Svadba 18.09.2010

Zobraz úvodný príspevok
Keďže tento dátum je veľmi frekventovaný, a bol tu aj návrh tejto témy tak šup sem, ktoré máme tento spoločný termín ;-)
Odpovedať
ikleinova- máte také isté obrúčky ako kto? ako my? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
oznamká sme ešte neriešili, lebo stále čakám na tú sálu, či to vyjde alebo nie. Ale bude nám to robiť bratov kamarát, takže vôbec neviem aké budú. Ja dám iba návrh a on sa mi o všetko postará. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
miriamapeter- nie nie ako vy :-) ako maryinka :-) ale nie tak eiste...nase su upne ine...lebo su zo zlteho zlata a stred je z bieleho...takze su uplne ine :-) no este teda nie su...ale budu :-D
Odpovedať
ikleinova, preco by som sa mala hnevat? :-N tesi ma to, ze sa nase obrucky aj inym pacia :-N ;-) som zvedava na tu kombinaciu ;-) moj drahy chcel kombinovat s cervenym zlatom :-S :-S :-S ale nakoniec sme sa rozhodli pre tieto x-) nas stres je tepany diamantom, cize by nikdy nemal ospatniet-"vymyznut".. ;-) x-)
Odpovedať
inak, kocky, vedeli by ste mi poradit? :-N mam novy obciansky, kde vsade to musim hlasit??? :-N :-N napr. do banky, alebo kde vsade? a treba to vobec? helpnite mi :-N ja tento rok menim OP 2x :-D ;-) :-) tak ale co uz,ked som musela aj teraz,lebo mi skoncila platnost ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mariynka, podla mna zalezi co sa ti v OP zmenilo- napr. adresa trvaleho bydliska, alebo meno (to asi este len pride :-p ) ak sa menilo - tak urcite musis do baky, poistovni, a pod. ak sa nemenilo nic a len ti vyprsala platnost- tak asi nemusis hlasit nikde.
Odpovedať
..stred.. .. vymiznut.. ;-) :-) :-)
Odpovedať
diky zara ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no....mariynka...vidis to ja neviem, cim je ten nas stred zrobeny ale hadam nevymizne... :-D musis menit obciansky??? :-D :-D :-D aj ja ...konci mi v july...preto mame na urade svadbu v juny :-D :-D :-D aby som nemusela 2 krat menit ;-) nahlas to aj u lekara...a tak.... :-)
Odpovedať
u lekara??? :-D :-D :-D :-N ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no a.... co sa smejes...ked ti bude chciet poslat pozvanie na ockovanie proti tetenu... :-D :-D :-D kde ti ho posle ha? :-)
Odpovedať
ale ja som nemenila adresu.. ;-) :-) :-) :-) to ma este len caka.. ;-) teraz som len za to,ze platnost koncila :-D ;-) :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no tak potom zmen...hej mne to uz sibe :-D
Odpovedať
keby to bolo take lahke.. :-N ;-)
Odpovedať
mariynka, ja ked som si vybavovala novy OP musela som nahlasit hlavne v banke zmenu cisla OP, nikde inde som nenahlasovala myslim.
Odpovedať
Profilova fotka
mariynka - ja keď som menila občiansky, skončila mi platnosť, tak som to nehlásila nikde. Keď som išla vyberať peniaze z banky, tak som tam mala problém, lebo neevidovali nové číslo a nechceli mi to uznať. Takže banku určite. A ako som zistila minuly mesiac, cca po 2 rokoch, čo mám nový OP, tak by som to mala aj zamestnávateľovi. Robil mi dodatok ku zmluve a na všetky papiere mi uviedol staré číslo OP. Ale tvárila som sa, že som si to nevšimla. To budeš mať veselé 2x do roka meniť a všade všetko hlásiť. Inak - chcela som sa pochváliť - dnes mi potvrdili miestnosť.Hurá. Budúci týždeň v stredu idem vybaviť matriku, potom zas kostol, naplánované je aj stretnutie s DJ a potom už môžem riešiť ďalšie veci. Pomaly ale iste z toho začína ubúdať. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hope dobre si sa rozbehla...lan tak dalej.... moj drahy bol dnes zhanat material na smoking....aj nasiel ale na oblek nenasiel :-( ale aspon nieco...chvalim ho ;-) moja kamoska ma svadbu 14.8 a zacala s pripravami pred 2 tyzdnami a uz ma aj predbehla...ona uz ma oznamenia :-D , este trosku a budem mat nervy....ale to kvoli tomu, ze ja tolko vymyslam a spekulujem...az to prespekulujem.....a potom som nervna :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dievcata....dnes nam dosli obrucky..jej som taka happy...aj ked nie som doma ale v praci ]-( no ked dojdem domou tak sem hned supnem foto....a kvoli tomu, ze prve pokazili...dostali sme perfektnu cenu ...som velmi velmi stastna... :-) :-) :-) a aj toto vybavil moj drahy...tak teraz nastal cas na jeho angazovanie sa :-p :-D a ja som ho tak podcenovala...no dobry to bude manzel...pravda, pravda ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
kocky, dikes. tak cez tyzden obeham banky a zamestnavatela :-D ;-) ikleinova, kedy zacnete riesit oznamka?my az dakedy v juni :-D :-N ;-) a som zvedavaaaaa na obrucky x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcata aj my mame svadbu 18.9.2010 v Hlohovci.
Odpovedať
Profilova fotka
Este som sa chcela spytat ci nemate niektora skusenost so zlatnictvom Kamea v Trencine. Rozmyslame, ze by sme si tam dali vyrobit obrucky. :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak ten zamestanvatel by ma nenapadol, mi nemame OP na zmluvach :-S ahoj Zuzka, mne sa ich obrucky tiez celkom pacia, a pocula som na nich chvalu, ale este sme to sami neporiesili, takze vlastnu skusenost nemam.
Odpovedať
zuzka, vitaj, ja som na nich tiez pocula same chvaly :-) :-) :-)
Odpovedať
cafte, prave som objednala pierka a podbradnicky :-) :-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky, dakujem za uvitanie, ste zlatucke. Tak dnes sme sa dohodli pojdeme do Trencina len este nevieme kedy, tiez riesime oznamenia pacia sa nam z Pamasu v Trencine, len sa mi zdaju trosku drahe. My sme pierka kupovali na svadobnom veltrhu v Bystrici, povodne som chcela cyklamenove ale teraz su marhulkove, tak aj vyzdoba bude marhulkova. Uz ste zajednavali zakusky? Vobec netusim kolko kusov sa pocita na hlavu a kolko do vysluzky? :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ozik este ma napadlo riesili ste uz ucesy a licenie viem, ze je este skoro ale vobec sa neviem rozhodnut, hlavne ze korunku do vlasov som si uz kupila...........
Odpovedať
...zuzka my sme objednavali z Kamey :DDDD, mozem doporucit, perfektny pristup, obrovsky vyber, mne sa i cena zda pristupna (vsak to jedine okrem spomienok je hmotne na cely zivot), ak mas hocijake otazky kludne pis :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kocky po tychto Vasich ohlasoch som spokojnejsia. Dakujem :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) Bad vy ste boli v Trencine v tyzdni alebo cez vikend, lebo nie sme z Trencine tak by sme si museli vybavit v praci volno.
Odpovedať
...zuzka boli sme 19.03., tusim to bol stvrtok, ale mali sme obaja dovolenku :-D , ale spojili sme to s vyletom, tak bolo fajn :-) a domov nam prisli kurierom v cene presne aku nam povedal, ziadne umele nadhadzovanie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ikleinova - nič si z toho nerob, že ťa kamoška predbehla s prípravami. Veď ona má na to o mesiac menej ako ty, preto sa ponáhľa. :o) A vítam nové "prírastky - 18.9.2010" :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?