Svadba 12. 9. 2009. Je tu ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, je tu este niekto s takym istym datumom?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ako ste na tom s menu? my mame ist buduci tyzden zajednavat papanicko a ja nemam konkretnu predstavu, len taku pribliznu co by tam malo byt :-S
Odpovedať
Profilova fotka
krásny dník prajem kočky 8-) no sarah - teda s tou prednáškou to je supiš :-D a kytka, to je dobré, keď ti poradí podľa šiat ak nemáš ty presnú predstavu ako to má byť - supiš ;-) ochotná kvetinárka chicca -no my máme už jedlo vybrané ... taká klasika ako na dedine ;-) chcela som niečo iné ale doma ma zrušili, žeby mi to neprešlo u hostí, tak som zvolila teda klasiku ...
Odpovedať
Profilova fotka
dany a vies mi dat nejake tipy, co by tam nemalo chybat? ja by som to chcela normal slavnostnu veceru a pak asi studene a teple svedske stoly a po polnoci kapustnicu
Odpovedať
Profilova fotka
chicca - no tak som to pôvodne plánovala aj ja ale mi zamietli tie švédske stoly, žeby tí starší sa kukali a nevedeli šo s tým ... pokiaľ im nedáš na tanieri kopec jedla, tak ako keby nič nezjdeli :-D my budeme mať - prvé jedlo polievka slepačia s rezančekmi, pak ryža s kukuricou, opekané zemiaky a dva druhy mäsa na prírodno so šampiónmi a zel. obloha .... a druhé jedlo je kuracinka s varenými guľatými zemiakmi s pažítkou a zel. šalát alebo kompótik kto čo bude chcieť... ale tie guľky zemiaky neviem isto či budú - uvidíme a pak po polnoci kapustnica a k tým tvojim švédskym chodom - ja neviem dávajú sa rôzne mäsové rolky, kúsky mäsa v marináde opekané a rôzne šaláty zel. aj cestovinové .... niekto robí opekané prasiatko ...
Odpovedať
Profilova fotka
a ma napadlo, že sesterka mala na svadbe taký kurací závitok plnený šunkou, syrom a brokolicou a k tomu pol na pol ryža a hranolky
Odpovedať
Ahojte baby, ak sa môžem pripojiť, my máme menu vybraté už od marca :-D Už si to ani presne nepamatam, ale asi takto nejako: - aperitív tuším nejaký druh ciznana - predjedlo broskyňa plnená šunukovou penou - pôvodne som chcela paradajku s mozzarelou, ale chlapík ma nakoniec presvedčil, že broskyňa bude ladiť s výzdobou :-) - potom slepačia polievka bude - hlavné jedlo: gordon blue s ryžou a zemiakmi pol na pol + obloha - a dezert budú naše zákusky a svadobná torta :-D Chceli sme ešte aj švédske stoly, ale nakoniec budeme robiť len malú slávnostnú večeru - nazvali sme to posvadobné posedenie :-) Takže napapať, pokecať, a šup šup domov x-)
Odpovedať
Bože píšem jak drak a potom chybujem - samozrejme tá broskyňa bude plnená šunkovou penou :-)
Odpovedať
my budeme mat predjedlo, potom slepacia pol. s gagorikmi a hlavne jedlo. Zvysne chody uz nebudu, vsetko bude na svedskych stoloch, tak som zvedava, ako to vyjde. Aky budete mat pripitok? My sme sa nakoniec dohodli na sampanskom, aj ked si to celkom neviem predstavit - pre 100 ludi a navyse niektori budu na balkone...
