17 uz povedala (ahojky kathrin17 ;-) ) tak ja som z Trencina, ale zijem v zahranici. My zatial mame len obradnu salu, matriku zajednanu (lebo mame civiliny sobas na Trencianskom hrade), miesto hostiny a fotografa. Vsetko ostatne sa rozbieha len teraz. Akurat prechadzam Internet a pozeram, ake satecky sa mi pacia (od akych navrharov) a potom v akych salonoch ich maju, aby som vedela, kam mam ist. Inak babulky ak by ste nejake chceli nejake netradicne saticky pozrite na tieto dve stranky - obe najdete v dvoch salonoch v Bratislave. www.yolancris.com (znacka Yolan Cris) www.linearaffaelli.be (znacka Linea Raffaelli) Takisto tieto satecky od od Jesus Peiro najdete v salone v Brne: www.jesuspeiro.com Vsetky su veeeeelmi kraaasne ;-)
Odpovedať
athena dik za stranky, uz si prezeram :-) idem zajtra do dca k nasim, tak skusim pozistovat u kamosiek nejake kontakty v pondelok sa ohlasim pekny vikend ;-)
Odpovedať
Ahojte kocky, tatiana82, tak sup do priprav ;-) , Dohodla som sa s kamoskou, ze pojdeme spolu na niektory veltrh, len neviem, na ktory, kedze do BA nestiham dojst. Ak budete vediet, ktory je lepsi, myslite na mna ;-)
Odpovedať
Ahojte babenky, ako sa mate? Ja by som chcela ist pozriet na veltrha aj do blavy aj do bystrice ale ak blava nevyda tak pojdem do ziliny. satocky by som chcela ist skusat v najblizsej dobe uz budu aj nove kolekcie tak bude z coho vyberat. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Nazdar baby! Tak ako to ide??? Mna z tejto recesie asi sibne... Prave mi strhli z platu! :-( No nie o tom som chcela... Athena7 - uz som si tu moju "skoro" svagrinku overila - nie, nie si to ty! :-D V Dubline som uz vyse 4 roky, mam tu peknu pracu, takze je to pohoda. A ty? Ako dlho este planujes ostat v UK? Nasi rodicia uz dost tlacia aby sme sa vratili domov, ale nejak po tom este netuzime... Co sa tyka tych siat, co si spominala, ja mam zajednany salon, kde ich poziciavaju, uz som sa pytala aj na ceny, celkom sa daaa... Linea Raffaelli ma uplne nadherne saty, ci uz svadobne alebo spolocenske. Som uplne nadsena! Jaj! Este tyzden a letime domov... :-D :-D :-D
Odpovedať
Ahojte babulky! ;-) Malaalucka, tak to som moc rada, ze ides skusat satecky od Raffaelli, su fakt uzasne, aj mne sa moc pacia a urcite si pojdem nejake tu v UK vyskusat ;-) To uz si v Dubline tiez nejaku dobu, ja som v UK uz nieco cez 8 rokov, tak skoro dvakrat tolko ;-) Potom napis a daj fotecky zo skusania siat, aby sme Ta aj my videli :-) Babule, a tiez napiste, ake ste mali zazitky z veltrhov, a ci sa Vam to k niecomu hodilo. Prajem vsetkym krasny vikend - moj bude straveny nakupovanim (ved su take dobre zlavy, kto by neodolal!) a planovanim svadby ;-) Papa!!
Odpovedať
ahojte tak cez vikend som trochu zistovala a vyzera to nadejne aj s kameramanom a fotografom, este cakam na kontakty tak snad to cim skor uzavriem. a rozhodla som sa ze zacnem pomaly obiehat salony, pri praci mam hned tri :-) prajem pekny tyzden ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Tatiana! Ale si ty sikulka! :) A mate uz aj salu vybratu? Zavidim ti ze ides skusat saticky... Je super pocit vyskusat si tolko hadhier. :-) A kolko ludi budete mat na svadbe?
Odpovedať
ahoj roxan svadba bude v dubnici, salu uz mame, a pocet ludi - no neviem okolo 70... a ty si ako na tom s pripravami??
Odpovedať
Profilova fotka
Ooo, ja som s pripravami v pohode. Tieto "velke" veci uz vsetky mame, co treba takto dopredu. /myslim salu, foto, kameramana, hudba, knazov a teraz uz aj saty :-D / Zda sa mi, ze vsetci budete mat tak okolo 70-80 ludi, iba my budeme mat tak vela... 2x tolko ako Ty - no hroza...
Odpovedať
Profilova fotka
ivka82 • Dnes o 09:29 ahojte, je tu niekto ,kto ma tento datum na svadobnom oznameni a je z NR alebo okolia???
