Svadba 12. 9. 2009. Je tu ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, je tu este niekto s takym istym datumom?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky :-) tak aj by som sa tešila, keby nebolo v robote tak veľa robotky :-| ... kurnik ani neviem kde mi hlava stojí a ešte k tomu aj doma sa mi niečo dakedy nepodarí, tak nervičky mám ... :-( ale tento vík som úspečne dokončila perličkovú dekoráciu na tie príbory a ešte musím na stoly ozdôbky a začala som robiť košíčky pre malé baby na lupienky - mám dva za sebou, ešte tri .... joj toľko toho ešte nemám hotové... však nie som sama ? :-(
Odpovedať
ahojte baby :-D dany - ty si taká šikulka??? ja sa stále nemôžem dokopať do menoviek, vôbec sa mi nechce, a navyše niesom taky hand-mate typ :-N nam sa cez week nikam nechcelo ist, takze ten buduci nas caka kupa obleku a posledna nauka na fare . . . ja uz chcem aby bolo po :-p
Odpovedať
Profilova fotka
no vidíš dominika86 ešte že hovoríš o tých náukach - však ja by som zabudla?! =-) sakra, veď my sme ešte neboli a mala som to kuknúť na nete - ako hovorili pán farár :-) - a ja nekukala, že kedy sú ... ooooch .... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
jémine je to možné???? 8-( chcela ísť na stránku a kuknúť tie náuky a oni tam majú vírus! ]-( no mňa porazí ....
Odpovedať
dany, ešte ste neboli vobec??? my ideme už na poslednú :-D ozaj, nemozem si u teba objednať vyrobu menoviek??? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
domi ee neboli, my máme takého pána farára, že nám povedal, že jedna stačí a ak sa nebude dať stíhať ani tá, svet sa nezrúti, nemusíte .... on chápe, že je veľa vybavovačiek a tak okolo svadby, že teraz si to mladí vybavujú sami nie ako kedysi, že všetko vybavovali rodičia.... tak je milý v tomto, ale chceli sme na jednu náuku zájsť ale ako teraz? vrrr ... aj s vírusom menovky? no zlatíčko aj by som ti ich urobila, keby si nemala ten istý dátum svadby ako ja :-D vieš momentálne som vyťažená pracovne aj súkromne ... :-D ;-)
Odpovedať
dany - naš farar nam tiez povodne povedal, ze raz staci, a nejak tam ideme uz tretikrat :-D ale prosim ta, nas bude len 17, to sa stratí . . . ;-)
Odpovedať
a aké menovky máš v pláne? ja som si už nakúpila aj pekný papier, vyrezavatko, noznice, a nejak sa mi do toho nechce . . . ja sa budem jedovat, ked sa nebude darit, a akurat vsetko znicim :-D ale dostala som taky napad, ze kedze nas bude len malicko, kupim take tie cokoladky Tom a Jerry, vyzlečiem ich z toho obalu, a urobim taky pekny novy . . . neviem este jak to dopadne 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
No, cez vik sme zacali pobehat a pozvat hosti zo strany draheho, ale este stale mame zopar oznamiek doma... no, neva, aspon nebudeme sa nudit ani cez tyzden... :-D Ozaj, ja som si to ofotila v momente, ako sme dostali do ruky, a zabudla dat do albumu, aby ste videli. :-N zajta idem na skusku ucesu, tak som zvedava. nemam ziadne plany, co s vlasmi okrem toho, ze vsetko do neakeho pekneho drdolu. Vsetko nechavam na moju sikovnu kadernicku. x-) A v sobotu sa chystame na nakupy, lebo moj jediny este nema co obliect. september za dverami a on este stale ma cas...
Odpovedať
Profilova fotka
baby ja mam taku blbu otazku... :-N O co vlastne ide na tych naukach? My sa berieme na zamku a bude to civilny sobas, kedze moj drahy o kostole nema ani paru... ]-( Takze nauky neabsolvujeme...
Odpovedať
malalucka na tych naukach sa hovori vselico, od rozoberania desatoro, o manzelstve a vztahu s bohom, po stretnutie s psychologom a tiez manzelmi ktori hovoria o bilingsovej metode - vypocte plodnych a neplodnych dni. My sme mali nauky 4 a priblizne takto to bolo rozdelene. Musim povedat, ze to bolo nahodou v poho, dost som sa pobavila niekedy... 8-) dany velmi by ma zaujimalo, aku to perlickovu vyzdobu na pribory si robila? neviem si to predstavit, prosim popis ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
wow aha tak uz viem! dakujem... x-) dany - inac aj mna by zaujimalo ako ta vyzdoba na pribor vyzera... sprav foto!
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte kocky, dnes sme boli kupit s drahym jeho topanky, svadobnu koselu a manzetove gombiky, takze on uz by mal byt vybaveny :-D Este nam treba zopar "malickosti", ale to si budem riesit uz sama. Moj by nato nemal trpezlivost ;-) Nevergona teba som tu uz dlho nevidela :) dufam, ze pripravy prebiehaju podla tvojich planov. Nemozem uverit, ze cas tak rychlo uteka. Uz len skoro 3 tyzdne... a teraz to pojde urcite este rychlejsie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Krásne ránko kočky 8-) nevergona - vitaj po dlhom čase :-) dominika86 - ja menovky nejdem robiť, z dôvodu že nás bude okolo 100 a to teda sa mi nechce ešte aj s tým "serinkať" a ten nápad s tou čokoládkou - very good - naozaj dobré, a máš hneď aj darčeky pre hostí spojené s menovkami ;-) livi1, malalucka - ja na tie fotky moc nie som. Nechce sa mi, pravdu povediac :-N, ale vyzerá to takto nejako: na jeden a druhý koniec drôtiku navliekam perličky rôzne veľkosti a k tomu som dávala aj z toho tvrdého lesklého papieru - kriedový - také kolieska a obruče a v strede drôtiku nie je nič, lebo tým stredom obmotám príbor aby držal pokope a konce s perličkami naaranžujem do priestoru :-D :-D :-D no to je teda popis, keby som to po niekom čítala tak si to neviem predstaviť teda :-N iba som Vás asi poplietla :-D
Odpovedať
dany - no ja keby mam 100 hosti tak sa tiež na menovky vybodnem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hm presne dominika86 :-( pomaly ale isto uvažujem, že sme mali spraviť si svadbu sami dvaja a doma len oznámiť že sme svoji už konečne ;-) toľko starostí a keď ešte furt každý že nevie či príde ... však ja ani neviem poriadne koľko nás bude 8-( si každý myslí, že hádam stačí ak sa dovalia v sobotu doobeda ku nám a všetko OK bude ]-( juj ...
Odpovedať
dany - a aj preto máme len večeru a 17 ľudí . . . vždy som to tak chcela, ja by som stovku neprežila :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, aj u Vas uz nervy pracuju? Stale si myslim ze som na nieco zabudla len neviem na co draheho uz mame obleceneho vyzdobu uz tiez mam. Ale este stale nemam menovky darceky a take hluposti a vobec na to nemam cas.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte! :-) ja som chcela vzdy vacsiu svadbu. ale 140ludi som nemyslela, ale co sa da robit, ak rodina je velka... Aspon bude zabava. 8-) ja sa nebudem zbytocne stresovat. Ako bude, tak dopadne. nevadi ak nebude vsetko dokanale...
Odpovedať
Profilova fotka
dany, u nas je to tak isto :-( 120 ludi a stale poniektori nevedia ci pridu alebo nie, na porazenie... ja menovky idem robit, ale len nejake obyckove, aj tak sa pak kazdy po oficialnej casti bude presadzat ako bude chciet, tak naco si robit vrasky :-p my ideme zajtra zajednat jedlo a co sa tyka saly veci... treba nam este doriesit kameramana s fotografom a DJ, musim ist vyskusat uces a licenie a zacat roztlacat svadobne topanky :-D no a neviem ako vy, ale my sme s drahym v nedelu absolvovali vazenie a obaja sme pribrali po par kil :-D uplna bomba pred svadbou, co vam poviem... nauky budeme mat v sept. nas farar si dava nacas, co uz :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Dany - to si povedala presne tak, ako mi dvaja s drahym hovorime posledny mesiac stale - mali sme sa zobrat niekde pri mori na dofci (inac rovno ten hotel, do ktoreho ideme na svadobnu cestu robi nadherne svadby na plazi) :-. a bol by pokoj! S tymi hostami nie si sama, ver mi!!! Mame presne ten isty problem - nikto poriadne nevie, ci pride a uz ma to zacina serinkat, lebo treba este aj menovky a ja fakt neviem, komu ich teda spravit a komu nie a aj prevadzkarka pyta presny pocet ludi. Ach jaj skoda hovorit, vsak to poznate... :-S inac my mame 50 ludi a z tolkeho poctu ma uz ide porazit, baby nad 50 ludi = klobuk dolu! Nechapem, ako to zvladate, normalne vas obdivujem! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
luci, ja by som brala 50 ludi hned a zaraz :-D ale... drahy chce velku svadbu, ze sa zeni len raz, tak si to chce uzit... a ja sa chystam, ze budem musiet tancovat so vsetkymi jeho kamosmi, ma slahne :-x :-x
