Svadba 13. septembra 2008. Je tu ešte nejaká?

13. sep 20097620
  • aj ja som chcela návleky, ale nakoniec sme z toho upustili... a agentúru máš super, všetko za teba vyriešia a môžeš sa venovať iným veciam 😉 a akú farbu budeš mať?

• Agenturu vyuzijeme len na vyzdobu a tu chcem kremovo bielu, tak uvidim ako to dopadne... 🙂

• ahojte, trochu som vas tu zanedbavala😞disappointed: cez vikend nam nefungoval net a aj mozno dobre kedze bolo tak krasne 😃
    u mna zatial nic nove, stale cakam na vyjadrenie k cene od kvetinarky ale kedze viem cca odhadnut kolko to asik vyde tak nejako nestresujem 😃

• Sponzor fóra
  • dobré ránko 🙂

• Tak dievčence ja sa k Vám pridávam. Tiež 13.09.2008 sa začne písať iná kapitola môjho života. 🙂

Ja mám vybavenú len sálu, kostol, dj (ale ešte nedostal zálohu). Nič viac 😮

• ahoj yvonne...ani moj dj nechce zálohu 🙂 a tie najhlavnejšie veci máš 🙂

• nasta1982: No môj by aj chcel 1tis.,ale viazne stretko. Chce to normálne na zmluvu,je to profík. Včera som zohnala už aj kameramana. Takže teraz je moja priorita šaty,lebo od nich závisí účes,doplnky,make-up.

• šaty sú to najlepšie, to ma bavilo najviac 🙂

• ajojte 🙂

• Ahoj NAsti aky bol vikend?

• no taký hokejovy 🙂 a ty si mala aký? 😉

• No tiez hokejovy a uprsany, vcera sme ani noc nevystrcili z domu...Uz nam prisli oznamenia 😃

• jeeej a jake máš? más ich nafotené? ja som bola dať v stredu...majú mi poslať návrh 🙂

• Este su na poste 😃

• aha a koľko si za ne dala? 🙂 ak to teda nie je tajomstvo 😎

• Sponzor fóra
  • No jeden kus 29,- + 8,- k stolu oznameni 40 ks a k stolu 25 ks + 59,- postovne a balne, ako pocitam vychadza mi to 1 419,-, ale na tom oznameni z posty je napisane, ze 1 700,- tak neviem co tam zaratali, asi aj manipulacny poplatok, uvidime, v strede tyzdna budem mat volno tak tak skocim a dam ti vediet. 😒

• no možno ti zarátali to, že ti to dali do tlače...lebo aj mne v jednom salóne pani hovorila, že sa ešte platí nejakých 250 sk za to, že to dajú tlačiť...

• Ved to nevadi, len v tej objednavke to tam nebolo ani spomenute, akurat postovne a balne, ale hlavne nech uz su.Som na ne velmi zvedava, dufam, ze tam nebude nejaky preklep 😃

• hádam nie...a kedy si po ne ideš? 🙂

• V stredu, tam zbehnem aj posta je dlhsie otvorena...uz mas vybratu vizazistku a kadernicku 🙂 ?

• ano 🙂 kaderníčku mám tu svoju a vizážistku....bola som u nej na čistenie pleti a pojdem asi za mesiac na skúšku 😬 a ty?

• No kadernicku mam svoju stalu, chodim k nej pravidelne na melir a vizazistka je kamoska, tak dufam, ze to dobre dopadne, toho licenia sa bojim asi najviac, v lete pojdem na skusku 😞

• no ved aj ja, ja sa moc nemachlím 😵 ale hádam to bude dobre...moja kaderníčka ma pozná aj moje vlasy tak toho sa nebojím a už ma veľa krát česala a vždy to bolo fajn...inak sme si boli dať robiť obrúčky v piatok 😃

• Anno tak to je super a ake budete mat? Prezrad 😬

• mám ich v albume tak presne také 😃

• ja už idem domka tak zajtra...pekný dník este prajem 😎

• Kraasne 😃 Pekny den aj tebe

• ahojte 😉

• Ahoj 😃

• už som tu...som mala nejaké povinnosti 😮

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame výrobu svadobných produktov a tlačovín - svadobné oznámenia, etikety na fľaše, svadobné pečiatky, menu karty, svadobné ŠPZ, magnetky.
    Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov