Svadba 13. septembra 2008. Je tu ešte nejaká?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Zdravim vsetky nevesty,je tu prosim nejaka s mojim datumom,popripade septembrova,este najlepsie trencanka??? :-N
Odpovedať
aj ja som chcela návleky, ale nakoniec sme z toho upustili... a agentúru máš super, všetko za teba vyriešia a môžeš sa venovať iným veciam ;-) a akú farbu budeš mať?
Odpovedať
Agenturu vyuzijeme len na vyzdobu a tu chcem kremovo bielu, tak uvidim ako to dopadne... :-)
Odpovedať
ahojte, trochu som vas tu zanedbavala:-(( cez vikend nam nefungoval net a aj mozno dobre kedze bolo tak krasne :-D u mna zatial nic nove, stale cakam na vyjadrenie k cene od kvetinarky ale kedze viem cca odhadnut kolko to asik vyde tak nejako nestresujem :-D
Odpovedať
dobré ránko :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak dievčence ja sa k Vám pridávam. Tiež 13.09.2008 sa začne písať iná kapitola môjho života. :-) Ja mám vybavenú len sálu, kostol, dj (ale ešte nedostal zálohu). Nič viac :-o
Odpovedať
ahoj yvonne...ani moj dj nechce zálohu :-) a tie najhlavnejšie veci máš :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nasta1982: No môj by aj chcel 1tis.,ale viazne stretko. Chce to normálne na zmluvu,je to profík. Včera som zohnala už aj kameramana. Takže teraz je moja priorita šaty,lebo od nich závisí účes,doplnky,make-up.
Odpovedať
šaty sú to najlepšie, to ma bavilo najviac :-)
Odpovedať
ajojte :-)
Odpovedať
Ahoj NAsti aky bol vikend?
Odpovedať
no taký hokejovy :-) a ty si mala aký? ;-)
Odpovedať
No tiez hokejovy a uprsany, vcera sme ani noc nevystrcili z domu...Uz nam prisli oznamenia :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
jeeej a jake máš? más ich nafotené? ja som bola dať v stredu...majú mi poslať návrh :-)
Odpovedať
Este su na poste :-D
Odpovedať
aha a koľko si za ne dala? :-) ak to teda nie je tajomstvo 8-)
Odpovedať
No jeden kus 29,- + 8,- k stolu oznameni 40 ks a k stolu 25 ks + 59,- postovne a balne, ako pocitam vychadza mi to 1 419,-, ale na tom oznameni z posty je napisane, ze 1 700,- tak neviem co tam zaratali, asi aj manipulacny poplatok, uvidime, v strede tyzdna budem mat volno tak tak skocim a dam ti vediet. :-S
Odpovedať
no možno ti zarátali to, že ti to dali do tlače...lebo aj mne v jednom salóne pani hovorila, že sa ešte platí nejakých 250 sk za to, že to dajú tlačiť...
Odpovedať
Ved to nevadi, len v tej objednavke to tam nebolo ani spomenute, akurat postovne a balne, ale hlavne nech uz su.Som na ne velmi zvedava, dufam, ze tam nebude nejaky preklep :-D
Odpovedať
hádam nie...a kedy si po ne ideš? :-)
Odpovedať
V stredu, tam zbehnem aj posta je dlhsie otvorena...uz mas vybratu vizazistku a kadernicku :-) ?
Odpovedať
ano :-) kaderníčku mám tu svoju a vizážistku....bola som u nej na čistenie pleti a pojdem asi za mesiac na skúšku :-N a ty?
Odpovedať
No kadernicku mam svoju stalu, chodim k nej pravidelne na melir a vizazistka je kamoska, tak dufam, ze to dobre dopadne, toho licenia sa bojim asi najviac, v lete pojdem na skusku :-(
Odpovedať
no ved aj ja, ja sa moc nemachlím x-) ale hádam to bude dobre...moja kaderníčka ma pozná aj moje vlasy tak toho sa nebojím a už ma veľa krát česala a vždy to bolo fajn...inak sme si boli dať robiť obrúčky v piatok :-D
Odpovedať
Anno tak to je super a ake budete mat? Prezrad :-N
Odpovedať
mám ich v albume tak presne také :-D
Odpovedať
ja už idem domka tak zajtra...pekný dník este prajem 8-)
Odpovedať
Kraasne :-D Pekny den aj tebe
Odpovedať
ahojte ;-)
Odpovedať
Ahoj :-D
Odpovedať
už som tu...som mala nejaké povinnosti :-o
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?