Svadba 12. 9. 2009. Je tu ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, je tu este niekto s takym istym datumom?
Odpovedať
Profilova fotka
baby, ja práve neviem, či niečo dávať alebo nie, ale poväčšinou sa niečo vraj dáva :-S čokoládky som zrušila, skôr asi tie medovníčky alebo nejaké také tvrdšie cukríky, no neviem, pôjdem ešte popozerať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby pomaly ale isto začínam mať nervy v kýbli ;-( ja celá natešená volám kaderníčke, že kedy sa mám teda staviť ukázať obrázok a poklábosiť a ona mi na to, že "a vadilo by ti keby som ťa nečesala?" mám vtedy dovolenku ... no mňa skoro trafilo, som taká zúfalá :-( ;-( ani nie nasratá a nervná ale zúfalá ... och ... pekne sa mi to tie stresy zhromažďujú ... :-S
Odpovedať
dany :-( a ona je inak kompletná, veĎ kedy ti to chcela oznámiť? keby si jej nezavolala, tak ti povie týždeň pred svadbou? neboj, zoženieš niečo lepšie :-)
Odpovedať
ahojte kocky :) Ja som si zvykla, ze za vami zaostavam s pripravami, ale to nic :-) Dnes som si bola kupit svadbone topanky este mi trebe kupit topanky k popolnocnym. Tie mam svetlo fialove, no nemozem najst take topanky :-| Oznamka budu hotove v piatok, ale hodim vam tu aspon predlohu, ako budu vyzerat nase :) obrucky by mali tiez uz dosjt ten alebo na dalsi tyzden a asi tak vsetko. Uz len take drobnosti okolo vyzdoby a kytice. A jasne.... krizik este nemame, ale toho sa nebojim. No a zajtra ideme kupit drahemu konecne svadobnu koselu, manzety a topanky. No a tym padom, on je uz vybaveny :-D
Odpovedať
merilin, my uz sice mame oznamka a aj svadobne topanky, ale mozno ta potesim, ze o popolnocnych zatial ani chyru ani slychu. kedze som do svadobnych dvakrat investovala vyse tisic sk, chcem najst nieco lacne u cinana... ale zatial nic. No a dnes som konecne objednala koselu pre draheho. aspon nieco, preto zatial nema oblek a najblizsie tri tyzdne bude absolutne pracovne vytazeny! Takze super... :( Kym si ty z toho vela nerobis, tak nie je problem, este casu dost ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Krásne ránko kočky :-) no po včerajšom neúspechu s kaderníčkou - ešte sa to nedoriešilo a som vo fáze hľadania :-( ale zase sme zdobili už medovníčky a zopár pilotných kusov som už urobila :-D no celkom sa mi to pozdáva aj u maminy bol úspech :-) takže aspoň niečo pozitívne ... babky nebojte, veď my tiež nemáme popolnočné pre mňa a komplet peťko nie je oblečený a obutý - ale on je flegmoš a tak času dosť podľa neho ... 8-(
Odpovedať
Dany aj tvoj nastavajuci ma na vsetko caaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaas? :-| My ideme cez vikend pozriet oblek, topanky chvalabohu su, to by som asi neprezila, zhanat pre neho to aj to ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
domi presne tak .... na všetko koooopec času .... to hovorí od začiatku príprav ... ]-(
Odpovedať
Poznám ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko! :-) Tak asi vsetci chlapi su rovnaki. :-) O dva tyzdne ideme drahemu kupit vsetok veci, lebo on este nic nema v podstate. Som zvedava ako dopadneme. dany - tu kadernicku ja by som asi zastrelila, keby mi takto oznamila ze sory, ale radsej idem na dovcu. ]-( Aspon by ti mohla navrhnut niekoho ineho. Ale asi ju vobec netrapi, co bude s tebou a s tvojimi vlasmi. 8-(
Odpovedať
ahojte, babky, čo všetko máme ešte urobiť? :-( :-( :-( :-( no ja už neviem, na čo sa momentálne zamerať. dany - fotky medovníčkov sú????
Odpovedať
sarah, neviem ako su tom ostatne babule, ale napriklad ja este vobec nemam menovky, nemame pre draheho oblek - ten ideme riesit cez vikend, a to ostatne sa nejak pomaly dotahuje . . . snad to zvladneme ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte, strašne dlho som tu nebola...a tuším sa náš kruh svadieb 12.9. rozrastá....vieme vôbec koľko nás je? inak ke´d s te sa bavili o tých kaderníčkach, tak ja mám tiež dilemu...totiž ja kaderníčky vôbec nenavštevujem a aj na stužkovú som sa česala sama, dokonca aj na promócie...len teraz som sa rozhodla, že na svadbu by to asi nebolo dobré...no a tak neviem koho si mám zohnať. Nepoznáte nejakú dobrú v Tn? kde sa dávate česaťvy?
