Svadba 12. 9. 2009. Je tu ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, je tu este niekto s takym istym datumom?
Odpovedať
:-D :-D , ty si super
Odpovedať
Kde byvas v zahranici?
Odpovedať
Kocky, teraz rozmyslam, ze aj my mame magicky datum. Ved si pozrite 12.9.2009. DVE dvojky, nuly a deviatky. ;-) Ale v konecnom dosledku, nijake cislo nam nezabezpeci, stastne manzelstvo. Videla som nejake video a na konci toho vsetkeho bola ich fotka a na nej napisane ZACIATOK. Mozno ste to uz videli, no mna to tak chytilo. Vsetko sa len zacina... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj merilin, čo ty ani nespíš? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ináč s tým dátumom to som si ani nevšimla, je to celkom zaujímavé.najlepšie to bolo na téme numerologia význam dátumu svadby a vyšla 4, baby ževraj to neni dobre, ale aj tak na to neverím. a smiešne bolo, že v zálohe sme mali aj iný dátum keby bol tento obsadený, a aj na tom vyšla 4 :-D to je osud
Odpovedať
ano, spim ;-) , ale vcera som robila poobede, cize som bola v robote do 20-tej a dnes rano od 7-mej, takze tak :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a čo vlastne robíš?
Odpovedať
no ja na tu numerologiu velmi neverim,ani v tom neviem moc chodit
Odpovedať
Merilin, Ja som v UK, respektivne v Manchestri. Inak ja som si vybrala tento datum naschval, lebo ako hovoris, je to tiez magicky datum s dvoma dvojkami a dvoma deviatkami, tak sa to bude: za a) lahko pamatam mojmu drahemu :-) za b) lahko pamatat mne :-D Inak nevergona v numerologii je nas datum cislo 5 a nie 4, teda aspon podla mojej kalkulacie, neviem, ci Ty rozpravas o nejakom inom vypocte. Moj je takto = 1 + 2 + 0 + 9 + 2 + 0 + 0 + 9 = 23 2 + 3 = 5 Cize to vychadza patka, ked to vsetko zratas. Lenze nemam ani sajnu, co ta patka v numerologii znamena - nevies nahodou?
Odpovedať
No, moj drahy si to bude urcite pamatat :-) . Nema na vyber, kedze v ten den mam aj meniny ;-)
Odpovedať
Ahojte, pridavam sa k vam, kedze sa vydavame v ten isty den. Povodne sme mali vybrany datum 19.9.2009, ale bo uz obsadeny, takze nakoniec o tyzden skor bude svadba. Tesim sa, ale sa bojim, ze to nepostiham. Salu, hudbu, kameramana a fotografa uz mame. Moje obavy sa spajaju s pisanim diplomovky u oboch. Ale boli aj horsie veci, ztakze vsetko postihame. drzte sa, planujte, zhanajte. pekny den
Odpovedať
Ahoj Merilin, Tak Ty si Maria? Alebo tak nejako, ze? Lebo ja mam meniny 9 septembra ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
hi som to zle vypočítala, lebo namiesto roku 2009 som počítala 2008 , vidíš kde som ja nejako pozadu. našla som tie čísla tak kuk na to: 1 - rozumové číslo - spíš individualistické - na svatbu nee 2 - zaměřené na vztahy - jedno ze dvou nejlepších na svajbu 3 - celkově šťastné číslo - hodně zaměřené na komunikaci - tohle by rozhodně šlo ;) 4 - ohledně svatby spíš neutrální 5 - číslo změny - určitě nebrat 6 - číslo zaměřené na harmonii, rodinu, vztahy - jedno ze dvou nejlepších na svajbu 7 - ohledně svatby spíš neutrální 8 - spíš materialistické číslo, zaměření na kariéru, úspěch a tak - na svatbu asi zase spíš nee 9 - idealistické číslo - ohledně svatby spíš neutrální
Odpovedať
ano, Athena, som Maria a ty si predpokladam Marianna ;-) Baby, ja nato neverim. Potom budeme mat z toho depku ;-)
Odpovedať
Hmm, tak to by sme velmi dobre z toho nevysli ;-) Tak ze sa stretneme na rozvodovom :-D Aaaale ja na to tiez neverim, ved z tych 10 cisiel su len 2 dobre, to znamena ze len 20% manzelstiev ma byt dobrych a ma vydrzat, takze to je blbost ;-) Ja som si ten datum naschval vybrala kvolu tomu, ze ak odburame tu jednotku na zaciatku, tak je to celkom pekne: 2.09.2009 a pre mna by to bolo magicke, ak keby to tak nebolo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
presne moja reč x-) už ste sa zamýšlali nad tým ako sa budete volať po svadbe(teda priezviskom), ja sa na to teším len neviem či si na to zvyknem, myslím že zo začiatku budem mať trošku potiaže :-D
Odpovedať
Hmm nevergona, ja mam taky mensi problem, lebo nastavajuci je anglican. Chcela by som si ponechat aj svoje priezvisko, aj mat jeho, tak asi budem mat oboje s pomlckou medzi nimi. Najlepsie na tom je, a aj preto ho mam strasne rada, ze on chce takisto si zobrat moje meno, teda lepsie povedane priezvisko mojho otca, aby sme uchovali a rozsirovali slovenske priezviska v Anglicku :-) Tak sa momentalne musim ist poinformovat, ci je nieco take vobec mozne. Nas tatino o tom este nevie, bude to ako darcek k svadbe, lebo on ma len nas 2 dcery, takze ked sa vydame, tak by sa jeho priezvisko nezachovalo, tak bude moc rad :-) Uz sa tesim, ked mu to oznamim (teda dufam, ze sa to bude dat!) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
waw to je super nápad, aj velmi ustretové od tvojho nastávajúceho.a mať dve priezviská môže znieť celkom dobre.myslím aj tak, že to čo zamýšlaš by sa malo dať, aj v našej rodine si môj starý otec zmenil priezvisko, lebo to čo mali predtým ich bolo moc v dedine :-D.aj teraz keby si šla niekde na matriku tak si môžeš zmeniť priezvisko.myslím, že darček pre tvojho ocina sa isto podarí a aj si myslím, že bude moc moc rád.
