Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • rado sa stalo 😃 baby sa uz vytesujem, bo v utorok mam skusku make-upu - som sa este nikdy nedala malovat odbornikovi, tak som zvedava 😃

• jiku - potom hod foto

• ivka - no uvidime, podla vysledku 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • jikus - tito profesionalni maskeri su fantasticky, ja sa tiez tesim, co zo mna holka vytvori, bude i robit make-up aj vlasy, ona je taka vsetranna 😃 😃

• no ja mam svoju dlhorocnu kadernicku a to sa nejako nebojim - ale i tak idem naskusku, bo chcem aj zive kvetinky vo vlasoch, tak musime najst nejaky sposob, aby drzali vo vlasoch 😃

• jeeej, mi prave DJ poslal nase zmixovane pesnicky na 1. tanec, mozeme zacat trenovat 😃

• no ja nemam nejaku stalu kaderu, ale tato babena je fakt sikovna, ona je make-up artist, kadernik, parochniar a vsetko mozne v jednej osobe

ja som tiez rozmyslala nad zivymi kvetmi, asi si tam dam vlozit jednu orchideu, ja cem takyto uces :

http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageID=2195464&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

no aj my by sme mali pomaly zacat trenovat tanec, lebo to bude hanba na cely zivot 😬 😬

• domi - pekny uces si si vybrala

• ivka - ja chcem uplne nejaky obycajny drdol, nechcem nic komplikovane

• no pekne to vyzera na fotke

• to hej, dufam, ze to tak pekne bude vyzerat aj na mojej hlave 😃

• jika80
     ahoj prosim ta kde si zohnala tie manzetove gombicky??

• jika a ivka - fakt pekne ucesy ste si vybrali, dufam, ze sa to tym kaderam podari, takto krasne spravit

• Sponzor fóra
  • no dufajme, ale ja svojim verim , aj teraz ked sme boli na plese , my urobila pekny uces

• caute, caute.... jeeejda, to len ja jedina som ina, co nema presne vybraty uces a nepojde ani na skusku ku kadere ani kozme? 😬

• janocka a tiez nepojdem na oficialnu skusku , ale v juni mam promocie , tak snad mi urobi podobny uces

• cauko jani, ja tiez neviem ci pojdem na skusku ucesu, uvidim jak sa mi bude chciet, ale viem ze aky uces chcem a to mi staci 🙂

• ahojte, no..na skuske licenia som uz bola a po doladovani podla mojich predstav si to vizazista napisal aby nezabudol a kadernicke sa vychystam asi niekedy v aprili,maji

• čaute kočky, vidím, že rozoberáte účes. Ja rozmýšľam nad tým, či chcem závoj alebo nie, ale skôr mi to vychádza, že nie, lebo chcem rozpustené vlasy.

• ahoj andzi, no tak nejako ucesy licenie a vsetko ostatne co k tomu patri a ty by si aky uces chcela??

• andzi - aj ja chcem take polorozpustene vlasy, preto budem mat spanielsky zavoj a to iba na fotenie a na obrad, potom ho dam dolu 🙂

• janocka: a máš svoj závoj alebo si požičiaš? A ako ho budeš mať zapnutý? Zhora alebo dolu?

• andzi - nemam svoj, poziciam si.... jedna baba si objednala saty, su aj so spanielskym zavojom, no ona ho nechce, lebo sa jej nehodi.... bude to mat niekedy teraz v marci, tak som sa s nou dohodla, ze mi ho pozicia... ak sa mi teda bude pacit.... neviem aky dlhy bude, ale su aj 2m a tie sa mi zdaju byt kratke, ja chcem riadne dlhyyyy 🙂 a budem ho mat zvrchu.... ked je zavoj uchyteny zospodu, tak sa mi to moc nepaci... ale tak kazdy ma iny vkus....

• a ak by nahodou to pozicianie od tej baby nevyslo, tak si skusim odniekial pozicat, prinajhorsom kupim cez bazar asi

• a nepoškodí sa ti potom účes, keď si ho dáš dolu?

• nemyslim si.... ja si ho nedam zapnut kadernicke - nebudem po meste behat s 3m zavojom 😃 takze ja si ho pri foteni len tak nejako trosku uchytim aby nespadol a potom po obrade ho dam dolu

• janocka: dík

• andzi - nzč 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Château Šarkan
    Nové Zámky
    Nádherný priestor na svadby,obrady,rodinné oslavy,krsty v krásnej rozprávkovej záhrade.Rezervácie prijímame +421918834991, helenka@weddingperfect.sk

Jan Ducko
    Žilina
    https://www.instagram.com/ducko_foto_jano/

Bude mi potešením zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Marián Csano
    Bratislava
    Mojím poslaním je zachytiť atmosféru Vášho jedinečného dňa.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov