Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ok, sa tesim, papa
Odpovedať
som naspatky.... ale za chvilku letim do tej nitry...co nove
Odpovedať
Profilova fotka
cauko, super ze si spat, sice na chvilku ale aj tak dobre, nove? asi nic, iba to ze sa strasne ale strasne nudim :-)
Odpovedať
domcur a to akoze faaakt nemas robotu??? alebo sa ti len nechce...haaaaaa
Odpovedať
Profilova fotka
fakt nemam, lebo mi vcera zacal kolega menit firemne udaje kvoli zmene priezviska a tak a teraz mi nic nejde neviem sa nikam dostat, dokonca mi ani firemne maily nechodia a najlepsie na tom je ze on neni zatial v robote a ani neviem ci vobec pride :-S ja by som rada daco robila, ale nemozem ked nemam nikam pristup :-(
Odpovedať
teda, pekne s tebou vybabrali... tak kasli na to a chod domov, ci musis tam sediet??
Odpovedať
Profilova fotka
no ja by som sla, ale kto by to potom sefovi vysvetloval???
Odpovedať
jaaaaj, inak to je naozaj niekedy tazsie nemat robotu a tvarit sa ze robis ako ju skutocne mat..a este ani ooocko ti nerobi spolocnost..tedaaa
Odpovedať
Profilova fotka
no sak toooooooooo, ale zda ze sa mi to podarilo nejako odblokovat, tak idem daco rychlo robit, kym mi to ide x-)
Odpovedať
oki, tak ja sa poberam do nitry..cavoooo
Odpovedať
Profilova fotka
oki, papa
Odpovedať
Profilova fotka
helou. idem sem na chvilu
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
vitaaaaaaaaaaaaaaj :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pomaly pojdem :-D nech som tam prva :-D to som sa tu zase zdrzala
Odpovedať
Profilova fotka
neeeeeee, toto mi nerob :-( :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
caf zatim. ozvem sa
Odpovedať
Profilova fotka
tak caves a nezabudni sa ozvat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
helou devy.
Odpovedať
Profilova fotka
cafte babky, ako sa mame? ja mam stres, nic nestiham ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahoooj. co nestihas?
Odpovedať
Profilova fotka
ooo - nic :-S som sa od dnes od 7.00 zastavila az teraz ]-( sa uz neviem dockat zajtrajska - to pojdem maximalne do ikea, ale niiiiiic nebudem robit :-D a co ty, som citala, ze zase po lekaroch behas, chuda moja
Odpovedať
Profilova fotka
od 7? fuuuha. tahas dobre. no beham, beham. tento raz to vyzera na vajecnik :-| idem zajtra na krv a potom este k druhemu lekvarovi, tak uvidime. tento rok asi tiez nebude kludny. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ach jo, ty mas nejaku smolu :-( ja som dnes obehala asi vsetky mozne urady kvoli zmene mena - uz chyba len karticka poistenca a uz mam vsetko - huraaaaa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sikovna :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a co nove v ikea? co chces pozriet?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky, konecne som po par dnoch tu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
od manzelikovych kolegov sme dostali poukazku do ikea, tak chceme pozriet, co pekneho najdeme ;-) ale chcela by som nove taniere - nejaky set a nejake kvetinace :-)
Odpovedať
Profilova fotka
luci - ahoj jika - potom daj vediet, co ste vybrali, nech sa inspirujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeej jika,to je prakticky darcek...my sme davali naposledy bratrancovi poukazky do hypernovy a tesca cez lyoness k meninam..ked uz clovek nevie,ze co tak je to aspon prakticke :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ooo - a ake si mala problemy? ja som akurat na konikovi rozoberala bolesti v oblasti laveho vajecnika,tiez sa chystam zajtra asi doktorovi :-S
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?