Svadba 12. 9. 2009. Je tu ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, je tu este niekto s takym istym datumom?
Odpovedať
Profilova fotka
tak to zvyčajne aj býva :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no to by bolo fajné :-) ti poviem ....
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, tak ako dany s kaderníčkou nam to takto oznamil nas DJ, takže hľadame noveho,...
Odpovedať
Profilova fotka
michaela - včera som si našla novú - takže dúfam, že to výjde ... a Vám prajem tiež úspešné hľadanie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ďakujem dany, dnes ideme s drahým skúšať vestu a kravatu k obleku,tak aj to bude za nami potom už len výzdoba, konečne menu, menovky, a este pár náuk u farara . takto o mesiac už budeme v riadnom strese ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcence prosim vas kolko kolacov davate robit? budemem mat cca 60 ludi, poradte dakujeeem :-)
Odpovedať
Ja sa pripajam k lenkockeee ;-) tiez budeme mat cca 60 ludi ;-) Takisto ospravedlnujem sa, viem, ze sa to tu uz diskutovalo, ale aky alkohol a kolko ste nakupili? Co sa hodi pre cca 60 ludi? Chceme jeden druh bieleho, jeden druh cerveneho vina, nejake pivo, uz mame 10 flias becherovky - co dalej??
Odpovedať
ahojte, lenockaaa - my máme asi 130 ľudí a dávame do sály cca 800 zákuskov. dali sme napiecť asi 2800, aby bolo aj na výslužky athena - pri tom počte ľudí čo máme my máme: 20l fernetu, 13 l hrušky, 10 l domácej jablkovice, 14 l borovičky, 70 l bieleho vína a 35 červeného = všetci ma presviedčajú, že bude dosť, ale ja si myslím, že mááááááááálo dievčatá - čo s vlasmi? dávate si všetky vlasy vypnúť???? budete mať závoj? ja idem na skúšku účesu v pondelok pred svadbou a ešte stále neviem, čo s tým :-( teda s vlasmi :-)
Odpovedať
Sarah00 > dik ;-) ja mam tiez skusku ucesu v pondelok pred svadbou, ale uz som na jednom bola tu v kadernictve (ina kocka ma bude cesat) a kamoska ma pofotila, aby som sa potom mohla rozhodnut....ale tiez este neviem, ako to budem mat, bud hore alebo rozpustene vlasky a trosku vypnute....jednoznacne nechcem typicky 'drdol' uplne navrchu hlavy .... ale to zavisi aj podla toho, ake mas satecky ;-) a ako chces celkovo vypadat - romanticky, elegantne atd... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoooojte ... lenockaaa - no my si ideme piecť doma a veru neviem koľko z toho výjde koláčikov ... to by som ti mohla tak dať zoznam potravín na koláčiky :-D athena - alkohol, no tak trošku menej ako má sarah pri počte 100 ľudí sarah - ináč si myslím, že toho alkoholu aj stačí =-) ale ak Vám nerobí problém trošku viac vypiť a budete moc smädní tak neviem ;-) :-D ale malo by to stačiť určite .... a vlásky no ja chcem v štýle 30 - tych rokov, jednoznačne vypnuté, nejak rozpustené a kučierky by to aj tak mne nedržalo pretože mám ťažké vlasy aj keď ich už nemám extra dlhé ako kedysi ale ťažké a nepoddajné ostali furt sviňuchy ]-( a fakt záleží aké máš šaty.... a či chceš byť moderná nevesta alebo trošku historická ;-) ako ja, keď budem mať toho veteránika - dúfam ... a ja skúšku účesu ani nemám, bolo mi povedané, že na ostro je najlepšie, tak sa nechám prekvapiť :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Dany - ty kokos ja by ju na tvojom mieste rozkusala v zuboch! :-| este aj takto drbnute ti to oznamit! Takych ludi mam najradsej! No hrozne som sa znechutila! Ale ber to tak - vsetko sa stava z nejakeho dovodu, tak asi by ti tie vlasy nespravila dobre... x-) Neboj, budes mat lepsiu!!! Sarah - tak to mate alkoholu az az! My nevieme kolko flias mame kupit pri pocte 50 ludi. Chceli sme tak po 5 flias z kazdeho druhu (mame Fernet, Borovicku, Brandy, Vodku, Slivku) plus vino samozrejme no a kazdy nam tvrdi, ze je toho az moc. tak neviem... Co sa tyka vlasov - asi si necham len taky jemny vrkoc, ale urcite bude nadol, nie vypnute vlasy. Uz som sa rok nedala strihat kvoli tomu! :-D No a inac s tym zavojom ti neviem povedat, lebo sama kazdy den menim nazor... :-N Ale mam aj novinku - mamina mi volala, ze mi uz zajednala moju kyticku, tak sa tesim ze sme sa aspon s niecim pohli. A este otazocka - kedy by som mala zajednat vyzdoby na stol - budeme to mat vo fialovej, ale objednavame si ju z internetu, no neviem kedy by som to mala spravit. Dufam, ze uz nie je neskoro... :-S
Odpovedať
dany ja by som ju tiež zaškrtila. ja sa tiež už len usmievam, keď ani oznámenia ani obrúčky neboli také aké boli objednané :-D . No ale čo. Zastrelím sa? Cez víkend som sa rozhodla vymeniť šaty. Budem si musieť ísť pre ne až do Prahy. Drahý ma skoro zaškrtil, bo teraz musí kupovať novú vestu a košeľu, pretože tie nové šaty budú o dosť svetlejšie. Nie biele, ale podstatne svetlejšie ako tie čo som si objednala. Som veľmi zvedavá, či mi Nikol vráti zálohu. Ale idem do toho s tým rizikom... Inak práve sme kúpili "pierka" a na auto značku "novomanželia". Och teraz ma napadlo, že si budem musieť kúpiť aj nové topánky kvoli tej farbe :-D. Juuuuj nestiiiiiham 8-).