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Caute baby! Mam na Vas nednu otazocku. Planujete si uz svadobnu cestu? Kedy sa s tym treba zaoberat? Last minuty sa mi zdaju trocha blbe teraz, ked aj tak nebudeme vediet kde nas hlava stoji...
Odpovedať
Ahoj roxan, no myslim, ze svadobna cesta je v nasom pripade to najmenej. To bude uz len taka ceresnicka. V konecnom dôsledku nam bude asi aj jedno kde budeme, hlavne aby sme boli spolu a aby bol uz klud. Ale ak si chces vyriesit aj to, tak teraz su dobre first momenty, tak si skus pobehat ;-)
Odpovedať
Ahojte kocky ;-) Tak ja uz sa chystam na prvy svadobny veltrh, poriadaju ho tu u nas v Manchestri cez vikend od 31.1.-2.2, tak uz sa velmi tesiiim ;-) roxan - ja si svadobnu cestu organizujem uz teraz, citala som v mojom svadobnom planovnicku, ze sa to ma tak 9 az 6 mesiacov pred svadbou, ale podla mna je to tiez individualne, podla toho, kam chcete ist... My sa chystame skombinovat poznavanie s lezanim na plazi, tak asi pojdeme na 2 tyzdne do Australie/Noveho Zelandu. Akurat teraz cez vikend sa chystame navsitivit cestovky, ze co nam ponuknu, aby sme sa zmestili aj do nasho rozpoctu. Inak dievcata ako pokracujete?
Odpovedať
ahojte, tak pomaly koniec tyzdna a este stale nemam kameramana a fotografa na 100% :-( co sa tyka siat, uz som bola v dvoch salonoch a trosku mam aj predstavu ale musim este pobehat... pekny den :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby! :-) Aj ja sa tesim uz na ten veltrh v BA. Este v zivote som nebola na volacom takom, tak som zvedava... ;-) Inac, chystate sa s vasou druhou polovickou, alebo s neakou kamoskou? Lebo da sa tam aj saty skusat /ak sa nemylim/ a moj drahy ma nechce vidiet v ziadnom - iba v den D... :-) Merilin - ani mna by asi netrapila sv. cesta, keby nebola tato dovolenka nasa prva v dvojici. Trosku je mi trapne, ale nemali sme sancu na spolocnu dovolenku, kedze moj nastavajuci ma dost konzervativnu rodinu. :-N Athena - je mi v podstate jedno, kam ideme, len aby sme mohli ist lietedlom. :-D /este nikdy som neletela a strasne chcem../ Ja milujem vodu, teda podla seba by som sa vybrala niekam k moru, ale ten moj je natolko hamblivy, ze nechce behat v plavkach. ]-( On by chcel ist do Madridu. Ale ja ho este zmakcim - dufam. :-D Nam ta dovolenka vyjde asi len na tyzden - max. 10dni, lebo mi potom zacina skola a neviem ci akceptuju take nepritomnosti... :-N Inac, Novy Zeland je super napad. Neviem preco, ale zatial som rozmyslala iba v zapade...
Odpovedať
Profilova fotka
oneskorené dobré ráno ;-) dievčatá roxan- ked sa tak nad tým zamýšlam my sme ani nerozmýšlali ešte nad sv. cestou, nejak mi to neprišlo dôležité, ale myslím, že by sme to tiež mali zahrnúť do našich plánov :-) takisto sme ešte spolu neboli na dovolenke, iba v štúrove, bolo tam fajn, ale tiež som ešte nebola pri mori, takže nie si sama.keby som mala vela vela peniažkov išla by sme do Mexika alebo na Havai- aloha :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Nevergona! :-) Tak, aspon nie som sama s tou dovolenkou. ;-) Na druhej strane ked si to beries tak, bude nam o to romantickejsie, ze nasa svadobna cesta bude prvou spolocnou dovolenkou... :-) Mne by sa strasne pacila Kuba. Ale zmierim sa aj s Greckom, Spanielskom alebo s Francuzkou rivierou. :-D Ale mozme si urobit kompomis aby moj drahy nemusel sa vyzliect pred sirokou verejnostou, uspokojim sa aj velkomestami - napr. Londyn, Pariz, Rim... :-D
Odpovedať
Ahojte kocky :-) , Roxan, to je zlate, vazne budete mat prvu spolocnu dovolenku az tu svadobnu? Tak to si ozaj musis poriadne naplanovat ;-) My sme mysleli, zeby sme sli niekde do Egypta alebo do Grecka, podla toho ake budu ponuky v tom case. No vaznejsie nad tym velmi nerozmyslam. Snazim sa vsetko čo sa da naplanovat, no az sa bojim toho, ze tak ako chcem aby vsetko bolo dobre, aby sa nieco nepokazilo. Ale to asi niesom sama s takymi to pocitmi... Ale co ma rozveseľuje je myslienka, ze zaciatkom februara uz idem skusat saty :-D . Neviem sa dockat. Povedala som si, ze nepojdem skor, ako budem mať porobene skusky
Odpovedať
Profilova fotka
Merilin - nesrandujem, vazne to bude prva spolocna dovolenka nasa. Takto, boli sme uz na Balatone spolu, ale okrem nas tam bolo este 20kamosov, takze to sa nerata ako spolocna dovolenka. :-) Pre mna je hlavne, aby pocasie nam vyslo na svadbu, aby sme mali krasne fotky. Ked toto vyjde, nenecham sa vystresovat s nicim. :-D Mas moj obdiv, ze vydrzis so skuskou siat tak dlho. :-) Tak ma lakali salony, ze mnohych som si vyskusala a tie prave som si uz aj zarezervovala. x-)
Odpovedať
Tak vam drzim palce ;-) . Ja som si povedala, ze musim vydrzat, lebo ako sa poznam, nevenovala by som sa potom skuskam. Co vsetko uz mate?