Odpovedať
Profilova fotka
AHOJTE my budeme mať ako - prípitok činžáno - predjedlo šunková rolka plnená syrovou plnkou, banketové pečivo - polievka slepačia s rezancami - hlavné jedlo mix gril (morčacie prsia a bravčová panenka) s americkými zemiakmi a ryžou, obloha - dezert naše zákusky + káva - bufet teplý + studený budeme dávať naraz nech si vyberie každý čo chce teplý bufet: Pečené prasiatko s pochutinami Vyprážané morčacie prsia Pečené kura s plnkou – plnka zvlášť Zapekaná brokolica / brokolicový nákyp Kapustnica s klobásou Dusená ryža Varené zemiaky s petržlenovou vňaťou Pečené zemiaky studený bufet: Syrové rolády Vajíčko plnené žĺtkovou penou Rajčina plnená šunkovou penou Cestovinový šalát so šunkou a olivami Zemiakový šalát s majonézou Šalát z čerstvej zeleniny Chlieb Kompót
Odpovedať
Profilova fotka
miska, kolko budete mat hosti? nam to vychadza do 120 ludi, rozmyslam ci ta druha vecer, t.j. svedske stoly nebude malo... ale zase, po polnoci kapustnica by ich mohla zasytit.. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
chicca budeme mať do 100 ludí, 60 až 70 normalne na prvý chod a na 20:00 hodinu príde ešte 30 ľudí. ono zavisí aj kde to mate, my to mame v hoteli čize sa dá rychlo niečo dorobiť keby bolo malo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
my to mame v jednej kongresovej sale, ale je tam kuchyna, cize by sa mohlo cosi dat dorobit, ale aj tak... :-p tohto sa najviac bojim, ze by bolo malo... lebo ak ostane, neva, na druhy den mame "popravky", cize tam by sa to v poho dopapalo
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
krásny piatok prajem kočky 8-) konečne tu bude vík :-), a my dnes v práci máme pohodku - gulášku, takže nemusíme robiť - juchúúúú :-p chicca - neboj, bude dosť a radšej fakt viac ako keby malo chýbať. Ale však keď máte možnosť že sa dovarí, tak v tom nevidím žiadny problém ;-) Ľudia sa budú baviť a bude dobre ...
Odpovedať
Profilova fotka
dany - tak ty mas ale dnes vivat v praci... velmi ti zavidim... ;-) Ja este neviem ake bude svadobne menu. povedali nam, ze 2-3tyzdne pred staci povedat co chceme. Ale predpokladam na privitanie neake studene, potom na hostine slepacia polievka, potom vyprazane, plnene masko a este niake druhe s ryzou a zemiakmi, potom dalsi chod okolo 11-tej este nevieme co by to malo byt. Podla mna neaky perkelt, alebo daco stavnate, no a medzi tym zakusky a torty a na zaver okolo 2-3-tej kapustnica.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte micky :-) taaakze, drahy uz ma kupene aj topanky, aj koselu a aj vestu s kravatou, vcera bol na nakupoch v polsku, neverila som, ze si cosi kupi, ale dosiel s plnymi taskami :-D kupil si krasne kozene topanky, cierne aj smotanove, normal som kukala jak puk a za super cenu, vesta s kravatou, co stoji tu 60-80 eur ho tam vysla do 40 eur tym padom uz mame vsetko co sa oblecka tyka :-) teraz nam treba dotiahnut uz len to papanicko a nauky s nasim fararkom :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ozaj! my sme boli vcera na nauke na fare. bolo uplne pohodicka. farar iba rozpraval, nic sa nepytal. neboli trapne otazky a navyse hovoril rozumne veci a fakt dobre rady. Co bolo trocha taka hakliva tema, ked rozpraval o tom, ako byt spolu, ak nechceme este babo a pritom nehresit. Ale fakt sa mi pacilo toto stretko. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
roxan, dufam, ze aj my budeme mat taku nauku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Roxan a nebolo ti smiesne ked rozprava o niecom co by nemal poznat? :-) Vidim ze uz vo velkom rozoberate papanicko. Ja som len teraz doriesila drahemu oblecenie. A dlho sme sa zaoberali starejsim. ale to uz je asi pas. Vsetci su zajednany. Ale ten co sa na nas vykaslal nam slubil ze nam posle nejakych inych ale nic. Tak asi bude bez starejsieho. Moze sa teda opytat aky planujete program??? Nech nieco mam pripravene? Tie co budete mat tu broskynu s tou penou, aj ste to ochutnali? Vobec si neviem predstavit ako to bude chutit. Lebo mne by sa to tiez hodilo.
