Svadba 12. 9. 2009. Je tu ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, je tu este niekto s takym istym datumom?
Odpovedať
tak ja som na pamas v poslednej už počula zlé chýry. kamarátka, čo sa o dva týždne vydáva tiež u nich reklamovala oznámenia, vôbec ich neurobili podľa návrhu na akom sa dohodli a myslím, že aj farba písma bolo uplne iná =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ze hovorite dievcata. My co este nemame oznamka, aspon vieme kde si nemame davat robit... Zmm, dufam, ze vam reklamaciu uznaju a opravia vam ich k vasej spokojnosti a na trvalo! Aj ked uz asi na nich v dobrom spominat nebudete (myslim na tu firmu).
Odpovedať
tá baba sa s nimi hádala a nakoniec jej vrátili peniaze a oznámenia si robila doma sama
Odpovedať
lubinkas, dúfam že to bude tak ako hovoríš.. včera sme ich poslali späť aj s príslušným sprievodným listom ]-( a uvidíme..
Odpovedať
ahojte, dobré ránko, s tými oznamkami si mala fakt smolu....ja som si objednávala cez net, tak uvidím, aké prídu...
Odpovedať
inak je fakt, že pamas sa dosť zhoršil, ja som tam bola, ale zdalo sa mi to aj dosť drahé nato , aké mali druhy...ešte k tomu aj bez obálok...no dúfam, že sa Ti to dobre vyrieši.. Trenčín bude ozaj 12.09.2009 svadobné mesto, ja mám hostinu v Tn , ale sobáš v Trenč. Turnej a tieš sme tam už dve... ešte lucy...
Odpovedať
Profilova fotka
Krásne ránko kočky ... no tak mám šťastie, že oznamko som si robila sama ... ;-) čo si pokakám, s prepáčením, tak môžem pak aj na seba nadávať :-D nezávidím Vám ... Ozi spomínala som Vám, že už máme krabičky? Už prišli, chi .... sa teším, povytláčať ešte tie etikety na ne a bude to pekné - aspoň dúfam
Odpovedať
ahojte :-) dany - krabičky na darčeky, alebo na výslužky?
Odpovedať
Profilova fotka
na výslužky :-) ... darčeky nejdem dávať
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Dany, prosim ta a kde si si objednavala krabicky na vysluzky? Lebo to caka aj nas ... ;-) Dakujem My by sme dnes chceli ist skusit porisit nieco s alkoholom, tak som zvedava ci sa nam to podari a ci vobec budu mat. Lebo tie cisla ku ktorym sme sa dopracovali su strasidelneeee. Si o nas budu mysliet ze sme uuuplni notorici:-D:-D:-D.
Odpovedať
ani ja nebudem dávať darčeky...
Odpovedať
a s alkoholom som na tom podobne...môj snúbenec tam bude mať chalanov z futbalového mužstva...takže tak...
Odpovedať
Článok sa načítava...
lubi, to tvoj ocko má ten zmysel pre počítanie alkoholu na počet ľudí??? sme sa tu kedysi dávno bavili o tom? koľko ste vyrátali a koľko budete mať ľudí? a tiež nedávame darčeky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby :-) musim sa pochvalit, dnes rano sme boli vybrat farbu vyzdoby :-) a ma milo prekvapili, nebudeme za vyzdobu nic doplacat, bude to v cene.. iba navleky ak by sme este chceli inak my tiez darceky nebudeme davat... a co sa tyka alkoholu, my ho budeme mat tiez kopu, a sme dohodnuti ze co sa nevypije, tak to mozeme vratit :-)
Odpovedať
hammy a akú farbu ste vybrali?
Odpovedať
Profilova fotka
lubi - no to je zložité - to vybavil môj Peťko v práci a dali nám to bez bloku, takže sme ani neplatili DPH - čiže jedna nás vyšla na 0,30 € a to sú tie pekné s uškami navrchu ale také pevnejšie z toho tvrdeného kartónu. A veľkosť ako sme si mi vybrali - také väčšie. Takže v tomto ti nepomôžem - prepáč :-( no s tým alkoholom - vôbec netuším čo a koľko budeme brať. Asi by sme to mali prediskutovať už doma ;-) hammy - v akej farbe to budeš mať?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Sarah, hej, hej:-). No zatial sme si to vypocitali nejako sami a dnes ideme akurat za ocinom, takze zasadne rodinna rada a uvidime, ci nase pocty schvali:-). My budeme mat okolo 80 ludi – 47 hostina a 33 kamrati na zabavu priblizne. Z toho sme ratali, ze rodina je nejakych 30 ludi, a ti budu pit vacsinou vinko (stari rodicia, strykovci) a rodicom kupuje KBcko (ale to bude len pre nich, oni budu mat priamo na stole). No a zvysok predpokladame, ze bude pit najma tvrde a z tvrdeho kupujeme fernet a hruskovicu. Nevieme ako sa niektori ludia rozhodnu, lebo su aj fernetovi a hruskovi, ale vieme ze vela ludi z tych 50 su „hruskovi“. Pre nerozhodnych sme uz kupili 14l fernetu (7 stock a 7 stock citrus). Bola super akcia:-D. No a na hrusku pocitame so 40 ludmi berieme zatial 0,7l na hlavu, co vychadza na 50 pollitrovych flias, takze pre istotu vezmeme asi 60:-D (co je vlastne 30 litrov). No a tatino nam zabezpeci vino, to uz nechame na nom:-). Ja chcem aby radsej zostalo, akoby malo byt malo (ja som povodne vravela o 70 – 80 flasiach (povodne som pocitala 1l na hlavu), ale Matko to znizil:-)). Tak uvidime co na to povie dnes tato, ci pocty upravime, ale nechame:-). Zajtra ti mozem dat vediet;-). Ak nam zostane, tak predsa o chvilu su tu Vianoce:-), obaja budeme mat 25tku a mamina 50-tku, takze sa neobavam, ze sa to pokazi:-).