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to mas pravdu. Aj ja budem mat riadne tazku skusku v utorok a este ani pismeno som si neprecitala len pobehavam na mojasvadbe... :-D Ale nevadi... Uz mame v podstate vsetko, co treba takto dopredu - chvala Bohu! Mame salu, knazov, hudbu, foto, kameramana, starejsieho a ja saty. Len neviem ako s tym kostolom chodi. Kedy treba zajednat. Kedze byvam v malej dedinke a okrem nas planuju 2pary tento rok svadbu, asi netreba sa ponahlat. ;-)
Odpovedať
Babule, tak by ma zaujimalo, kolko to mate kazda rokov, aby som vedela ;-) tak tusim, ze som tu asi najstarsia :-) Ja mam 30 rokov len tak mimochodom.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam 22. Niekedy sa mi to zda tak malo na vlastnu svadbu, inokedy ked sa obzeram okola seba zistim, ze polovicka mojich znamich ma svadbu uz davno za sebou, niektori aj deti maju a robime take dospelacke veci - vtedy sa citim trosku stara... ;-)
Odpovedať
Roxan, tak to si fakt mladucka (teda aspon v mojich ociach), ale zase kazdy je uplne iny, a chce od zivota nieco ine. Moja buduca svagrina sa tiez vydavala v 22 rokoch minuly rok (jej nastavajuci mal az 45!! rokov), ale na svoj vek je velmi vyspela... Akurat by som Ti chcela napisat, ze v ziadnom pripade nerob v zivote to, co sa od Teba vyzaduje, ale to, co Ty naozaj chces ;-) Taka perlicka odo mna hehe ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Athena - vdaka za perlicku ;-) S mojim frajerom sme spolu uz 5,5rokov a ani by som nevedela predstavit moj zivot bez neho, alebo zeby som sa vydala za niekoho ineho. V podstate je jedno ci sa vezmeme teraz, alebo po niekolkych rokoch, lebo ajtak by som sa vydala za neho... :-) Na druhej strane on bude mat v septembri 27, takze kludne sa moze ozenit. :-D Moj otec ako tolkorocny uz mal mna. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
athena7- no ja mám 26 ked sa budem vydávať tak 27 môj drahý má takisto a budeme spolu 5 rokov, z toho asi dva apol roka už spolu bývame. nepríde ti to neskoro, že už máme vela rokov?
Odpovedať
nevergona, vobec si nemyslim, ze je to neskoro...preco? ako som hovorila, kazdy by sa mal vydavat podla toho, ako to citi, a nie preto, ze by sa to malo, nemyslis? ;-) inak priznam sa, ze tu v UK je to v tomto zmysle ine, baby sa vydavaju najskor okolo 30-ky, najprv robia karieru, zaobstaraju sa a az potom - teda samozrejme nie vsetky :-D Ale co mam najlepsie kamosky tu, tak vsetky maju cez 30 rokov a este su slobodne, takze tu sa to normalne berie akoze nic. Ale viem, ze na Slovensku sa este stale zachovava tradicia vydavat sa a rodit mlade, i ked uz sa to tiez predlzuje, hlavne vo velkych mestach ako Blava. Ale ved to je jedno, mna to zaujimalo len tak, aby sme vedeli, aka sme tu skupinka ;-)
Odpovedať
athena7, no tak ja mam 23 a moj drahy 28 no ked s budeme brat tak uz o rok viac. Chodime spolu 3,5 roka a neviem co este. Obaja sme z Presova. A niekedy ma zlosti ;-) niekedy - to je v poslednom case castejsie
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?