Odpovedať
Ahoj veronika185, my budeme mať ako predjedlo broskyňu plnenú šunkovou penou, nemám ale ani šajn, ako to chutí :-D Ale prevádzkár nás presviedčal, že je to super, tak sa necháme prekvapiť :-N A keď povedal, že to bude ladiť s výzdobou, som bola hotová :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Vy uz rozoberate jedlo? Ok, zacinam sa obavat... Aj vy mate taku neochotnu prevadzkarku alebo to len my?! 8-( mne je uz normalne blbe sa jej doprosovat. Sme v zahranici a uz neviem kolkokrat sme ju poprosili o zaslanie jedalneho listka a stale iba slubuje a slubuje... :-S
Odpovedať
malaalucka, s tym by ste niečo mali robiť, taký prístup nie je nejak štandartný . . . ale snad sa pani spamata a vsetko to dobre dopadne ;-) Nas prevadzkar je uplne super, dokonca ked som sa ho pytala, ci si mam zabezpecit aj navleky na stolicky, alebo maju, tak on len ze nacoooooooooo ved v lete mame jednu svadbu, navleky nam tu nechaju, takze budete mat aj vy :-D Ale v tomto mu nejak neverim, musim prezistit, vies chlapi, mozno tu nevestu len spatne pochopil :-D
Odpovedať
Profilova fotka
veronika - nebolo my smiesne, lebo hovoril iba o sposoboch ochrany. Je pravdou, ze som iba kukala, ze prekvapivo vela vie o tom, ale viem, ze sa to im uci, taze nie je to asi vlastna skusenost. :-D Keby nam hovoril o sposonoch milovania, tak bolo by mi do smiechu. :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
my budeme mat ako starejsieho priatelovho otca, on sa sam ponukol, ze to "zastresi" :-) jedlo mame ist zajednat v polke augusta, nech si oni potom vedia urobit predbezny zoznam na nakup surovin, pocet hosti ze im staci tak tyzden-dva pred svadbou... co je fajn, lebo stale nemame presny pocet :-|
Odpovedať
Profilova fotka
mmalaluska a kde to mate ze mate taku prevadzkarku, skus napisat majitelovi. Nech ju da do pucu. Dominka: no ved aj mna az hrklo ked si povedala ze to bude ladit ja mam oranzovu vyzdobu a viem si predstavit ze by to mohlo vyzerat fajn. Ale chcem aj aby to ludom chutilo asi si niekam kocim to occhutnat. :-) Roxan - aj moja matikarka tvrdila ze vsetko sa da naucit :-) . Chicca tak to mas fajn - ja budem musiet ukecat kamosov aspon ze kazdy na 2 hodinky. Uvidime ako to dopadne.
Odpovedať
Profilova fotka
Krásny pracovný pondelok kočky :-| tak sa mi nechce pracovať --- uf ako dopadol vík? U mňa nič svetoborné, nejaký skok dopredu som nezažila :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ranko! :-) Dany - ja mam za sebou aj pracovny vikend. Vymenili sme okna na poschodi u nas, kde budeme byvat s mojim muzikom. :-) A zacali sme roznasat oznamka. Stihli sme za celu nedelu az 3rodiny pozvat, takze bude to este dlhy boj. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky :-) ja rozposielam ďalšie oznamká, tento víkend pojdeme asi zajednať to papaníčko :-) inak nič nového, stále rozmýšlam aké darčeky dať hosťom :-(
Odpovedať
Profilova fotka
roxan - tak sa teda činíte - no supiš, budete mať pekno doma ;-) my tiež sme tak rozdávali oznamká :-D u každého min. 2 hoďky tak to zabralo kooooopec času obehať všetkých .. .teda počítali sme to na týždne, lebo cez prac.dni sme toho moc nepostíhali :-) chicca - a aké darčeky by si chcela? bývajú rôzne tie cukríky, mandle v cukri, alebo medovníčky ... ale videla som aj kamienky namaľované .. .či drobnosti ako magnetky s nejakým nápaditým motívom ;-) všeličo si tie nevesty vedia povymýšľať ... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no, tak ja mam taky pocit, ze cast si budeme roznasat zvlast cez tyzden, lebo uz iba mesiac a musime si stihnut :-D chicca - ja si nebudem davat darceky, ale ak chces, v lepsich salonoch predavaju cokoladky, a este milion veci. ;-)
Odpovedať
ja mam oznamka uz viac-menej poroznasane - minimalne pre rodinu, ktoru sme s maminou "dokoncili" tento vikend. Sposobila som si niekolko menšich ci vacsich trapasov (napr. som nevedela, ze rozvedena sesterka si nechala priezvisko po ex-manzelovi, takze som jej na obalku napisala dievcenske), ale tak co uz.... co ta nezabije, to ta posilni, no nie? :o) Kde ste si dali robit oznamka? Co vysli?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?