Svadba 18.09.2010

Zobraz úvodný príspevok
Keďže tento dátum je veľmi frekventovaný, a bol tu aj návrh tejto témy tak šup sem, ktoré máme tento spoločný termín ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
megba: Ďakujem za povzbudenie a tiež sme sa do toho dnes tak viac obuli a v podstate sme tiež vybavili všetko :) Keďže hostina bude nakoniec u kamaráta v reštike, ďalší kamarát je fotograf, no proste obvolali sme známych a svadba je vybavená :) Už len čakáme kedy sa nám ozve jeden pán od ktorého si chceme prenajať chatu, lebo budeme mať osobitne oslavu ešte aj s priateľmi :) Ale mam troška strach že ak všetko vybavíme skoro tak budem mať potom veľa času na stres :)
Odpovedať
Baby normálne mám chuť sa vydávať už najbližšiu sobotu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
miriamapeter- a ja uz chcem mat tak okolo polnoci 18.9 :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby inak kto vas bude fotit?
Odpovedať
Nás Zuzka Šebová a veľmi sa tešíme na spoluprácu s ňou :-) Teraz cez víkend ideme fotiť rande fotky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
o nej som uz cosi pocula vraj je velmi dobra:) jej tak nech vam vyjde pocasie:)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nas bude fotit katka žitňanská a už sa neviem dočkať...
Odpovedať
Profilova fotka
nas bude fotit Martin Tichov z Piešťan, tiež sa veľmi tešíme :-) :-) :-) Baby prosím Vás neviete mi poradit kto v okolí Západného Slovenska robí svadobnú výzdobu pre 50 ľudí za prijateľnú cenu. Viem že termín prijateľná cena je veľmi relatívny, ale mám na mysli tak cca 150€. :-| :-| :-|
Odpovedať
Profilova fotka
hmm sme zname mena tesim sa na vase svadobne fotky babizne:)))
Odpovedať
my mame zajednanu Ditku Fiebigovu a ked si prezeram jej fotky, bude mi cest stat pred jej objektivom :-N x-) x-) lulu, to PKO bolo uzasne.. len im robila vyzdobu Dara.. my to nebudeme mat az take "honosne" a budeme to mat v hornej sale.. kedze nas nebude 150,ako bolo ich :-N ;-) :-)
Odpovedať
lulu, a ako to budete riesit, ak bude prsat?s fotenim myslim? :-N ;-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Normalne som rozmyslala nad Smolenickym zamkom ale ten je pre nas velmi daleko. tak musim zavolat fotografovi aku ma alternativu keby nahodou prsalo. Teraz ma napadol este kastiel v Jaslovskych Bohuniciach, ze je to tam celkom pekne. Ale baby nemozeme byt skepticke a dufat ze bude krasne teplucko ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
mari-no dufam,že aj mne-nam dara spravi daku peknučku vyzdobu ;-) no ked bude pršať,tak hadam niečo fotografka vymysli,ale ja som sa pytala,ze keby chcem tak mozme fotit po svadbe aj iny den...ale ešte sme sa o tom nerozpravali,ale určite to nejako poriešime..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babulky, nas bude fotit Tomas Zahumensky, takze tiez sa velmo tesim, este budeme mat aj predsvadobne fotenie, aspon si vyskusame ake to bude. Chcela som sa spytat, ake budete mat vacsinou obrucky? Z bieleho alebo zo zlteho zlata. Dnes sme s kolegynkou riesili totiz jeden problem, ma zasnubny prsten v kombinacii biele a zlte zlato a to biele sa jej zacalo zosuchavat na zltu farbu. V zlatnictv jej povedali, ze to biele zlato je rodiovane a ze to sa moze zosuchavat a ja sa bojim, ze sa to bude robit aj na obruckach z bieleho zlata. Co si o tom myslite? Mate skusenost s tym? Z akych zlatnictiev ste si kupovali obrucky?
Odpovedať
Profilova fotka
nas bude fotit Frantisek Petko...ale az tak sa netesim...on je super, vyborny fotograf...skor vidim problem v sebe..ja sa neznasam fotiit:( my sme nad obruckami rozmyslali kombinovanymi...ale asi bude biele zlato..ja mam snubak z bieleho...a podla mna ked je to kvalitne nema sa to preco osuchavat...ale az tak sa do toho nevyznam :-p
Odpovedať
Lienocka23: Tak Vas bude fotit Tomas Zahumensky!!! Uprimne v dobrom zavidim. Tomas je skvely, poznam ho z ineho projektu - to si uzijete:-) My sme sa na neho obratili ako na celkom prveho, ale uz bol zajednany:-)) (teraz viem pre koho:-)) No a termin uz nejdeme menit koli fotografovi... Mozes mi len tak pre zaujimavost do IP alebo aj sem napisat, kedy ste ho bookli?? M.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj megba, uz si presne nepamatam ale mam pocit ze v novembri minuleho roka :)
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby. My budeme mat kombinovane obrucky z Kamea Trencin. Tak uvidim, nikto nepisal by sa to zlte zlate osuchalo. Baby volala som do kastiela v Jaslovskych Bohuniciach a plati sa tam 23€, tak sa asi budeme fotit tam. Pozerala som fotky na internete je to tam pekne vonku aj vo vnutri.
Odpovedať
lulu,urcite hej ;-) ja som to nechala na PKO, a verim, ze aj nam sa bude pacit x-) na kamosovej svadbe sa nam tam pacilo.. ;-) x-)
Odpovedať
neli, ja sa na fotenie tesim, ale tiez sa nerada fotim :-D :-D :-D a bojim sa jednej veci z celeho svadobneho dna.. ze mi nespravia uces podla predstav a ze budem nespokojna a nebudem sa citit sama sebou :-| :-| :-|
Odpovedať
volali mi z diamondu :-) :-) :-) uz tam mam doplnky, v pondelok si skocim po ne x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) tesiiiim :-N x-)
Odpovedať
Profilova fotka
mariynka - presne s tym ucesom takisto...rozmyslam ze sa dam ostrihat na bob ako som to mala minule leto...a vyfuka mi to hadam kazda kadernicka..to by mohla zvladnut... lebo ja mam kadernicku v blave-kde byvame ale svadbu budeme mat na vychode-odkial pochadzame...tak tam nikomu neverim co sa ucesu tyka :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dievcata...uces? ja mam kadernicku v PP a svadba bude 380 km od PP :-| no ako to vyriesit??? objednala som si klip in pricesky a to dokaze hadam kazdy debil ;-) no a spolieham sa na skusku....a potom sa len modlit :-D kupila som si 2 kusy tie servitky s nevestou a zenichom....ak budem smrkat...co urcite budem :-D :-D :-D tesim sa, v utorok idem domov a zase budem behat :-) pekny vikend Vam prajem...aj slniecko nam vyslo :-D
Odpovedať
neli, ja mam dlhsie vlasy ;-) ale mam ofinu-moj problem :-| :-| a ked prsi,tak sa mi vlasky vlnia ako same chcu :-( :-( :-( tak verim a modlim sa,aby na nas den d bolo napr. tak ako dnes 8-) 8-) ja mam vlastnu kadernicku, ale aj tak mam strach :-N ;-) musime tam nakombinovat aj ten zavoj.. ;-) x-) my sme cely den stravili na dvore :-) drahy daco porobil a ja s jeho segrou a mami sme sedkali a kecali :-) :-) :-) riesili sme mensi problem :-N cierna ovca rodiny :-| :-| nepoznate to? chce byt stredobodom pozornosti vzdy a vsade a na nasej svadbe sa urcite zase "predvdie".. ako ju krotit????? :-| :-| :-| mame ju radi,len to spravanie.. hlucna, vsade prva, najuzasnejsia.. akurat ze ten den bude moj a nie jej :-| :-| ;-) ikleinova, a budes mat vyces? a co obrucky????????? ;-) x-) x-) x-) mne buduci tyzden pridu pierka a podbradnicky, tesim sa na neeeeeee :-N x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
chem vyces ale len tak trosku tok volne....nie cele...len boky vo vycese...asi este neviem :-D obrucky prisli, drahy ich prevzal...ja som bohuzial v praci tak som ich este nevidela a mamz toho nervy...ale na webkamere vyzerali perfektne :-D take ako sme chceli :-D cierna ovca :-D ja takuto osobu volam trosku inka...ale to sa sem nehodi....konkretne, neviem kto to bude na nasej svadbe ale urcite sa niekto taky zlaty najde, ze ma vytoci do nepricetna :-D ]-( ]-( ak to bude z mojej strany...poriesim raz-dva.... ;-) ak zo zenichovej....poriesi on lebo ak sa do toho pustim ja...to by zle dopadlo :-D no prajme si len to naj. netreba mysliet na negativne veci... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Čaute baby, zase som si dopriala dlhší oddych. cez týždeň som už doriešila matriku, kostol, DJ, obrúčky, takže za tie behačky a vybavovačky si doprajem niekoľko dňový oddych. :-) Čítala som tu o zákuskoch.......možete mi povedať, akú cenu Vám spravili na zákusky? Mne jedna cukrárka povedala, že vezme 0,15 centov, ale musím priniesť všetky suroviny - cukor, máslo, mak, orechy, olej.....atď. Všetko, čo bude potrebovať. To sa mi vidí moc drahé, lebo požaduje nejaké veľké množstvá. Tak chcem vedieť, či to nebude výhodnejšie priplatiť za kus koláča, ale nič ďalej nenakupovať. Písali ste aj o fotení.....fotiť sa budeme pred obradom. obrad máme o 16:00, fotenie bude od 13:00 do 14:00. Potom bude odobierka a potom ideme všetci spolu do kostola. Inak, ak máte cirkevný sobáš.....už ste absolvovali tie prednášky? (mravov, manželstva, plánovaného rodičovstva). Neviem si predstaviť, koľko trvá ta prednáška a tým pádom sa neviem k tomu ani dokopať. :-(
Odpovedať
Ahojky, my sa dnes ideme fotiť a krááásne svieti slniečko, tak sa tešííííme ;-) Áno, aj my budeme absolvovať predmanželskú prípravu, je to 4x po hodine, takže myslím, že úplne v pohodičke a ešte nejaké sedenie s našich kňazom kde sa dohodneme konkrétne ako bude obrad vyzerať :-) Zákusky sme zatiaľ ešte neriešili. Ale aj na to príde čas ;-) O mesiac nás čakajú štátnice, takže to je teraz momentálne naša priorita.... A potom už budeme riešiť úplne detaily ale predtým si ešte doprajeme vytúženú dovolenku. Včera som si akurát kúpila plavky také bezramienkové, aby sa mi neopálili, lebo by to asi dobre nevyzeralo v korzetových šatách ;-)
Odpovedať
hope, tak si toho vela vybavila.. oddychuj.. ;-) :-) :-) my budeme chodit na pripravky tiez, ale asi az v lete.. kedze ich je len par-asi.. :-N ;-) mirka, tak pekne fotenie x-) x-) to idete fotit na oznamko?ci?aj my sa dakedy pojdeme,ale nam je jedno kedy, lebo nas bude fotit svagrinka :-) a planujeme skocit do Bojnic :-) :-) :-)
Odpovedať
kocky, a ozaaaj, o 5mesiacov sa vydavame :-N ;-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja mam o 2 mesiace civilny sobas...tam nepotrebujeme ziadnu nauku :-D a potom o 5 mame cirkevny...to pojdeme mesiac pred sobasom len na take poucenie :-D ja mam kolace domace a vyjdu ma na 250 eur pre 70 osob...uz objednane ;-) aha a nekupujem nic... vsetko je v cene :-D no niekomu je tu fajn ked si ide na dovolenku... zavidim...ja tak maximalne uskutocnim nejaky tem wellness pobyt ....max. 4 dni :-) ale aj na to sa tesim ale uz zajtra posledny den v praci a ide sa domov...na to sa najviac tesim :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?