Odpovedať
dominikav - ved ked sa vies pekne ucesat aj sama, potom nemas problem ;-) videla som tu mnoho bab, co sa cesali aj licili samy a bolo to ok . . . Ja by som to napriklad tak dobre ako profesional neurobila, preto to ani nebudem skusat :-D
Odpovedať
no neviem či sa viem dobre očesať sama, no proste vtedy to bolo východisko z núdze...
Odpovedať
na celý deň aj večer by mi ten účes určite nevydržal...
Odpovedať
tak uz ti ostava len rychlo najst dobru kadernicku . . . a to nebude sranda, tak drzim palce ;-)
Odpovedať
dík...mám pre istotu zajednanú jednu v tn..lenže vlastne s ňou nemám žiadne skúsenosti ...
Odpovedať
Profilova fotka
sarah - fotky sú v mobile :-D ale do PC veru nemám káblik, ja som v tomto lajdák :-N ale sú pekné tie medovníčky aspoň podľa mňa a maminy a tety :-D a zameraj sa na zoznam spísania vecí, čo ti chýbajú .... ja to asi tak idem urobiť lebo tiež každú chvíľu ma napadne niečo iné čo nemám ešte ...tak to musím nejak zosumarizovať
Odpovedať
no ten zoznam je dobrý nápad,len ja mám najväčší problém s tým, že viem, síce viem, čo mi chýba , ale nechce sa mi to kupovať prípadne vybavovať...stále si v podvedomí myslím , že mám kopu času...
Odpovedať
Profilova fotka
dominikav - to si môžeš podať ruky s mojím milovaným :-D tiež taký flegmoško - aspoň nebudete mať vrásky z nervičiek ...
Odpovedať
vieš čo danyledu, mňa to chytí v posledný týždeň pred svadbou a to bude neskoro a z toho budem mať teda hlboké vrásky ;-( a najlepšie na tom je , že môj peťko je teraz tiež flegmoš, čo inokedy nebýva...dokonca sa pohádal s ocinou, lebo ten má z toho stresy...že v raj v noci nespí...a peťko sa z toho skoro začal smiať a potom sa pohádali, lebo oco nám začal organizovať svadbu..že kade pôjdeme do sály...a aký bude program...on sa nám snažil pomôcť, len niekedy je to viac na škodu....ale na druhej strane nás to aspoň prinúti nezaspať na vavrínoch :-) a začať uvažovať nad programom a konečne poslať oznámenia....
Odpovedať
Profilova fotka
baby, aj vy začínate mať stresy, že už sa to kráti :-N ja pomaly a nenormálne, dokonca rozmýšľam, či sa chcem fakt vydávať a meniť si priezvisko :-D no trúbka som :-D ja idem menovky riešiť týždeň pred svadbou, nemáme stále konečný počet hostí - z toho som najviac na nervy :-| stále mám kľud a pohodu, nič nezariaďujem akosi... kočky, vy máte aj nejaký program naplánovaný? lebo ja to akosi nechávam "voľne"...
Odpovedať
aj ja som to chcela nechať len tak voľne...lenže prevádzkarka mi povedala, že im musíme povedať čas kedy nám majú priniesť jedlo, tá reštika je síce skoro vedľa sály, ale predsa....no a aj DJ nám povedal, že minimálne dva týždne pred svadbou mu máme dať program, aby si prispôsobil hudbu a aj zoznam skladieb ktoré chceme
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte aj ja teraz riesim program aby som popripade doriesila rekvizity. Ale stale neviem. A menim to a ani mi este stale nemame konecny pocet hosti. Danyledu: ak chces sikovnu kadernicku skus kadernictvo Matrix, za Vojtovou zmrzlinou. Robi tam Slavka - ale ta cese mna a este taka vyssia blondava kocka. Videla som niekolko jej spolocenskych ucesov a bolo to ako cez kopirku z obrazku. A pokial viem uz na dovolenke bola :-))).
Odpovedať
Profilova fotka
Veronika, ta druha kocka cese mna :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mne tie kočky doporučila moja vizážistka, už som tam aj nahlásená na účes, tak som zvedavá :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aha no babky, rozoberáte všetky kaderníčky v meste :-) no toto ... ale ďakujem za ponuku ... teraz som si vytelefonovala jednu kočku x-) som taká happy jupííííí .... tak ako rýchlo som prišla o kaderníčku, tak mám už aj novú ... och odľahlo mi ...
Odpovedať
Profilova fotka
dany, no šak treba :-) naličiť sa, to by som zvládla, ale urobiť si nejaký schopný drdol asi nie :-D super, že si zohnala kaderníčku, uvidíš, budeš to mať ešte lepšie ako by ti to tá prvá urobila ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
chicca - uvidíme, nechám sa prekvapiť. Nemám s ňou síce žiadne skúsenosti ale možno motyka vystrelí :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?