Odpovedať
Profilova fotka
no to sú teda Lubi riadne počty :-D keď máte "len " toľko ľudí . páni to koľko budeme potrebovať my , ktoré máme vyše 100??? Juj, nechcem na to ešte ani pomyslieť ... :-N ale máš pravdu s tým, že sa to nepokazí. Veď ja som tiež toho názoru, že radšej nech ostane ako keby si mala hosťom vysvetľovať, že bohužiaľ sa už minulo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ta teta nazvala tu farbu - "skoricova", asi by ste to museli vidiet a bude to kombinovane s oranzovou :-) ale ma prekvapili, chceli sme si aj niake menu vybrat a povedali nam, ze si to mame prist nahlasit 3 tyzdne pred svadbou, ale nemali nic z coho sme si mohli vybrat, vraj co si povieme to nam uvaria... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ved presne moja rec:-), dany. A s tymi krabickami si nelam hlavu, ja som sa len spytala, ci nahodou:-). Musim trosku pohladat na nete a nieco snad najdem:-). My tiez darceky davat nebdueme:-). Tie pocty vyzeraju dost strasidelne, ale bohuzial, je to tak:-). A presne, radsej nech zostane, ako vysvetlovat ze uz nie, pripadne poslat rychlo nejake "bezca" do tesca:-))). ja som aj tak stale za ten liter na hlavu. Minimalne pre tych ludi, co tam budu cely cas:-).
Odpovedať
lubi, tak to si ma dorazila, to čo sme my vyrátali sa mi zdá pri tebe strašne málo máme 130 ľudí + asi 20 neskôr večer a vyrátali sme asi 80 l bieleho vína, 30 červeného, 15 litrov fernetu, 20 borovička a 20-25 hruškovice (asi viac, lebo spolužiaci sú hruškoví) :-|
Odpovedať
ale vlastne my sme to preto tak menej rátali, že u nás je zvykom nosiť aj fľašu /hostia/, tak sme asi aj s tým počítali, nech nezostane potom toho veľa, no ale musím to doma prekonzultovať =-)
Odpovedať
Profilova fotka
No my sme so ziadnymi flasami nepocitali, ze by niekto priniesol. S tym fernetom sme to mozno prehnali, ale to je tak, ked nevies, co sa ludia rozhodnu pit ... A z tej hrusky budeme brat asi tych 30 litrov, no a kolko vina, tak to netusim, ale toho nebude nejako prilis, kedze to budu naozaj pit len starsi, lebo mladi vravia, ze z vina boli hlava:-D.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, vidim ze sa tu rozratava alkohol, ja som to este tiez neratala...ale my mame 90 ludi + vecer cakame nejakych 30, a zatial viem ze chceme 50 litrov bieleho vina + 50 l cerveneho vina, pripadne 70 a 30 l, a mame nejakych 20 litrov domacej...ostatne flase sme presne neratali ze kolko by bolo z ktorej, ale chceme objednat fernet, aj citrus aj obycajny, borovicku a taktiez vodku... Ale ja nemam ani predstavu ze kolko coho, ...:( my to chceme s rodicmi prediskutovat, ze kto by co asi pil z rodiny a kamaratov samozrejme vieme :)
Odpovedať
Profilova fotka
Sarah a nemas niekoho znameho v obchode, ze by sa ti dalo dohodnut, ze co sa nevypije, by ste vratili? Baby a vy si kupujete aj nealko? Sa mi zda Lubi, ze ty si spominala. Nam dnes povedala, ze nealko daju oni
Odpovedať
nealko tiež kupujeme, jediné, čo musíme zobrať zo zariadenia, kde bude hostina je jedna minerálka na osobu 0,3 l, to bude už pripravené na stole. hammy, ono možnosť by bola, ale keď to nakúpime takto v predstihu, tak sa dajú vymáknuť rôzne akcie ;-) ale uvidíme, v prípade, že by fakt chýbalo (čo dúfam, že nebude) tak skočíme práve do toho obchodu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No my musime brat nelkao z hotela, takze s tym starost tym padom nemame. Viem, ze kamoska mala tak, ze co nevypili a bolo este neotvorene co sa tyka alkoholu, mohli vratit. Toto sa nam zial nepodarilo... Ale utesujeme sa tym, ze ak sa aj nevypije, alkohol sa nepokazi a moze sa vypit aj na buduci rok:-). Je to strasne tazke vypoctavat, lebo nikdy nevies, kto bude mat chut pit a kolko a kto naopak nie ... Zavisi to aj od pocasia. Ked bude teplo, urcite sa vypije menej, ako ked bude chladnejsie ... Je strasne vela faktorov a clovek asi nema sancu presne odhanut, kolko treba.
Odpovedať
Profilova fotka
No to je fakt na presno sa to neda odhadnut, zavisi od hrozne vela veci, radsej nech mame viac :-D si myslim ze u nas pojde najme fernet, fernet citrus a vino... a vino kupujete flaskove? My sme rozmyslali ze pojdeme do topolcianok... Lubik, uz si bola na skuske popolnocnych siat?
Odpovedať
Profilova fotka
babkyyyyyyyyyyyyyyyy ja som si teraz cez obed kúpila topky k popolnočným x-) som taká rada - v robote vychválili :-D super - jedna starosť zase odpadla ;-)
Odpovedať
danyledu - supeeeeeeeeeeeeer :-) ja sa chystám začiatkom júla do poľska na šaty aj na topky, som zvedavá či niečo nakúpim, nemáte skúsenosti s nákupmi v poľsku?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?