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
...prave som presla fazou totalneho stresovania... to aj vam ukazuje kalendar, ze 4 tyzdne do svadby??? :-o
Odpovedať
malalucka ja chvalabohu nemám kalendár, a je to viac ako 4 týždne :-D . Ja mám tak straaaašne nabitý program, 2 svadby pred tou našou, 1 rozlúčku v Tatrách atď, že ani nestíham stresovať. Teda stresovať až tak... ;-)
Odpovedať
Baby, kluuuud, este 5 tyzdnov, vsetko stihneme ;-) Hlavne nestresovat! :-D
Odpovedať
Napíšem vám, čo ma ukľudnilo: Potom, ako sme kúpili pierka, objednali čokoládové menovky, konečne som sa rozhodla aké šaty chcem, poslala som veľkú časť oznámení, rozhodla aký chcem účes, kúpila popolnočné šaty, objednala koláče. Tak ako zázrakom ako som vybavila tieto veci, veľmi mi odľahlo. Samozrejme že ešte ani zďaleka nemáme všetko, ale predsa... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
krásny dník kočky 8-) :-) tak pekne sa na všetkých usmievať a nestresovať ;-) ... musíme si takto hovoriť, nebudú vrásky potom a budem len krásne krásne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby! ;-) neviem vy ako, ale ja som 100%-ne kludna napriek tomu, ze presne o mesiac uz budeme cerstvo vydate manzelky. :-D k tomu ucesu - dany, mozme si podat ruky. mam tiez tazke vlasy, ako hovado, kucierky vydrzia asi 20minut, takze jednoznacne, vsetko hore do drdolu.
Odpovedať
Čafte baby!!! My ešte stále nemáme obrúčky . . . Mali byť hotové tento týždeň, ale už som tam trikrát volala, a vraj ešte neprišiel tovar, nech skúsim v piatok. No som zvedavá, lebo cez week sme chceli ísť pre ne a rovno aj kúpiť svadobný oblek . . . No uvidíme :-| Najradšej by som ich už mala doma 8-(
Odpovedať
A k účesu - ja mám už skúšku za sebou, uvažovala som nad niečím z rozpustených vlasov, alebo vypnutím, ale keďže mne je stále teplo, nebudem sa ešte aj vlasmi prihrievať, takže pekne vyčesať :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no tak baby je nás tu zopár drdolových :-D a závoj dávate? lebo ja ee, ani nemali k mojim šatám a taký pridružený nechcem, čo nie je k tomu presne ;-) takže bez závoja idem - nebudem prvá ani posledná ...
Odpovedať
Profilova fotka
ja zavojom. jednoznacne. uz som si ich aj kupila. ja by som sa nevedela predstavit bez neho. ale vela neviest ho nema... ;-)
Odpovedať
dany to hovoris ako keby bola katastrofa ist bez zavoja :-D ja sice zavoj mam, ale napriklad kadernicka mi ho ofrflala, tak este neviem, ci si ho vobec dam . . . rozhodnem sa dvanasteho :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tak viac menej rozhodnuta - bez zavoja. Jedine ak by ma niekto straaasne presviedcal, ale nemyslim, ze by som sa nechala... :-) ...prave pozeram ozdoby, no nejak sa neviem rozhodnut... Baby nemate niektora nahodou ulozeny pekny obrazok etikety na vino? Viete, take tie vyrobene. Nevie ma nic pekne napadnut. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ha! Nasla som tie etikety! :-D Ani nebolo tazke... Dnes mi to nejak nepali... Potrebujem kafco! :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no vidíš malalucka ani sme ti pomôcť nemuseli .... :-) ináč to s tým nepálením - to je asi rozšírené :-D ja som tiež ako mechom praštená - tak sa mi nechce pracovať ale keď musím :-S
Odpovedať
baby ja mam zase pokročily stupen sklerózy, aj ked ma vsetci presviedcaju, ze je to svadbou, no neviem :-S malalucka - nase etikety robil moj skoromanzel, a musim povedat, ze je velmi sikovny :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dominika - aj moj "skoromanzel" mi slubil, ze ich spravi, ale tym jeho tempom ich nebudeme mat vobec! 8-( Jeho aktualna veta je "zlatko nestresuuuuj, na vsetko je kooopec casu..." ]-( dany - daj si kavu, mne celkom pomohla! :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no idem veru do tej kuchynky spraviť kávičku kolegyni a sebe kapučo nech sa preberieme trošku ;-) lebo neviem neviem, už nám tu chýbajú len postele a bolo by eňo ňuňo :-D
Odpovedať
malalucka - tusim tu viacere mame navlas rovnakych "skoromanzelov" ;-) myslim tym "na vsetko je koooooopec casu" :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?