Svadba 12. 9. 2009. Je tu ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, je tu este niekto s takym istym datumom?
Odpovedať
Ahoj nevergona, no tak to ti verim. Ja uz tiez setrim... lebo potom by som sa asi zblaznila.
Odpovedať
Profilova fotka
to je hrozné, chudáci, vieš aké to musí byť hrozné, ty čakáš niečo úplne super a potom toto.je mi ich luto, ale nech s tým idú naspäť a reklamujú to, tiež si myslím že majú na to právo. ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
nevergona super dakujem za infosky...kocky kolko ludi asi planujete na svadbe?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lenockaa, neni zač, šak si pomôžeme ked môžme, ta nie :-D my plánujeme tak do 120 ludí.to vieš spája sa liptov a orava, tak to bude riadna trsanica. :-N ale nie tak do tých 120.a vy?
Odpovedať
Profilova fotka
noooo tak to je dost...my zhruba 80 a po desiatej dojde asi do dvadsat kamaratov a znamych a to uz sa mi zda dost vela,..no tak to mate co robit, to naozaj bude riadna trsanica :-D :-D a v akom si satdiu vybavovania? ja som zatial zajednala miestnost a stvrtok hodim rec s fararom tu od nas a to je vsetko. kolko vas to asi vyjde na hlavu, myslim restika jedlo pitie vyzdoba stolov a taak? nas asi cca 1700 sk co sa mi zda dost :-N
Odpovedať
Profilova fotka
joj to u nás asi nebude tak vela, ale v restike máme podmienené menu na osobu nemôže byť pod 650,-Sk, a to ostatné sme tak do podrobna ešte nepočítali. a máme zajednaný kostol, hotel, fotografa a kameramana, dosť nám robí problém hudba, lebo nikoho nepoznáme, asi to bude chcieť viac času. :-N
Odpovedať
nevergona, to som im tiez hovorila, takze myslim, ze s tym pojdu, ved to nie je na jeden den, nie?
Odpovedať
Profilova fotka
merilin horšie bude ak niečo podpisovali, nejakú zmluvu o dielo a to dvd bude obsahovať všetky tie náležitosti, tak je to ťažko dokázať, ale ja osobne by som s tým išla.
Odpovedať
Ahojte baby, Som momentalne na sluzobke v Spanielsku, tak nebudem moct tento tyzden pisat :-( Budem sa snazit po veceroch, ale ak to nepojde, tak sa ozvem cez vikend. Prajem pekny tyzden kazdej ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
athena7 len sa tam nestrať, aj tebe pekný týždeň. ;-)
Odpovedať
Podobne, aj ja prajem pekny tyzden. Aspon jednej je dobre ;-)
Odpovedať
Nevergona, kde si? ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahoj mojka ja som bola v robote som prišla pred pol hodinou, strašné volačo no ale musím zarábať :-S .čo ty?
Odpovedať
Profilova fotka
ale zajtra som doma, tak sa zapojím :-D
Odpovedať
Ahoj :-) no ja uz som v praci. Vcera som mala skolu, tak som nebola v robote. Kazdy utorok mam volno - aspon daco.. Chodim na denne, ale mam ale dobru kolegynku, ktora sa so mnou meni, ked potrebujem ist na prednasky
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj už som tady :-D
Odpovedať
Jej, no parada. No tak ako sa mas?
Odpovedať
Profilova fotka
no ujde, by som spala ešte, ale mám aj doma robotu :-( no neva xi.so svadbou nič nové zatial, chystám sa na prvú skúšku šiat, ešte mi to tak aani nepíde, asi možno ked už budem tam, pojdem s mojou maminou a budúcou svokričkou ;-) a ty ako?
Odpovedať
No ja este stale riesim tu moju salu. Ale uz sa okruh zuzuje, tak aspon nieco :-) No so svokrou skusat saty? Tak to bude asi dobra svokra, ked si ju volas
Odpovedať
Profilova fotka
no je v pohode aj tak si vyberiem sama, a aspon sa obe maminy raz stretnú ;-)
Odpovedať
hmmm, mas mladu svokru?
Odpovedať
Profilova fotka
nie v januári má 60, vieš moj drahý je zo štyroch detí, a prví traja su od neho starší o desať rokov, ale na to že má 60 je fakt v pohode.a čo tvoja budúca svokra?aká je?
Odpovedať
Ahojte babky zabky, Hmm tak skusanie so svokrou je mile, to znaci, ze budete mat dufam dobry vztah... ;-) Ja rozmyslam, ze pojdem zacat skusat saty az na zaciatku buduceho roku, ked budu mat vonku kolekcie na jar/leto 2009, aby mi nic neuslo. Chcem skusit co najviac sateciek, a dufam, ze najdem tie prave a nebude mi to dlho trvat (a budu v mojej cene hehe). Tak prajem pekny dnik :-)
Odpovedať
No moja svokra ma 56 a moj je z 5 deti. Najstarsi sa zeni 2 mesiace pred nami dalsi dvaja uz su zenati, on je najmladsi z chlapcov a posledna je sestra . A svokra??? no.. este to nemozem hodnotit objektivne, k nim velmi malo chodim
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj athena7 ako v španielsku? :-) prines nám trocha slniečka, teda ak tam nejaké je. merilin mala by si začať častejšie chodiť ku svokre, aby si potom nemala peklo :-D ale nie zo srandy
Odpovedať
no uz som nato myslela aj ja :) ze je uz nacase ich castejsie navstevovat. MOj drahy je u nas uz ako doma, no ja.... Oni nevedia ako ku mne a ja ako k nim. Ale teraz sa mi ani velmi nechce, lebo ta nova svagrina co bude, tak u nich sedi skoro kazdy den
Odpovedať
Ahojte babenky uz som tu davno nebola a ako vidim tak ste sa rozpisali ze ani nestacim vsetko citat. :-)
Odpovedať
no ved to je dobre, nie? Len ty sa nejako flakas ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
merilin tvoja svokra musí byť rada, že bude mať dve nevesty naraz, to sa nie každej podarí x-) a jani ahoj, že no konečne, kde si bola, nejako to tu udržiavame pri živote :-D
Odpovedať
ahojte no trocha ma trapi horoba tak beham po vysetreniach. len ma stale boli hlava a sem tam odpadavam, tak to uz konecne od decambra zobrali doktory vazne tak som za tyzden absolvovala tri dolezite vysetrenia, eeg, ct a magneticku rezonanciu. uz som sa normalne bala ze tam mam nejaky nador. neurologicka ma zasa strasila ze to moze byt epilepsia ale zatial to vsetky vysetrenia vylucili. tak budem cakat aky zaver urobi v januari ale dufam ze to nepotvrdi. a tak si popri tom vsetkom pomalicky planujem aj ostatne veci. :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?