Svadba 12. 9. 2009. Je tu ešte niekto s týmto dátumom?

28. júl 201026000
  • Ahojte, u nas je uprsany piatok 😞 ale tak aspon ze je piatok 🙂

Dany - ty si sikovna 🙂 😉

• dany - tak to je fakt super nápad 🙂 🙂 🙂 🙂 si šikulka

a tá kofča - 0,69 - od zajtra 😉

• stáva zo mňa odborník na akcie hypermarketov 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • ahoj hammy

no baby predsa na to je táto stránka aby sme si svoje rady a tipy podávali ďalej, nie? 😉

a ďakujem za hodnotenie mojej maličkosti 😃 😃 😃

• no sarah myslím, že to teda je z teba odborník 😃 môžeš robiť toho kontrolóra babkám a dedkom,že kde sa im viac oplatí nakupovať ....
    to sa hovorí u nás, že starší ľudia vlastne takto študujú letáky a keďže nepracujú, tak chodia po celom meste a v každom veľkom obchode kúpia len to, čo sa oplatí ... a takto pobehajú všetky obchody a majú nakúpené za najlacnejšie ... 🙂 nie ako pracujúci ľudia, vojdeš do prvého a nakúpiš čo potrebuješ

• hehe, dany, tak na to sa nechytám 😃 😃 😃 😃 ja sledujem iba vybrané druhy tovaru 😛

• No to hej, u nas babky, ked otvoria rano Lidl a je niaka akcia, hodia barle do kosika a sprintuju o stosest ... 😃 😃
    No mne budu davat nealko tam ked mame objednanu hostinu, takze ja to velmi nesledujem...

Dany mas super napady 😉 Ja nemam vobec predstavu ako urobit menovky... 🤔

• 🙂

no ja teraz skúšam robiť štítky na výslužkové krabičky a tiež mi to nejak nepasuje, vôbec to nie je také jednoduché, keď mám predtlačené rámiky a na to musím napasovať obrázky 😠 keĎ to vytlačím, tak mi to lieta hore dolu ... ooooch

• Ahojte! 🙂
    Uz dost dlho som sa nezapojila do diskusie, kedze mam novu robotu. 🙂 /lepsie povedane mam robotu, kedze je to moja prva - doteraz som bola iba brigadnicka/ Neviem, ci budeme kupovat kofcu, alebo skor colu, ale kazdopadne vdaka za info. 😉
    Aaa, pravdepodobne na buduci tyzden idem na skusku siat a kupim si aj zavoj, aj bizu a vsetky prkotinky, co este treba. 😃 Taaak sa tesim... 😃 Snad vsetko vyjde a nemusim to prekladat na buducu sobotu.

• roxan, držím palce, nech sa všetko vydarí k tvojej spokojnosti 😉

• roxan, tak nechsa darí v práci a aj hlavne čo sa týka tých šiat a ostatných prkotiniek 😉

• vdaka kocky, ste zlate 🙂

• baby 🙂 mne došli dnes gombíčky " I love my wife" jupííííí - sú také krásne 😬 som zvedavá ako sa zatvári Peťko, to je prekvapčo chi 🙂
    a z domu mi mami volá, že mi prišiel balíček - topánky - tiež som zvedavá ako budú teda sedieť a tak ... och to je radosti 😛 ako malé decuľo chi

• dany - supriš, treba sa tešiť z takýchto vecičiek, veď o tom to je, nie? 😉 😉 😉 😉 😃
    všetko pekne zreferuj, aké boli a ako sa peťkovi páčilo 🙂

• Ahojte kocky,

sahar - ta akcia parada, uz som aj ja zahlasila ze ideme na nakupy 😃

my sme dnes konecne objednali oznamenia, v stredu ich mame, tak sa tesim a kupili sme si dnes aj svadobne pohare, v TRencine boli za 2500 Sk a v Presove vo velkosklade za 700 Sk,presne tie iste, tak sa vytesujem ako male decko 🙂

• Sponzor fóra
  • Krásne ránko kočky 😎 Zase je slnečno, tak je super ... 🙂

sarah - no gombíčky sa veľmi páčili - sa smial ako naozaj 🙂 že takto si ho chcem označkovať 😛 mužský ...

• Ahojte babule 🙂 , ano konecne zase krasne vonku, len ja sa dnes niak neviem prebrat po vikende, v praci ledva pozeram na monitor.. 🤔 😃 😃

Dany super ze gombicky mali uspech 😉 Ja som vcera spravila poslednu skusku za A, takze skolu uplne vypustam do svatby 🙂

Inak jedna spoluziacka bola po svadbe v nedelu rano na skusku, tak este zo svadobnym ucesom 😃 a doniesla kolaciky, mnam 🙂

• hammy - takže teraz v plnom nasadení šup na prípravy 🙂 a gratulujem ku skúške samozrejme

no takže asi tú skúšku urobila, čo? 😃 😉 keď doniesla zo sebou také podplácanie 😃

• ahojte 🙂 🙂 🙂

dany - super, že sa páčili 😉 no veď označkovať ich niekedy treba, nie? 😃
    hammy, tiež gratulujem, ja mám v sobotu poslednú skúšku a tá tvoja spollužiačka, tak to ju fakt obdivujem 🤔 🤔 🤔

my sme boli cez víkend na tú kofču a už máme fakt plnú pivnicu, ja neviem, kde budeme ukladať zvyšok 😕

• Krasny dnik babule,

hammy aj ja sa pripajam ku gratulaciam a teraz hor sa na pripravy😉!

Moj si gombicky vybral sam. ked som mu to s malickou dusickou navrhla, ze by mohol niektore z takych kreslenych mat ako manzetove na svadbe, tak sa na mna pozrel, ze ci to myslim vazne, ci si z neho nerobim srandu. Ze ci mu ich naozaj dovolim si obliect😃, lebo ze jemu sa to paci, ale nemyslel si, ze budem za taky "ulet"🙂)).
    tak si sam vybral a ja som uz len objednala😉.

• Dakujem vam 🙂 Som rada ze mam skolu z krku.. a uz asi tuto sobotu pojdeme do toho Polska, takze zacinam celkom aktivne 😃

Sarah tak drzim palce nech to mas aj ty cim skor za sebou 😉 a ta spoluziacka skusku spravila, celkom to asi funguje, tak asi dam aj ja niake svadobne zamrazit a cez skuskove vytiahnem 😃

Babule, ale sa nam to krati...

• sarah - neboj aj ty tú jednu dáš a budeš už naplno sa venovať svadbe 🙂

lubi - tiež som mu ich s malou dušičkou dávala, ale zobral to s humorom ... 😉

hammy - tak aby ste dobre nakúpili, pak zreferuješ ...

no ja som akurát úspešne dokončila štítky na tie vyslúžkové krabičky, povytláčala si to a uschovám do svadby na nejaké dobré miesto, aby som to pak našla ... ale dalo mi to zabrať. V piatok som si to urobila a doniesla ukázať milému, že či môže byť a dnes to idem vytlačiť a nikde som to nenašla v PC - som si to totižto neuložila ... som ja normálna ? 😬 Tak som to robila nanovo 😃 no čo už ...

• ďakujem baby za podporu, verím aj ja, že túto poslednú už zmáknem 🙂

dany - tak to asi moc nepotešilo, že si to musela ešte raz robiť 😞

• no nepotešilo , skôr som rozmýšľala nad tým, že nad čím som uvažovala keď som to "akože ukladala" že som si to nevšimla, že to nemám uložené ... 😃

• Dany, to je v pohodke, ked sa ti to stalo pri stitkoch, aj ked to cloveka nastve, lebo si sa s tym urcite natrapila.

Mne sa ale to iste stalo pri diplomovke, ked som 5 hodin stravila nad tym ako mam napisat uvod a zaver a ked som krvopotne vytvorila aspon ten uvod, tak som ho zjavne neulozila, isla si dat prestavku a ked som sa vratila k pocitacu, tak to tam proste zrazu nebolo ... Keby som nemala vtedy notebook strceny v nabijacke, tak je uz asi po nom. Nechcite vediet, co vsetko som si vtedy povedala, doma treskla dverami a odisla von sa vyvetrat😃. teraz sa uz z toho smejem, no nebolo mi do smiechu ... 😉. Aj ked dodnes tomu nerozumiem, no su veci medzi nebom a zemou a nepomohlo ani prehladanie celeho compu🙂)).

• Caute kocky! 🙂
    Musim sa vam pochvalit. Dnes konecne som spravila navrh na nase oznemko. Napisala som mame ako chceme na nom veci mat a ona si to vybavi za nas, kedze my robime obaja kym obchod je otvoreny. 😒 Trocha lutujem, ze nemozem si to vybavit sama, ale co sa da robit... Vsak, ked sa mi nebude daco pacit, poslem naspat a snad urobia podla mojej predstavy. 😉

• Ahojte kocky,
    Pozeram pripravy su v plnej parade (teda okrem sarah00 😉

Danyledu > Ty si sikulka, Ty uz budes mat aj etikety atd? Wow! Ja sa na take veci este len chystam 😉

Ale musim sa tiez pochvalit, ako roxan, dnes mi dali vediet, ze nase oznamka su hotove a zajtra mi maju prist. Potom ich sem hodim. Uz sa tak strasne tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😃

• Krásne slnečné ránko babky ... to bude zase dnes spara ... 😎

no vieš athena - niekto má "len etikety" ako ja ale zase nemám niečo také dôležité ako obrúčky 😃 no akosi sa nemôžeme do nich nakopať s Peťkom, začíname od konca všetko si robiť asi 😉 😃

no ja si dnes zabudla okuliariky, kurnik ... moc sa tu nebudem dnes ukazovať, bo ma bude hlava bolieť ako šľak!

• krásny dník babuľky

tento týždeň ma čaká prvá náuka a idem tam sama, tak dúfam, ma nevyhodia 😞

• Ahojte kocky, dnes som mala poslednu skusku, tak som uz oficialne 5-tacka 😉 . A konecne sa mozem pustit do priprav.... Takze Hammy ideme nato, nie?

Neviem kde skor zacat. Prakticky nemam este nic take z tych "maličkosti" neviem ci si dat vyzdobu robit, alebo si ju spravim sama, neviem ake oznamenie, pohare.... nic. Ani napady nemam ziadne, takze musim prist k nejakej inspiracii

luciya83 z akeho velkoskladu mas oznamenia? Daj mi prosim ta nejaku stranku na nich, aby som si pozrela a vobec kocky, ak mate nejake dobre stranky so svadobnymi vecami, tak mi ich mozte poslat 😉 dakujem

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Pôsobím v Bratislave a rada pricestujem vrámci Slovenska.
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov