Svadba 12. 9. 2009. Je tu ešte niekto s týmto dátumom?

28. júl 201026000
  • ahojte baby 😉 my stale nemame oblek pre draheho, ale to sa pokusime vybavit tento tyzden, inak pohodicka 😃 a mame konecne obrucky (čakali sme 5 tyzdnov), kazdy den ich okukujem 😃

• my oblek už máme 🙂

domi a ako obrúčky - krásne? také ako ste chceli? My si máme ísť po ne okolo 27.8. tak uvidíme aké sú ... 😉

• dany - nádherné!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a normalne som bola v šoku, že ich urobili správne 😃
    možno niekomu sa budú zdať obyčajné (nie sme na také cez pol prsta), ale my sme 100 % spokojní 😉

snád uz konečne doklepneme aj ten oblek, a uz by sme to aj mali 😃
    daj mi pre istotu nejakú kontrolnú otazku 😉

• Sponzor fóra
  • domi 😃 😃

nič ma nenapadá na tú kontrolnú otázku 😃 ale musím povedať, že som sa rozhodla robiť tie menovky - snáď to dobojujem nejako

• napadlo ma - košeľa, kravata topky, opasok, spoďárky 😃

• drzim palec 😃
    no tu otazku by si mohla hodit 😉 nakolko ja som si vobec nerobila ziadny zoznam ani nic, ze co vsetko treba, teraz som so sebou spokojna, ze jak vsetko mame, a tak sa bojim, ze sa niekto opyta jedenasteho: a to a to mate? a ja ostanem ze co??? 😃

• krížik máte do kostola?

• poctivo čaká na pošte, zajtra idem preňho 😃

daj zákernejšiu otázku 😉

• no a tie spoďáre?

• máme 😃

• hmm .... tak teda neviem - ponožky k obleku, hlavne nezabudnite na obrúčky v ten deň a na krížik .. .to som už tiež počula že niekto zabudol doma 😃

• dany - my sme boli 06.06.09 na jednej svadbe, a kedze drahy okrem triciek, rifli a tenisiek neda na seba nic, kupovali sme topanky, ponozky a tak . . . oblek bol vtedy len pozicany, lebo sak na svoju svadbu musi mat novy, nie 😃
    a s tymi obruckami ani nesranduj 😃 my byvame spolu, k nasim idem v piatok pred svadbou, tak sa spolieham na to, ze ak nahodou zabudnem nieco priniest, donesie to drahy 😎

• Tie kontrolne otazky vobec nie su zly napad. Ja som tiez ziaden zoznam nerobila a tak neviem ci mi este nieco chyba ma to niektora pospisovane.

• ahojte,
    skúste mrknúť aj do plánovaču, tu na stránke, niečo možno pomôže 😉
    a moja kontrolná otázka??? je vám dobrá obrúčka??? lebo ja neviem, či mám ísť k zlatníkovi dať ju zväčšiť (ale to ma asi prizabije 😃 ) alebo sa mám spoliehať, že si nezabudnem nakrémovať ruky, aby mi tá obrúčka na prst išla ľahko 😐

• ahojte baby 😃
    sarah - ja si obrúčku skúšam každý deň (teda obidvujem) a akurát včera sa mi zdalo, že je mi nejak voľná . . . asi vymýšlam, predtým mi sedela perfektne 😬

• Sponzor fóra
  • ahojte baby! 😉
    mne je ta obrucka nejaka divna - dost tesna, tak dufam, ze sa mi spotia ruky od stresu a nakoniec ju nenatiahnem... 😃
    my uz mame menovky hotove, akurat sa s nimi drahy hra na zemi... 😬 rozklada ich podla zasadacieho poriadku... asi mu uz z tej svadby prepina! 😃

ja stale neviem, ako budem mat vlasy... 😒

• ja este menovky nemam, ratam, ze ich budem robit vo stvrtok-piatok pred svadbou 😃

• malaalucka - ja o tom spoteni ruk absolutne vobec nepochybujem 😃
    a tvoj drahy sa nejak vymyka z priemeru, co tu citam, ostatni skoromanzelia nejak neprikladaju ruku k dielu, ten moj tiez 😛

a co chces s vlasmi? vypnut, alebo rozpustit, ci este vobec nevies?

• tak vy budete mať menovky baby?

no tak neviem .... ako ste vysvetlili svojej polovičke, že je to dobrá vec? už som to preberala s domi ale rada by vedieť aj Váš osobný postreh

😃

• mojmu stacil moj pohlad, ze preco treba menovky 😃

• hm, ja asi taký pohľad neovládam dostatočne 🙂

• chicca - u nas sa to tiež vyriešilo pohľadom 😃

• dany, musis este trenovat 😃

moj drahy este nema pozvanych vsetkych kamosov, ktorych ma napisanych na zozname, neviem kedy ich chce akoze pozyvat... a taktiez mu uz tyzden hovorim, nech zavola rodine v Michalovciach, kolkati vlastne pridu... na porazenie s nim v tomto... 😐

• a predpokladam, ze on ma stale na vsetko "cas", ze? 😃

• jasneee 😃 vzdy mi povie, laaaaskaaa nestresuj, casu dost 😃 zabijem ho 😃

• a neberieme si my všetky náhodou toho istého??? 😃

• urcite, len v roznych obmenach 😃

• ja som si na zaciatku povedala, ze tam menovky budu a ked moj polozil otazku ze PRECO? tak som mu zacala dookola omielat okolo toho a on pochopil, ze sklapnem jedine ak pristupi na menovky... a takto to islo so vsetkym... 😃
    moj drahy je aktivny - sam si zohnal oblek (samozrejme som mu ho najprv odsuhlasila) 😉 sam spravil etikety na flase, sam spravil menovky (ja som ho len usmernila ako si to predstavujem)... 🙂 a teraz sedi na zemi a viaze maslicky... 😉 SAM OD SEBA!!! Uz som mu stokrat povedala, nech to necha, ze to zaviazem, ked on pojde do roboty, ale nie, on to chce viazat! 😃 😃 😃
    a to nehovorim o tom, ze uz trikrat zmenil kravatu na svadbu - najprv mal striebornu, potom sedu a vcera si kupil maslovu... takze nevie, kto sa v tych pripravach vyziva viac... 😬

• dominika - ja absolutne neviem, vcera som sa hrala s vlasmi ale na nic som neprisla. rozmyslala som, ze asi si necham dlhy chvost nejak do strany a zvysok asi zacesat dozadu, ale nechcem to mat nejak ulizane... a stale neviem, ci a ako budem mat zavoj... 😒

• malaalucka - a si si istá, ze nemas doma mimozemšťana? inak si to neviem vystvetliť 😃
    ale musím aj môjho trošku pochváliť - tiež urobil etikety na fľaše 😉
    a tým aktivita okolo svadby aj skončila 😛

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    OZNÁM TO!
    Bratislava
    Moderné svadobné tlačoviny pre Váš svadobný deň.

Moderné a kreatívne svadobné klipy, filmy a fotografie.