Svadba 12. 9. 2009. Je tu ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, je tu este niekto s takym istym datumom?
Odpovedať
Profilova fotka
my sme hladali iba na nete, tak sme našli aj žitňanských vôbec sme nemali nejaké odporúčania.alebo skús popozerať tu na fóre v témach, tam dosť písali o tomto.
Odpovedať
hmm.. skusim.. pojdete na svadobny veltrh? ja si myslim ze tam sa tiez da dost veci zabezpecit
Odpovedať
este by ma zaujimalo kolko ste platili zalohu Zitnanskym? lebo ani netusim kolko sa tak plati u fotografov ked sa rezervuju rok dopredu
Odpovedať
Profilova fotka
zaplatili sme 5.000,- za obidvoch ale myslím že to nezávisí od toho že to je rok dopredu, a na veltrh neviem či pojdeme, ale išla by som sa pozrieť ešte uvidíme.
Odpovedať
a mate od nich aj kameru aj foto?
Odpovedať
Profilova fotka
hej obidvoje
Odpovedať
Super.. to by sa aj mne pacilo mat takto naraz kameru aj foto. potom uz sa nemusi hladat dalej :-) a saty uz skusas?
Odpovedať
Profilova fotka
idem na začiatku decembra do jedného salonu, lebo iba vtedy im príde nová kolekcia na r.2009 la sposa tak som zvedavá, ináč som chcela úplne iné šaty,však kukni album a tam ich uvidíš. fakt som velmi zvedavá či sa mi bude niečo páčiť, už sme tam boli kvôli obrúčkam a videla som tie materiály a ked to vidíš prvý krát tak sa ti páči všetko ;-) a ty? ako si na tom so šatami?
Odpovedať
ja este saty nepozeram, tiez rozmyslam ze koncom decembra alebo v januari.. my sa nejako moc neponahlame,, aj ked ja by som uz s pripravami zacala aj hned :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja ich tam chcem odskúšať len kvôli tomu že ak sa mi tam nebude nič páčiť musím ísť dalej, a keby sme mali od nich obrúčky tak by bola zlava tri tisíc na šaty a obrúčky si môžme poskladať sami tak sa nám to aj pozdávalo, preto ich tam chcem ísť odskúšať aby som mala dosť času
Odpovedať
Tak kukam ze ste sa tu nejako rozpisali :-D My budeme mat Brana Herchla ako fotografa, sice drahy jak svina :-) , ale suhlasim s nevergona, ze je to pamiatka na cely zivot, tak na to vyhodime tie prachy. My sme si dali urcite kriteria, ze za co sme ochotni zaplatit viac a za co nie, a fotograf a kameraman je jednou z tych priorit, ktore mame :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zasa moja reč :-D , vieš ja sa chcem tiež aspon jeden den cítiť ako hviezda, ked ťa bude fotiť profesionál, a ked som videla fotky,ktoré robila katka žitňanská, tak som povedala, že krajšie fotky som neviidela, tie fotky majú dušu, a nie ako v ateliéry, ked ťa tam štelujú pol hodinu a všetko čo z toho máš je že si unavená a vyčerpaná.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Hej hej presne tak nevergona, predstav si, ze by si mala super svadbu (co urcite budes mat! :-) ) a potom by ti dosli fotky a boli by hrozne... Ako by si sa citila. Ja viem, ze hrozne, moc mi na tom zalezi, ved ich budem mat vsetky vystavene po celom byte (aj si chcem potom dat nejake natiahnut na platno). A co tak hudbu, uz mate?
Odpovedať
Jeeej baby :-) ako ste sa rozpisali. ja som mala tolko roboty, ze som nevedela co skor. Ale uz idem domov - konecne. Inac este k tym priezviskam, ja mam tiez strasne zlozite, no moj drahy sa velmi odo mna nelisi :-D , takze ziadna vyhra co sa tyka zlozitosti, ale aspon bude kratsie.
Odpovedať
Idem ja, tak sa majte. Inac, idem dnes na chatu. Sice len taka rychlovka do zajtra, ale predsa 8-) . Potom vam poviem ako bolo. Pekny vikend Vam prajem. ;-)
Odpovedať
Pekny vikend aj Tebe merilin!! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no chvílu tu nie som a vidíš to aj merilin som zmeškala :-) dobre sa bav
Odpovedať
Profilova fotka
hej athena7 dívam sa že máš v albume šaty herve mariage 2008, aj by si niektoré chcela na svadbu?lebo ja som chcela ale nejako z toho zišlo.
Odpovedať
nevergona, hmm, hej lubia sa mi, lenze pravdupovediac, je tolko siat, ktore mam rada, ze to zistim, az ked si nejake vyskusam. Ja si chcem pockat na jarne kolekcie teraz roku 2009, aby som si mohla vyberat z toho najnovsieho, a potom sa rozhodnut. Ale urcite ich poskusam velmi vela, budem sa snazit byt trpezliva a skusit tolko, kolko je mozne, aby som nasla tie naj. Herve Mariage je krasne kolekcia, chcela by som take nieco originalne, nie tuctove, nie moc velka sukna, ale zase aby to bolo velmi elegantne. Tak babo rad! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
veru s tými šatami je to asi najhoršie, ale lepšie ked má človek viacej času, aspon si naozaj môžeš vybrrať, ja som velmi zvedavá, dufam že sa tam bude aj môcť fotiť.len netuším, čo si mám zoobrať ked budem skúšať šaty, či si mám zobrať nejaké vysoké topánky, alebo si to imaginárne predstavím :-D alebo či mi ešte niečo treba
Odpovedať
Nevergona, tak v tom Ti mozem presne poradit. Citala som minule jeden velmi dobry clanok o tom, co robit, ked si ides skusat svadobne saty. Takze tu to je a ja sa podla toho budem urcite riadit :-) 1) Treba si zobrat podprsenku s priehladnymi ramienkami, pripadne taku bez ramienok, aby Ti neboli ramienka vidiet. Najlepsie nejaku push-upku, alebo nieco podobne, o com by si uvazovala aj v svadobny den. 2) Vlasy si vyces hore, nechaj rozpustene alebo do copu, tiez podla toho, ako priblizne by si to chcela. Akurat som citala, ze styl ucesu ma slusit satam a nie naopak. 3) Zober si topanky asi s takym vysokym podpatkom, o akom uvazujes aj potom na svadbe. Samozrejme saty sa daju skratit, ale aspon budes vediet, aky priblizne opatok budes chciet, a takisto Ti to napovie, ktore saty budes moct mat a ktore nie. 4) Samozrejme treba spravit vela fotiek, spredu, zozadu aj zo stran, najlepsie pri dennom svetle, tam sa tie saty najlepsie ukazu. 5) No a nakoniec vyskusaj si rozne styly, aj take, co sa Ti napiklad vobec nepacia, aby si vedela, co sa hodi Tvojej postave. Ak mas velke prsia, nedavaj si saty ku krku a naopak. Ak mas peknu stihlu postavu s uzkym pasom, najlepsie Ti pristanu saty trosku obtiahnutejsie v ktorych sa nestratis. Treba dbat na to, ktore saty Ti najlepsie tvaruju postavu... 6) No a za posledne pocuvaj radam od kamaratok a pribuznych, ale saty si nakoniec vyber sama, v ktorych sa Ty citis najlepsie :-) Tak drzim palce, a ak sa budes tymito radami riadit, tak mi daj vediet, ako to dopadlo! Aj ja dam Tebe ;-)
Odpovedať
Caute kocky. Aky mate vikend? Ja som dnes spala 2 hodiny, tak som taka vselijaka, ale bolo dobre. ;-) Trochu zaludok ako na vode, ale aj to musi byt, vsak?
Odpovedať
Ahoj merilin, To myslis, ze si spala len 2 hodiny v noci, alebo si si poobede pospala :-) Ja si normalne hodim v sobotu/nedelu slofika, ak mozem, vzdy sa potom lepsie citim. Len dnes som chytila kramy, tak mam brucho ako balon a tecie zo mna ako z vodovodu, tak sa ani z domu nemozem pohnut :-( Sorry za prilis vela detailov :-N Co budes porabat cez zvysok vikendu?
Odpovedať
No spala som 2 hodiny v noci. Cez den som sa snazila, no ja velmi neviem spat cez den. Zajtra ide pozerat svadbu ku kamoske a dnes by som mala este zehlit, tak uvidime ;-) . A co sa tyka toho, tak to je udel kazdej z nas :-( . Musime si tie dni vytrpiet. Mna k tomu este prve 3 dni hrozne boli brucho, takze ja vkuse som nadopovana.
Odpovedať
Boze merilin, tak dve hodiny spanku v noci, to neviem, ako fungujes ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
babulky ahojte tak ma napadlo, neviete nahodou ake papierovacky je potrebne vybavit ohladom svadby na matrike napr? cheli by sme mat svadbu v kostole tak neviem ci to treba niekde nahlasit alebo ako to je? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievčatá, athena7 velmi ti dakujem za radu pri skušaní šiat , určite mi to pomôže a jasné že dám potom vedieť. a lenockaa my sme boli najprv na matrike, tam potrebujes rodné listy obidvoch, občianske preukazy a potom tam vypíšete také tlačivá a potom to schvália za minutu a povedia ti že to je všetko. no a s týmto ideš na faru, a tam potrebujete teda tieto papiere z matriky, krstný list toho kto v tej farnosti nebol pokrstený a tiež tam vypíšete jednu zápisnicu a myslím že je to všetko. zatím sa majte ešte dnes asi sem skočím, ale mám nejakú robotu a celý víkend som makala tak budem aj oddychovať. byeeeee 8-)
Odpovedať
Ahojte kocky, Athena7, tak nejako som sa musela premoct, no o 21-tej, som padla :-). Nevergona, co si take robila? ;-). Ja uz tiez zarezavam. No vobec sa mi dnes nechcelo vstavat. Do tretej to uz musim nejako vydrzat.Este ze mam zajtra volno.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj merilin, no ja som pracovala, aj cez víkend.nechcelo sa mi no ale musím si zarobiť korunky na svadbu ;-)
Odpovedať
Vcera sme boli pozerat svadbu nasich znamych, no boli sme vsetci sklamani. Strasne to ta kameramanka a fotografka v jednom odflakla. A pritom, sme boli s drahym rozhodnuti, ze chceme ju. Dobre, ze sme to videli, lebo sme zistili, ze vsetkym robi rovnako svadby. Este aj niektore pesnicky su rovnake a to nehovorim o obrazkoch a titulnej strane. Nesuhlasi im zvuk s obrazom, seka im a posledne dvd ma len 36 min. a vobec to nie je ukoncene. Idu jej dnes volat , ze co to ma znamenat a chcu ho prerobit, len sa boja, ze im to nevezme. NO vravela som, ze je to normalna reklamacia a ona je povina to prerobit. No urcite ju uz ja nechcem. A ked ich isla fotit, museli ju hodinu pomaly cakat, lebo si zabudla kartu do fotaku. :-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?