Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • ok, sa tesim, papa

• som naspatky.... ale za chvilku letim do tej nitry...co nove

• cauko, super ze si spat, sice na chvilku ale aj tak dobre, nove? asi nic, iba to ze sa strasne ale strasne nudim 🙂

• Sponzor fóra
  • domcur a to akoze faaakt nemas robotu??? alebo sa ti len nechce...haaaaaa

• fakt nemam, lebo mi vcera zacal kolega menit firemne udaje kvoli zmene priezviska a tak a teraz mi nic nejde neviem sa nikam dostat, dokonca mi ani firemne maily nechodia a najlepsie na tom je ze on neni zatial v robote a ani neviem ci vobec pride 😒 ja by som rada daco robila, ale nemozem ked nemam nikam pristup 😞

• teda, pekne s tebou vybabrali... tak kasli na to a chod domov, ci musis tam sediet??

• no ja by som sla, ale kto by to potom sefovi vysvetloval???

• jaaaaj, inak to je naozaj niekedy tazsie nemat robotu a tvarit sa ze robis ako ju skutocne mat..a este ani ooocko ti nerobi spolocnost..tedaaa

• no sak toooooooooo, ale zda ze sa mi to podarilo nejako odblokovat, tak idem daco rychlo robit, kym mi to ide 😵

• oki, tak ja sa poberam do nitry..cavoooo

• oki, papa

• helou. idem sem na chvilu

• vitaaaaaaaaaaaaaaj 😃 😃

• pomaly pojdem 😃 nech som tam prva 😃 to som sa tu zase zdrzala

• neeeeeee, toto mi nerob 😞 😛 😛

• Sponzor fóra
  • caf zatim. ozvem sa

• tak caves a nezabudni sa ozvat 😉

• helou devy.

• cafte babky, ako sa mame? ja mam stres, nic nestiham 😠

• ahoooj. co nestihas?

• ooo - nic 😒
    som sa od dnes od 7.00 zastavila az teraz 😠
    sa uz neviem dockat zajtrajska - to pojdem maximalne do ikea, ale niiiiiic nebudem robit 😃
    a co ty, som citala, ze zase po lekaroch behas, chuda moja

• od 7? fuuuha. tahas dobre. no beham, beham. tento raz to vyzera na vajecnik 😐 idem zajtra na krv a potom este k druhemu lekvarovi, tak uvidime. tento rok asi tiez nebude kludny. 😞

• ach jo, ty mas nejaku smolu 😞
    ja som dnes obehala asi vsetky mozne urady kvoli zmene mena - uz chyba len karticka poistenca a uz mam vsetko - huraaaaa 😃

• sikovna 🙂

• a co nove v ikea? co chces pozriet?

• ahojte kocky, konecne som po par dnoch tu 🙂

• od manzelikovych kolegov sme dostali poukazku do ikea, tak chceme pozriet, co pekneho najdeme 😉 ale chcela by som nove taniere - nejaky set a nejake kvetinace 🙂

• luci - ahoj
    jika - potom daj vediet, co ste vybrali, nech sa inspirujem 🙂

• jeej jika,to je prakticky darcek...my sme davali naposledy bratrancovi poukazky do hypernovy a tesca cez lyoness k meninam..ked uz clovek nevie,ze co tak je to aspon prakticke 😃

• ooo - a ake si mala problemy? ja som akurat na konikovi rozoberala bolesti v oblasti laveho vajecnika,tiez sa chystam zajtra asi doktorovi 😒

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    SVADOBNÉ OZNÁMENIA, KTORÉ INDE NENÁJDETE. SKUTOČNE ORIGINÁLNE A KRÁSNE KÚSKY NA VAŠU SVADBIČKU. VITAJTE U MŇA.
    AZUL****
    Partizánske
    Radi Vám pripravíme svadobnú hostinu vo Vami vybranom štýle, v hotelovej reštaurácii alebo v spoločenskej sále
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.

Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov