Svadba 13. septembra 2008. Je tu ešte nejaká?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Zdravim vsetky nevesty,je tu prosim nejaka s mojim datumom,popripade septembrova,este najlepsie trencanka??? :-N
Odpovedať
tak to bolo dobré, že sa konečne vydávam si ma rozosmiala :-D no u nás je lubo postavený pred hotovú vec, niekedy je to aj blbé odo mňa, sme si už aj zažili hádku koli tomu, ale zatial to ide... mne sa nechce moc chodiť samej tak ide mama, lubo pracuje dlhšie jak ja takže mám viac času...a hostinu nám idú platiť naši, takže majú právo do toho zasahovať, ale máme taký skoro rovnaký vkus... ja som tiež bola šaty skúšať s mamčou, ale ona slzy neronila, iba hovorila, že mám schudnúť :-D 8-) ty už máš synčeka? a koľko má rokov? som zvedavá :-o
Odpovedať
Tak u nas je to opacne, mne hovorila, ze nemam ani cici ani rici, ze sa nenazerem a vykoti ma aj na vlastnej svadbe. Slzy neronila, ale mala pokrcene obocie, vtedy viem, ze jej je do placu... Inak maly drobec ma uz 4 roky, velmi sa tesi, ze budem princezna a on rytier, ktory ma zachrani pred drakom :-D :-D
Odpovedať
jeej to je zlatéééé, a čo bude mať oblečené? x-) no a každý má iné problémy :-) ja zasa by som papala stále a nezdravo :-N
Odpovedať
Uz ma oblek, vestu kremovu a kravatu modru,alebo cervenu, chce si obliect rifle tak dufam, ze nebude vymyslat. Ja mam zase strasne chute na cokoladu a kakauko :-)
Odpovedať
no tak to bude naozaj zlatý, ide vám podávať obrúčky? ja už ani sladké ani nie...skor hmaburgery a tak :-N ale držím sa aby som sa zmestila do šiat :-D
Odpovedať
Chcela by som, aby mi drzal vlecku a na obrade by som ho chcela drzat za ruku, ale neviem kde by som dala kyticu a s tymi obruckami to nie je zly napad, dakujem ;-) Ja moc hamburgery nemusim, v Poprade neni chvalabohu MC Donald, lebo ked sme V BA, tak stale sa tam zdrzim :-) Nasti neboj do siat sa urcite zmestis, pred svadbou to budu stresy a potom ani jest nechuti...uz mas aj popolnocne saty? ;-)
Odpovedať
no mám mamina mi nejaké požičala ale musím do nich schudnúť :-D takže tak...ja moc do mc nechodím...ja si ich robím doma x-) a nemyslím, že ja zo stresu schudnem :-| inak aj ten nápad s vkečkou je super...tak mu daj dve úlohy, aspon sa bude cítiť dôležito ;-)
Odpovedať
Tak ty mas taku stihlu maminu? :-o Moja ma problem si na svadbu nieco kupit a nie je moc tucna akurat brucho, povedala, ze ked nic nezozenie, tak nejde ani na svadbu, ja nejake satky doma mam, ale moj drahy nie je za to, aby som sa prezliekla samozrejme ako sa budem citit, ved uvidime. Pre maleho vymyslime nejaku ulohu, lebo on je neposed, aby som ho tam nemusela nahanat tak ho treba zbavit ako sa da :-D
Odpovedať
no mama je chudá a šaty už má kúpeneé...ale to nie jej šaty budem mať, ona mi nejaké zohnala :-N ja som tiež uvažovala, že sa nebudem prezliekať ale ked si dám kroj a potom zasa do svadobných je to dosť blbe... a tvoja maca si môže dať ušiť nie? ked nič nezoženie...
Odpovedať
Alee hadam nieco najdeme ved sa stale motame po meste a hladame, ked su nejake pekne veci , tak su len male cisla pre anorekticky :-D zavoj uz mas? Ja ho nejako nemozem zohnat, taky aky ja chcem |-|
Odpovedať
Nie nemám ani nehľadám, ja chcem iba korunku a príčesok do vlasov, si vychutnám krásne dlhé vlasy tak ich nechcem schovávať 8-) a aký chceš? nemájú ani v jednom salóne? a nedá sa ani objednať z nejakého katológu v salóne? ja som si tak dala robiť korunku, ktorú mi robia už 3 mesiace a stále nič :-| hádam to do septembra stihnú ]-(
Odpovedať
No ja chcem korunku z jabloneckeho krystalu ta sa mi najviac hodi k satam, no a zavoj chcem jednoduchy dlhy bez lemu a vsade maju tie pokrcene lemovane, bola som aj v KE tam maju super salony, ale zavoj bud mali taky ale kremovy, alebo kratky, ved objednam ak nezozeniem... :-p aj ja budem mat pricesok, ale tie clip-in, lebo svoje vlasy mam dlhe asi tak pod lopatky nie su moc huste, tak aspon nech na svadbe vyzeram ako clovek 8-( .
Odpovedať
Článok sa načítava...
no ved ani ja ich nemám veľa...a tiež mám po plecia také chvysty :-) a korunku ideš objednávať alebo si kúpiš v salóne... a mne sa práveže páčia tie španielske závoje :-) a šaty máš aké?
Odpovedať
Aj mne sa pacia tie spanielske ale asi bez krajky. Korunku si kupim priamo v salone, saty mam San patrick bianca, mam ich aj v albume a ty? ;-)
Odpovedať
la sposa galatea tiež v albume :-) idem kuknúť tvoje
Odpovedať
tie sú krásne koľko ťa vyjdú
Odpovedať
oki ja idem tak zajtra ajoj ;-)
Odpovedať
Pozicovne je 9 500,- a tvoje? Tak pa aj ja koncim za chvilu
Odpovedať
ahojte :-)
Odpovedať
Ahoj Nasti zarezavas? Ja ma dnes volno :-D
Odpovedať
sa niekomu žije :-) áno som v práci :-N k tým tvojim šatám, som z nich úpne očarená, sú krajšie než moje ;-) ale som kukala v našom salóne ich nemajú, takže preto som si ich ani len nevšimla x-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby chcem sa vas spytat...teraz zacinam vybavovat svadbu....myslite,ze to stihnem? ked vy uz toho tolko mate...my este ani termin,lebo nemaju volne,tak hladame alternativu.... :-( A kto je z BA: da sa este zohnat vobec nejaky Dj? neviete ako su rozchytani? dakujem
Odpovedať
no andrema v pohode to stihneš...nestresuj :-) najskor si vybav sálu potom kostol alebo úrad...inak na úrade môžeš podať žiadosť 3 mesiace pred svadbou takže je to ešte v pohode, ved ani ja to nemám :-) a blavu nepoznám som zo žiliny x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no dievcence,keby som ja isla teraz na urad,uz su davno vsetky terminy obsadene na nas datum.Bola som pred 2mesiacmi a boli volne len dva.Ale v BA to je asi ine..vela stastia!
Odpovedať
Ahojte kocky :-D :-D
Odpovedať
ahoj ninka :-)
Odpovedať
už tu asi nikto nie je :-|
Odpovedať
Uz som tu akoze som pracovala :-D
Odpovedať
však aj ja som dnes nejaká rozbehaná :-) a čo máš nove? mne dnes prišla tá korunka a nášnice tak po robote idem na to kuknúť, či je to podľa mojich predstáv :-)
Odpovedať
Nasti tak to mas super, ja este nemam korunku ani ten zavoj, hadam mam este cas. No my sme boli pozerat nejaku vyzdobu, ale nakoniec to nechame na agenturu, lebo strasne chcem mat navleky na stolickach :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?