Odpovedať
Profilova fotka
:-D chicca to ma ani nenapadlo ze s nimi vsetkymi budes tancovat! to si kup nejake "balerinky"! :-D ale zase - aspon si vela vytancujes na redovom, nie? x-)
Odpovedať
ahojte dievčatá, ja sa musím pochváliť, dnes som zajednala výzdobu do kostola, len musím ešte zistiť koľko sobášov bude v ten deň v "našom" kostole, lebo vraj by sme si mohli tak náklady rozdeliť. (inak to vyjde cca 50 € - kvety) ak chceme niečo na lavice alebo stoličky, tak si musíme zabezpečiť sami a priniesť na faru a pani nám to vyzdobí =-) a tiež sa pripájam k tým, ktoré ešte stále neviete počet ľudí :-( nám sa to trocha skomplikovalo, pretože rodina z drahého strany si vymyslela, že berú aj deti /a to budú cestovať 140 km autobusom/ a tých detí bude potom asi 20, pretože keď berú jedni, tak musia aj druhí a som z toho na porazenie, pretože sa nezmestia do autobusu a neviem, či si niekto nevie uvedomiť, že každé miesto naviac niečo stojí ]-( aj ked sú to deti, niekam ich treba usadiť a niečo im treba dať najesť, takže hrozí, že z pôvodných 130 ľudí, to bude 150 :-S a menovky robiť budem, aj ked ich je tak veľa. sestra bola pred troma mesiacmi na svadbe, bolo ich okolo 130 a menovky nemali a hovorila, že pri usádzaní bol frmol a nakoniec sa im ušlo miesto pri niekom, koho vôbec nepoznali. takže na začiatok asi bude dobré hostí nejak podeliť, podľa toho ako sa poznajú. budete ten zasadací poriadok aj niekde dopredu zverejňovať? alebo necháte na ľudí, nech hľadajú? ;-)
Odpovedať
malalucka, dany, to vam teda nezavidim, ze vam hostia stale nepovedali na sto percent ci pridu. no mna by teda poriadne nastvali, keby niekto z nasich 80tich hosti takto vymyslal. tak bud ano, alebo nie, no nie?!? ]-( Ja som dala robit cokoladove menovky v piatok minuly tyzden, a nech mi este len niekto skusi nieco povedat z nasich hosti potom uvidi :-D :-D dany mas pravdu, vobec som nepochopila co za vyzdobu to vlastne je, ci je ozdobeny pribor, alebo robis nejake puzdro. s tymi fotkami to chapem, mne to tiez trva kym sa na net nejake dostanu. vsakze :-D ako s mojou rozluckou so slobodou... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
livi a aku rozlucku so slobodou chystas??? nieco divoke? stripter a tak...??? :-D
Odpovedať
malalucka ja som uz rozlucku mala. pisala som o nej v teme rocnik 1982 a dany chcela vidiet fotky. Len pravidla tohto portalu to nedovoluju ak to priamo nesuvisi so svadbou. Max. 2 fotky. Rozlucka bola straaaaasne divoka, vela sme pili, zabavali sa, a baby ma s bundou na hlave odviedli do Moulin Rouge a tam na mna vybehol stripter. :-D to sa vsetko ani slovami neda opisat, co sa v ten vecer vsetko dialo. proste super, nezabudnem na to do konca zivota :-D .
Odpovedať
babule, pridavam sa s tym poctom ludi, ani my to este nemame jasne....stale cakame na niekolko ludi, uz ma tiez z toho slahne, preco su vsetci na Slovensku taki pomali??? Nechapu, kolko priprav to je a kolko je okolo toho veci, ze sa nemozu rozhybat? Ved my nemame cas okolo nich skakat a menit veci na poslednu chvilu, to by sme si uz mali uzivat, relaxovat, chodit na masaze a podobne :-D inak ja mam tiez tento vikend rozlucku so slobodou, uz sa tesim ;-) ale vobec netusim, co baby pre mna prichystali :-D
Odpovedať
Profilova fotka
athena - vidim, ze aj ty byvas mimo SK... ako sa dari s pripravami? aj ty vsetko zhanas cez internet? Esteze ho vymysleli, lebo inak neviem ako by som to vsetko zvladla... potom daj vediet ako ti dopadla rozlucka... ja asi ziadnu nebudem mat, kedze mi uz vsetky kamosky poodchadzali domov... Neviem, ako by som to stihla doma, kedze prideme domov v pondelok a v sobotu je uz svadba. Ale mozno ma caka prekvapko...ktovie...? :-D livi - no tak to muselo byt riadneee!!! si si to riadne uzila este naposledy, co? x-)
Odpovedať
ako sa to vezme :-N . stripterov moc nemusim, ale sranda bola velka musim uznat. Vsak prvy a posledny krat sa to da vydrzat :-D a co sa tyka zurov, mame okolo seba tak zurkovo-naladenych ludi, aj takych co uz maju deti, ze myslim ze ani v manzelstve toho nebude nudza :-D.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?