Svadba 13. septembra 2008. Je tu ešte nejaká?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Zdravim vsetky nevesty,je tu prosim nejaka s mojim datumom,popripade septembrova,este najlepsie trencanka??? :-N
Odpovedať
dame veeeelku plachtu:-))) to sa mi paci viacej:-)))) robim pierka z pierok:-)) a sisalu a goralok:-))
Odpovedať
Profilova fotka
sory ale nerozumiem pojmu sisalu a goralok,co je sisala?tiez premyslam nad plachtami :-N
Odpovedať
sisal to je vlastne dekoracny prvok, pockaj niekde najdem a hodim link a goralky su take male okruhle s dierkou na jednej aj druhej strane, navlecies na nitku a ked ich je vela tak je z toho nahrdelnik:-)) asi sa to po slovensky pise koralky :-D :-D sisal http://img.alibaba.com/photo/11683213...
Odpovedať
Profilova fotka
som sa pobavila :-D pockaj pockaj a to ides davat kam,cez pierka?ked bola o tom rec..tusim si sedim na vedeni.ale som rada ze mi ide net,neviem co skor a moj maly dnes prvy krat zaspal sam v izbe a este aj potme.asi ti to nic nehovori,ale musim sa pochvalit :-N
Odpovedať
no to len par vlakien toho sisalu, na sisal goralky a to zamontujem este k pierku, dam spendlik a je to hotove:-)) no deticky mi nic este nehovoria ale gratulujem k uspechu ;-)
Odpovedať
podobne ako tu len bez ruzicky a menej sisalu...a farebna kombinacia naopak http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
Profilova fotka
tak som v obraze,pekne,jednoduche,aj som si to ulozila,idem k nasim na vikend,budeme preberat moje inspiracie,som zvedava s akym ohlasom sa stretnem..
Odpovedať
len pekne cerpaj inspiracie do vikendu, toto je nevycerpatelna studnica:-) ja davam dobru noc
Odpovedať
Profilova fotka
pekne snicky ja pokracujem v hladani...
Odpovedať
ahojte baby nejako vás nemôžem stretnúť ;-)
Odpovedať
Ahoj nasti, tak ako pokracuju pripravy?
Odpovedať
ale ide to dnes mám 2. náuku :-) a ty?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Vcera sme boli objednat svadobne oznamenia a kupili sme pierka :-) ;-)
Odpovedať
no tak to si šikovná...ja mám zatiaľ len tie pierka, oznamko hádam tento týždeň aj ja zmáknem ;-) a aké ste si dali?
Odpovedať
Dali sme si z pamas, maju aj stranku myslim, ze kod d0004 take srdieckove, nie je to take jednoduche ako sa zda, kym sme sa zhodli na texte a tak ;-)
Odpovedať
aha ja si idem dať robiť podľa môjho návrhu...teda im poviem, čo tam chcem...a do textu ste si dali aj adresy alebo nie? lebo ja uvažujem, že si tam len napíšem mená a ten pokec, že kedy a kde...ty si tam dala aj niečo iné?
Odpovedať
Budeme tam mat aj adresy, aj ten pokec , ale jednoduchy, ze spojime nase zivoty spolocnym ano atd,takze len mena, pokec a adresy, ake chces ty aj s fotkou? :-)
Odpovedať
nie...ja som si vybrala kedysi také so štvorlístkom otváracie ale chceli za jedno 60sk...tak sme potom hľadali s mamou ešte nejaké a nakoniec sme išli do jednej tlačiarne a tam mi povedali, že mi ho urobia do 15 sk, ale nechcela som otváracie. bude len také obyčajné so štvorlístkom a na ňom dve obrúčky...bez fotky. také jednoduché 8-) a dám si asi bez adries...len mená a pokec :-N
Odpovedať
Tak to mas dobru cenu my mame oznamko za 29,- + pozvanka k stolu 8,-...pridu za 2 tyzdne tak som zvedava=-)
Odpovedať
ahojte, vy ste sikovne ked uz mate pomaly aj oznamka x-) x-)
Odpovedať
no to sme :-N ...ninka ja si nejdem dávať pozvánky, na našich to bude rovno napísané a na tých iba oznamovacích to bude bez pozvania ;-)
Odpovedať
Ahojte :-) aj my mame termin 13.9.08 v BA :-) :-)
Odpovedať
ahoj mirm :-) máš pekný dátum ;-)
Odpovedať
Ahoj Nasti tiez uz zarezavas v praci :-D
Odpovedať
no jasné od 7.00 jako drak a ty? ;-)
Odpovedať
Ja tiez od 7:00, ale este nie ako drak najskor kavicka, potom pozriem na net a az potom pracujem :-D
Odpovedať
Aha tak ja kávička až poobede, moj žáludok by to nezvládol ráno :-D ja čajíkujem
Odpovedať
Ja som v robote, ale od rana len vybavujem veci okolo svadby.Nezdalo sa mi to , ale je s tym strasne vela roboty, hlavne ak sme na vsetko sami, k tomu praca, maly, domacnost, vsak? Neviem si predstavit, ze by sme zacali s pripravami niekedy v juni. Nasti vy ste sa kedy zasnubili?
Odpovedať
no my ešte 11.12.2006 ale som chodila ešte do školy...ale plánujeme od januára...teda ja a mama a lubo sa občas vyjadrí...ale mama mi dosť pomáha ona má na to talent, ahoj mami 8-)
Odpovedať
Jeej aj ja mam Lubka :-D , to mas super, ze mamka ti pomaha.... mne tiez moj drahy povedal, ze nech je vsetko podla mojich predstav, ale stale ma nejake pripomienky, musime hladat kompromis, ja som skor za jednoduchost a on same cacky macky :-p ... Ja som bola s mamkou vyberat saty, lebo je to take, ze mama by mala ist s dcerou a videla som na nej, ze ma slzy v ociach, neviem ci jej to je luto, ze sa vydavam, alebo od radosti, ze uz sa konecne vydavam :-D :-D .
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?