Svadba 12. 9. 2009. Je tu ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, je tu este niekto s takym istym datumom?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Hammy, este mi nevolala krajcirka, tak jej chcem skusit tento tyzden cinknut ja, ci na mna nahodou nezabudla:-). Uz som hrozne zvedava a chcela by som vidiet ako to zatial vyzera:-). Co je horsie je, ze oni maju strasne specificku farbu a netusim ake topanky k nim;-). Ale nieco vymtyslime, mamina mi povedala, nech si kupim nejake pohodlne pekne balerinky aby som zbytocne netrapila nozky. Tak uvidime co sa podari;-). Dany gratulujem!!! tesim sa s tebou:-D.
Odpovedať
Profilova fotka
Lubik - super :-) neboj urcite budu podla tvojich ocakavani :-) ;-) Sarah - ja sa chystam do Polska, asi o dva tyzdne a tiez som zvedava ci tam nieco kupim ale risknem, velmi si tam chvalili saty... a tiez maminky si tam chcu kupit saty :-) Dany - super ;-) tak sa tesis. Ja topanky k popolnocnym satam mam(este nemam saty :-D) ale baby nemam este biele topky kupene ku svad. satam a neviem kde zozeniem :-S
Odpovedať
hammy - supeeeer, tak potom dáš info, ako bolo a čo si priniesla ;-) u nás ide tiež výprava - mamy, sestra s frajerom, a chceme aj oblek pre drahého pozrieť, vraj aj tie sa dajú za dobrú cenu - veď uvidíme ja okrem svadobných šiat, nemám ešte na deň D nič :-|
Odpovedať
Profilova fotka
sarah - jasne, potom ti dam info ;-) chces aby som si vsimla aj nieco konkretne? :-) My tam tiez kupime asi aj oblek, moj priatel je totiz typ, ktory si da na seba oblek len ked naozaj musi a kravata je pre neho doslova utrpenie :-D Vraj tam kupis oblek za 2500 sk a unas ho predavaju za 6000 Sk. Netusim ale, ci sa tam daju aj topanky kupit, lebo co som pozerala biele v okolitych obuvach, tak nic moc :-p
Odpovedať
hammy, no ja neviem, nie som nejaká štíhla, takže vybrať šatky bude asi menší problém. a s tým oblekom je to u nás rovnako - tento oblek využijeme 3 krát tento rok - máme 2 svadby + naša a asi aj budúci rok na štátniciach a promóciách. a počítam, že to je na dlhú dobu všetko :-D a viem, že sa dajú kúpiť aj topánky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Super, tak si zatial nebudem kupovat ani topanky, vsak uvidim co budu mat teda... :-) potom ti zreferujem :-D Len horsie je ze nemam predstavu ake chcem popolnocne saty.. a mozno je to aj lepsie, skor kupim :-N
Odpovedať
Profilova fotka
hm, zreferuj potom hammy, my sa tiež chystáme do Poľska na oblek pre drahého ale asi až v polke augusta. Pretože môj Peťko za tie roky čo sme spolu pribral 15 kíl a teraz som mu nakázala dačo zhodiť :-p tak maká na sebe. A keďže stále posiluje, tak nechceme moc kupovať dopredu, pretože na ňom to vidno hneď mesiac, dva ... že mu svalíky narástli :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jasne Dany, dam potom info ;-) ja som tiez nechcela skor kupovat oblek, lebo dost pribralo zlato moje ako sme spolu :-N ale do septembra mu uz snad vecsi pupok nenarastie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no majú sa tí chlapi pri nás len dobre :-) ;-)
Odpovedať
babuľky, ja už prchám z práce - idem do BA na megakoncert Fontána pre Zuzanu - som zvedavá ako bude :-) :-) :-) pekný zvyšok dňa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sarah - uži si to 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
pekné ránko kočky ... :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte :-) Sarah ako bolo na koncerte?
Odpovedať
ahojte :-) :-) :-) ...na koncerte suprovo, no a pali habera x-) x-) x-) x-) perfektní boli všetci ;-) čo máte nové?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, to je super, ze sa ti pacilo;-)! No my mame predsa len nieco nove. vcera sme necakane vyriesili alkohol. V metre sme vykupili vsetku hruskovicu, ktoru mali:-D. Rodicom sme kupili KBS a tym padom mame tvrdy alkohol uplne vyrieseny z coho sa velmi tesim. Vinko ma n starosti ocino, my mu dame len peniazky:-).
Odpovedať
lubi a ako ste to nakoniec vyriešili? zostal liter na hlavu? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lubi super, vy uz mate skoro vsetko zaobstarane ;-) Ale niaky alkohol ste mohli nechat aj pre nas ostatne :-D Inak a kde ste ho uskladnili?
Odpovedať
lubi a akú hrušku ste vykúpili? myslím značku - ktorá je dobrá? ja mám skúsenosť len s golden hruškou? sú dobré aj nejaké iné?
Odpovedať
Profilova fotka
Sarah - ja viem este o spisskej ze si chvalia, ale inak neviem ...
Odpovedať
Profilova fotka
no ja sa v tom moc nevyznam, lebo osobne hrusku nepijem, ale Matko ju ma velmi rad a tvrdi, ze tato je lepsia ako golden. Kupili sme spis zahradu hrusku, v takej tenkej a vysokej flasi ako je ta golden, nie v tej s "velkym" bruskom, co su klasicke spis hrusky. Snad sa pochopime:-D.
Odpovedať
pochopili :-D :-D :-D
Odpovedať
Pekne rano babulky, tak pozeram, ze sa tu nejako kupuje alkohol :-D Ja som nad tym este ani nezacala premyslat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja som si myslela, ze nas to necaka tak "skoro", ale nasli sme super akciu a ked som si uvedomila, ze v auguste tu moc nebudeme a v juli zase nebude tatino, ktori ma metrokarticku, tak sme to vyriesili takto:-). Aspon mame jednu starost z krku;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hm, gratulujem lubi, že už máte alkáč z krku :-) ja som si dnes zajednala kaderníčku, aj vizážistku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem;-)
Odpovedať
babuľky, nerozmýšľate nad zmenou šiat??? to ma len tak napadlo, že hádam pôjdem ešte v auguste popozerať, ale iba v rámci toho salonu, kde už mám šaty rezervované, že keby som na nejaké iné natrafila :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja zatial vobec nie:-). Jedine co sa chystam tak len na skusku bolerka a zoberiem si k tomu svoje doplnky, aby som vyskusala ci sa budu hodit. Vzhladom k mojej "nizke":-), by to nebolo ani take jednoduche najst dalsie na nizku postavu, ktore by sa mi pacili:-). Ale ako sa vravi, nikdy nehovor nikdy, vsak?:-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som tiež nad tým neuvažovala, pretože tie moje sa mi zapáčili hneď na prvý pohľad ;-) na obrázku a keď som ich videla, že ich majú v salóne, musela si ich vyskúšať :-) a tak radšej nejdem vymýšľať :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Sarah, no ja som tiez uz vyslovila taku vetu.. ze co keby este pozriem dake ine saty... ale moje okolie mi to hned zatrhlo, bo ma poznaju :-D :-D
Odpovedať
ahojte, ja som sa v tých mojich šatách pre istotu vôbec neodfotila, že aby som mala prekvapko...keď ich zase uvidím...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?