Svadba 12. 9. 2009. Je tu ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, je tu este niekto s takym istym datumom?
Odpovedať
No ahojte tak aj ja sa uz konecne zasa pridavam. som v skole tak tu tak casto niesom ale zasa cez vykend si to vynahradim. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte tak čo nové? x-)
Odpovedať
Akurat teraz som dovolala niektorym kapelam a som prekvapena, ze skoro vsetci dobry su uz obsadeni :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcata alebo teda buduce nevesticky, mozem sa ku vam pridat? prave sme vybrali termin nasej svatby a teda dufam ze aj miesto kde to chceme mat bude este volne, je to takmer rok dopredu ale ako citam vase prispevky tak je celkom mozne ze to uz moze byt obsadene :-N ozaj co vsetko vybavujete asi v tomto case?aby som nieco nepremeskala ;-)
Odpovedať
Ahoj lenoskaa, vitaj medzi nami 12-tkami ;-) . NO tak prioritou je kostol, resp.urad a sala. Potom uz postupne pridas k tomu fotografa a hudbu a potom vsetko ostatne :-) Aspon ja tak idem
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj kočky, my sme si dnes vybavili na 100% kostol, máme všetko zapísané už len náuky absolvovať.tiež postupne ideme na fotografa, kameramana a tak.
Odpovedať
Profilova fotka
merilin super dobre vediet vidis kostol ma ani nenapadol skor ma prva napadla miestnost, no pojdem sa na to opytat nasho farara. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, čo nové, nejako sa tu nevieme stretnúť.
Odpovedať
Profilova fotka
merilin ako si vyberala kapely ked si im volala, poznala si, či z rozprávania alebo na slepo?pýtam sa, lebo nevieme ako máme vybrať niekoho dobrého , my nie sme v tomto moc zbehaní ;-)
Odpovedať
Ahoj :-) uz som tu aj ja. No tak ja som dala vela nato, ako tu pisali holky o nich. Volala som im, no skoro vsetci su uz na moj termin obsadeni :-(
Odpovedať
Profilova fotka
tak to je sila, to aby si si rezervovala dva roky dopredu :-) ja vôbec neviem podla čoho si ich mám vyberať, lebo po svadbách sme moc nechodili, a čo sme aj boli tak to nebolo podla našej chuti, čo ideš teraz robiť ked majú všetci obsadené?
Odpovedať
no jednu kapeslu by som aj mala. No idem im este volat. Vies, mi sme chceli tu nejaku "rusnacku" od Bardejova, lebo obaja s mojim nastavajucim radi tancujeme. Takze mi zhaname nejaku taku kapelu a tie su najziadanejsie. Ako je dost kapiel, tak niektore urcite budu mat este volne. Napr. Volala som 6 a z 4 boli obsadení dalsí boli este volny a posledny nam povedali, ze to je este daleko, ze samozrejme ze maju volne, ale mi to povedal ako keby mi sibalo, ze co to trepem ci ma volne, ze samozrejme. Tak to svedcilo o ich kvalite ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no asi nemajú veľa roboty :-D ked ešte nerátajú s budúcim rokom, no ale aj na nás sa pozerali trochu čudne na fare, že to je ešte ďaleko a tak, ale aj tak sme si to radšej už všetko vybavili, lebo už aj sála bola zajednaná na ten termín.vieš pre istotu ;-)
Odpovedať
no samozrejme :-) ,u nas to nebolo cudne, lebo mi sme dosli na faru a uz mali polku septrembra obsadene, takze ltt.
Odpovedať
Profilova fotka
fu v prešove je asi vela vydajachtivých :-) ale u nás napr. o sálu bol záujem na ten istý termín, ešte mi písala jedna kočka, že prečo máme v ten deň zajednanú sálu, že ona ju chcela na ten termín, že ked ja som z Ružomberka,prečo nemáme tam svadbu no haluz :-S
Odpovedať
Tak by som jej nieco pekne urcite napisala ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no zo zúfalstva spravia ludia hocičo ja som to brala s humorom a poradila som jej iba zmeniť dátum, ked tak velmi chcela tu sálu.kedy plánuješ skúšať šaty?
Odpovedať
No caute babule, Ja som zajednala zatial len salu a obrad, a momentalne rozmyslam nad fotografom a kapelou. Nemam ani sajnu, kde mam tie kapely vyhladavat, lebo na svatbe som nebola ani sa nepamatam. Ako si hladate kapely? Ja by som chcela zivu muziku s viacerymi ludmi, aby hrali nejaku klasiku (dychovky a tak) a potom aj mozno nejake netradine veci, ako pesnicky z Hriesneho Tanca a tak.
Odpovedať
No tak to si dobre spravila :-) mna by to nenapadlo. Teraz som volala dalsej kapele. Su obsadeni :-(
Odpovedať
Athena7, no ja citam tu recenzie a tak si zhanam kontakty
Odpovedať
Profilova fotka
ako tak pozerám tak zohnať hudbu bude asi najťažšie hi :-) merilin neboj isto niečo pekné nájdeš
Odpovedať
No tak to velmi dufam. Ako su aj skupiny co maju volne, ale ked telefonujes a ti povedia " Ved to je este daleko, jasne, ze mame volne" a takym vysmechovym tonom, tak hned mam presla chut.
Odpovedať
Profilova fotka
tak bud aspon rada že Ti nepovedali niečo iné a ty by si ich zajednala a potom by ste boli sklamaní, takto možno nájdete niekoho super.
Odpovedať
no to ano, teraz som s jednymi volala, tak si mam zapisali. No, ze sa este ozvu, tak uvidime
Odpovedať
Profilova fotka
no vidíš, isto sa niečo nájde.ty to aspon obvolávaš ja nemám ani tušenie komu zavoláme, tak si natom aj tak lepšie. fotografa už máš?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky, tak my už máme aj fotografa a kameremana, som happy ;-) len tá hudba....a vy čo?máte niečo nové?
Odpovedať
ahoj :-) ja este kameramana nemam, ale teraz ma to ani netrapi. som taka rozculena ze az. Moj nastavajuceho brat sa zeni 2 mesiace pred nami, cize ich rodicia robia jednu svadbu v juli a druhu v septembri. Ich bude taka krasna a nasa uz len take... ta dalsia. A keby nestacilo, tak este jedna, z dalekej rodiny sa vydava TYZDEN !!!! pred nami :-( , som z toho hotova. Nic ma uz nabavi pripravovat
Odpovedať
Profilova fotka
nebud smutná, vôbec to nemusí byť tak ako píšeš,tam nejde o to čo si o tom budú myslieť druhí, je to predovšetkým váš den, myslím že to je najdôležitejšie, a môže to byť uplne naopak, že tá tvoja sa im bude páčiť najviac, aspon môžeš načerpať inšpiráciu čo neurobiť zle
Odpovedať
Ale vies, tym padom im ani financie asi nebudu stacit a moj drahy je taky, ze on by zaplatil daco. Ako nechcem aby to vyzenlo egoisticky. Ale ved ked tamtemu zaplatia vsetko, tak aj nam, nie?A zas nechcem nic hovorit a miesat sa im do toho, aby som ja nebola zla. My sme uz dlho hovorili ze sa budeme brat v septembri. chodime spolu uz viac ako tri roky a oni sa spoznali pred 4 mesiacmi a uz hned aj svadba a vsetko. JA uz neviem. Pripada mi to vsetko ako take predbiehanie. Kto skor. A tamta co sa vydava tyzden pred nami dobre vedela kedy mame uz davno a aj napriek tomu si dala vtedy. Nemohla napr. v auguste alebo po nas?? Mam chut vsetko zrusit, nech sa kludne beru vsetci dookola. Je mi do placu z toho vsetkeho ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
ved to je jasné, že ked zaplatia jemu tak aj vám, ved to vedia rok dopredu, tak si to nejako prerozdelia neboj, isto s tým rátajú.môj brat sa tiež ženil minulý rok v júni a bratranec si to šlahol pred neho dva mesiace, ale po dvoch mesiacoch ked sa ženil brat si nik nespomenul na tu bratrancovu svadbu, lebo každý sa teší na tú dalšiu, a ty si posledná takže o tebe sa môže rozprávať najviac, po tebe už nik nie je.len je to na vás ako to spravíte,aby ludia z toho mali zážitok a hlavne vy, a aj z mála sa dajú robiť krásne veci, viem že sa to ťažko hovorí ale hlavu hore, mysli trocha pozitívne a to dobré príde samo.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?