Odpovedať
Nevergona, tak to si ma moc potesila :-D A Ty nad cim rozmyslas, ponechas si svoje, alebo len muzove, alebo obe priezviska? Pripadne to zmenite obaja na nieco uplne ine? :-D
Odpovedať
ahojte baby tak to vyzera ze aj ja sa budem vydavat 12.9.2009 ale my to nemame pre magicky datum, ale preto ze je v tedy meno Panny Marie, jej sviatok, a kedze sa k nej modlime spolocne, chceme sa jej v tento den podakovat svojim manzelstvom aj zato, ze nas dala vlastne dohromady :-) Nemate niekto nahodou v tento den manzelov Zitnanskych? lebo som im pisala a uz je tento termin obsadeny :-( ale nevadi snad zozenieme inych.. my totiz nemame este nic zaistene
Odpovedať
Ahoj mary677, Ja som tiez pisala Zitnanskym, este asi tak pred 4 tyzdnami, a uz boli obsadeni. Ale poradila by som Ti nasledujucih dobrych fotografov, vsetci mi odpisali, ze mali volno a robia krasne fotky, odporucania na nich som nasla tu na stranke, tak mozno Ti to usetri cas. Takze: Dusan Mazak Tomas Zahumensky. Oba su cenovo velmi prijatelny... Alebo ked tak skus Ivan Musil, ten je tiez ze vraj dobry. Vitaj v nasom klube ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj mary, asi ťa nepoteším, my máme zarezervovaných žitňanských. tiež sme sa rozhodli na poslednú chvílu, lebo sme mysleli, že tak daleko oni nepracujú ale ked sme boli u nich tak povedali, že prídu aj do Kubína, tak nebolo o čom.
Odpovedať
Nevergona, prideme Ti za to skazit svadbu :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
nevergona, nevadi, dufam ze budete s nimi spokojni.. ale keby si si to nahodou rozmyslela daj vediet :-) my sme ich chceli hlavne preto ze robia aj foto aj kameru naraz je to lepsie ako zhanat kameramana aj fotografa zvlast... no my budeme mat v TN kraji svadbu a paci sa mi praca aj zoomfoto manzelia Cerni..
Odpovedať
Profilova fotka
athena ja si zoberiem priezvisko mojho nastávajúceho, klasika, strašne sa teším, lebo to moje nikto nevedel na prvý krát vysloviť a on má podla mna pekne znejúce priezvisko, ale isto nielen preto, isto aj lebo ho lúbim a tým sa začlením do jeho rodiny, ale trocha ma asi bude mrzieť, že to moje už nebude. :-|
Odpovedať
Mary677, a kde v Trencine budes mat svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
:-( dufam, že nie ste moc sklamané z tých žitňanských, ma to mrzí pre vás
Odpovedať
nie, neboj ved je vela inych fotografov a kameramanov, najdeme nieco ine, moj priatel by mi asi aj tak nedovolil zitnanskych kvoli cene asi by to nepreslo, lebo su dost drahi..
Odpovedať
Profilova fotka
aj my sme rozmýšlali nad cenou, ale chceme mať doživotnú pamiatku a podla mna to bude aj zážitok také fotenie, tak budem radšej šetriť na niečom inom, napr. na hosťoch :-D (ale nie zo srandy)dúfam, že nájdete niekoho super fakt
Odpovedať
kameramanov vobec nepoznam, takze netusim ani kde budeme hladat... fotografov je na Slovensku dost, len s tymi kameramanmi neviem.. asi sa spytam tych manzelov Cernych na foto. alebo Dusan Mazak? ale ten neviem aky je drahy
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?