Svadba 12. 9. 2009. Je tu ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, je tu este niekto s takym istym datumom?
Odpovedať
Profilova fotka
dominika - ja by som ti mohla basnit o mojom nastavajucom... :-) kazda baba mi ho zavidi! tak napriklad kazde rano, ked vstanem, spravi kavu, mne napenene cappucino so skoricou, je skvely kuchar, spravi vsetko, co mi vidi na ociach, chodieva po mna do roboty, nefajci, nechodi do krciem... hm...asi si beriem gaya! :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
luci, odpadnem z teba :-D :-D :-D
Odpovedať
malaalucka - :-D :-D :-D moj tiez spravi co mi vidi na ociach, tiez ma vozi do roboty (alebo ja jeho), nefajci, nechodi do krciem . . . ale zas to ostatne neprehana, ved este si zvyknem :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
wrrrrrrr...take nervy mam! uz odisiel do roboty a ja sa snazim dokoncit maslicky na menovky a faaaakt mi to nejde!!! ked on ich spravil take pekne a tie moje vyzeraju ako keby to robilo male decko! fuuj hanba mi! 8-( no raddsej to necham tak, lebo ja s mojou povahou - ked sa mi neco nedari, tak mam strasne nervy a este nahodou to tu rozdriapem a sa mi podakuje, ked vecer pride... ]-(
Odpovedať
malaalucka - ja ze len ja mam taku povahu :-p to dokonale poznam - minule sme niekam isli, samozrejme sme zasa nestihali, uz som bola oblecena, bolo treba len pancuchy, od nervov som stvoro znicila, jedny boli kratke, ine s ockom, a ostatne uz isli samy :-N
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D dominika - tak to sme na tom podobne! :-N
Odpovedať
Ahojte babulky ;-) Tak po čase sa zase pridávam, my máme hotové čokoládové menovky a na moje veľké počudovanie na pošte sa neroztopili 8-) . Môj drahý momentálne robí brutálnu excelovskú tabulku o tom kto kde bude ubytovaný, kto má koľko koláčov, a milión ďalších vecí. Ale bolo treba asi 5 krát povedať, aby sme to išli robiť :-D . Inak v poho, boli sme v obchode zistiť ceny alkoholu a asi ho pôjdeme v najbližšej dobe kúpiť. Mimochodom, vymenila som šaty a požičiavam si z Prahy. To bude troška navyše cestovania, ale nevadí. Ja som inak v úplnej pohodičke a vy ako? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby! :-) prave som sa dozvedela, ze mam objednanu kozmeticku az na dvanastu na obed a fakt neviem, ci to vsetko stihnem. Obrad mame o tretej a to sa medzi tym mame este fotit! Ja mam take nervy!!! ]-(
Odpovedať
ahojte. čo máte na pláne cez vík??? ja som včera robila zasadací poriadok - som si myslela, že to bude jednoduchšie, no 3 hodiny som nad tým sedela a neverím, že je to už konečná verzia :-) a už sa nám to fakt kráááááááti - u nás sa zajtra robia slížiky do polievky a to vraj keď sa slíže spravia, už si to nevesta nesmie rozmyslieť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj malalucka, no tak to by som mala aj ja nervy ja mam kaderníčku o 8:00 a o 9:30 by som chcela kozmetičku aby som stíhala fotenie, kedže chceme veľa pekných fotiek. Obrat mame o 15:30 a pred tým máme ešte stretnutie rodín v hoteli kde budeme mať občerstvenie pred obradom to bude o 13:30 tam sa dajú pierka, pozoznamujú sa trošku a potom pôjdu pre mňa :-D len sa bojím že budem mať málo času, švagrinka mi vravela že oni sa fotili 3 hodiny a bolo to malo že by aspon 1 hodinku este prijali. No zaleží to aj odtoho či sa budete fotit niekde blízko alebo ešte budete cestovať niekam.... Skús si ju vybaviť skôr.. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, ja rovnako ako Michaela mam kadernickku na 8.00 a licenie o 9.30, obrad o 15.30 a fotit sa ideme tiez pred obradom a tiez sa bojim ze nebudem stihat...ale hadam ano :) Malaalucka budes to mat perne, skus si to prehodit veru.
Odpovedať
Profilova fotka
čaute baby ... 8-) ja len tak v krátkosti : - kadernčíku s kozmetičkou mám tiež na 11:00 a o 13:00 by som sa mala fotiť :-| brekeke - nemám šancu - chcem sa pokúsiť to vybaviť ale uvidíme .... - sviečky som úspešne včera dokončila zdobenie a som hrdá, že znova môžem urobiť jednu fajku :-) a už viem aj ako si vyzdobím poháre ... - teraz cez vík budeme mať grilovačku doma - takže nákupy v sobotu odpadnú ale zato si to vynahradíme v nedeľu :-( ideme nakupovať na výslužky alkáč a tým to padne pitivo na svadbu bude kompletoš ... - obrúčky sme mali mať včera ale zatiaľ akosi ništ - tak čakám ale v pondelok sa im pripomeniem,že či náhodou nezabudli ;-) a ozi KRáSNY VíKENDíK PRAJEM VáM VšEKýM KOčKY 8-) :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte baby, no to si teda riadne pospíte, ja mám kaderníčku na 6.00 hod :-D a kozmetičku na 8.00 hod :-D :-D .a o pol desiatej už aj frčíme na fotenie, ale budeme mať na to iba dve hodiny, lebo musíme rátať aj cestu pol hodku. no čo aspon budete vyspinkané, ak teda budete môcť spať, lebo ja si myslím, že budem už aj o štvrtej hore.
Odpovedať
pridávam sa baby - ja mám kaderníčku na siedmu a kozmetičku na deviatu . . . nevergona - asi budeme s tym (ne)spanim na tom rovnako ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aspon budeme mať dlhší den a viac spomienok ;-) (ale asi si pripravím pre istotu nejaký red bull, lebo asi som očosi staršia a som normálne zistila že už nevydržím tolko, kolko predtým :-( , no neva, budem mať v zálohe)
Odpovedať
Profilova fotka
nevergona to je dobrý nápad ten redbul, len či mi pomôže to neviem... :-D ja chodím spávať okolo 21:00-22:00 už chodím mesiac do prace aj soboty a nedele tak som úplne vyčerpaná. že mi ani káva nepomáha.. 8-(
Odpovedať
Ahojte kocky, tak ja Vas tu trumfnem ... ja mam kadernicku na 6.00!!! :-( To sa fakt vobec nevyspim, ale mozno je to aj dobre, aj tak asi vela spat nebudem ;-) Nevergona - red bull dobry napad, potom budem behat ako naolejovana ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak ako pozeram, budem jej musiet zavolat a poprosit ju, aby som mohla prist este pred otvorenim. Problem je v tom, ze ona uz ma vsetko obsadene a jedina moznost bola na tu dvanastu, tak to moja mamina objednala na ten cas, ale ju nenapadlo, ze sa ideme este fotit. :-| A kedze kozmeticka je na dofci mimo SK, v dosahu bude AZ ten piatok pred svadbou! :-S :-S :-S Takze to musim risknut a cakat kym sa nevrati a potom iba dufat, ze to pochopi a pride kvoli mne o hodinku skor do roboty... ale mamina sa s nou pozna, tak dufam, ze to vyjde... ak nie, tak neviem, co spravime, lebo najviac mi zalezalo na fotografovi, ktory pride az z Ba! :-( :-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
uff, normalne sa mi teraz skrutil zaludok... :-(
Odpovedať
Ahojte kocky, tak poslusne sa hlasim. Treba mi este kupit topanky po redovej, spodne pradlo a menovky. Potom uz len take drobnosti okolo vyzdoby a vsetko. Kadernicku mam na 9-tu a kozmeticku na 11-tu. Fotit by sme sa mali ist okolo 12-tej 12:30 ale v pohode, lebo fotograf sa prisposobi. ;-) Juj zabudla som este darceky pre hosti :-o Co davate??
Odpovedať
merilin - ja som dala urobiť ako menovky medovničky, a tie budu zaroven aj darčekom :-D pôvodne som mala vymyslené čokoládky, ale nechcelo sa nám stále do toho pustiť :-p
Odpovedať
Ahojte nevestičky, ja mám kaderníka na 9tu a vizážistu na 11tu a fotiť sa ideme o 13tej. Obrad máme až o 16:30, takže to dúfam v pohodičke postíhame a nebudeme sa stresovať :-) My dávame ako darček pre hostí vínko s našími etiketami, akurát včera sme boli u Matyšáka a kúpili sme 50 fliaš a k tomu pamätnú mincu hradu Devín, pretože tam budeme mať hostinu. ;-)
Odpovedať
athena a babky čo máte kaderníčku o 6:00 uaaau!!! to ja bud budem v hlbokom spánku, teda dúfam, alebo minimálne budem ležať a kukať do stropu. To vás obdivujem, asi by som nezvládla tak skoro a nehovoriac ze do obradu by pri mojej šikovnosti určite bolo po makeupe i po vlasoch :-D . ja mam vizážistku o 12:00 a obrad o 16:00 a fotíme sa v pondelok. pomooooooc 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
livi - vy sa fotite v pondelok po svadbe? ako to spravis s make upom a s kadernickou?
Odpovedať
Profilova fotka
athena7-vitaj v klube, aj mne budú tupírovať hlavu o šiestej :-D no v pondelok som ešte nepočula že by sa niekto fotil, v piatok ešte hej, ale pondelok to je pre mna nové, no čo aspon nebudú stresy ;-)
Odpovedať
malalucka, nevergona. No ani ja som o tom ešte nepočula :-D , ale je pár dôvodov. Naši fotografi pred naším obradom môžu len o 10tej a to ja ešte nie som schopná byť tak skoro ráno hotová, a vlastne to ani nechcem. Neviem ako by som udržala ten "pekný" stav makeupu a vlasov 6 hodín, a potom ešte vlastne do noci. No a v nedeľu určite budeme riešiť iné veci, v piatok nechcem aby ma videl v šatách, no tak to vyšlo na pondelok. Fotografi nás presvedčili, že keď majú novomanželia po obrade a majú dosť času na fotenie, sú fotky uvoľnené a pekné. A že vraj pobeháme pár krásnych miest, tak budiš 8-) . Vraciam v Prahe šaty až v utorok chvalabohu. No a čo sa týka kaderníčky a vizážistky, fuuu to budú peniaze navyše, ak ma nebude chcieť namaľovať tá moja, čo platím teraz 150 eur za lacnejšie, zoberiem si inú u ktorej som tiež bola na skúške. Ja viem že to už nebude také isté ako v deň svadby, ale snáď minimálne podobné to bude :-D . Tu by sa hodilo nejaké motto. Napr. "keď môžeš niečo urobiť zložitejšie, choď na to" :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky. Ja ako som kludas tak sa zacinam bat ze nic nestihneme. Tento vikend som mala rozlucku ktora vsak zacala pohrebom mojho krsneho otca a cely viken to potom tak aj vyzeralo. Este stale nemame menu a miesto keby prsalo. Zacinam stresovat strasne moc. A tiez som akosi moc unavena. Neviema ko na svadbevydrzim az do rana.
Odpovedať
ahojte dievčatá pripájam sa k veronike - únava robí svoje a všetci okolo mi vravia, že som nervózna (čo si ja nemyslím - nemôžem za to, že ma vytáča ľudská hlúposť, ale šak neva) už nech je tak štvrtok budúci týždeň, lebo vidím, že tieto dva týždne budú náááááááááááročné :-( :-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahjte, veru sarah máš pravdu budú náročné...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, mám takú otázočku, po ktorej strane sedí nevesta v sále? po pravej či po ľavej či je to jedno?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?