Svadba 12. 9. 2009. Je tu ešte niekto s týmto dátumom?

28. júl 201026000
  • no veď mne to tiež zatrhli, ale.... 😃 😉

• ani ja som sa v nich neodfotila🙂. Ale niekedy si pozriem ich fotku na internete co su na modelke😃. na uistenie sa, ze krajsie pre seba nenajdem🙂)).

• ahojte ja si uz ani presne nepamätam ako vyzerali, pretože na internete nikde nie su.

• Sponzor fóra
  • no tiež v nich nie som odfotená 😃 v ostatných som, ale akurát v tých mojich nie 😃

michaela1206 ahoj 🙂

• Ahoj michaela1206,

Tak ty mas svadbu v Piestanoch? My tam budeme mat hostinu, v kupelnej dvorane 😉

Inak ja tiez skoro kazdy den pozeram na obrazok mojich siat, ale neda mi to nepozerat sa do casopisov na ine. Chvalabohu doposial sa mi tie moje pacia najviac 😃 😃 😃

Sarah00 > ved za pozretie nic nedas, ak to budes mat z toho isteho salonu, tak preco nie.... 😉

• ahojte babeny,
    mate stastie, ze ste sa v satkach neodfotili, lebo ja sa na fotku pozeram skoro kazdy den a uz si vooobec nie som ista ci su to tie prave.. takze tiez rozmyslam, ze pojdem do salonu pozriet co maju nove 🙂

• chiarra - vitaj v klube - tiež si myslím, že tá fotka to má trochu na svedomí. ale práve som tuto v albumoch videla jednu holku v tých istých šatkách a hovorím si aké krááááááááásne - tak hádam sú to tie pravé 🙂

• sarah a ktoré sú to tie tvoje? tie fugaz? 🙂

• dany - bohemia

• no idem hneď kuknúť do tvojho albumu, máš ich tam?

• áno, ale nie na mne 🙂, tie ti môžem poslať jedine mailom, nechcem ich dávať do albumu, kvôli drahému 🙂

• http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbumID=223484 

v tomto albume ich má jedna kočka na sebe - naživo 😉

• no tak tie bohemia a fantasia sú také jeden štýl .. ale sú pekné, hmmmm 😉 kočica budeš ak si ich ovšem nevymeníš 😃 pak povieš ak by si si ich vymenila, že ktoré si teda dávaš a pak zhodnotíme aj tie druhé 🙂

idem ešte kuknúť tie naživo
    😎

• noooo ... supiš 🙂 krása 😉

• no veď uvidím, možno ked ich znova oblečiem - tak ma chytí zasa ten úžas, ktorý aj prvýkrát, keď som ich mala na sebe 🙂

• Sponzor fóra
  • 🙂 presne ...

• sarah su kraaasne, inak ja mam veeeelmi podobny styl.. 🙂

• Ahojte! 🙂
    Dobre sa to tu rozbehlo - nestiham citat... 😃 Ja som sa odfotila v mojich satach, ale uz asi 2mesiace dozadu som sa na nich nedivala. Ale o par tyzdnov idem na skusku. 😃 😃 😃 A neplanujem si ich vymenit, ale mozno si vyskusam nieco nove v tom salene, ak sa mi zapacia neake. 😎

• dobré ránko babky, už sa nám zvíkendieva 🙂

• Krásne ráno kočice 🙂

no veru jupíííí víkend 😃

• Jaaaj, tesiiiim sa🙂. Pekne ranko a dnik. Nech rychlo ubehne🙂

• Ahojky, pridavam sa do klubu tesiacich sa na vikend... 😃

• juj .... tak sa mi dnes moc nechce pracovať ...

• 🙂, ani mne. Pomaham hladat kolegovi dovolenku😃. Kedze mne nic tento rok nehrozi, tak aspon bduem napomocna🙂)).

• Pridavam sa 😉

Ani mne sa dnes nechce nic robit.... 😐

• Pekný piatok kočky ....

konečne je tu posledný pracovný deň týždňa 🙂

• ahojte 🙂
    ...sa teším z piatka 😉

• no ja som včera skúšala na stoly ako budem dávať sviečky ... mi teta doniesla z takej menšej dovolenky, cukor taký kryštalický - rôzne veľkosti kryštálov, tak to budem robiť z toho 🙂 chi teda na hlavný stôl iba, na zvyšok budem kombinovať iba so soľou ... lebo toho by som srašne moc spotrebovala ...
    zase až toľko toho cukru nemám 😉

• babyyyyyyyyyyyyyyyyy, v kauflande je akcia na kofolu - ide sa nakupovať 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

dany 🤔 🤔 🤔 🤔 to fakt cukor a soľ???? alebo sa len tak niečo nazýva 😕 😕 😕 😕

• sarah - fakt a po koľko je kofča?

no fakt ... ale to do takých svietnikov - vieš na čaj. sviečky také kalíšky ... a aby v tom kalíšku čaj. sviečka nebola len tak položená, tak pod sviečku dávam ten cukor - namiesto toho dekor. piesku. Podstatne drahší je, no nie? Soľ je lacná, a vyzerá úplne tak isto ako ten dekoračný piesok jemný .... ten cukor sú oveľa väčšie kryštáliky ako je soľ a vyzerá dobre ... pak hodím foto 😉 ťažko sa to vysvetľuje, lepšie raz vidieť ako desaťkrát počuť

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    "fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava
    Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov