Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj luci ooo - jasne, ze podam hlasenie :-D jaaaj, este pol hodinka a uz padam domov, sa tesiiim, manzelik ma doma caka s vecerou jee, teraz ma napadlo, zajtra ziadny oddych nebude, musim upratat byt, nasi k nam pridu na vikend :-N
Odpovedať
Profilova fotka
luci, vo februari ma pichalo v pravo dole, ale nebolo to nic strasne, lekar mi povedal, ze to mi len zle travy alebo co, ze ked sa to ozve znova, tak mam prist. vyse tyzdna ma picha zase ta prava strana + mam uplne nafucane brucho. skusal ci nemam slepak zapaleny, najprv myslel, ze bude podrazdeny, ale potom mi este trosku pomackal brucho a napisal mi spravu pre gynekologa, ze tam mam co najskor ist, ze to vyzera na vajecnik, ale ze mam zajtra este prist na krv, aby zistil, ci mam nejaky zapal v tele alebo co. inac problemy ine nemam. :-/
Odpovedať
Profilova fotka
jika - zajtra si pekne nohy vyloz a nic nerob
Odpovedať
Profilova fotka
jika-ty si v praci? ja som dnes mala dovolenku :-) a zajtra zas do roboty :-S
Odpovedať
Profilova fotka
jika - jej, tak nohy dole zajtra. nejak nepozorne citam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
wow ooo - tvoje telo si s tebou robi co chce..mozes si spievat ;-) mna boli v lavej casti vajecnika a potom trochu vyssie este..obcas az skoro pod rebrami..sem tam ma picha a je mi aj tazko inak dnes som potvrdila vizazistu a pomaly sa chystame do kastiela..musim tam este zavolat lebo cas sa krati 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
babky caute, ja uz padam domov, kurz mi skoncil skor :-) pa
Odpovedať
Profilova fotka
papa jikus,pekny vecer este :-)
Odpovedať
Profilova fotka
luci - no ale je to na porazenie. luci, tak mna tak isto ako teba, len na pravej strane :-| nooo, uz len necely mesiac :-) jika - papapa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
cafte ja len vas chcem pozdravit a idem :-D hodila som nejake dalsie foto na Fb, tak sa kludne kochajte x-) x-) inak mna ta skromnost raz zabije 8-) :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ved hej..ja som cca 3 tyzdne dozadu bola u doktora lebo som mala bolesti a ked ma vysetroval tak som videla vsetkych svatych ale mala som vraj zdureny vajecnik ale na druhej strane ]-( bola som presvedcena,ze som prechladla zospodu lebo mi bola hrozna kosa v kancli, brala som antibiotika takze som zvedava co povie zajtra
Odpovedať
Profilova fotka
caf domcur :-D malo fotiek si pridala :-p luci - len ja neviem, kde by som prechladla, sa ma aj vypytoval, ci nechodim castejsie cikat, alebo ci nemam iny problem, ale vobec nic :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ooocenko - tebe nikto nevyhovie :-p :-p dalsie pridam zajtra, mozno :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D dobre, tesim sa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj domcurik,kochala som sa ale pripajam sa k ooocku..chceme viac fotiek.. ooo - ved povodne som si minuly tyzden aj ja myslela,ze som zas prechladla ale po urologickej stranke som uplne v pohode tak uvidim co bude u gynekologa zajtra
Odpovedať
Profilova fotka
luci, dufam, ze to nic nebude. ty si tusim teraz aj hak vysadila, nie? mozno je to aj z toho, ze telo prechadza na iny rezim
Odpovedať
Profilova fotka
ooo - ano,vysadila..a hned prvy den kramov minuly tyzden som hak velebila lebo mi bolo tak zle ako pred hak...uplne otras :-S myslim,ze by to mohlo byt aj tym ale ved to ma nemoze polka brucha boliet ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
to je tiez pravda, ze polka brucha by bolet nemala z toho :-|
Odpovedať
Profilova fotka
no,uz to vidim len tak,ze si budeme navzajom drzat palce, nech to nie je nic vazne.. pomaly uz idem off..zatial papa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak drzim palec zajtra :-) a daj vediet, ako si dopadla. papa zatial
Odpovedať
Profilova fotka
breeeeee ranko zelam babulky moje :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte zienky :-) Domi, ty si nas vytrvalcek, to tu drzis pri zivote :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ajoj misi, mile od teba ze sa tu objavis sem tam :-p
Odpovedať
Profilova fotka
no veru, fakt je to sem-tam :-) sa hanbim
Odpovedať
Profilova fotka
Domi a mas sa? Uzivas si spokojny manzelsky zivot?
Odpovedať
Profilova fotka
no som rada, ze si to sama priznala ;-) mam sa, no uzivam ako uzivam, uz mam zase stres z prace a manzelicek je momentalne na cestach, takze som slamena vdova
Odpovedať
Profilova fotka
to chodi na ake dlhe cesty?
Odpovedať
Profilova fotka
miska on jazdi na kamione,takze je vacsinou cely tyzden mimo svk a je doma len cez vikendy, ale ja som uz na to zvyknuta :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to som postrehla, ze je kamionista :-) len som nevedela, ci to ma "tyzdnovky" alebo dlhsie. Ste si potom vzacnejsi x-) Ten OP je fakt taky hrozny?
Odpovedať
Profilova fotka
hej, to som si akosik neuvedomila :-N je dost, akoze tie fotky su hrozne, to ti potvrdi kazdy kto si dava robit hocijaky novy doklad ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?